Hier is 'ie iig wegquote:
Flesjequote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:12 schreef Dr_Flash het volgende:
Esje
Kijk hier eens
Hier sneeuwt het andermaal als een aap
Duur? Vast. Maar WEL met gratis water, deken en glucosetablettenquote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:14 schreef es70 het volgende:
Ben ik niet ingeweest, en niet van plan ook... Duur.
Ja, mensen die de economie draaiende houden hadden weekend, luie paasvakantiehebbertquote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:26 schreef mcDavid het volgende:
Hadden jullie weekend dan?
Zeau zeau!quote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:27 schreef Dr_Flash het volgende:
ik heb trouwens nog best fatsoenlijk gewandeld gisteren. M'n knieen deden er zeer vanToch zeker een kilometer of 2, MET een heuveltje
Gelukkig wel ja.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:26 schreef mcDavid het volgende:
Hadden jullie weekend dan?
Lang weekendquote:Op dinsdag 25 maart 200812:26 schreef mcDavid het volgende:
Hadden jullie weekend dan?
Ik heb geen eens week, laat staan weekendquote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:26 schreef mcDavid het volgende:
Hadden jullie weekend dan?
Ik ben de laatste tijd in het weekend ook een stuk drukker dan door de weeksquote:Op dinsdag 25 maart 200812:37 schreef qu63 het volgende:
[..]
Ik heb geen eens week, laat staan weekend
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 13:00 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Ik ben de laatste tijd in het weekend ook een stuk drukker dan door de weeks
Ohja en als je maandag vrij hebt moet je op de eerste schooldag van de week het rooster van dínsdag aanhouden [ afbeelding ]
Weer een les gemist.
Je zou zo'n studenten somsquote:Op dinsdag 25 maart 2008 13:00 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Ik ben de laatste tijd in het weekend ook een stuk drukker dan door de weeks
Ohja en als je maandag vrij hebt moet je op de eerste schooldag van de week het rooster van dínsdag aanhouden [ afbeelding ]
Weer een les gemist.
Nog erger zijn die niet-werkende niet-studenten!quote:Op dinsdag 25 maart 2008 13:34 schreef marcb1974 het volgende:
Nutteloze dingen zijn het die studenten
Als je zelf wat langer had doorgeleerd had je misschien geleerd volle nederlandse zinnen te makenquote:
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 13:42 schreef qu63 het volgende:
[..]
Nog erger zijn die niet-werkende niet-studenten!
Daar heb je ook wel een puntquote:Op dinsdag 25 maart 2008 13:42 schreef qu63 het volgende:
[..]
Nog erger zijn die niet-werkende niet-studenten!
Ik wou beleefd blijvenquote:Op dinsdag 25 maart 2008 13:47 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Als je zelf wat langer had doorgeleerd had je misschien geleerd volle nederlandse zinnen te maken
niet al te gezellig 'thuis'?quote:
Zo kun je het nog het best omschrijven.quote:
Home is where the heart isquote:Op dinsdag 25 maart 2008 14:12 schreef leonieke het volgende:
[..]
Zo kun je het nog het best omschrijven.
Het ambetantste is eigenlijk gewoon dat ik me tegenwoordig nergens meer thuis voel
Dat is mooi gezegdquote:
Heb je al bedacht wat het doel is, of is de aanpak al een doel opzich?quote:Op dinsdag 25 maart 200813:58 schreef leonieke het volgende:
Ja, beleefd zijn heeft weinig tot geen effect op jou... Dan moet ik het wel anders gaan aanpakken. Iets wat ik trouwens geleerd heb tijdens mijn opleiding
Ik ga over een half uur richting psych. Wel wat vroeger omdat half file'end Nederland ook weer vroeger naar huis gaat. Ze moeten het ouderwetset tijd klokken maar weer invoeren, dat scheelt ook files.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 14:27 schreef mcDavid het volgende:
*terug naar huis gaat, met windje in de rug
Jou eventjes op jouw plek zetten... terug met beide voetjes op de grond. Ja, dat is voor mij voldoende doel op zichquote:Op dinsdag 25 maart 2008 14:26 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Heb je al bedacht wat het doel is, of is de aanpak al een doel opzich?
Mja, ik meen het dan ook als ik al weken zeg dat ik tegenwoordig liever op het werk ben dan thuis. Ik heb phille op beide plekken en op het werk is de rest van het gezelschap gewoon aangenamerquote:
En een thai in je pc?quote:Op dinsdag 25 maart 2008 14:32 schreef marcb1974 het volgende:
Ik ga straks even de stad in
Wat lekkere dingen halen bij de Thai, een gamecontroller van mijn pc en daarna eten bij de Thai
Is al aangepastquote:Op dinsdag 25 maart 2008 14:34 schreef leonieke het volgende:
Eerst dingen halen bij de Thai en er dan gaan eten?Je moet je eigen eten meenemen ofzo als je naar een restaurant gaat?
In die supermarkt ga ik een aantal dingen halen voor thuis. Wat blikken met curry's, noedels etc om zelf te koken. Daarna ergens anders bij een Thai lekker etenquote:Op dinsdag 25 maart 2008 14:36 schreef leonieke het volgende:
[..]
Maar het komt een beetje op hetzelfde neer
Ik had het door hoorquote:Op dinsdag 25 maart 2008 14:42 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
In die supermarkt ga ik een aantal dingen halen voor thuis. Wat blikken met curry's, noedels etc om zelf te koken. Daarna ergens anders bij een Thai lekker etenMaar dan niet van wat ik net heb meegenomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |