Inderdaad. Zulke "stoere" woorden (van van Geel dan) hoorde we vorig jaar ook bij de kwestie Sneijderquote:Op donderdag 27 maart 2008 14:44 schreef Houniet het volgende:
[..]
Met dit bestuur weet je het maar nooit.
quote:Gracht blijft gracht in Arena
De Ajax Supporters Raad (ASR) is voor 12 maart voor derde keer bij elkaar gekomen. Er kwamen antwoorden op een paar prangende supportersvragen. Belangrijkste punten: de Arena gaat de stoeltjes pas over (minimaal) acht jaar vervangen en de gracht wordt niet dichtgebouwd. Om alle behandelde punten te bekijken druk je op ‘lees verder'.
- Wachttijden bij de ingang Oost 2e ring. Gekeken zal worden of het probleem snel aangepakt kan worden, bijvoorbeeld door het plaatsen van extra tourniquets en daarnaast zal worden geprobeerd om de mensen eerder in het stadion te krijgen.
- Legitimatie plicht op Zuid 1e ring. Vanuit de overheid is de legitimatieplicht op Zuid nog steeds van toepassing. Vanuit de supporters is de vraag gekomen waarom de uitkaart (seizoen- of clubcard met pasfoto) niet voldoende is omdat je bij het aanvragen van de kaart ook je legitimatie moet tonen?
- Verkeersdrukte rondom de Amsterdam Arena. Binnekort is er een vast verkeersplan voor autoverkeer rondom het stadion zodat het duidelijk is welke route te volgen is. De afgelopen tijd wisselde deze route vaak waardoor er voor de supporter onduidelijkheid ontstond. De NS is gemaand te zorgen dat alles functioneert zodat supporters na afloop van de wedstrijd ook via het nieuwe station Bijlmer Arena snel weg kunnen.
- Verhuizing Ajax naar de Toekomst. Omdat de Arena het hoofdgebouw gaat uitbreiden zal men op de kantoren van Ajax overlast ondervinden. Wellicht dat dit eerst in een noodgebouw zal zijn om vervolgens een definitief kantoor neer te zetten.
- Opstelling politie/ME bij thuiswedstrijden. De politie is bij thuiswedstrijden aanwezig een heeft een negatieve houding. Iets wat door de supporters verkeerd opgevat kan worden. Bij een volgende meeting zal een supportersbegeleider van de politie toelichten op welke manier zijn inzetten.
- Parkeren/afzetten gehandicapten supporters. In het verleden kon men via het dek om de supporters bij het platform af te zetten. Sinds kort is dit niet meer mogelijk omdat het de doorstroming van het verkeer op het parkeerdek belemmerde. Momenteel kan men via de parkeergarage bij de lift worden afgezet. Aangezien er maar twee rolstoelen en begeleiders per keer naar boven kunnen is deze situatie n iet ideaal. Gekeken wordt naar een betere oplossing
- De stoeltjes in de ArenA zullen nog minimaal 8 jaar blijven. De ArenA heeft aangegeven dat de stoeltjes een levensduur hebben van minimaal 10 tot 20 jaar. De ArenA beslist of de stoeltjes vervangen moeten worden, zodra dat het geval is heeft Ajax aangegeven de stoeltjes in de kleuren rood/wit te willen hebben.
- Bouw nieuw stadion. Ajax heeft duidelijk aangegeven geen nieuw stadion te willen, maar meer ziet in een verbouwing en uitbreiding van de Arena. Dit gaat op korte termijn echter niet gebeuren.
- De gracht. Kort en binden besluit, deze wordt niet dicht gebouwd.
- Verplaatsing supporters 409/410-424/425
Alles is (als het goed is) nu geregeld met de mensen die van vak gaan verwisselen. Indien men hierover nog vragen heeft, staat er op de Ajax-website een soort van Q&A, waar de meest gestelde vragen met antwoorden zijn geplaatst. Uiteraard kan men voor vragen nog steeds terecht bij de afdeling Supporterszaken.
De leden van de ASR, met tussen haakjes hun tribunedeel of functie, zijn: Dennis Bliek (invalideplatform), Ilona Oerlemans (1e ring oost), Brenda Toonen (2e ring oost), John van Reenen (2e ring west), Jaap Waaijenberg (1e ring west), Mike Tenniglo (2e ring zuid), Simon Knol (2e ring noord), Ron Jansen (1e ring noord), Sander Adriaansen (1e ring zuid), Luc Postma (ABA), Erwin Pieters (AFCA), Martine Eikelhof (SVA), Henk Voors (coördinator supportersbeleid Ajax), Jeroen Slop (directie), John Jaakke (bestuur), Miel Brinkhuis (manager communicatie) en Suzanne Adriaansen (manager supporters- en wedstrijdzaken).
Heitinga es un crack de la publicidad en Holandaquote:Nog voor er een definitief contract is getekend, lijkt de Spaanse pers al druk op zoek naar smeuïge verhalen over John Heitinga. Tsja, en dan wordt natuurlijk de Sloggi-campagne weer opgerakeld. Sportkrant AS laat op de website de bijna prehistorische foto van Heitinga en de bekende vrouwenkonten zien. De krant stelt dat de campagne in janauri liep maar vergeet te melden dat dit om 2005 gaat.
Een hitsige Spaanse journalist van AS wist naar aanleiding van de ontdekking een anonieme tramconducteur te interviewen. Hij ontlokte de uitspraak dat vanwege de Sloggi-posters soms haltes werden overgeslagen. Daarnaast stelt AS dat Heitinga een gewillig slachtoffer is van de Nederlandse roddelpers omdat zijn vriendin de zus van ‘Bolo Zenden' is. Tsja, dan valt de Nederlandse sportpers toch best mee...
Fans die Johnny en de billen graag kamergroot als herrinnering willen hebben, kunnen het beste even langs Marktplaats wippen. Daar ligt Heitinga in het formaat van drie bij twee meter.
En hij nam de penalty'squote:Op donderdag 27 maart 2008 15:21 schreef RayMania het volgende:
[..]
Zeven assists. Is niet bijna 11. En van die zeven assists waren er drie in de eerste twee competitiewedstrijden (FC Utrecht en NAC Breda) van het seizoen, dus daarna slechts vier in heel veel wedstrijden.
Niets mis met de Zeeuw en niets mis met Molenaarquote:Op donderdag 27 maart 2008 15:45 schreef kevin6188 het volgende:
Trouwens, een aantal hebben er hier al eens over gesproken en laatst werd het ook in VI TV geopperd. Nu volgt Sportweek. Er aan de laatste tijd hardnekkige geruchten dat Van Basten Demy de Zeeuw naar Ajax wil halen. Hij ziet in hem een belangrijke speler voor het elftal dat hij wil neerzetten.
Verder staat er ook een interview met Keje Molenaar in. Dat is meer dan een open sollicitatie.
Lekker interessant, 11 goals en 7 assists is gewoon een goed gemiddelde.quote:
De Zeeuw zei laatst toch eens wat raars over Ajax?quote:Op donderdag 27 maart 2008 15:47 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Niets mis met de Zeeuw en niets mis met Molenaar
Blijf maar bij dat klapveequote:De Zeeuw:,,Ajax publiek fluit ook bijna wekelijks" | Oranje
Het ging eigenlijk helemaal niet over voetbal, na afloop van Nederland-Slovenië. Er werd vooral gesproken over de interactie tussen de spelers en de supporters. Het elftal verliet het veld, ondanks de 2-0 overwinning, immers met een striemend fluitconcert. "Tsja, zoiets heb ik bij AZ nog nooit meegemaakt. Maar goed, bij ajax hoor je zoiets ook bijna wekelijks", zegt Demy de Zeeuw tegen FCUpdate.nl.
"Of ik wel begrijp waarom de fans ons uitfloten? Jawel, ik begrijp wel dat ze teleurgesteld zijn. We hebben namelijk wel gewonnen, maar niet op een al te beste manier", zegt de defensieve middenvelder van AZ en het Nederlands elftal.
Volgens De Zeeuw onderschat het Nederlands publiek echter de tegenstander. "We willen het liefst natuurlijk altijd mooi voetballen, maar dat lukt gewoon niet altijd. Zeker niet tegen dit soort tegenstanders, die met tien man achter de bal spelen."
"Je ziet ook dat er in het internationale voetbal amper meer gala-voorstellingen zijn. Overal ter wereld hebben grote teams het moeilijk tegen 'kleintjes'. Het is gewoon zonde dat we dan, ondanks de drie punten, met zo'n fluitconcert de kleedkamer in gaan. Want we zijn wel gewoon een grote stap dichter bij het EK gekomen."
Helaas de waarheidquote:Eindhoven huldigt PSV niet vóór 6 april; Amsterdam huldigt Ajax niet vóór vertrek Van Basten.
Onder v Basten wint Nederland de meeste drama wedstrijden wél. Wacht nou maar gewoon af.quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:01 schreef Black-Death het volgende:
VI Wereldje:
[..]
Helaas de waarheid
'zegt de Zeeuw tegen Fcupdate'quote:Op donderdag 27 maart 2008 15:53 schreef denthemen het volgende:
De meeste? Hij is gewoon de beste Oranje coach ooit.. Statistisch gezien dan.quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:02 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Onder v Basten wint Nederland de meeste drama wedstrijden wél. Wacht nou maar gewoon af.
quote:Van Basten evenaart Oranje-record Michels
27/03/2008 10:31
Behalve veel vraagtekens heeft bondscoach Marco van Basten ook een mijlpaal overgehouden aan de bizarre oefeninterland in en tegen Oostenrijk van woensdagavond.
Voor de oud-aanvaller betekende de 4-3 winst in Wenen de dertigste zege van Oranje sinds zijn aanstelling als bondscoach in 2004. Met dat aantal evenaart Van Basten het totaal van Rinus Michels.
Van Basten had slechts 45 interlands nodig om tot de dertig overwinningen te komen. Michels behaalde zijn zeges in totaal in 53 wedstrijden.
Op de ranglijst van bondscoaches met de meeste zeges bezet Van Basten inmiddels de gedeelde derde plek. Bob Glendenning, die Oranje van 1923 tot 1940 leidde, voert met 36 overwinningen al meer dan zestig jaar de lijst aan. Dick Advocaat staat tweede met 31 zeges.
Oranje-bondscoaches met de meeste zeges
Bondscoach Duels Zeges
Bob Glendenning 87 36
Dick Advocaat 55 31
Marco van Basten 45 30
Rinus Michels 53 30
Guus Hiddink 38 22
Elek Schwartz 49 19
Voor het overzicht zijn alleen de bondscoaches meegenomen met meer dan vijftien overwinningen.
Van Basten heeft het met de jeugd van Ajax toch aardig gedaan? Laten we het nou maar een kans geven..quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:02 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Onder v Basten wint Nederland de meeste drama wedstrijden wél. Wacht nou maar gewoon af.
Ach hij kan ook kritiek op hem leverenquote:Op donderdag 27 maart 2008 16:05 schreef Longmen het volgende:
Feit is wel dat Marco weg is van de Zeeuw...
Zei hij gister na de wedstrijd.quote:'Geen aanwinst als hij zo blijft spelen.'
'Die bracht niet veel. Deed eigenlijk niet mee.'
En de Zeeuw zou niet misstaan in het huidige Ajax. Een gifkikker kunnen we wel gebruiken dacht ik.quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:05 schreef Longmen het volgende:
Feit is wel dat Marco weg is van de Zeeuw...
Precies. Net zo'n slappe lul-de-behanger waarvan we er nu al zoveel hebben.quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:07 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
En de Zeeuw zou niet misstaan in het huidige Ajax.
Inderdaad, de Zeeuw is geen persoon die zijn poot terug trek en daar hebben we er al teveel van lopenquote:Op donderdag 27 maart 2008 16:18 schreef Silenus het volgende:
[..]
Precies. Net zo'n slappe lul-de-behanger waarvan we er nu al zoveel hebben.
quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:18 schreef Silenus het volgende:
[..]
Precies. Net zo'n slappe lul-de-behanger waarvan we er nu al zoveel hebben.
quote:SC Heerenveen-verdediger Calvin Jong-A-Pin mist mogelijk zaterdag de thuiswedstrijd tegen Ajax. Hij moest ook al afzeggen voor het duel van Jong Oranje met Jong Estland (3-0).
Jong-A-Pin wordt gehinderd door knieproblemen. Uit onderzoek is overigens gebleken dat er geen aantoonbare schade is. Wel wordt vrijdag voor alle zekerheid een MRI-scan gemaakt. 'Dat doen we om volledig uit te sluiten dat er schade is', aldus fysiotherapeut Erik ten Voorde van de Friese club.
De blessure van de jeugdinternational komt trainer Gertjan Verbeek slecht uit, omdat ook een andere verdediger, Henrico Drost, nog niet speelklaar is. De centrale verdediger kampt al enige tijd met een pijnlijke knie. Drost is tegen Ajax dan ook zeker nog niet van de partij.
Gerald Sibon wordt zaterdagavond wél op het veld verwacht. De spits lijkt tijdig hersteld van een enkelblessure. Hij sloot donderdag weer aan bij de spelersgroep.
quote:Colin praat vrijdag met Ajax over toekomst
27 maart 2008
Jurgen Colin kreeg eerder deze week tot zijn verbazing te horen dat Ajax de optie in zijn aflopende contract wil verlengen. De verdediger speelt nauwelijks in Amsterdam, maar de nieuwe hoofdtrainer Marco van Basten heeft aangedrongen op een langer verblijf van Colin.
De oud-PSV'er, die op aandringen van de inmiddels vertrokken trainer Henk Ten Cate werd overgenomen van Norwich City, spreekt vrijdag met de Ajax-leiding. Colin en zijn zaakwaarnemer willen graag weten of hij voor twee jaar wordt vastgelegd zodat de Amsterdammers alsnog een transfersom voor de anders transfervrije verdediger kunnen vragen.
Aandeelhouders hebben alleen niks te vertellen bij Ajaxquote:Op donderdag 27 maart 2008 14:43 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Alsof Ajax een bod van 35 miljoen op Huntelaar gaat afslaan, dat kunnen ze nooit verkopen aan hun aandeelhouders.
Van mij mag hij komen.quote:Op donderdag 27 maart 2008 16:07 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
En de Zeeuw zou niet misstaan in het huidige Ajax. Een gifkikker kunnen we wel gebruiken dacht ik.
Waar heb je dat gelezen? Dembele mag ook wel komen. Moet Van Basten hem alleen leren scoren.quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:33 schreef Nashje het volgende:
De Zeeuw is zeker een goeie. Sowieso slim om bij az te gaan shoppen. Schijnt dat er zelfs al spelers van az zich hebben aangeboden bij Van Basten voor volgend seizoen..
Dat was natuurlijk een bijzonder komisch grapje van Nashje. Een olijke kwinkslag naar die opmerking van Scheringa een tijdje terug!quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:39 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Waar heb je dat gelezen? Dembele mag ook wel komen. Moet Van Basten hem alleen leren scoren.
Oh, op die manier. Was die onzin van Scheringa allang weer vergeten.quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:48 schreef Silenus het volgende:
[..]
Dat was natuurlijk een bijzonder komisch grapje van Nashje. Een olijke kwinkslag naar die opmerking van Scheringa een tijdje terug!
Denk alleen niet dat Bassie met 2 spitsen gaat spelenquote:Op donderdag 27 maart 2008 17:50 schreef _Mike_ het volgende:
Dembele naast Huntelaar, dan heb je wel een leuk aanspeelpunt
No fucking clue, hopelijk komen we hier snel wat meer over te weten.quote:Op donderdag 27 maart 2008 18:21 schreef Breach het volgende:
[..]
Denk alleen niet dat Bassie met 2 spitsen gaat spelen
quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:33 schreef Nashje het volgende:
De Zeeuw is zeker een goeie. Sowieso slim om bij az te gaan shoppen. Schijnt dat er zelfs al spelers van az zich hebben aangeboden bij Van Basten voor volgend seizoen..
quote:
Waarom in godsnaam? Je hebt Gabri al.quote:Op donderdag 27 maart 2008 19:16 schreef MaxC het volgende:
De Zeeuw is wel een type speler die Ajax kan gebruiken
Gabri mist nog al eens wat wedstrijden.quote:Op donderdag 27 maart 2008 19:21 schreef Radegast het volgende:
[..]
Waarom in godsnaam? Je hebt Gabri al.
een type misscihen, de echte is echt slechtquote:Op donderdag 27 maart 2008 19:16 schreef MaxC het volgende:
De Zeeuw is wel een type speler die Ajax kan gebruiken
blablablalbla nu ABN?quote:Op donderdag 27 maart 2008 19:32 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
een type misscihen, de echte is echt slecht
quote:
Wat doet die mafkees uit Alkmaar hieroquote:
Oh. Waarom willen ze dan de aandelen op termijn weer van de beurs halen dan?quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:15 schreef De_Ananas het volgende:
Aandeelhouders hebben alleen niks te vertellen bij Ajax
Ga jij maar ff het rapport van Uri doorlezenquote:Op donderdag 27 maart 2008 21:01 schreef __________ het volgende:
[..]
Oh. Waarom willen ze dan de aandelen op termijn weer van de beurs halen dan?
Ajax heeft 62% (?) van de aandelen en 100% zeggenschapquote:Op donderdag 27 maart 2008 21:01 schreef __________ het volgende:
[..]
Oh. Waarom willen ze dan de aandelen op termijn weer van de beurs halen dan?
73.3% zelfsquote:Op donderdag 27 maart 2008 21:50 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Ajax heeft 62% (?) van de aandelen en 100% zeggenschap
ben toch benieuwd wie er dan wintquote:
Heeft hij al een contract bij Ajax?quote:
Morgen ff na m'n tentamen erlangs gaan en hem uitdagen voor een potje. Ik stond vroeger bekend als De KnikkerKoningquote:
in bepaalde systemen kunnen ze een blok vormen voor de verdediging en hij kan als stand in voor Gabri fungeren.quote:Op donderdag 27 maart 2008 19:21 schreef Radegast het volgende:
[..]
Waarom in godsnaam? Je hebt Gabri al.
En dan geld bij moeten leggen om van hem af te kunnen.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 08:23 schreef Luco het volgende:
Collin dus verlengd om vervolgens te verpatsen?
Dat zou wel heel erg sneu zijnquote:Op vrijdag 28 maart 2008 08:23 schreef Luco het volgende:
Collin dus verlengd om vervolgens te verpatsen?
Dank je wel man.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 10:31 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Gefeliciteerd pik.
Wowquote:Op vrijdag 28 maart 2008 10:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Bassie wil Gourcuff naar Ajax halen. Volgens Italiaanse media heeft hij al contact met Milan opgenomen om hem te kunnen huren.
Als hem dat lukt.............
Als Cruijff nou ook was gebleven had je op die manier wel zeer goede contacten bij zowel ac milan als barcelona.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 10:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Bassie wil Gourcuff naar Ajax halen. Volgens Italiaanse media heeft hij al contact met Milan opgenomen om hem te kunnen huren.
Als hem dat lukt.............
Maar wat heb je precies aan iemand een jaar huren? Ik ben er nooit voorstander van aangezien je niet aan een team kan werken danquote:Op vrijdag 28 maart 2008 10:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Bassie wil Gourcuff naar Ajax halen. Volgens Italiaanse media heeft hij al contact met Milan opgenomen om hem te kunnen huren.
Als hem dat lukt.............
Ik koop hem altijd met FMquote:Op vrijdag 28 maart 2008 11:00 schreef M0NTANA het volgende:
Vraag me af hoeveel mensen Yoann Gourcuff écht kennen?
Dude, Brian Laudrup was geniaal. Dankzij hem viel er nog enigzins wat te genieten tijdens dat drama jaar onder Wouters. Zijn goal tegen Willem II was ook ongeevenaardquote:Op vrijdag 28 maart 2008 11:04 schreef DJ_Ryow het volgende:
kwam dit doelpunt net tegen. wat zou ik zoiets graag vaker willen zien...
Ik speel dat soort CM spelletjes echt amper.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 11:00 schreef M0NTANA het volgende:
Vraag me af hoeveel mensen Yoann Gourcuff écht kennen?
Gezien de selectie van AC denk ik dat 2 jaar ook wel mogelijk is.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 10:41 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Maar wat heb je precies aan iemand een jaar huren? Ik ben er nooit voorstander van aangezien je niet aan een team kan werken dan
Alex zat er 3 jaar toch? Dan heeft het wel effect ja maar niet als een tiener een jaartje komt ballen.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 11:33 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Gezien de selectie van AC denk ik dat 2 jaar ook wel mogelijk is.
En wat je er aan hebt? Nou ja, kijk naar Alex bij PSV.
Alex was al 22 toen hij kwam en had er al 2 seizoenen opzitten op het hoogste niveau in Brazilië. Dan sluit je wat makkelijker aan.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 11:35 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Alex zat er 3 jaar toch? Dan heeft het wel effect ja maar niet als een tiener een jaartje komt ballen.
Ach, Gourcuff traint ook al 2 jaar mee met de beste voetballers.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 11:45 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Alex was al 22 toen hij kwam en had er al 2 seizoenen opzitten op het hoogste niveau in Brazilië. Dan sluit je wat makkelijker aan.
quote:Simons: 'Ajax heeft zijn kansen gehad'
Geschreven op vrijdag, 28 maart om 12:33
Timmy Simons rekent op zijn derde landstitel sinds hij in dienst van PSV speelt. De captain vindt dat Ajax zijn kansen heeft gehad om het gat te dichten met de Eindhovenaren, waarbij de 0-0 in het Philips Stadion het keerpunt in de titelrace betekende.
“Tegen Ajax hebben we het benodigde resultaat behaald”, vertelde Simons tegen Sportweek. “Die 0-0 was in ons voordeel, niet in dat van Ajax. Het gelijkspel voelde voor Ajax als een nederlaag. En daar hebben wij vertrouwen uit gehaald.”
De Belgische middenvelder benadrukte het voordeel dat PSV om op zaterdagavond te spelen. “Tegen FC Groningen (3-0 winst) hebben we Ajax indirect een nieuwe, mentale tik uitgedeeld, een dag voordat zij zelf op bezoek moesten bij FC Twente (2-1 verlies). Want als je die wedstrijd niet wint, schiet je ook niks op met dat gelijke spel.”
Wat betreft het landskampioenschap houdt Simons nog een kleine slag om de arm, waarschijnlijk ingegeven door de bizarre ervaringen van afgelopen seizoen. “Je moet altijd blijven oppassen, maar we hebben woensdag (vorige week, red.) al tegen elkaar gezegd: Dit mogen we niet meer afgeven.“
“Wat ze (Ajax, red.) nu ook nog zullen proberen; ze hebben hun kans gehad om de kloof te verkleinen en daar zal het bij blijven, denk ik”, aldus Simons, die nog even werd geconfronteerd met de Eindhovense (defensieve) spelopvatting. “Daar hou ik me niet mee bezig. Alhoewel… Ik hoor nu al vier jaar dat een andere club het beste voetbal speelt. Maar ja…”, knipoogt de international tot slot.
Laat maar komenquote:Op vrijdag 28 maart 2008 10:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Bassie wil Gourcuff naar Ajax halen. Volgens Italiaanse media heeft hij al contact met Milan opgenomen om hem te kunnen huren.
Als hem dat lukt.............
quote:'Napoli biedt dertig miljoen voor Huntelaar'
Het Italiaanse Napoli is bereid de komende zomer dertig miljoen euro aan één aanvaller uit te geven. De club heeft Marco Borriello op het oog en ziet Ajacied Klaas-Jan Huntelaar (24) als een uitstekend alternatief. Dat meldt een onofficiële website van de middenmotor uit de Serie A.
Eerste keus zou dus Borriello zijn, een 25-jarige trefzekere spits van FC Genoa. Mocht die overstap mislukken, dan zou Napoli Huntelaar voor dertig miljoen euro van Ajax willen overnemen.
Volgens de Spaanse sportkrant AS zouden de Amsterdammers echter minimaal 35 miljoen voor de spits willen ontvangen. Huntelaar heeft onlangs zelf aangegeven alleen naar een Europese topclub te willen vertrekken. Bron: AOL
Zou het een mooie club voor hem vinden, geen Europese top, maar eeb club waar hij wekelijks kan uitblinken, en dan de stap maken naar de absolute top, zoals ook Seedorf heeft gedaan.quote:
doet ie niet. Klaas wil naar een topclub.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 13:45 schreef kevin33 het volgende:
[..]
Zou het een mooie club voor hem vinden, geen Europese top, maar eeb club waar hij wekelijks kan uitblinken, en dan de stap maken naar de absolute top, zoals ook Seedorf heeft gedaan.
Het zal wel beter zijn dat het zooitje wat we nu hebben lopen.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 14:09 schreef toma het volgende:
is dat iets Gourcuff? Ken m alleen van naam.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |