quote:Op donderdag 20 maart 2008 17:33 schreef AKnynke het volgende:
Ik eet zo snel m'n couscous van dinsdag op..en heb dan rijles.
Daarna nog werken (Word hopelijk bij het werk afgezet)!
@ Lein: je hoeft geen boodschappen meer te doen voor D_H en mij, doen we op weg naar jou toe zaterdag! We hadden nog wat moeite een boodschappenlijstje te coordineren..
quote:Op donderdag 20 maart 2008 18:00 schreef Bluezz het volgende:
Ik ben zeikendnat en koud en en en en envan dat kleine stukkie fietsen van trein naar huus.
Lekker warm stoken, huispakkie aan, warm vest, cocoooooon avondje![]()
Valt toch wel mee, golfer?quote:Op donderdag 20 maart 2008 18:22 schreef golfer het volgende:
Zo, weer thuis na een druk dagje.
Jullie hebben weer flink je best gedaan vandaag, qua slowchatten.
Geen idee wat er aan de hand is met hun. Ik hoop ze binnenkort wel weer hier te zien.quote:Op donderdag 20 maart 2008 18:24 schreef Leintjeuh het volgende:
Ik mis SOL en CNK eigenlijk... Komen ze nog terug?
Ik ook ja.quote:Op donderdag 20 maart 2008 19:02 schreef golfer het volgende:
[..]
Geen idee wat er aan de hand is met hun. Ik hoop ze binnenkort wel weer hier te zien.
Gelijk heb je Tezz! Zet gewoon de CV een tikkie hoger en prop een oude krant in de haard, voor het effectquote:Op donderdag 20 maart 2008 19:43 schreef Tezz het volgende:
FOK! is t-r-a-a-g............
Hier is het ook koud en nat en vies. Ik ben gelukkig met de auto naar het werk geweest vandaag, maar vanmiddag moest ik Bente uit school halen en vervolgens naar de kleuterdans brengen en halen. Allemaal piepkleine stukjes op de fiets, maar uiteindelijk dus wel drie keer natgeregend!
Ik zit nu lekker frisgedouched in mijn huispakje (jaja) achter de pc. Ik wil de openhaard eigenlijk aandoen, maar het hout ligt buiten in het hok en het storm hier inmiddels. Now Way dat ik dus naar buiten ga om hout te halen he.....
Er lag hier binnen nog 1 blok en dat heb ik aangemaakt. Maar niet zo slim, want nu moet ik dus toch naar buiten om hout bij te halen. Het punt is dat de haard dus nu zo goed als uit is en de thermostaat springt dus niet aan. De warmte blijft vrij lang hangen in huis maar qua gevoelstemperatuur is het nu heeeeeeel koud. Ik kruip maar onder mijn dekentje zometeen denk ik.......quote:Op donderdag 20 maart 2008 20:12 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Gelijk heb je Tezz! Zet gewoon de CV een tikkie hoger en prop een oude krant in de haard, voor het effect
Heh lekker, thee. Goed ideequote:Op donderdag 20 maart 2008 20:25 schreef Liejannuh het volgende:
Ok! Ik had het ook koud!
Ik had het hele eind onwijze tegenwind en het regende nogal hard.Ik ben thuis gelijk onder de douche gestapt. En nu ben ik weer warm.
* Liejannuh pakt nog een kop thee.
Hey, daar ben je weer.quote:
Ik vind jongens vaak stom en dan weer niet en dan weer wel en dan niet en wel... en dat mag want ik ben een vrouw dus ik mag 100 x per uur van gedachten veranderenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |