is die relatie écht uit dan?quote:Op vrijdag 28 maart 2008 14:52 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nee, ik heb dan een diner met mijn ex.
verdomme nog serieus ook
quote:Op vrijdag 28 maart 2008 14:52 schreef Stereotomy het volgende:
Nee, ik heb dan een diner met mijn ex.
verdomme nog serieus ook
quote:Op vrijdag 28 maart 2008 14:52 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nee, ik heb dan een diner met mijn ex.
verdomme nog serieus ook
Deze chick vraagt hem mee naar arnhem potdorie.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 14:54 schreef Faithy het volgende:
doe's even daten met andere chickz0rz ofzo
ja, stomme Steer.. de kans van zijn leven om met een lekkere chick Arnhem onveilig te maken, slaat hij die afquote:Op vrijdag 28 maart 2008 14:59 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Deze chick vraagt hem mee naar arnhem potdorie.
Psies. En als de geile beer ook gaat, zal ik serieus ovewegen om ook te gaan!quote:Op vrijdag 28 maart 2008 14:59 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Deze chick vraagt hem mee naar arnhem potdorie.
Steer, dit is je kans! Je kunt het! Gewoon afzeggen!quote:Op vrijdag 28 maart 2008 15:00 schreef Faithy het volgende:
[..]
ja, stomme Steer.. de kans van zijn leven om met een lekkere chick Arnhem onveilig te maken, slaat hij die af
Het gaat om het innerlijk Steer!quote:Op vrijdag 28 maart 2008 15:07 schreef Stereotomy het volgende:
Oh, ik heb hier ook nog wel een paar prille projectjes lopen hoor.
Hmmm, zal ik voor die leuke chick van toneel gaan die katholiek is en dus neverdooitniet met mij wil neucksexxen vóór het huwelijk of voor die leuke chick van de CUL SC gaan die mij van misselijkheid helemaal onder gaat kotsen als wij op het punt staan sex te hebben?![]()
Moeilijk moeilijk.
Dus eigenlijk heb je maar 2 mixjes op?quote:Op vrijdag 28 maart 2008 15:53 schreef SiGNe het volgende:
't was gewoon gezellig en heel erg laat geworden..
en ik was niet de enige die van de rum heeft genoten..
Flauwvallen in de armen van Walturrrr.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 16:08 schreef Faithy het volgende:
ik heb niet echt veel kansen vanavond, aangezien ik meteen de keuken in moet duiken en het niet mag mislukken anders verhonger ik in de sportschool
Volgens mij bevat creme fraiche nog wel iets meer, ik zoek het even op!quote:Op vrijdag 28 maart 2008 16:08 schreef Stereotomy het volgende:
Damn, CF heeft altijd andere meningen dan ik.
Creme fraiche is toch ca. 25% vet? En Sour Cream zo'n 20%? Volgens mij valt het allemaal wel mee.
ik heb geen walturrrrquote:Op vrijdag 28 maart 2008 16:09 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Flauwvallen in de armen van Walturrrr.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |