Dan mag ik dus aannemen dat het weer ff gedaan is met CSI:New York. Jammer, vond ik wel sterk de laatste tijd.....quote:Op maandag 16 februari 2009 22:27 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Ho wacht.. zie nu dat ik een fout gemaakt heb..Ik dacht dat de 23ste de afleveringen van Miami zouden beginnen.. maar dat moest Las Vegas zijn.. haha
![]()
[..]
zo blijf je bezigquote:Op dinsdag 17 februari 2009 01:22 schreef rooie60 het volgende:
Nou dat is lekker dan!!!had je ook gelijk ff hier neer kunnen zetten hoefde ik niet helemaal te lopen naar het miami topic!
Ik ben benieuwdquote:Op zondag 22 februari 2009 23:04 schreef CSI_MIAMI het volgende:
MORGEN NIEUWE AFLEVERING!!!!
For Warrick (season 9 - episode 1)
Grissom hoort van een schietpartij en als hij ter plaatse komt, blijkt dat Warrick is neergeschoten. Het team is al snel op de plek des onheils.
23-02 om 20:30 uur, RTL 4
Undersherrif..quote:Op maandag 23 februari 2009 21:15 schreef Michellee het volgende:
Ze is ook dikker! Heb het even gemist maar wat voor functie heeft die mc keen??
quote:Op maandag 2 maart 2009 21:46 schreef Michellee het volgende:
Het leek wel alsof Sara zwanger 65 was ...![]()
Dat weet ik niet, maar het nummer waarmee de uitzending van afgelopen maandag begon was deze.quote:Op zondag 8 maart 2009 01:31 schreef rooie60 het volgende:
Weet iemand wel nummer van coldplay je hoorde in de voorstukjes van 1ste deel van seizoen 9?
42.quote:
quote:Het team krijgt te maken met een excentrieke kunstenaar die overleden mensen laat poseren, zodat het lijkt of ze nog leven. Het team treft zijn slachtoffers aan op bankjes in het park en in telefooncellen.
Yep.. dat is hij volgens IMDBquote:Op maandag 16 maart 2009 21:23 schreef Michellee het volgende:
Is dat nu die gast van sex in the city?
haha.. doe mij die andere zoekresultaat maarquote:Op maandag 23 maart 2009 21:05 schreef MaartenGrendel het volgende:
Lady Heather.![]()
![]()
Mijn favoriete character uit de serie. Prachtig nummer van Linkin Park ook btw.
[ afbeelding ]
Mooi lijf, maar voor mij is het is de combinatie van mysterie en intelligentie die Lady Heather zo intrigerend maken. En die ogen... Ik zou het wel weten als ik Grissom was.quote:Op maandag 23 maart 2009 21:10 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
haha.. doe mij die andere zoekresultaat maar
[ afbeelding ]
iddquote:Op maandag 30 maart 2009 01:26 schreef rooie60 het volgende:
Hij wist het dus ook.......hij vroeg of ze wilde blijven..........in een van de eerdere afl,is hij daar ook al blijven slapen.
Ik zat ook al op z'n komst te wachten. Wanneer is die eik?quote:
Redelijk snel alquote:Op vrijdag 10 april 2009 09:22 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ik zat ook al op z'n komst te wachten. Wanneer is die eik?
Goeie vraag.. denk dat je dit ergens anders op Fok Fora wel zou kunnen posten/vindenquote:Op vrijdag 10 april 2009 15:51 schreef gekkebekke het volgende:
Zou ik vanaf aflevering 8 van seizoen 8 ergens de ondertiteling kunnen vinden??
Groetjes
dat moet ook als je dat werk doetquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:19 schreef rooie60 het volgende:
Geen afscheidsfeestje of iets voor grissom???? kouwe kikkers!
Yessss.... Geen idee of er uberhaupt nog veel Fokkers naar CSI kijken (weinig activiteit in de div. topics)quote:Op donderdag 29 oktober 2009 03:48 schreef Estolan het volgende:
De CBS CSI Trilogy Trailer ( Youtube )
5 maanden na de USA vind ik nog best wel redelijk... Vroeger liep NL vaak jaren achter qua series.quote:
quote:3 steden, 1 zoektocht, 1 avond
'Horatio, I am not leaving until we solve this thing', zegt Dr. Ray Langston van het CSI-team in Las Vegas tegen zijn collega in Miami. En deze woorden leveren een uniek event op: voor het eerst in de geschiedenis van de succesvolle reeksen 'Crime Scene Investigation', 'CSI: Miami' en 'CSI: New York' brengt één verhaallijn, één zoektocht, alledrie de series samen. Deze unieke crossover trilogie is bij RTL 4 op één avond te zien: op maandag 1 maart worden alledrie de afleveringen van de verschillende series achter elkaar uitgezonden.
Seksslavinnen en orgaanhandel
Het driedelige verhaal begint als in Miami een moeder bij Horatio (David Caruso) haar dochter als vermist opgeeft. Een zoektocht in de Everglades levert een afgehakte arm en been op. De arm blijkt van het beginnende fotomodel te zijn, maar het been niet. Sporen hierop wijzen richting Las Vegas. Langston (Laurence Fishburne) herkent aldaar de tatoeage op het been, dat van eveneens een vermist meisje was dat als model werk zocht. Langston vertrekt naar Miami voor verder onderzoek en kan twee verdachten aanwijzen. Maar er blijken veel meer mensen bij betrokken te zijn, die niet achterhaald kunnen worden.
Ondertussen veroorzaakt in New York een vrachtwagen een ongeluk. Als de politie arriveert, is de chauffeur verdwenen. Mac (Gary Sinise) treft wel een vat aan met daarin het lichaam van een meisje waar de lever uit is gesneden. Ook blijkt de truck een kleine gevangenis te huisvesten maar de gevangene is eveneens onvindbaar. Vingerafdrukken in de mobiele cel blijken van een onlangs in Miami vermist meisje en nog een aantal verdwenen jonge vrouwen te zijn.
Langston zet zijn zoektocht voort in The Big Apple en stuit op een landelijk transportnetwerk voor menselijke ‘vrachtjes’: een meedogenloze bende kidnapt in verschillende staten jonge vrouwen om ze als seksslavinnen te exploiteren of te ‘slachten’ en hun organen te verkopen. Het meisje uit de truck is waarschijnlijk nog in leven aangezien ze voor de bende levend meer waard is. Maar haar tijd tikt weg. Het spoor leidt Langston terug naar Las Vegas…
Uitzending: RTL 4, maandag 1 maart,
20.30 uur 'CSI: Miami'
21.20 uur 'CSI: New York'
22.10 uur 'Crime Scene Investigation'
quote:Op maandag 22 februari 2010 21:48 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Yessss.... Geen idee of er uberhaupt nog veel Fokkers naar CSI kijken (weinig activiteit in de div. topics)
maar maandag 1 maart zijn alle 3 de crossover afleveringen achter elkaar te zien op RTL4 !!!!
Nee, compleet los staandquote:Op maandag 1 maart 2010 20:27 schreef ddx het volgende:
Is dit nu een vervolg op wat er maanden geleden voor het laatst uitgezonden is ?
Season 10, Episode 7: The Lost Girlsquote:Op dinsdag 2 maart 2010 22:59 schreef SnuggLe het volgende:
Heb de 3 afleveringen van maandag opgenomen. Alleen, het laatste kwartier niet, bleek helaas.
Welke aflevering van CSI Las Vegas was dit precies?
Want dan kan ik zoeken op de newsgroups oid om het einde nog te zien!
Grrrrr ik moet me er bij aansluiten, ook bij mij ontbrak bij CSI het laatste kwartier....quote:Op woensdag 3 maart 2010 12:26 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Season 10, Episode 7: The Lost Girls
Gelukkig had ik het volgende programma ook geprogrammeerd.. die fout wilde ik niet nog een keer makenquote:Op dinsdag 9 maart 2010 22:21 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Grrrrr ik moet me er bij aansluiten, ook bij mij ontbrak bij CSI het laatste kwartier....
Waarschijnlijk klopte gids en EPG dus niet.....Ook maar downloaden dus.........
Mja, duh. Doelde meer of er ook nog fokkers waren die dit zo via de tv volgenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 10:04 schreef Dos37 het volgende:
Er kijken nog altijd een miljoen mensen. Dus dat zit nog wel goed.
Dat snapte ik wel maar onder die 1 miljoen moet er ook vast wel een Fokker zittenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:44 schreef June. het volgende:
[..]
Mja, duh. Doelde meer of er ook nog fokkers waren die dit zo via de tv volgen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |