abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57781897
quote:
Investeerder neemt meerderheidsbelang in FC Utrecht

FC Utrecht is erin geslaagd met de Utrechtse ondernemer Frans van Seumeren overeenstemming te bereiken over het verwerven van een meerderheidsbelang van 51 % van de aandelen van FC Utrecht BV. Hiermee is een bedrag van 16 miljoen euro gemoeid.
Van Seumeren heeft hiertoe met het bestuur van de Stichting Beheer Aandelen FC Utrecht BV en de directie van de club een intentieverklaring getekend. Dit is woensdagmiddag op een persconferentie in Stadion Galgenwaard in Utrecht bekendgemaakt.

Volgens voorzitter Jan Willem van Dop van FC Utrecht is de toekomst van de club veiliggesteld, maar blijven door de overeenkomst met de 58-jarige Van Seumeren de huidige cultuur en identiteit van de club gehandhaafd. “We hebben nu de mogelijkheid er sportief een betere club van te maken en we kunnen nu ook verder investeren in bijvoorbeeld jeugdopleiding en scouting. Daarnaast houden we zelf 49 procent van de aandelen in handen, de Stichting Beheer Aandelen blijft dus ook bestaan”, zegt hij.

De gemeente Utrecht heeft bij monde van sportwethouder Harm Janssen inmiddels laten weten enthousiast te zijn en positief te staan tegenover de overeenkomst tussen FC Utrecht en Van Seumeren.

De Utrechtse ondernemer, die met zijn Frans van Seumeren Holding B.V. in FC Utrecht gaat participeren, wil zich voor langere tijd (tien jaar) aan de club verbinden. In die periode maakt hij geen aanspraak op dividend, zodat zo veel mogelijk kapitaal in de club blijft. Voordat de overeenkomst definitief wordt, zullen gesprekken plaatsvinden tussen Van Seumeren en diverse personen binnen de club, waaronder technische staf, spelers en de voorzitters van de geledingen en vindt formeel nog een boekenonderzoek plaats.

Raad van Commissarissen
Tijdens de persconferentie is tevens bekendgemaakt, dat Jacques van Ek, oud-topman van AMEV/Fortis (de voormalige hoofdsponsor van FC Utrecht) bereid is gevonden om eventueel de taak van voorzitter van de Raad van Commissarissen op zich te nemen. Ook Frans van Seumeren treedt toe tot die RvC. Verder hebben oud-commissaris van de Koningin in de provincie Utrecht Boele Staal en de ondernemers Frans Snijders (die de SupportersVereniging, de Vrienden van FC Utrecht en de Business Associates vertegenwoordigt) en Steven de Waal zich bereid verklaard bestuurlijk aan FC Utrecht verbonden te blijven. Zij vormden de afgelopen periode het bestuur van de Stichting Beheer Aandelen FC Utrecht. Over de precieze invulling van hun functies volgen later nog mededelingen.

Goed overleg
Met het sluiten van een overeenkomst met de Frans van Seumeren Holding B.V. is een overname door hoofdsponsor Phanos van de baan. De onderhandelingen met Phanos, die in goede harmonie verliepen, hebben geruime tijd geduurd, aldus voorzitter Staal van de Stichting Beheer Aandelen. Maar uiteindelijk zijn Phanos en FC Utrecht gezamenlijk in goed overleg tot de conclusie gekomen, dat het niet zinvol was verder te praten op basis van de door Phanos gewenste condities. Vervolgens is FC Utrecht in contact gekomen met Frans van Seumeren.

Overigens heeft het verwerven van de meerderheid van de aandelen van FC Utrecht door Van Seumeren geen invloed op de relatie van de club met Phanos, benadrukt Staal. Het contract met de hoofdsponsor loopt nog door tot en met het seizoen 2008-2009 en het is de intentie van zowel FC Utrecht als Phanos die samenwerking daarna te verlengen.
quote:
Van Seumeren koopt FC Utrecht
Door HANS WESTERVOORDE

UTRECHT - Investeerder Frans van Seumeren uit Utrecht neemt een meerderheidsbelang van 51 procent in FC Utrecht. De relatie tussen de club en hoofdsponsor Phanos blijft intact. FC Utrecht krijgt zestien miljoen euro voor de aandelen.

Dat heeft de voorzitter Boele Staal van de stichting Beheer Aandelen FC Utrecht woesdagmiddag bekendgemaakt tijdens een persconferentie. De spelersgroep en technische staf van FC Utrecht zijn voorafgaand aan de officiële bekendmaking geïnformeerd.

Vorig jaar juli sprong een overnameplan door Phanos op het laatste moment af, omdat de gemeente Utrecht niet akkoord ging met de voorwaarden. Phanos neemt de club niet over, omdat de vastgoedreus uit Houten alle aandelen wilde. De miljoenen worden aangewend om de spelersgroep te versterken.
quote:
FC Utrecht in handen van investeerder
02 april 2008

FC Utrecht wordt overgenomen door ondernemer Frans van Seumeren. De Utrechtse investeerder verwerft een meerderheidsbelang van 51 procent van de aandelen van FC Utrecht BV. Met de overeenkomst is een bedrag van 16 miljoen euro gemoeid. Dat maakte de club woensdagmiddag op een persconferentie in Stadion Galgenwaard bekend.

Volgens Utrecht-voorzitter Jan Willem van Dop is hiermee de toekomst van FC Utrecht veiliggesteld, maar blijven de huidige cultuur en identiteit van de club gehandhaafd. "We hebben nu de mogelijkheid er sportief een betere club van te maken en we kunnen nu ook verder investeren in bijvoorbeeld jeugdopleiding en scouting. Daarnaast houden we zelf 49 procent van de aandelen in handen, de Stichting Beheer Aandelen blijft dus ook bestaan", zegt Van Dop.

Namens de gemeente Utrecht heeft sportwethouder Harm Janssen laten weten positief te staan tegenover de overeenkomst tussen FC Utrecht en Van Seumeren. De 58-jarige ondernemer wil zich voor tien jaar aan de club verbinden. In die periode maakt hij geen aanspraak op dividend, zodat zo veel mogelijk kapitaal in de club blijft. Voordat de overeenkomst definitief wordt, zal formeel nog een boekenonderzoek plaatsvinden.
. Verrassend toch wel.

Goede ontwikkeling voor Utrecht?
pi_57782047
Volgens mij is er zorgvuldig over nagedacht, het lijkt me een uitstekende zet. De continuiteit zal voor 10 jaar worden gewaarborgd.
That's all folks!
pi_57782971
Volgend seizoen Fc-Utrecht Kampioen!
© Copyright TryX, 2006-2017 Alle rechten voorbehouden.
Disclaimer: Typfouten en geen gebruik van leestekens, hoofdletters en onzin voorbehouden.
pi_57783071
quote:
Op woensdag 2 april 2008 16:52 schreef TryX het volgende:
Volgend seizoen Fc-Utrecht Kampioen!
Hij wil de komende 3-4 jaar eerst vast in het linkerrijtje komen, om daarna evt. de stap naar de top 5 te maken.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_57783072
Nou dan komt het met het kopen van Maguire ook wel rond.
pi_57783298
Fc-Utrecht 2009/2010


_________________Vorm________________

Sergio Ramos__Pepe_____Vidic______Cole

Cr.Ronaldo________Kaka_________Lampard

Messi________Van Nistelrooy______Robben
© Copyright TryX, 2006-2017 Alle rechten voorbehouden.
Disclaimer: Typfouten en geen gebruik van leestekens, hoofdletters en onzin voorbehouden.
  woensdag 2 april 2008 @ 17:08:17 #7
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_57783306
Lijkt mij een goede zet voor Utrecht.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_57783424
Ik weet eigenlijk nooit voor dit soort berichten moet denken. Iedere club heeft natuurlijk geldschieters nodig om te kunnen groeien en ik heb er ook geen problemen mee als er wat geld in een club gepompt worden, maar er is natuurlijk wel een grens.

Ik vind het altijd het mooist en leukst om te zien dat een club langzaam stapje voor stapje een stabiele (sub)topper wordt, zoals Heerenveen, Twente en Groningen bijvoorbeeld tegenwoordig. Op zo'n manier blijft de identiteit van een club ook bestaan. Bij AZ bijvoorbeeld is er zo geforceerd en zo snel geprobeerd om een topclub te worden, dat vind ik dan meer een gemaakte club, die club heeft zeker naar buiten toe haar hele identiteit verloren.
pi_57783547
16 miljoen maar.....
Verdomde eigenwijs
Viva la afca
pi_57783624
Weer een club die boven Ajax eindigt komend seizoen
pi_57783803
quote:
Op woensdag 2 april 2008 17:24 schreef TerroRobbie het volgende:
Weer een club die boven Ajax eindigt komend seizoen
Alweer een?

Ach, voor Utrecht is het beter zo dan met Phanos, lijkt me. Dan ben je echt een speelbal van het geld. Ik neem aan dat deze investeerder wel compassie heeft met de club.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
  woensdag 2 april 2008 @ 17:46:51 #12
3566 micha
Sankt Nimmerlein
pi_57784051
Verrassend bericht, het lijkt goed doordacht en met behoud van de cultuur. Aangezien het FCU afgelopen jaren niet lukte om zonder transfers een sluitende begroting te hebben, is het prettig om met rust in de beurs je verder te ontwikkelen. Aan de ene kant is het dan goed dat niet meteen alles in tranfers gepropt wordt maar aan de andere kant zou het wel prettig zijn om een aantal goede, nieuwe spelers te presenteren om het verloop op te vangen en het elftal in de breedte wat meer gestalte te geven.

Ik ben heel erg benieuwd wat we er als supporters van gaan merken.
  woensdag 2 april 2008 @ 18:10:54 #13
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_57784506
Echt een te vet bericht! Deze man is de voorzitter van onze VV en heeft ook al de hoofdtrainer van Elinkwijk 1 naar ons eerste weten te halen. (we spelen waarschijnlijk 2e klasse volgend jaar)
Hopelijk kunnen we doorgroeien naar een eersteklasser of hoofdklasser en dan een satellietclub worden van FCU... (durf te dromen hehe)

Heel apart om iemand overal in het nieuws te zien, terwijl je op Zondag gewoon naast hem in de kantine staat...
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
pi_57785890
quote:
'Emotie wint het van verstand'

UTRECHT - Zijn advocaat had het hem maandag nog uit zijn hoofd willen praten. Dat was het eerste dat Frans van Seumeren woensdag de verzamelde media in de Galgenwaard te melden had. De geboren Utrechter is van plan om 51 procent van de aandelen van FC Utrecht te kopen, ter waarde van 16 miljoen euro Op voorwaarde dat de belanghebbenden het in hem zien zitten.

En dat lijkt wel goed te zitten. Van Seumeren, die een verbintenis van minimaal 10 jaar wil aangaan, steekt het geld niet uit winstbejag in de club. ,,Het was een gevecht tussen verstand en emotie. De emotie heeft het gewonnen.’’ De eerste tien jaar heeft hij zich niet ten doel gesteld er zelf financieel beter van te worden. Daarna sluit Van Seumeren niet uit rendement te behalen: ,,No guts, no glory.’’

Volgens voorzitter Jan Willem van Dop van FC Utrecht is de toekomst van de club veiliggesteld. Door de overeenkomst met de 58-jarige Van Seumeren blijft echter de huidige cultuur en identiteit van de club gehandhaafd, zegt Van Dop. ,,We hebben nu de mogelijkheid er sportief een betere club van te maken en we kunnen nu ook verder investeren in bijvoorbeeld jeugdopleiding en scouting. Daarnaast houden we zelf 49 procent van de aandelen in handen, de Stichting Beheer Aandelen blijft dus ook bestaan."

Van Seumeren (58) is internationaal bekend van Mammoet, het bedrijf dat de kernonderzeeër de Koersk boven water haalde. In 2005 hield hij, toen 55 jaar oud, het werken voor gezien. Samen met zijn vrouw wandelde hij van Harmelen naar Athene en vervolgens via het zuiden van Spanje in anderhalf jaar weer huiswaarts.

Eenmaal thuis begon het weer te kriebelen. Hij heeft weer belangen in een rederij en ook stak hij geld in de regionale sportkrant en -website Rondom Voetbal. Daarnaast is de ondernemer al jaren voorzitter van amateurvoetbalvereniging De Meern.

Overigens is de snelheid waarmee FC Utrecht en Van Seumeren zaken gedaan hebben opvallend. Drie weken geleden vonden de eerste gesprekken plaats en afgelopen weekeinde was er de intentie-overeenkomst. Binnen twee weken moet alles definitief zijn. (ANP)
pi_57794339
Wat een nerveuze vent als je die persconferentie ziet.
  woensdag 2 april 2008 @ 23:39:48 #16
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_57794399
quote:
Op woensdag 2 april 2008 23:37 schreef VoreG het volgende:
Wat een nerveuze vent als je die persconferentie ziet.
Ja, viel mij ook op, terwijl hij als zakenman echt wel wat bereikt heeft.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  woensdag 2 april 2008 @ 23:42:07 #17
171357 Rikketik
Dorothy was right, though
pi_57794466
Waarschijnlijk was 'ie een beetje opgelaten, je koopt nu eenmaal niet elke dag een voetbalclub.
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.
pi_57794787
quote:
Op woensdag 2 april 2008 23:37 schreef VoreG het volgende:
Wat een nerveuze vent als je die persconferentie ziet.
Waar heb je dat gezien?
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  Moderator / Redactie Sport / Weblog donderdag 3 april 2008 @ 00:32:25 #19
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_57795623
nerveus vond ik wel meevallen, vooral enthousiast. Hij probeerde het een beetje te odnerukken maar hij had er zoveel plezier in
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  donderdag 3 april 2008 @ 00:35:48 #20
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_57795672
quote:
Op woensdag 2 april 2008 23:53 schreef heiden6 het volgende:


Waar heb je dat gezien?
Sportjournaal, na 1vandaag.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  Trouwste user 2022 donderdag 3 april 2008 @ 00:59:48 #21
7889 tong80
Spleenheup
pi_57796081
quote:
Op woensdag 2 april 2008 17:07 schreef TryX het volgende:
Fc-Utrecht 2009/2010


_________________Vorm________________

Sergio Ramos__Pepe_____Vidic______Cole

Cr.Ronaldo________Kaka_________Lampard

Messi________ Piet van Seumeren ______Robben
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 3 april 2008 @ 01:50:26 #22
7889 tong80
Spleenheup
pi_57796645
Ik zie net van Seumeren. Lijkt me iemand die het puur uit clubliefde doet. Leuke man. maar ik kan me vergissen.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_57802672
Lijkt me ook beter om gefaseerd beter te willen worden dan om persé volgens seizoen gelijk voor de top mee te willen doen. Je ziet aan AZ dat je dan ook heel hard weer kan zakken en dan heeft AZ (volgens mij) nog een hoger budget als wat FCU zal gaan krijgen.
  donderdag 3 april 2008 @ 13:00:09 #24
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_57802734
quote:
Op woensdag 2 april 2008 23:37 schreef VoreG het volgende:
Wat een nerveuze vent als je die persconferentie ziet.
Het is geen man die graag op de voorgrond treedt, dat was wel duidelijk. Maar goed, wel leuke Utrechtse humor!
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
  Moderator / Redactie Sport / Weblog donderdag 3 april 2008 @ 16:01:24 #25
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_57806380
quote:
Op donderdag 3 april 2008 12:56 schreef FU80 het volgende:
Lijkt me ook beter om gefaseerd beter te willen worden dan om persé volgens seizoen gelijk voor de top mee te willen doen. Je ziet aan AZ dat je dan ook heel hard weer kan zakken en dan heeft AZ (volgens mij) nog een hoger budget als wat FCU zal gaan krijgen.
AZ had ook de weg der geleidelijkheid in de planning, vorig jaar was het doel de eerste 5 en Europees voetbal halen........ alleen kwamen ze hoger dan verwacht waardoor er voor dit jaar een te hoog verwachtingspatroon kwam en waarschijnlijk een aantal mensen bij AZ het te hoog in de bol kregen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Trouwste user 2022 donderdag 3 april 2008 @ 17:35:26 #26
7889 tong80
Spleenheup
pi_57808404
Van Hanegem mocht hem dus die man deugt

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 3 april 2008 @ 23:59:41 #27
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_57819021
ben benieuwd of dit veel geld voor transfers gaat opbrengen
pi_57819183
quote:
Op donderdag 3 april 2008 13:00 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Het is geen man die graag op de voorgrond treedt, dat was wel duidelijk.
Dat is juist goed denk ik. Is ook weer wat anders dan zo'n Scheringa die na elke wedstrijd weer eventjes het veld oploopt om in beeld te komen.
pi_57819208
Schrijnend is dat inderdaad.
  vrijdag 4 april 2008 @ 14:49:14 #30
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_57829631
Het is gewoon echt een gewone man, bij ons op de VV is hij dan wel de voorzitter maar hij staat gewoon tussen de anderen een biertje te drinken. Hele sympathieke man, en heel erg down to earth.
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
  Trouwste user 2022 zaterdag 5 april 2008 @ 04:49:29 #31
7889 tong80
Spleenheup
pi_57844581
Die indruk gaf ie al. Wil hem wel eens in VI of studio voetbal zien.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_64398124
quote:
'Duikboot? Dat is niet respectvol'
Door HANS WESTERVOORDE & ARD SCHOUTEN

UTRECHT - Hij wilde rustig beginnen bij FC Utrecht, maar inmiddels kent iedereen Frans van Seumeren. De eigenaar ontsloeg deze week Willem van Hanegem eb blikt terug op een tumultueus jaar. ‘Ik ben sinds afgelopen zaterdag in Ameland op vakantie. Helaas is er nog weinig van gekomen,’’ zegt Frans van Seumeren. Hij komt al dertig jaar op het waddeneiland. Ze kennen hem daar. ,,Ik vond zojuist een lekkere haas aan de deur. Dat doet me goed. Lekkere Pauillac erbij.’’

Hij heeft een heftige week achter de rug. Op dinsdag ontsloeg hij hoofdtrainer Willem van Hanegem. Die had in een column in deze krant zijn afscheid, aan het einde van het seizoen, aangekondigd. Van Hanegem had zich een Kop van Jut gevoeld, hij voelde zich niet gesteund door de eigenaar van de club.

Van Seumeren noemde hij zelfs een ‘duikboot’. Van algemeen-directeur Jan Willem van Dop mocht de Kromme blijven. Maar Van Seumeren besliste, nadat hij de commissarissen had geconsulteerd, anders.

,,Van Hanegem is wat ons betreft te ver gegaan in jullie krant. Wat hij schreef in zijn column was op zich al niet te waarderen, maar de kritiek in het interview (in de Utrechtse editie, red.) was niet te aanvaarden. Dat was de druppel. Hij was het gezanik zat, andersom ook.

,,Ik vind dat heel jammer. Met het wegsturen in oktober van de vier assistenten hebben we hard ingegrepen. Volgens Van Hanegem kon het niet langer zo. We hebben de koppen bij elkaar gestoken, het vertrouwen in Van Hanegem uitgesproken. En dan stelt hij ons allemaal ontzettend teleur door die negatieve dingen te roepen. Dat wil ik niet. We moeten juist bezig zijn om van FC Utrecht een mooie club te maken.

,,Van Dop was maandag te voorbarig, toen hij zei dat Willem mocht blijven. Dat is hem niet kwalijk te nemen. Ik zat op het eiland, er moest overleg plaatsvinden met de andere commissarissen. We hebben er geen verschil van mening over: dit was voor ons onacceptabel.

,,Het woord duikboot? Ik ben echt niet zo kinderachtig. Leuk vind ik het niet, dat is wat anders. Die term is niet echt respectvol. Het is wat mij betreft de hele teneur geweest, de negatieve benadering. We hebben Van Hanegem het vertrouwen gegeven en dat heeft hij beschaamd. Dan kun je twee dingen doen: doormodderen tot aan het einde van het seizoen, of een besluit nemen en de positieve weg inslaan.’’

Het ontslag van Van Hanegem levert een nieuw probleem op: een zieke technisch directeur, Piet Buter.

,,Waar gehakt wordt, vallen spaanders. Zo werkt het nu eenmaal. Wat Buter betreft... hij was het niet met het ontslag eens. Dat kan. En dan is hij ineens ziek. Dat getuigt niet direct van een professionele instelling. We zullen het wel afwachten wanneer hij zich weer meldt. Ik begrijp dat hij begin januari beter denkt te zijn.

,,Ik heb mij voor tien jaar aan deze club verbonden. Ik heb mezelf een taak gesteld en die wil ik vervullen. Dit soort situaties telkens vind ik ook heel vervelend. Maar het is vooral zaak om nu de schouders eronder te zetten. Het is anders gelopen dan dat ik me had voorgesteld.’’

Precies een jaar geleden was Van Seumeren nog niet de grootaandeelhouder van FC Utrecht. Maar hij liep al wel met het idee rond om de club te helpen.

,,Mijn vrouw Gon en ik waren net terug van onze grote wandeling in 2006. Zesduizend kilometer, van Harmelen naar Athene en terug. Ik had besloten om van mijn hobby’s te gaan leven. Schaatsen, fietsen, wandelen, voetbal kijken. Maar al heel snel kwam ik erachter: dat ga je niet redden, je gaat de spanning missen.’’

Van Seumeren werd investeerder in bedrijven van jonge mensen. ,,Mensen met goede ideeën helpen bij de start, was het plan. De ideeën moesten goed zijn, de mensen moesten mij aanspreken. Ik heb natuurlijk behoorlijk wat ervaring in het bedrijfsleven. Door er wat geld in te steken en met een goede coaching vergemakkelijk je de start. Zeven bedrijven zijn intussen zo begonnen.’’

Voor FC Utrecht - waar vriend en commissaris Frans Snijders zat - week Van Seumeren af van zijn pad. FC Utrecht is geen startende onderneming. En de 16 miljoen euro die Van Seumeren er in stopt voor 51 procent van de aandelen, is zelfs voor de kapitaalkrachtige Harmelaar een vermogen.

,,Ik ben sportliefhebber. Van de krant lees ik altijd eerst het sportnieuws, dan pas de financiën. Sport is de rode draad door mijn leven. Zelf ben ik voetballer geweest bij VV De Meern. En schaatsen, fietsen, natuurlijk. FC Utrecht volg ik al heel lang. Ik ben in Utrecht opgegroeid, heb vervolgens twintig jaar over de wereld gezworven. De laatste twintig jaar wil ik weer in Utrecht zwerven. Met FC Utrecht, om mooie dingen op te zetten. En om mensen te helpen.’’

Bijna twee maanden later kreeg Van Seumeren voor zijn miljoenen 63 procent van de aandelen. ,,Natuurlijk had ik terug gekund, er lag totaal geen verplichting. Ik was alleen moreel in een patstelling gekomen. Ik bedoel: je steekt je nek uit. Zakelijk was ik ermee weggekomen door te zeggen dat het een dusdanig financieel risico was dat het onverantwoord was in te stappen.

,,Ik had ook 12 miljoen kunnen betalen voor 51 procent van de aandelen. Zakelijk gezien was dat ook beter geweest. Maar voor de club was 16 miljoen beter, omdat dat bedrag nodig is om aan een gezonde toekomst te kunnen bouwen.

,,FC Utrecht is een club die, als ze goed geleid zou worden, ongelooflijk veel potentie heeft. Recent onderzoek heeft aangetoond dat de club nog de meeste groeipotentie heeft van heel Nederland.

,,Meer dan Heerenveen? Ja, want die club is uitgegroeid, die zit tegen het plafond. FC Utrecht kan qua achterland, qua toeschouwersaantal, qua inzet van het bedrijfsleven nog zoveel groeien. Ja maar de sponsoren zijn er niet, hoor je dan. Dat is een excuusverhaal. Ik laat het om die reden opnieuw onderzoeken.

,,FC Utrecht moet zich breder profileren dan dat het een club is waar je een kaartje voor kunt kopen. Het FC Utrecht-gevoel moet in de poriën zitten van de wijken.

,,Het is misschien een ongelukkig voorbeeld, maar waarom is Hamas zo machtig? Niet omdat iedereen van nature zo pro-Hamas is. Wel omdat Hamas zorgt voor scholing en opleiding, voor sociale ondersteuning.

,,In Engeland zie je dat rijke mensen de clubs overnemen en de kaartjes twee keer zo duur maken. Zo wil ik het niet doen. Precies andersom: eerst de basis van de club vergroten. Mensen moeten van FC Utrecht gaan houden.

,,Ik ben iemand die gezamenlijk iets wil presteren. FC Utrecht was een amateuristische naar binnen gekeerde organisatie. Gevolg van een cultuur die door de jaren heen erin is geslopen.

,,FC Utrecht zie ik niet alleen als voetbalclub, maar ook als band in de samenleving. FC Utrecht moet zich naar buiten toe uitdragen. Dat vergt een volledige mentaliteitsverandering, je kunt het bijna hersenspoelen noemen. Het is wel verklaarbaar. De club was altijd bezig met overleven, met noodverbanden aanleggen. Daardoor is de blik zo naar binnen gericht. Dat moet opengebroken worden.

,,Ik geniet ervan deel uit te mogen maken van de voetbalwereld. Alleen is de opgave groter dan ik verwacht had. Toch ben ik er absoluut van overtuigd dat van FC Utrecht een mooie club te maken, vanuit een goede organisatie. Al zal dat best twee jaar kunnen duren.''
  zaterdag 27 december 2008 @ 13:25:58 #33
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_64398186
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 13:23 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]
Vandaar dat ge-Hamas altijd op Vak U.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_64398338
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 13:25 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Vandaar dat ge-Hamas altijd op Vak U.
Dat voorbeeld is echt te sneu inderdaad.
pi_64398503
frans van seumeren.. held..
pi_64399469
Misschien een slecht voorbeeld, zegt 'ie dan. No shit, sherlock.
I'd like the whole fucking world supersized. Can I have a supersize death, with a coke?
pi_64484044
quote:
'Van Seumeren maakt dezelfde fouten'

UTRECHT - Piet Buter beschouwt Frans van Seumeren, voor 63 procent bezitter van de FC Utrecht-aandelen, als een groentje in het voetbal. ,,Hij maakt dezelfde fouten als Dirk Scheringa in het begin bij AZ. Dat kostte Dirk de eerste vijf jaar zeker dertig miljoen euro.

,,Van Seumeren mag zich overal mee bemoeien. Maar als je een auto bestuurt, doe je dat niet vanaf de achterbank. Hij voerde tal van gesprekken met mensen van buiten de club. Hij had beter een uurtje per week op Zoudenbalch koffie kunnen drinken. Dan had hij de club écht leren kennen.

,,Om de haverklap komt hij met nieuwe spelers aanzetten. Makelaars hebben de weg naar hem gevonden. Intern moesten we daar om lachen, meestal hadden die spelers allang in ons systeem gestaan. Hij begint nu een voetbalschool in Brazilië. AC Milan, Barcelona en Manchester United probeerden dat ook. Zou het FC Utrecht dan wél lukken? Kost vier ton per jaar, geld dat overigens niet uit de clubkas komt. Ik weet niet van wie Van Seumeren allemaal advies krijgt, maar het zijn slechte adviseurs. Iemand zei me laatst dat Van Seumeren de Koersk naar boven bracht, maar FC Utrecht tot zinken brengt.’’
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 31 december 2008 @ 17:21:53 #38
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_64538878
Het verschil is dat Scheringa wat meer geld achter de hand heeft
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_64539576
Toch denk ik dat 95% van de FC supporters vierkant achter Van Seumeren staat, al gaat zijn moeilijkste klus nu pas beginnen.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_64543393
quote:
Op woensdag 31 december 2008 17:42 schreef PBateman1978 het volgende:
Toch denk ik dat 95% van de FC supporters vierkant achter Van Seumeren staat, al gaat zijn moeilijkste klus nu pas beginnen.
Het verstandigste wat Van Seumeren kan doen is onder ogen zien dat hij er relatief weinig kijkt op heeft en zich goed laat informeren bij eventuele nieuwe aanstellingen etc.
The poet presents the imagination with images from life and human characters and situations, sets them all in motion and leaves it to the beholder to let these images take his thoughts as far as his mental powers will permit.
pi_64593040
quote:
Op woensdag 31 december 2008 17:42 schreef PBateman1978 het volgende:
Toch denk ik dat 95% van de FC supporters vierkant achter Van Seumeren staat, al gaat zijn moeilijkste klus nu pas beginnen.
Ik denk dat je gelijk hebt... maar dat kan gauw keren he, in ons utereg... remember sturkenboom met die acties van hem in het home enz, combi naar brugge enz..
pi_64607881
quote:
Op woensdag 31 december 2008 20:14 schreef Twerk het volgende:

[..]

Het verstandigste wat Van Seumeren kan doen is onder ogen zien dat hij er relatief weinig kijkt op heeft en zich goed laat informeren bij eventuele nieuwe aanstellingen etc.
Ach, realistisch is 'ie ook zeker niet. SC Heerenveen zou al aan haar plafond zitten. Niet dat FC Utrecht geen grotere club zou kunnen worden, daar wil ik niets over zeggen. Maar SC Heerenveen is ook nog (lang) niet uitgegroeid. Ik heb bij Van Seumeren toch nog veel te veel het idee dat hij even 'een speeltje' heeft gekocht en dat 'ie zelf echt nul-komma-nul verstand van zaken heeft, wat het voetbalwereldje betreft..
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')