het klinkt eerder als mijn moederquote:Op dinsdag 8 april 2008 11:24 schreef Basimah het volgende:
[..]
Volgens mij heb jij mijn schoonloeder !!!!
Ondanks dat ik nog in het andere topic ben helaas moest ik gewoon even reageren op je. De mijne is net zoals de jouwe. Ze trekt ook overal haar eigen plan op word je gek van![]()
Ze heeft jaren geleden al het idee opgevat dat ze de geboorte van haar eerste kleinkind gaat filmenniet dat ze ooit heeft gevraagd wat ik wil, of wat mijn
wil.
Ik beval in het ziekenhuis, en al moet godzilla persoonlijk voor die deur gaan liggen ze komt er gewoon niet bij
En waarom zou je dat niet kunnen doen? Ik geloof dat Isa Hoes en Antony Kamerling zelfs een week lang geen bezoek wilden ontvangen toen hun jongste is geboren. Zodat ze de eerste week aan elkaar konden wennen en de kleine ook bij kon komen van de stress van de bevalling.quote:Op dinsdag 8 april 2008 21:35 schreef Mammietje het volgende:
Ik bid alleen maar dat ik beval op een dag dat mijn vriendin haar 'kinderloze' dagen heeft (co-ouderschap) zodat ze op de mijne kan passen of dat ik nog tijd en gelegenheid heb om ze weg te brengen naar andere vrienden van ons (die zelf geen auto hebben). Maar dat wordt kritiek, denk ik, want mijn eerste was er binnen 3 uur, de tweede binnen 2 uur en ik moet ook nog op tijd in het ziekenhuis zien te komen.![]()
Bekentenis: ik heb zelfs al meerdere keren gedacht dat ik helemaal geen zin heb om de 1e dag wie dan ook te bellen dat de kleine er is!Ik zou het liefst eerst een dagje alleen met ons gezinnetje willen genieten... Maar dat kan je niet maken he?! Toch...?
![]()
![]()
Ik ben vandaag officieel 33 weken EN ik ben het vandaag officieel helemaal ZAT!Mijn buik zakt verder en verder, het buikvelletje doet net zo'n pijn als mijn rug, slaap steeds slechter, een wandelingetje van 100 meter naar de supermarkt nekt me al, heb om de haverklap harde buiken en kan om 11 uur smorgens mijn kinderen het bed wel inkijken zodat ik zelf ook maffen kan! BAH!
Sowwww... da's eruit!
Dat kun je wel degelijk maken! Het is jouw bevalling en jouw gezin, dus doe wat jou het beste lijkt. Ikzelf hoef ook echt geen kraambezoek de eerste paar dagen, een week of wat later plannen we een feestje waarop iedereen welkom is, zijn we in 1 klap van alles afquote:Op dinsdag 8 april 2008 21:35 schreef Mammietje het volgende:
Bekentenis: ik heb zelfs al meerdere keren gedacht dat ik helemaal geen zin heb om de 1e dag wie dan ook te bellen dat de kleine er is!Ik zou het liefst eerst een dagje alleen met ons gezinnetje willen genieten... Maar dat kan je niet maken he?! Toch...?
![]()
![]()
[
Ik heb het al eens eerder gepost, maar moet je je voorstellen dat jouw kind net een kind gekregen heeft. Zou je het dan helemaal prima vinden als je pas na een dag of wat even langs mocht komen?quote:Op dinsdag 8 april 2008 22:12 schreef FoN het volgende:
[..]
Opa's en oma's moeten je maar gewoon geloven als je ze zegt dat alles goed/minder goed is gegaan en dat je nu even tijd voor elkaar neemt.
dan had ze dat 'verlossende belletje' dus gewoon nog niet moeten krijgen.quote:Op dinsdag 8 april 2008 22:16 schreef k_i_m het volgende:
Ja, of je hebt mijn schoonmoeder die bij het verlossende belletje gelijk in de auto sprong. Zat ik daar, nog geen 10 minuten daarvoor weer bij elkaar genaaid, onder de groene aangekoekte rommel en bloed want ik mocht nog niet eens douchen. hoor ik háár daar op de gang, terwijl we zouden bellen als ik weer aanspreekbaar was
.
Zelfs mijn eigen moeder heeft keurig gewacht totdat ik zelf belde dat ik weer schoon was. Als er ooit nog één komt, worden zij niet gebeld totdat ik er klaar voor ben, aangezien er iets mis is met hun oren
.
Mijn broer was er bij Freek ook een paar uur na de geboorte, en nu hebben we ook wel zo'n band dat als ik hem vriendelijk verzocht had om op te rotten, dat ook geen enkel probleem had opgeleverdquote:Op dinsdag 8 april 2008 22:19 schreef Brighteyes het volgende:
Dat vraag ik me ook af Leah. Ik vind toch dat grootouders en ooms en tantes (dus mijn eigen zus bijvoorbeeld) er wel bij horen hoor, niet hele dagen, maar wel zo snel mogelijk om even te komen kijken.
Dat vind ik dan ook weer niet kunnen. Ze hebben niet te pronken met jouw versgebaarde kindquote:Op dinsdag 8 april 2008 22:22 schreef Troel het volgende:
wat ik vooral not done vond was dat er foto's gemaakt werden die vervolgens zonder overleg of keuring vooraf naar familie werden gemaild.
Ja, sommige mensen zijn nou eenmaal door het dolle van enthousiasme. Ik vind eigenlijk dat je ze dat niet kwalijk kan nemen. Ondanks dat je anders had afgesproken of wat dan ook.quote:Op dinsdag 8 april 2008 22:22 schreef bixister het volgende:
[..]
dan had ze dat 'verlossende belletje' dus gewoon nog niet moeten krijgen.
hier kwamen ze ook zo snel mogelijk, ik vond 't heerlijk. ik weet niet eens meer of ik al wel of niet gedouched was.
Dat is dan weer het voordeel van een spoedcurretage, hechten voel je niets van!quote:Op dinsdag 8 april 2008 23:07 schreef FoN het volgende:
Lol, allemaal knipjes, wordt een hoop hechtingen
De kleine heeft hier meerdere keren per dag de hik, zo'n maf gevoel
dat had ik dus ook. Maar na 4 of 5 keer eruit en die pijn mijn schaambeen ging het wat moeilijker.quote:Op woensdag 9 april 2008 06:38 schreef freecell het volgende:
KLinkt positief Sil!
Ik moet er tegenwoordig ook 's nachts uit, maar ik hup er uit, er weer in en tuk weer verder. Helemaal geen last van.
Mooi echo's CrazyMoon! Leuk om te zien, aangezien we maar een dag schelen (ik ben 27 okt uitgerekend) ik was namelijk heel erg benieuwd hoe groot het dan ongeveer is...quote:Op woensdag 9 april 2008 12:56 schreef CrazyMoon het volgende:
jadit hadden we nog niet eerder gezien! met Sarah hadden we alleen een echo met 7weken gehad en daarna pas na 30 weken. Dus dit was echt geweldig. Mijn vriend en ik keken onze ogen uit
quote:Op woensdag 9 april 2008 13:45 schreef FoN het volgende:
Ik merk wel dat ik nu tegen het einde begin te lopen, val heel moeilijk in slaap, en ben rond 7/8 klaarwakker. Gelukkig geeft de nesteldrang een beetje energie, anders moest ik er om 12 uur weer in denk ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |