O ja! Nou weet ik het weerquote:Op donderdag 3 april 2008 16:54 schreef Greys het volgende:
Toen vertelde je over dat ene topic dat je geopend had, waar ik laatst naar vroeg
Kzag je bericht, ik zal je vanaaf gelijk ff bij mn buddies zetten.quote:Op donderdag 3 april 2008 16:58 schreef nokwanda het volgende:
Heb het scrabbleprogramma inmiddels gedownload en kan straks lekker even een spelletje spelen en verslaafd raken.
quote:Op donderdag 3 april 2008 16:51 schreef Greys het volgende:
Toch zou ik het graag een heel stuk willen verminderen Co, ook al klinkt het misschien gezellig![]()
Zou alleen niet weten hoe, alleen door er goed op te letten misschien. Ik ben een echte Noordhollandse en dat hoor je totaal niet meer na een jaar of tien.
Ik wel.quote:Op donderdag 3 april 2008 17:15 schreef nokwanda het volgende:
Kun je ook scrabbelen met de zachte G?
Voor een echte ouwe Nimwegenoar klink ik erg erg ABN. Voor iemand uit het westen klink ik erg Nijmeegs.quote:
quote:Op donderdag 3 april 2008 17:31 schreef Greys het volgende:
Lits, was ze zwanger? Of konden ze dat niet zien op zo'n korte termijn?![]()
Ik zou ook niet gaan, stel je voor dat ze gaat waggelen straks en bv haar drinkbakje niet kan vinden ofzo
Is het een afspraak waar je makkelijk onderuit kunt?
Paarse pyamaatjes aan en dan naar buiten, dat blijft gek klinken, maar ook wel weer lief![]()
Nou dat scheelt weer typen dan!quote:Op donderdag 3 april 2008 17:44 schreef nokwanda het volgende:
[..]Had dezelfde vragen voor Litso en hetzelfde commentaar op oh-oh
Sorry co, moest even stoom afblazen. Het ziet er helemaal top uit de soep en ik ben blij dat ik iemand gelukkig heb kunnen maken met mijn receptjequote:Op donderdag 3 april 2008 19:54 schreef conleche het volgende:
[..]
Ja goed hè! Die glimmende druppeltjes, dat is truffelolie!
Geeft niks joh! Was echt een supersoepje. Heel romig en d'r zit toch helemaal geen boter of room door! Ik had nog een ui meegefruit bij de venkel. Dat vind ik altijd wel lekker omdat ui een betje zoetig is. Ik ga het zeker nog een keer maken! Ik denk dat als je iets minder bouillon doet, of iets meer rijst dat je gewoon ook een heerlijke risotto hebt!!quote:Op donderdag 3 april 2008 19:56 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Sorry co, moest even stoom afblazen. Het ziet er helemaal top uit de soep en ik ben blij dat ik iemand gelukkig heb kunnen maken met mijn receptje
Op mijn werk gebruiken we het alquote:Op donderdag 3 april 2008 20:21 schreef Qwea het volgende:
stoer, lees net in de consumentengids dat vingerprint inloggen helemaal opkomt nu
Is het wat? Is het niet makkelijk te kraken? De prijzen zijn wel aso duur.quote:
Nee die blijft nog een poosjequote:Op donderdag 3 april 2008 20:46 schreef Greys het volgende:
Maes
Is je parttime dochter weer naar huis? Of nog steeds bij jou?
Wat ik ervan zie werkt het goed, ik geloof niet dat ze zich bij mij op het werk met kraken bezig houdenquote:Op donderdag 3 april 2008 20:51 schreef Qwea het volgende:
[..]
Is het wat? Is het niet makkelijk te kraken? De prijzen zijn wel aso duur.
Ik keek naar een usbstick met vingerprintkeiduur
hmm, toch eens over de aanschaf ervan gaan denken dan. Mijn usbstick bevat gevoelige info, en ik kan het nergens anders kwijtquote:Op donderdag 3 april 2008 20:56 schreef Maes het volgende:
[..]
Wat ik ervan zie werkt het goed, ik geloof niet dat ze zich bij mij op het werk met kraken bezig houden
Ah, dus toch...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |