Maar iedereen die zaterdag oproept tot geweld tegen Wilders zou opgepakt moeten worden.quote:Op woensdag 19 maart 2008 09:27 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Nee hoor, van mij mogen ze gerust demonstreren. Maar ik baseer mijn mening dat een sneue bedoeling is op eerdere demonstratie van die, en soortgelijke clubs. Wilders heeft nog niet eerder een film gemaakt, dus ik heb geen referentiepunten om daar een mening over te hebben. Maar bovenal, ik ontzeg niemand zijn vrijheid. Als ze voor lul willen lopen in de hoofdstad, moeten ze dat vooral doen.
Wilders zegt niks anders dan Fortuyn, alleen verwoord hij het harder (ongelukkiger?).quote:Op woensdag 19 maart 2008 09:23 schreef FOKwa het volgende:
Ach. Wilders heeft gezegd dat de koude oorlog tegen de islam, die Fortuyn wilde, inmiddels is geworden tot een warme oorlog. Lijkt mij - zo na alle bedreigingen en de moord op Theo van Gogh - een goede analyse. Maar Meki ziet zich zichzelf na zo'n uitspraak al binnenkort naast een potje Zyklon B staan
Het enige dat ik tot nu toe heb gezien dat wat weg had van een oorlogsverklaring waren brandende vlaggen...
quote:Op woensdag 19 maart 2008 09:34 schreef Strolie75 het volgende:
Probleem van die linkse clubjes is dat ze van mening zijn dat het negatief beeld van moslims door onderbuikgevoelens ontstaan, terwijl de meeste mensen die Wilders steunen zich baseren op rationele argumenten en een redelijke kennis van de opvattingen van de Islam. Daar kunnen we namelijk elke dag kennis van nemen via het Journaal.
het heet niet voor niets psychologische oorlogsvoering .. je halfslachtige poging om het belachelijk te maken door het in het extreme te trekken is daar ook een onderdeel vanquote:Op woensdag 19 maart 2008 09:28 schreef FOKwa het volgende:
[..]
Hoe zie je dat voor je?
Dat hij vindt dat moslims niet achter de gewelddadige en discriminerende koranteksten horen te staan, en dat het om een fascistisch boek gaat volgens hem, verwordt in de praktijk als hij aan de macht komt tot een razzia van deur tot deur om de dikte van de koran met een meetlat op te nemen?
Je doet net of Wilders nog niet eerder iets over de islam heeft gepubliceerd of gezegd en dat we helemaal niet weten wat we zouden mogen verwqachten.quote:Op woensdag 19 maart 2008 09:27 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Nee hoor, van mij mogen ze gerust demonstreren. Maar ik baseer mijn mening dat een sneue bedoeling is op eerdere demonstratie van die, en soortgelijke clubs. Wilders heeft nog niet eerder een film gemaakt, dus ik heb geen referentiepunten om daar een mening over te hebben. Maar bovenal, ik ontzeg niemand zijn vrijheid. Als ze voor lul willen lopen in de hoofdstad, moeten ze dat vooral doen.
Er is ondertussen een hele industrie van linkse politici, professionele boe-roepers, gesubsidieerde hulpverleners en belangengroepen rond die kutjeugd en asielzoekers ontstaan. Mensen die voor hun inkomen afhankelijk zijn van het voortbestaan van de huidige situatie. Die laten zich echt niet zomaar het beleg van de boterham afnemen.quote:Op woensdag 19 maart 2008 10:05 schreef gronk het volgende:
Het probleem van die 'linkse clubjes' is dat ze bereid zijn om beroerd gedrag van allochtonen door de vingers te zien, omdat ze weten dat het aanpakken van dat gedrag niet zo triviaal is, plus dat al te prominent in de krant zetten dat een kutmarokkaan weer eens heeft lopen rellen op alle allochtonen terug kan slaan.
Zolang d'r niet al te gek veel kutmarokkanen zijn, een prima strategie. Zodra d'r teveel beroerd opgevoede kutjeugd is: een strategie die als een boemerang terugslaat. De partij die dat probleem op weet te lossen, berooft wilders ook meteen van z'n electoraat, want het zal de gemiddelde wilders-stemmer worst wezen of de kutmarokkanen in zijn buurt nou moslim, christen, atheist of spaghettimonsteraanbidders zijn.
Ik had ook liever een fatsoenlijk alternatief. Maar de manier waarop Wilders politiek bedrijft is niet anders dan de SP. Alleen de onderwerpen verschillen. Schreeuwen en schoppen om je boodschap over te brengen.quote:Op woensdag 19 maart 2008 10:18 schreef SCH het volgende:
Je doet net of Wilders nog niet eerder iets over de islam heeft gepubliceerd of gezegd en dat we helemaal niet weten wat we zouden mogen verwqachten.
Klopt; aan de andere kant, het stadium dat doen alsof je neus bloedt de 'nette' manier was om hiermee om te gaan hebben wel een paar jaar achter ons gelaten. Afgezien van een paar PvdA-fossielen.quote:Op woensdag 19 maart 2008 10:21 schreef Strolie75 het volgende:
Er is ondertussen een hele industrie van linkse politici, professionele boe-roepers, gesubsidieerde hulpverleners en belangengroepen rond die kutjeugd en asielzoekers ontstaan. Mensen die voor hun inkomen afhankelijk zijn van het voortbestaan van de huidige situatie. Die laten zich echt niet zomaar het beleg van de boterham afnemen.
quote:Deze twee groepen worden vaak in de discussie vermengd met elkaar. En dat zou niet moeten. Daarmee versimpel je de problematiek of leg je de problemen bij de verkeerde groep neer. Als je de Koran verbied en alle radicale Iman’s het land uittrapt zit je nog steeds met die kutjeugd. En omgekeerd.
Ik zie de SP nog niet zover gaan dat ze alle rijken het land willen uitzetten. Of dat ze stellen dat mensen met een huis in belgie gewaterboard mogen worden.quote:Op woensdag 19 maart 2008 10:24 schreef Strolie75 het volgende:
Ik had ook liever een fatsoenlijk alternatief. Maar de manier waarop Wilders politiek bedrijft is niet anders dan de SP. Alleen de onderwerpen verschillen. Schreeuwen en schoppen om je boodschap over te brengen.
Wilders gaat wel iets verder maar het is inderdaad voor een groot deel geschreeuw.quote:Op woensdag 19 maart 2008 10:24 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik had ook liever een fatsoenlijk alternatief. Maar de manier waarop Wilders politiek bedrijft is niet anders dan de SP. Alleen de onderwerpen verschillen. Schreeuwen en schoppen om je boodschap over te brengen.
quote:Deense premier niet gediend van steun Wilders
FILM WILDERS
KOPENHAGEN (ANP) - De Deense premier Anders Fogh Rasmussen heeft op ongekend harde wijze kenbaar gemaakt niet gediend te zijn van de steunbetuiging van Geert Wilders aan zijn adres. De regeringsleider liet weten scherp afstand te nemen van de visie van de Nederlandse politicus.
,,Ik neem afstand van Geert Wilders' opvattingen en wil duidelijk zijn poging afwijzen om de Deense regering ervoor te winnen. De regering staat voor vrijheid van meningsuiting, maar ik wil opnieuw onderstrepen dat wij de waarden en zienswijze waar Wilders voor staat niet delen'', aldus Rasmussen.
Wilders had zich in een vraaggesprek maandag met de Deense radio en televisie lovend uitgelaten over de premier. Die heeft in tegenstelling tot zijn Nederlandse collega wel de vrijheid van mensingsuiting verdedigd, stelde het PVV-Tweede Kamerlid.
Dat slaat nergens op. Moeten dan ook de criminele christenen, joden, hindoeisten, etc het land uit?quote:Op woensdag 19 maart 2008 09:34 schreef Strolie75 het volgende:
-knip-
Criminelen moslims die zich niet kunnen gedragen... het land uit.
Zolang ze nog onder ad. 1 vallen, worden ze dus behandeld als zodanig.quote:Op woensdag 19 maart 2008 10:29 schreef gronk het volgende:
Het risico zit 'm erin dat 'kutjeugd' zich laat omlullen door fundamendalisten, zoals dat in extreem-rechtse kringen ook wel gebeurt met blanke, autochtone 'kansenjongeren'. Je kunt natuurlijk stellen dat zo'n verschijnsel eigenlijk een zwaktebod is van je eigen maatschappij; blijkbaar krijgen zij wel voorelkaar wat wij niet kunnen: die kinders iets geven om voor te leven.
Uiteraard, daarom doen ze het ook op een zaterdag. Dan is het altijd al lekker druk.quote:Op woensdag 19 maart 2008 08:21 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Gaan ze het winkelend publiek weer meetellen om aan die "duizenden" demonstranten te komen?
Van mij mag een verblijfsvergunning in z'n algemeenheid best gekoppeld worden aan een strafblad. Strafblad -> exit verblijfsvergunning -> wieberen.quote:Op woensdag 19 maart 2008 12:18 schreef Castor het volgende:
[..]
Dat slaat nergens op. Moeten dan ook de criminele christenen, joden, hindoeisten, etc het land uit?
Hierbij ga je er vanuit dat deze criminelen een verblijfsvergunning hebben, terwijl ze net zo goed in Nederland geboren kunnen zijn en/of een Nederlandse nationaliteit hebben.quote:Op woensdag 19 maart 2008 12:49 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Van mij mag een verblijfsvergunning in z'n algemeenheid best gekoppeld worden aan een strafblad. Strafblad -> exit verblijfsvergunning -> wieberen.
Ja, duh. Nederlanders uitzetten gaat uiteraard niet, dat lijkt me evident. Maar verblijfsvergunningen kun je intrekken, en als er sprake is van een dubbele nationaliteit neem je de Nederlandse nationaliteit af.quote:Op woensdag 19 maart 2008 12:58 schreef Castor het volgende:
[..]
Hierbij ga je er vanuit dat deze criminelen een verblijfsvergunning hebben, terwijl ze net zo goed in Nederland geboren kunnen zijn en/of een Nederlandse nationaliteit hebben.
Van mij mag er ook best een koppeling komen tussen strafblad en verblijfsvergunning. Mijn punt was dat je Nederlanders niet zo maar kunt uitzetten, ongeacht religie/strafblad.
quote:Volgens internetdeskundige Henk van Ess, die onder andere internetresearch en digitale journalistiek doceert aan de Universiteit van Amsterdam, zal de website waarop Geert Wilders zijn antiKoranfilm Fitna wil presenteren, snel plat gaan als de film eenmaal online staat. Wilders zou namelijk niet over het geld beschikken dat nodig is om voldoende servercapaciteit te huren. Tevens wijst Van Ess er op dat de site vermoedelijk getroffen zal worden door een zogenoemde DDoS-attack. ''Mijn inschatting is dat de eerste twee, drie uur na het verschijnen op internet de film niet te zien zal zijn'', zo zegt hij vandaag in het Parool.
De site die Wilders heeft, Fitnathemovie.com, is ondergebracht bij een zogenoemd webhotel in Toronto. Van Ess: ''Als je bedenkt dat er nog ruim tweehonderdduizend anderen gebruik maken van dat webhotel, is het nagenoeg onmogelijk dat de server alle aandacht aankan.'' Volgens de internetdeskundige kost het al snel veertig- tot vijftigduizend euro om het goed te kunnen regelen. Overigens bestaat er ook een site die Fitnathemovie.co.uk heet en waarop staat dat de film 23 maart online wordt gezet. Maar die site is geregistreerd door ene 'Los Bol' en heeft vermoedelijk weinig met Wilders van doen.
Van Ess denkt dat Wilders het vooral moet hebben van mensen die op hun websites Fitna willen mirroren (een kopie online zetten). Hij is verder benieuwd of Google toestaat dat de film via YouTube verspreid wordt. Daar worden namelijk dagelijks filmpjes met beladen inhoud verwijderd.
De stichting Mediamatic.net, die onder meer een intercultureel netmagazine maakt en ook achter El Hema zat, wil verspreiding van Fitna bemoeilijken door allerlei nepfilmpjes met dezelfde naam online te zetten. Mediametic roept iedereen op filmpjes maken waarin de makers excuses aanbieden aan de rest van de wereld en die Fitna te noemen. Mensen die op internet naar Fitna zoeken, krijgen dan een sorry-filmpje te zien in plaats van de echte, zo hoopt de stichting.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |