En het wondertje van Kimquote:Op vrijdag 21 maart 2008 16:54 schreef Webkim het volgende:
h_o_e_r_aKim!
Gefeliciteerd met jullie meiske!
quote:Op vrijdag 21 maart 2008 13:54 schreef k_i_m het volgende:
Maar we zijn weer thuis hoor! En wat een hoop felicitaties!. Iedereen bedankt!!
Nou, dit is d'r dan hoor;
Dit is even een klein fotootje, als ik ooit nog een keer kracht heb zal ik wel een mooiere plaatsen.
Ze heet Lilah Marie (uitgesproken als Liela) en ze woog toch nog 3850 gram ondanks die buik die maar niet op gang wilde komen. Ik werd gisteren rond een uur of half 5 wakker door gebroken vliezen en uiteindelijk is ze om 1 voor 12 uur 's middags geboren met behulp van 5 man en een vacuumpomp wegens gebrek aan persweëen
. Dat was nog wel even heftig, zeker gezien het feit dat het stuk ervoor eigenlijk bijzonder soepel ging (half uur nadat ik wakker werd had ik al 5cm ontsluiting) maar dat post ik nog wel eens een keer in het bevallingsverhalentopic, wat ik nu eindelijk weer durf te lezen
.
Ik had me zo verheugd op bier, maar ik moet er nu niet aan denkenquote:Op vrijdag 21 maart 2008 17:49 schreef sjak het volgende:
Wat een knapperd Kim!!!! Ik hoop dat je "ooit" weer kracht hebtg om nieuwe foto's te plaatsen
Voor nu even veel sterkte, laat je maar goed verwennen. (Je mag nu alles weer eten he!!!!)
Enne.... Kun je alweer lekker poepen?quote:Op vrijdag 21 maart 2008 18:41 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik had me zo verheugd op bier, maar ik moet er nu niet aan denken. En die twee pakken chocolademelk per dag kunnen nu ook niet meer
.
Ik wil best wel. Zeker als ik het fotootje van Lilah ziequote:Op vrijdag 21 maart 2008 18:42 schreef Popples het volgende:
kim wat een mooi meisje![]()
![]()
macka jij mag, als ET het toch nog even uitstelt
Bix, helemaal goed uitgelegd doorquote:Op donderdag 20 maart 2008 23:21 schreef bixister het volgende:
madelieve, een meisje, leuk!!!wel een naar idee dat haar kinderen ooit dus mogelijk die nierziekte kunnen hebben.
mammietje, sommige aandoeningen zitten op een van de geslachtschromosomen. blijkbaar is dit iets dat madelieves vriend op zijn X-chromosoom heeft. nog even voor de duidelijkheid: de geslachtschromosomen van een meisje zijn XX, die van een jongetje XY. de moeder geeft altijd een X af bij de bevruchting; de vader een X of een Y. daarmee bepaalt hij in feite het geslacht van het kind. als het een jongetje wordt was de bijdrage van de vader dus een zaadcel met een Y, als het een meisje wordt heeft de vader een X-zaadcel meegegeven. in dit geval kan de erfelijke aandoening alleen meegegeven worden met de X van pa, dus dat kan alleen als het een meisje is. (of leg ik 't nu fout of veel te ingewikkeld uit madelieve?)
Als ik op jou moet wachten duurt het nog 3 wekenquote:Op vrijdag 21 maart 2008 20:54 schreef Swetsenegger het volgende:
papa weet het nog niet helemaal hoor
Klinkt bekendquote:Op vrijdag 21 maart 2008 21:17 schreef E.T. het volgende:
[..]
Als ik op jou moet wachten duurt het nog 3 weken
En wie zijn schuld is datquote:Op vrijdag 21 maart 2008 21:43 schreef Swetsenegger het volgende:
Nou ik heb wel het idee dat mijn vrouw al minimaal 3 jaar zwanger is
Die kan er niets aan doen dat jij plots superzaad produceertquote:Op vrijdag 21 maart 2008 22:27 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Van die dokter die zei dat de kans op een normale zwangerschap nihil was![]()
Ja IK ook niet. Ik had geen 'test je zaad' thuistestjequote:Op vrijdag 21 maart 2008 22:29 schreef Rottdog het volgende:
[..]
Die kan er niets aan doen dat jij plots superzaad produceert
Kijk daar liet jij dus een steek liggenquote:Op vrijdag 21 maart 2008 22:31 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja IK ook niet. Ik had geen 'test je zaad' thuistestje
quote:Op vrijdag 21 maart 2008 22:33 schreef Rottdog het volgende:
[..]
Kijk daar liet jij dus een steek liggen
Laatste Loodjes Moedersquote:Op vrijdag 21 maart 2008 22:32 schreef geppie het volgende:
Even een vraag tussendoor: wat zijn LLM's
Ah, dan snap ik hem. Dan kan het meisje het dus doorgeven aan een zoon als ze de verkeerde x-chromosoom doorgeeft en een dochter zou opnieuw draagster zijn. Begrijp ik het zo goed?quote:Op vrijdag 21 maart 2008 20:30 schreef Madelieve het volgende:
[..]
Bix, helemaal goed uitgelegd door!
Echt dat ik nooit meer ga poepenquote:Op vrijdag 21 maart 2008 18:59 schreef Moonah het volgende:
[..]
Enne.... Kun je alweer lekker poepen?![]()
van de zonnebank kun je idd ook een zwangerschapsmasker oplopenquote:Op vrijdag 21 maart 2008 23:40 schreef geppie het volgende:
Gaan jullie eigenlijk weleens onder de zonnebank nu jullie zwanger zijn? En kan je hiervan ook een zwangerschapsmasker oplopen??
Moet je op je rug gaan liggen en dan proberen overend te komen om je om te draaienquote:Op zaterdag 22 maart 2008 08:44 schreef Silmarwen het volgende:
k_i_m, wat een mooie naam en een prachtig meisje zeg!
Pff en poepen is overraterd.![]()
Ik las pas ergens, maar ik weet niet maar waar of wat precies, dat zwangerschapsmasker een beetje een fabeltje was. Een beetje als in het gebeurt zeer zelden.
Nu ga ik sowieso nooit en te nimmer onder ze zonnebank omdat ik dat eenmaal gedaan heb, bij zo'n zonnebank voor beginners en speciaal spul had gekregen blablabla en ik er verbrand onder vandaan kwam.Huidtype 1 en zonnebank gaan niet samen.
Pff Ik ben pas 28 en een halve week zwanger maar ik kijk steeds meer uit naar de bevalling. Alles beneden voelt bont en blauw, ik waggel als een idiot en kan amper nog normaal opstaan van de bank of uit de auto stappen. ;') Bovendien doet omdraaien standaard zeer. Maar verder voel ik me eigenlijk wel erg goed! Dus ik moet niet zo zeuren.
Jaquote:Op vrijdag 21 maart 2008 22:44 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ah, dan snap ik hem. Dan kan het meisje het dus doorgeven aan een zoon als ze de verkeerde x-chromosoom doorgeeft en een dochter zou opnieuw draagster zijn. Begrijp ik het zo goed?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |