Hier een slechte feedback over
Schvvmrt[TK] 2 Dikke Videokaarten.GeForce 7900GTO, Radeon X1950XTX.In dit topic een videokaart van hem gekocht. De snelle Ati X1950 XTX.
Netjes geld overgemaakt ¤93.
4 dagen later ontvang ik de veeeel langzamere 7900GTO waar ik voor mijn crossfire opstelling met nog een andere X1950 XTX helemaal niks aan heb.
Ik Schvvmrt gemaild en die ging de andere koper mailen. Na 5 dagen krijg ik te horen dat de andere verkoper zogenaamd zijn computer met zijn onterecht ontvangen videokaart heeft verkocht.
Ik heb dus voorgesteld dat Schvvmrt de kaart terugnam. Dat was goed en hij zou geld overmaken. Tot op heden niks ontvangen. Schvvmrt is al 20dagen niet online geweest op Fok! en ik zit met een nutteloze en slome 7900GTO.
Ik heb het idee dat het verhaal van de andere verkoper volledig verzonnen is, en Schvvmrt mij een poot uit probeert te draaien.
Andere optie is dat hij op vakantie is/privesfeer oid. Maar 20dgn niet online en niet op mails reageren vind ik erg dubieus. Ook is zijn PM funcite opeens uitgeschakeld. Zou een mod kunnen checken of hij hier ergens onder een kloon rondzwerft?
Edit: Schvvmrt beweerde overigens dat hij de andere kaart via Tweakers.net had verkocht. Weet iemand wat daar zijn nick is?
[ Bericht 6% gewijzigd door Sloper op 18-05-2008 19:16:08 ]