abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57961424
Van Basten en Bergkamp zijn z'n idolen. Daar kan hij volgend jaar mee trainen bij Ajax. Die blijft dus nog wel een jaartje .
pi_57981456
quote:
Op donderdag 10 april 2008 17:34 schreef RayMania het volgende:

[..]

Je slaat wel de spijker op z'n kop, maar Huntelaar kun je in dezen persoonlijk niks verwijten.
Daar heb ik ook helemaal geen behoefte aan.
quote:
Ajax streeft een bepaald speltype na waarbij Huntelaar de pure afmaker en eindstation is.
Dat is dus een speltype wat niet bij Ajax past, en ook niet het beoogde resultaat oplevert.
quote:
Dat is zijn taak, niks anders. Díe taak vervult hij meer dan uitstekend, dat valt moeilijk te ontkennen.
Ik vind dat anders helemaal niet zo moeilijk. Ten eerste omdat bij een dergelijke taakverdeling bij een aanvallende topclub je ook wel heel veel goals mag verwachten. Ten tweede omdat hij zelf vaak niet goed is als het het hardste nodig is, niet in zijn specialiteit het afmaken, maar ook helemaal niet in de andere dingen die er ook voor een afmaker bijhoren. Als hij die taak zo uitstekend vervult, dan verwacht ik ook echt wat tegen PSV, Slavia en Dynamo.
quote:
Ik vind hem veel overeenkomsten hebben met Van Nistelrooij. Ook bij PSV-er een afmaker en werd ook eens dik topscorer zonder een kampioenschap. Beide afhankelijk van goede voorzetten en goede medespelers in de aanval. Ruud had Giggs en Beckham om hem heen en Scholes achter hem, dan ben je als afmaker in je element. Als Huntelaar bij zo'n team komt, dan kan hij best slagen in het buitenland.
Het is nogal wat, wat een club dan moet hebben aan elftal om hem te laten slagen. Huntelaar is technisch de veel betere kopper, maar Van Nistelrooij is toch een stukje sneller en heeft een veel hogere handelingssnelheid. Op buitenspel spelen met Huntelaar wordt lastig, dus ik denk dat het uiteindelijk nogal tegen zal vallen met de interesse voor hem. En om nou te zeggen dat Van Nistelrooij zo'n succesverhaal was...Man U kan niet tevreden zijn over het resultaat van de jaren dat hij in de basis stond. En Real kan ook niet tevreden zijn met de CL-prestaties, terwijl het kampioenschap is gekomen terwijl Barca aan het sukkelen was. Het blijkt nogal lastig om echt goed te voetballen met een afmaker.

Dus je moet er nogal wat voor over hebben om zo'n spits te laten slagen, en als die spits dan slaagt en veel scoort, dan wil dat nog helemaal niet zeggen dat het elftal daardoor naar verwachting presteert.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_58101988
Geen Hunty gisteravond, zal wel voor een hattrick tegen Heracles gespaard hebben
pi_58125732
quote:
Trefzekere Huntelaar: "Niet te goed voor Eredivisie"
17 april 2008

Doelpunten maken is zijn beroep, maar Klaas Jan Huntelaar wil zijn 32 seizoenstreffers meteen inleveren als Ajax daardoor kampioen zou worden. De aanvalsleider van de Amsterdammers mag zich zondag voor de tweede keer in zijn carrière laten kronen tot topscorer van de Eredivisie, maar voor Huntelaar telt alleen de landstitel. "Dat ik topscorer word is wel mooi, maar alleen het kampioenschap telt", aldus de spits donderdag.

De geboren Achterhoeker loopt dit seizoen bijna één op één. Na 33 wedstrijden staat de teller al op 32 doelpunten. De nummer twee op de topscorerslijst, Blaise N'Kufo van FC Twente, volgt met 22 treffers op gepaste afstand. "Dat ik zoveel scoor is een mooie prestatie van mij, maar ook van het hele team. Zij geven mij goede ballen", aldus Huntelaar.

De 24-jarige aanvaller is de eerste Ajacied sinds Jari Litmanen die zich mag kronen tot topscorer van de Eredivisie. De Fin kwam in het seizoen 1993/1994 tot 26 doelpunten. Huntelaar bevindt zich inmiddels in een illuster rijtje Ajacieden die in een seizoen meer dan dertig keer scoorden. Met de wedstrijd tegen Heracles nog op het programma, heeft Huntelaar clubiconen als Johan Cruijff (33 doelpunten) en Ruud Geels (34) in het vizier.

Twee seizoenen geleden kwam Huntelaar al tot 33 doelpunten, maar zeventien daarvan maakte hij in het shirt van SC Heerenveen. Na de winterstop, inmiddels gekocht door Ajax, voegde hij daar nog zestien treffers aan toe. Afgelopen jaar viel de productie met 21 doelpunten wat tegen. "Op de een of andere manier gaat het dit seizoen makkelijker. Vorig jaar waren we als team wel heel sterk en had je bijvoorbeeld ook Wesley Sneijder die veel scoorde. Nu komt het vooral aan op individuele klasse, zoals van Luis Suarez. Een hele goede speler die me ook goed weet te vinden."

De doelpunten die Huntelaar aan de lopende band produceert, hebben tot nu toe niet geleid tot grote sportieve successen. "Met Ajax heb ik twee keer de beker gewonnen en ook tweemaal de Johan Cruijff-schaal. Maar ik kwam hier voor het kampioenschap en de Champions League en dat hebben we nog niet bereikt." Dat hij de Eredivisie na vier seizoenen ontgroeid zou zijn, noemt Huntelaar onzin. "Je ziet jongens als Roy Makaay en Giovanni van Bronckhorst ook terugkeren, dan kan je niet zeggen dat ik al te goed ben voor de Eredivisie."

Marco van Basten, de toekomstig hoofdtrainer van Ajax, liet al weten Huntelaar er volgend seizoen graag bij te hebben. De clubleiding wil het contract van de elfvoudig international (zes doelpunten) dan ook graag openbreken en verlengen. De Europese topclubs staan echter in de rij voor de handtekening van de spits en het gastenboek van zijn website wordt overspoeld met smeekbedes van met name Italiaanse voetbalfans. 'The Hunter & AS Roma: one love!' en 'Huntelaar, Naples is waiting for you' zijn slechts enkele van de tientallen reacties. Ook Ajax-supporters laten zich niet onbetuigd.

"Mooi om zulke dingen te lezen", aldus Huntelaar. "Het is fijn dat je gewaardeerd wordt en dat de fans dat zo laten blijken." Of het de spits kan verleiden nog een jaar in Amsterdam te blijven, laat hij vooralsnog in het midden.
pi_58127502
En wat is daar aan? Hij weet ook wel dat hij zonder titel in Portugal verzeild raakt.

En Huntelaar produceert niet, hij maakt af. Dat onderscheid hem erg van zijn voorgangers
pi_58128563
quote:
Op vrijdag 18 april 2008 01:11 schreef okee6 het volgende:
En wat is daar [ afbeelding ] aan? Hij weet ook wel dat hij zonder titel in Portugal verzeild raakt.

En Huntelaar produceert niet, hij maakt af. Dat onderscheid hem erg van zijn voorgangers
Als je het bericht leest is toch wel duidelijk waarom er thumbs up worden gebruikt.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58137271
quote:
Op vrijdag 18 april 2008 07:34 schreef RayMania het volgende:

[..]

Als je het bericht leest is toch wel duidelijk waarom er thumbs up worden gebruikt.
Hij lijkt aan te kondigen na de titel te vertrekken. In het andere geval blijft Ajax van hem afhankelijk. Ik zie kortom geen
pi_58137414
Maar jij bent ook niet serieus te nemen.
pi_58137489
quote:
Op vrijdag 18 april 2008 15:08 schreef BliksemSchigt het volgende:
Maar jij bent ook niet serieus te nemen.
Waarom zou Huntelaar niet serieus zijn?
pi_58138895
Wat wel een duim waard is dat hij zelf nuchter blijft over waar het echt om gaat en dat hij zich realiseert dat de topclubs niet zomaar voor hem in de rij staan. Dat is toch vrij lastig als de hele wereld om het hardst roept dat je fantastisch bent alleen omdat je je werk doet. Jammer dat hij op het veld wat minder realiteitsbesef laat zien, maar het is tenminste wat.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_58139598
quote:
Op vrijdag 18 april 2008 16:10 schreef Weltschmerz het volgende:
Wat wel een duim waard is dat hij zelf nuchter blijft over waar het echt om gaat en dat hij zich realiseert dat de topclubs niet zomaar voor hem in de rij staan. Dat is toch vrij lastig als de hele wereld om het hardst roept dat je fantastisch bent alleen omdat je je werk doet. Jammer dat hij op het veld wat minder realiteitsbesef laat zien, maar het is tenminste wat.
Huntelaar is sowieso een voorbeeld voor andere voetballers daar hij altijd aan zijn zwakke punten wilde werken en niet zoals de rest van het team aan de bier-/bacardipomp hing, omdat het toch niets werd. Dat heeft wel zijn vrucht afgeworpen, hij is tenminste iemand in de grijze eredivisie. Vanuit zo'n kuil moet je dan flink klimmen om verder te zien, kennelijk reikt hij zo hoog dat hij nu over de rand tuurt.
pi_58220835
Nieuwe spits voor Ajax. Hopelijk betekent het niet dat Huntelaar per definitie gelijk ook al verkocht gaat worden.
  dinsdag 22 april 2008 @ 09:59:36 #253
148059 Pritt
Atheïst
pi_58220926
Tuurlijk niet, die nieuwe kerel is een vervanger voor klasbak Urzaiz.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
  Moderator dinsdag 22 april 2008 @ 10:00:51 #254
138438 crew  Pizzakoppo
pi_58220948
Lijkt me niet pritt, maar ik wil je graag geloven!
  dinsdag 22 april 2008 @ 10:25:43 #255
148059 Pritt
Atheïst
pi_58221407
Was ook maar een berichtje om de moed er in te houden.
Zou wat zijn als Klaas dan alsnog blijft en je een goede spits achter de hand hebt.
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
pi_58221644
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 09:54 schreef BliksemSchigt het volgende:
Nieuwe spits voor Ajax. Hopelijk betekent het niet dat Huntelaar per definitie gelijk ook al verkocht gaat worden.
Waarom niet? De eredivisie holt achteruit, dat is van invloed op de prijs. En daar gaat het om in Amsterdam.
  Moderator dinsdag 22 april 2008 @ 10:42:13 #257
138438 crew  Pizzakoppo
pi_58221687
- Reageer eens normaal -

[ Bericht 83% gewijzigd door RayMania op 22-04-2008 11:12:16 ]
pi_58221691
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 10:40 schreef okee6 het volgende:

[..]

Waarom niet? De eredivisie holt achteruit, dat is van invloed op de prijs. En daar gaat het om in Amsterdam.
Sukkeltje
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_58532151
quote:
Ajax en kamp-Huntelaar praten over contractverlenging
Home > Nieuws > Voetbalnieuws - Datum: 7-mei-2008 00:01

Door Bart Vlietstra

Bij Ajax bestaat er nog steeds onduidelijkheid over de toekomst van Klaas-Jan Huntelaar (foto). De club is in gesprek met de zaakwaarnemer van Huntelaar, Arnold Oosterveer, zo bevestigt algemeen directeur Henri van der Aat aan Sportweek. “De gesprekken voltrekken zich in goede harmonie.”

Huntelaar kan zijn contract verlengen en daarin een gelimiteerde transfersom laten opnemen, maar de vice-aanvoerder mag zich nog altijd in de belangstelling verheugen van Real Madrid en Manchester United. Ook FC Barcelona, dat na een prijsloos seizoen de selectie een grote opfrisbeurt wil geven, zou een oogje hebben op de topscorer.
pi_58532184
Aub blijven
pi_58532252
Klaas moet furore gaan maken in een grote competitie, dat heb ik veel liever.
That's all folks!
pi_58532315
Ik denk dat Huntelaar z'n contract gewoon gaat verlengen: geen enkele topclub heeft blijkbaar concrete interesse in hem. Dan zou ik het best kunnen begrijpen als ie voor een enorm salaris z'n contract met 2 á 3 jaar verlengt.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_58532550
Hij heeft nog tijd zat, met het EK voor de boeg. Op het EK na net als Sneijder vorig jaar. De interesse komt vaak laat.
That's all folks!
pi_58532628
Denk niet dat ze bij Ajax dit keer gaan wachten tot Augustus hoor. Voor het EK zal er echt wel duidelijkheid zijn.

cultheld is ook helemaal bijgetrokken ten opzichte van twee topics geleden .
pi_58533022
quote:
Op woensdag 7 mei 2008 14:07 schreef cultheld het volgende:
Ik denk dat Huntelaar z'n contract gewoon gaat verlengen: geen enkele topclub heeft blijkbaar concrete interesse in hem. Dan zou ik het best kunnen begrijpen als ie voor een enorm salaris z'n contract met 2 á 3 jaar verlengt.
Als je hem tegen Heerenveen bezig hebt gezien weet je waarom een topclub geen concrete interesse in hem zal tonen. Ik zie ook niet in waarom Ajax hem een verbeterde aanbieding zou moeten doen, als je vooruit wil zul je toch met een spits en een strijdplan voor de dag moeten komen waarmee je in Europa goals kunt forceren en waarmee je PSV kunt verslaan. Met de tactiek dat iedereen zich uit de naad werkt om de ballen panklaar voor Huntelaar te leggen blijkt dat niet te kunnen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_58533073
quote:
Op woensdag 7 mei 2008 14:22 schreef BliksemSchigt het volgende:
Denk niet dat ze bij Ajax dit keer gaan wachten tot Augustus hoor. Voor het EK zal er echt wel duidelijkheid zijn.

cultheld is ook helemaal bijgetrokken ten opzichte van twee topics geleden .
Hoe bedoel je? Ik heb juist gezegd dat ik me niet voor kon stellen dat hij speeltijd zou krijgen bij een Man U of Internazionale. Aangezien het een 'eis' van hem is om eerste spits te worden bij een nieuwe club, is de enige reële optie voor hem om te cashen bij Ajax.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  woensdag 7 mei 2008 @ 14:45:39 #267
206804 _Mike_
A.F.C.A.
pi_58533106
quote:
Op woensdag 7 mei 2008 14:42 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Als je hem tegen Heerenveen bezig hebt gezien weet je waarom een topclub geen concrete interesse in hem zal tonen. Ik zie ook niet in waarom Ajax hem een verbeterde aanbieding zou moeten doen, als je vooruit wil zul je toch met een spits en een strijdplan voor de dag moeten komen waarmee je in Europa goals kunt forceren en waarmee je PSV kunt verslaan. Met de tactiek dat iedereen zich uit de naad werkt om de ballen panklaar voor Huntelaar te leggen blijkt dat niet te kunnen.
Omdat Huntelaar een paar mindere wedstrijden in een seizoen heeft? Kom op zeg hij heeft er nog steeds 34 ingeschoten waarvan zat belangrijke.
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_58533311
quote:
Op woensdag 7 mei 2008 14:42 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Als je hem tegen Heerenveen bezig hebt gezien weet je waarom een topclub geen concrete interesse in hem zal tonen. Ik zie ook niet in waarom Ajax hem een verbeterde aanbieding zou moeten doen, als je vooruit wil zul je toch met een spits en een strijdplan voor de dag moeten komen waarmee je in Europa goals kunt forceren en waarmee je PSV kunt verslaan. Met de tactiek dat iedereen zich uit de naad werkt om de ballen panklaar voor Huntelaar te leggen blijkt dat niet te kunnen.
A king in the making, and the throne is for the taking
So I climb the mountain top and put my stake in
Got the weight of the world on my shoulder
Not a nigga nor a hoodrat bitch can stop me from taking it over
pi_58533516
quote:
Op woensdag 7 mei 2008 14:42 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Als je hem tegen Heerenveen bezig hebt gezien weet je waarom een topclub geen concrete interesse in hem zal tonen. Ik zie ook niet in waarom Ajax hem een verbeterde aanbieding zou moeten doen, als je vooruit wil zul je toch met een spits en een strijdplan voor de dag moeten komen waarmee je in Europa goals kunt forceren en waarmee je PSV kunt verslaan. Met de tactiek dat iedereen zich uit de naad werkt om de ballen panklaar voor Huntelaar te leggen blijkt dat niet te kunnen.
Wat een vreselijke azijnpisser ben je toch ook

Ik meende me te herinneren dat jij een Ajax fan was? Zo ja, je beste speler (samen met Heitinga) graag zien vertrekken is:
pi_58533703
quote:
Op woensdag 7 mei 2008 14:44 schreef cultheld het volgende:

[..]

Hoe bedoel je? Ik heb juist gezegd dat ik me niet voor kon stellen dat hij speeltijd zou krijgen bij een Man U of Internazionale. Aangezien het een 'eis' van hem is om eerste spits te worden bij een nieuwe club, is de enige reële optie voor hem om te cashen bij Ajax.
Je had nooit gedacht dat ie bij zou tekenen.
pi_58534859
quote:
Op woensdag 7 mei 2008 15:01 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Wat een vreselijke azijnpisser ben je toch ook

Ik meende me te herinneren dat jij een Ajax fan was? Zo ja, je beste speler (samen met Heitinga) graag zien vertrekken is:
Ik ben Ajax-fan ja, en al heel lang dus ik weet hoe goed Ajax-voetbal eruit ziet. Een spits die de techniek en de duelkracht mist om aanspeelpunt te zijn en snel de bal rond te laten gaan past daar niet in. Toch hebben we een balletjesafwachter gehaald, een soort Van Nistelrooij maar dan een stuk slomer. Een Ajax spits heeft veel techniek en is goed in de combinatie, zodat het zin heeft om met vleugels en een 10 te spelen. Verkeerde keus dus, maar het is niet anders, we hebben een afmaker voor wie iedereen de bal klaar moet leggen. Afmaken is zijn werk, dan doet hij dat (op de belangrijke wedstrijden en wat grote missers na) en dan gaat iedereen roepen hoe fantastisch hij is. Wat moet ie dan doen? Net zoveel scoren als een complete spits met veel meer taken die bij een middenmoter speelt?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_58535041
Het lijkt er natuurlijk wel op dat zolang Ajax het hele eftal op Huntelaar blijft afstemmen, ze weinig succes zullen halen.
pi_58557226
quote:
Manchester United: 20 miljoen euro voor Huntelaar'

Home > Nieuws > Voetbalnieuws - Datum: 8-mei-2008 15:55

De laatste weken dook zijn naam vooral in Spaanse kranten op, maar nu is ook Manchester United weer ‘in the Hunt.’ Manager Alex Ferguson zou een bod van zestien miljoen pond, omgerekend zo’n twintig miljoen euro, voorbereiden op eredivisietopscorer Klaas-Jan Huntelaar (foto, voorgrond), bericht The Daily Express.

Ferguson heeft zich laten afschrikken door het prijskaartje dat Tottenham Hotspur op Dimitar Berbatov plakt. De Bulgaar, de eerste keus om de aanvalstroepen op Old Trafford te versterken, zou 35 miljoen pond (45 miljoen euro) kosten.

Sportweek bericht deze week dat Ajax in gesprek is met Arnold Oosterveer, de zaakwaarnemer van Huntelaar. De vice-aanvoerder kan zijn contract verlengen en daarin een gelimiteerde transfersom laten opnemen.

In supportersblad Ajax Life zegt Huntelaar dat hij gecharmeerd is van de komst van de nieuwe trainer Marco van Basten en diens stagiair Dennis Bergkamp. 'Twee voormalige spitsen waarvan ik ontzettend veel kan leren. Daar sta ik ook voor open. Zoiets kan zeker belangrijk worden als ik straks mijn beslissing maak.’ (MA)
pi_58557330
quote:
Op donderdag 8 mei 2008 16:49 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]
Voor twintig miljoen zou ik het niet heel erg vinden als hij weg gaat. Ben benieuwd of Huntelaar het zou doen, want hij wil de garantie hebben dat hij eerste keus is, maar die krijgt hij met Tevez en Rooney natuurlijk never nooit niet.

Als er interesse is wel graag snel afronden allemaal, niet weer in augustus. Dan kunnen we mogelijk nog een extra spits halen, want alleen Cvitanich is niet genoeg.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58557447
quote:
Op woensdag 7 mei 2008 16:10 schreef TerroRobbie het volgende:
Het lijkt er natuurlijk wel op dat zolang Ajax het hele eftal op Huntelaar blijft afstemmen, ze weinig succes zullen halen.
Dat heeft er niets mee te maken dat het elftal op hem is afgestemd maar meer doordat er defensief nogal wat probleempjes zijn.
  † In Memoriam † donderdag 8 mei 2008 @ 17:06:16 #276
212838 markdeajaxfan
ajax ajax ajax
pi_58557501
quote:
Op woensdag 9 april 2008 09:03 schreef avw1982 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]


huntelaar
Billy Turf Award - Grootste Utopia fan
› De winnaars zijn: markdeajaxfan!
pi_58557505
20 miljoen? Ze hadden het eerst nog over 35 miljoen....
Sowieso vind ik 20 miljoen veel te weinig voor Klaas Jan.
Gewoon behouden en een minimale gelimiteerde transfersom van 15 miljoen.
pi_58557506
Volgens mij wordt er heel veel geschreven dat hij in de belangstelling zou staan van weet ik niet hoeveel topclubs, maar er komt telkens maar niemand van die topclubs zich melden bij Ajax. Dat Ferguson Berbatov wil is wel duidelijk, maar dat hij dan als tweede keus KJH heeft is waarschijnlijk weer zelfverzonnen paginavulling, want daarom alleen maar onwaarschijnlijker.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  donderdag 8 mei 2008 @ 17:13:40 #279
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_58557612
quote:
Op donderdag 8 mei 2008 17:06 schreef HeinekenAFCA het volgende:
20 miljoen? Ze hadden het eerst nog over 35 miljoen....
Sowieso vind ik 20 miljoen veel te weinig voor Klaas Jan.
Gewoon behouden en een minimale gelimiteerde transfersom van 15 miljoen.
Ze schrikken van het bedrag dat ze voor Berbatov vragen, dus moet Ajax ook gewoon 35 miljoen vragen, klaar...
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_58557646
quote:
Op donderdag 8 mei 2008 17:02 schreef toma het volgende:

[..]

Dat heeft er niets mee te maken dat het elftal op hem is afgestemd maar meer doordat er defensief nogal wat probleempjes zijn.
Je kunt niet ontkennen dat Ajax belabberd speelt als Huntelaar zijn dag niet heeft (playoff wedstrijden tegen Heerenveen, wedstrijden tegen PSV). Dat zou eigenlijk niet mogen. Wat ik hoop is dat dat we volgend jaar een aanval kunnen vormen met Suárez, Huntelaar en Sulejmani en dat Huntelaar zijn spel nog meer gaat verbeteren met de hulp van Van Basten en Bergkamp, twee voormalig topspitsen.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')