quote:Op woensdag 2 april 2008 14:37 schreef gelly het volgende:
[..]
Neem toch een chillpil knakker, je zet jezelf enorm voor lul.
http://www.depers.nl/binn(...)-van-Fitna-gate.htmlquote:Het nieuws dat Wilders zijn afkeer van de Koran wil verfilmen, is een primeur van De Telegraaf, op woensdag 28 november 2007. Wilders bezweert die dag dat hij het nieuws niet naar buiten heeft gebracht. Hij is geïrriteerd over het lek en gelooft dat dat is gebeurd om hem een hak te zetten. Zelf had hij de film pas enkele weken vóór uitzending willen aankondigen.
De Telegraaf schrijft zich te baseren op ‘kringen rond het kabinet’.
Wilders heeft het alleen bevestigd.... Niet meer, niet minder.quote:Daarover wil ik nog één opmerking maken. In een Telegraafartikel van 28 november, bevestigt de heer Wilders desgevraagd dat hij aan de film werkt en dat daarin de koran centraal staat; hij zegt: "In de film leidt dat tot iets." Hij wil vervolgens niet zeggen of hij de Koran bijvoorbeeld verscheurt dan wel verbrandt. Ik citeer: "Ik wil daar niets over kwijt. Mensen moeten maar kijken." In die context praat je over een film en wij weten allemaal dat als zo iets als het verscheuren of verbranden van de Koran zich zou hebben voltrokken, er grote problemen zouden kunnen ontstaan.
Dat er het één en ander stinkt. Waarom bijv. maar 2 teksten openbaar maken? Marijnissen vroeg om meer, maar die kwamen niet. Terwijl er dus wel meer gesprekken zijn geweest.quote:Op woensdag 2 april 2008 14:40 schreef SCH het volgende:
Leuke lappen tekst maar wat wil je ermee zeggen?
Het CDA heeft het inderdaad handig gespeeld. Heeft constant de regie gehad over Wilders.quote:Op woensdag 2 april 2008 14:43 schreef SCH het volgende:
Klopkoek, je draait het allemaal nogal om. Je doet nou het CDA alle gedoe heeft veroorzaakt. Straks zeg je nog dat het CDA die film heeft gemaakt.
Houd het even bij de feiten. Wilders heeft die film gemaakt, heeft aangegeven waar hij over zou gaan enz.
Yep. Daarom kan het nog wel waar zijn. Alleen Wilders zag het een beetje te laat aankomen.quote:Op woensdag 2 april 2008 14:44 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Opzetje CDA, opzetje CDA, opzetje CDA...
Hoe een complot te ontwaren. Typisch gedrag vertoon je, je hebt op basis van weinig materiaal conclusies getrokken en nu wil je er niet meer van terugkomen als blijkt dat het toch allemaal wat genuanceerder ligt dan je aanvankelijk dacht.quote:Op woensdag 2 april 2008 14:44 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dat er het één en ander stinkt. Waarom bijv. maar 2 teksten openbaar maken? Marijnissen vroeg om meer, maar die kwamen niet. Terwijl er dus wel meer gesprekken zijn geweest.
En zo zijn er nog wel honderden dingen. Dat uitgerekend Van Geel (CDA) de vernietigende vraag stelt waarop Balkenende antwoord geeft -en doorspeelt naar Hirsch Ballin- is ook zoiets. Opzetje CDA, opzetje CDA, opzetje CDA...
en heeft Wilders dat als een probleem ervaren? Heeft hij daar ophef overgemaakt?quote:Op woensdag 2 april 2008 14:35 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het is het kabinet zelf geweest dat het bestaan van een film naar buiten heeft gelekt.
Wilders heeft helemaal niets opgeblazen op het begin. Heeft alleen gezegd 'dat er een film gaat komen' en verder niets. Dat is toch logisch? Je wilt zelf het publiciteitsmoment bepalen.quote:Op woensdag 2 april 2008 14:47 schreef Argento het volgende:
[..]
en heeft Wilders dat als een probleem ervaren? Heeft hij daar ophef overgemaakt?
Hij eist excuses op grond van de volgens hem overtroffen reactie van het kabinet, niet omdat ze het bestaan van de film zou hebben gelekt.
Het vetgedrukte deel op zich is dus al een alles behalve vaststaand feit. Als ze zo zeker waren van hun zaak dan hadden de regeringspartijen het voorstel van Halsema wel aangenomen maar ze waren er als de kippen bij om dat onderuit te halen. Je hele betoog steunt dus op iets wat gewoon speculatie is. Zo ongeveer iedereen kan zo'n verslag wel in elkaar draaien.quote:Op woensdag 2 april 2008 13:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Je haalt er nu van alles bij.
Het gaat om de feiten. De minister kreeg van Wilders informatie over de film: op basis daarvan kan een analyse gemaakt worden. Die is heel hoog uitgevallen. Als de film was verschenen met een verscheurde en brandende koran en het kabinet was pas dan in actie gekomen, was het te laat, dat begripj je toch hopelijk ook wel. Het is heel goed dat er bij voorbaat afstand is genomen.
Ik kan er maar niet bij dat je dat wilt niet begrijpen en dat je Henk Kamp zo afvalt.
In het debat vraag Pechtold expliciet om de reden waarom Wilders überhaupt naar NCTB is gegaan. Wilders krijgt het woord maar geeft er geen antwoord op.quote:Op woensdag 2 april 2008 14:50 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wilders heeft helemaal niets opgeblazen op het begin. Heeft alleen gezegd 'dat er een film gaat komen' en verder niets.
Wat hebben Doekle Terpstra, Balkenende, Donner, Joustra, Van Geel en Hirsch Ballin met elkaar gemeen?quote:Op woensdag 2 april 2008 14:47 schreef Terecht het volgende:
[..]
Hoe een complot te ontwaren. Typisch gedrag vertoon je, je hebt op basis van weinig materiaal conclusies getrokken en nu wil je er niet meer van terugkomen als blijkt dat het toch allemaal wat genuanceerder ligt dan je aanvankelijk dacht.
En hoe precies zou dit boven water moeten komen? Dat kan alleen als degene die het gemaakt heeft aangeeft dat het vervalst is. Da's zelfmoord voor je carrière en zal die persoon dus nooit doen. Er vanuit gaande dat ze inderdaad vervalst zijn. Het kan ook een verkeerde interpretatie zijn van het gesprek en in dat geval zal dat ook niet worden toegegeven. Het is momenteel gewoon het woord van persoon A tegen dat van persoon B en dus alles behalve een feit.quote:Op woensdag 2 april 2008 13:31 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar dan ga je er vanuit dat dat dokument is vervalst.
Als dat zo is, dan komt dat wel naar boven. Tot die tijd is het verslag gewoon een feit.
Doe je huiswerk. Joustra is een D66-erquote:Op woensdag 2 april 2008 14:52 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wat hebben Doekle Terpstra, Balkenende, Donner, Joustra, Van Geel en Hirsch Ballin met elkaar gemeen?
CDA.
NCTB gaat over de beveiliging. Wilders had al regelmatig contact met de NCTB omdat ze hem beveiligen. Elke scheet moet hij aan hen melden. Alles wat hij doet.quote:Op woensdag 2 april 2008 14:52 schreef smileyislief het volgende:
[..]
In het debat vraag Pechtold expliciet om de reden waarom Wilders überhaupt naar NCTB is gegaan. Wilders krijgt het woord maar geeft er geen antwoord op.
connecting teh dotz!quote:Op woensdag 2 april 2008 14:52 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wat hebben Doekle Terpstra, Balkenende, Donner, Joustra, Van Geel en Hirsch Ballin met elkaar gemeen?
CDA.
en Ter Horst?quote:Op woensdag 2 april 2008 14:52 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wat hebben Doekle Terpstra, Balkenende, Donner, Joustra, Van Geel en Hirsch Ballin met elkaar gemeen?
CDA.
Mevrouw Ongering is destijds aangesteld door CDA'ers....quote:Op woensdag 2 april 2008 14:54 schreef Sora het volgende:
[..]
En hoe precies zou dit boven water moeten komen? Dat kan alleen als degene die het gemaakt heeft aangeeft dat het vervalst is. Da's zelfmoord voor je carrière en zal die persoon dus nooit doen. Er vanuit gaande dat ze inderdaad vervalst zijn. Het kan ook een verkeerde interpretatie zijn van het gesprek en in dat geval zal dat ook niet worden toegegeven. Het is momenteel gewoon het woord van persoon A tegen dat van persoon B en dus alles behalve een feit.
Ter Horst is chantabel door haar gedrag.quote:Op woensdag 2 april 2008 14:56 schreef gelly het volgende:
[..]
Ha ! Maar Joustra heeft vast met Ter Horst op de kleuterschool gezeten.
Wat hoor ik dat toch vaakquote:Op woensdag 2 april 2008 14:58 schreef Klopkoek het volgende:
IK ben geen Wildersfan!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |