Bedankt voor jullie welkom

Ik overweeg wel om mijn manager in te lichten, maar ik denk er nog een weekendje over na

Ik ben gedetacheerd en heb dus eigenlijk met twee werksituaties te maken: m'n werkgever en de klant. Die laatste ga ik voorlopig maar niet inlichten. Die heb ik wel verteld dat ik misschien soms wat minder zal werken en dat is geen probleem.
Vanmorgen weer naar het ziekenhuis geweest voor een echo en het resultaat is dat m'n baarmoederslijmvlies wel langzaam opbouwt, maar dat er geen follikel is die haantje de voorste wil zijn en dus hard gaat groeien. Afgesproken dat ik twee weken wacht en als ik dan nog niet ongesteld ben contact opneem met het ziekenhuis. Als ik wel ongesteld word kan ik weer verder gaan met Clomid. Ditmaal tweemaal daags i.p.v. eenmaal.
Hoe bevalt jullie ziekenhuis eigenlijk?
Onze eerste ervaringen waren niet erg positief. Bij onze eerste afspraak had de gynaecoloog het verkeerde dossier gepakt (er lagen er twee op zijn bureau) en begon hij te vragen hoe het er nu voorstaat met me na het laatste bezoek. Nou, dan voel je je wel even raar...

Toen hij de fout door had en met mijn dossier verder ging toonde hij niets van empathie, deed een interne echo en vertelde dat ik een bloedonderzoek moest laten doen en daarmee leek het klaar. Wij stelde voor om mijn man ook een onderzoek te laten doen, Zijn reactie daarop was op zich wel positief, maar hij zei erbij dat er in ieder geval ook een probleem bij mij is en dat dat sowieso opgelost moet worden willen we kinderen kunnen krijgen. Ja duh, dat snap ik ook, maar hij snapte kennelijk niet dat ik geen heisa aan m'n lichaam wil als blijkt dat mijn man onvruchtbaar is. Het is toch niet niks om allerlei chemische troep in je lichaam toe te laten, of zou ik de enige zijn die dat zo bekijkt?

Daarnaast ging hij tijdens ons gesprek uitgebreid een telefoontje van een andere patiente beantwoorden en hobbelde er nog een assistente binnen om z'n handtekening te vragen voor iets, die hij dan ook zette. Al met al had ik dus geen fijn gevoel aan de afspraak over gehouden

De tweede keer was ook al zo'n feest. Weinig uitleg over wat er met me aan de hand is, wat er allemaal aan te doen is en wat het plan van aanpak is. Hij schreef Clomid en metformine voor en vertelde erbij dat als er na 6 weken nog niets gebeurd was ik maar weer een afspraak moest maken. En toen stonden we weer buiten.
Ik heb thuis op internet veel informatie gezocht en daar kwam ik wisselende verhalen tegen. De een hoefde ook pas na een week of 6 zich weer te melden, bij de ander werd na de Clomid-kuur een controle uitgevoerd. Ook op de officiele Clomid-bijsluiter staat dat er controle plaats moet vinden. Daarnaast wil ik zelf wel graag weten wat er allemaal in m'n lichaam gebeurt. Het is wel het enige lichaam dat ik heb en daar ben ik zuinig op! Ik heb dus het ziekenhuis gebeld en dit voorgelegd. De receptioniste die ik aan de telefoon had zei dat een controle ook meestal wel gebeurt, maar dat dit in overleg met de arts wordt afgesproken. Bij ons is dit onderwerp niet eens aan bod gekomen!
Maar goed, ik heb dus een afspraak gemaakt, niet bij de arts zelf, voor een controle en een week later vond die plaats. De dame bij wie ik terecht kwam was een verademing. Erg aardig en begripvol en legde uit wat ze deed, wat er met me aan de hand is, wat voor nu de stappen zijn en als dat niet zou lukken wat dan nog mogelijk is, etc. Ik dus helemaal opgelucht. Ik heb bij haar ook aangegeven dat ik een andere arts wil en dat is mogelijk

Daarnaast ben ik ondertussen al 4 keer bij haar op controle geweest en dat vind ik zeker voor de eerste keer erg prettig. het is allemaal nieuw voor me en ik wil weten wat er met m'n lichaam gebeurt!
Al met al dus wisselende ervaringen, maar dankzij de aardige echo-dame zie ik het weer helemaal zitten

Jammer van de niet groeiende follikel, maar hey, we've only just begun he