U heeft er verstand van?quote:Op donderdag 10 april 2008 07:35 schreef vanderaalst het volgende:
Ik heb geen interesse, maar de pijs vind ik behoorlijk hoog.
Ik zou een startbod gooien op 25 EUR.
Die 7900 GTO kan prima in SLI.quote:Op donderdag 10 april 2008 08:10 schreef Het_Biertje het volgende:
kun je die 9700gto ook in SLI draaien? dan heb ik wel interesse.
give a poor student a breakquote:Op donderdag 10 april 2008 09:30 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Zo snel dalen ze nu ook niet in waarde.
Die heb ik genoteerd dan.quote:Op donderdag 10 april 2008 10:29 schreef YoshiBignose het volgende:
oh het was ook meteen een bod, die 70.
Je bod is niet genoteerd inderdaad.quote:Op donderdag 10 april 2008 11:31 schreef Het_Biertje het volgende:
ik zie trouwens datie ook op marktplaats staat en mijn bod dus een wasssenneus is?
heul nietquote:Op donderdag 10 april 2008 12:11 schreef Radio-silence het volgende:
[..]
Valt wel mee toch![]()
Gezien hetgeen wat je allemaal hier op fok opkoopt en doorhandelt!
maar dat maakt mij er niet minder arm omquote:Op donderdag 10 april 2008 13:01 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Dat helpt niet om je bod serieus te nemen.
IK probeer je te behoeden van impulsieve aankopen in een opwelling die niet in je budget passen.quote:Op donderdag 10 april 2008 13:13 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
maar dat maakt mij er niet minder arm om
als ik impulsief was gweest had ik nu al bij je op de step in Ede gestaan die kaart van je geocht en dat potje bier opgeeist wat ik nog altijd van je tegoed heb.quote:Op donderdag 10 april 2008 13:16 schreef schvvmert het volgende:
[..]
IK probeer je te behoeden van impulsieve aankopen in een opwelling die niet in je budget passen.
Ok dan drinken we een biertje en wat is je serieuse bod dan.quote:Op donderdag 10 april 2008 13:21 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
als ik impulsief was gweest had ik nu al bij je op de step in Ede gestaan die kaart van je geocht en dat potje bier opgeeist wat ik nog altijd van je tegoed heb.
daar ik even zeer impulsief over nadenken.quote:Op donderdag 10 april 2008 13:25 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Ok dan drinken we een biertje en wat is je serieuse bod dan.
Ga je gang.quote:Op donderdag 10 april 2008 13:32 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
daar ik even zeer impulsief over nadenken.impulsief als ik ben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |