quote:Op zondag 16 maart 2008 12:07 schreef owlet het volgende:
bevallen....oh ja.....dat moet wel, he.... *slik*
Gefeliciteerd! Weet je ook al welk geslacht?En/of wil je dat niet weten/zeggen.Misschien weljongen meisje, kunnen jullie allebei voor een wat uitzoeken.quote:Op zondag 16 maart 2008 17:30 schreef Leana het volgende:
Hey allemaal,
Mag ik ook mee doen? Ik verwacht 30 september onze twee kindjes.
We waren wel wat verbaasd tijdens de echo, maar allebei helemaal enthousiast.
Liefs Leana
Want je hebt een auto met 3 zitplaatsen?quote:Op zondag 16 maart 2008 17:50 schreef Leana het volgende:
Het enige probleem dat we hebben is onze auto. Maarja ook dat zien we wel.....
Een tweede autootje is geen optie? Karretjes op het dak klinkt nou niet echt heel tof. Of je koopt extra onderstellen die je bij opa en oma (of meest frequentie bestemming) neerzet, waar je de maxicosies inklikt. Hoef je in elk geval daarheen niet te kloten met die karretjes.quote:Op zondag 16 maart 2008 17:58 schreef Leana het volgende:
Ik ben nu 12 weken zwanger, dus geslacht weten we nog niet. Alle opties zijn mogelijk, want het is twee eiig. Ik zou het wel heel leuk vinden als het een jongen en meisje zijn.
Roger en ik zijn er ook nog niet helemaal uit of we het wel willen weten. Ik ben zo slecht in geheimpjes bewaren namelijk....
Enne wat betreft de auto.. Ik rijd in een klassieke mini. Wel vier zitplaatsen dus, maar niet echt handig met een kinderwagen en 2 maxi-cosi's. En mijn auto weg doen is geen optie. Hij is eindelijk ( na twee jaar) klaar. De restauratie liet lang op zich wachten. Ik moet er dus niet aan denken dat ik er niet in kan rijden.
Maar goed. We zien wel hoe we dat oplossen. Ik denk een inperial op mijn auto'tje voor de kinderwagen, en de kinders gewoon op de achterbank in de maxi-cosi.
Je hebt je fiatje verkocht?quote:Op zondag 16 maart 2008 18:47 schreef Lois het volgende:
Bandenpijn owlet? Zo klinkt het wel
Leana welkom hier! Wat ontzettend leuk, eindelijk weer een tweeling hier
Ik begrijp je gevoelens helemaal mbt tot je auto. Mijn klassieke Fiat 500 was ook eindelijk helemaal af toen ik in verwachting bleek te zijn. Rijden erin met de kleine heb ik nooit gedaan, daar vond ik hem niet veilig genoeg voor, dus wij hebben hem uiteindelijk met pijn in ons hart maar verkocht.
Wat echt balen is, is dat er in een dubbele kinderwagen geen maxicosi gezet kan worden omdat beide inzetten een klein stukje smaller dan bij een eenling wagen zijn.quote:Op zondag 16 maart 2008 18:12 schreef gr8w8 het volgende:
[..]
Een tweede autootje is geen optie? Karretjes op het dak klinkt nou niet echt heel tof. Of je koopt extra onderstellen die je bij opa en oma (of meest frequentie bestemming) neerzet, waar je de maxicosies inklikt. Hoef je in elk geval daarheen niet te kloten met die karretjes.
Ik ook! Ik zag hem laatst rijden en was gelijk verkocht. Dan alleen nog even het uitlaatje doorboren en je hebt het autentieke ronkje ook weerquote:Op zondag 16 maart 2008 19:36 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Koop een nieuwe 500! die zijn zooooooo cute. Ik wil d'r ook... eh... twee
Teringjantje, tweequote:Op zondag 16 maart 2008 17:50 schreef Leana het volgende:
Ja het zijn de eerste voor ons![]()
Roger Wilco is helemaal trotse pappa in wording.
Wel een hoop gedoe. We moeten ineens 2 van allerlei dingen uitzoeken. Dat komt allemaal wel goed.
Het enige probleem dat we hebben is onze auto. Maarja ook dat zien we wel.....
Cool!quote:Op zondag 16 maart 2008 20:32 schreef Leana het volgende:
Bij ons is de grootste schok wel over inmiddels.
Oh voor de liefhebber hier de echo foto.
Je ziet een tussenschot (horizontaal) met aan beide kanten en kindje.
Ik zal de 20 weken echo ook uploaden als dit is geweest. Toch anders dan met 1 kindje...
[ afbeelding ]
*dept met washandje* Gaat het weer een beetjequote:Op zondag 16 maart 2008 20:10 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Teringjantje, twee.
.
Ik ben nog steeds in shock.
Ja, dankje! Schrok ik toch bijna mijn kind eruitquote:Op zondag 16 maart 2008 20:50 schreef Roger-Wilco het volgende:
[..]
*dept met washandje* Gaat het weer een beetje
Jullie hebben een roze mini?quote:Op zondag 16 maart 2008 20:39 schreef Leana het volgende:
Ik heb geen idee waarom de een veel meer ruimte heeft dan de ander. Ik dek dat dat komt doordat de onderste verder weg in de baarmoeder ligt. Het is dus mee een soort gezichtsbedrog denk ik.
Natuurlijk kan het ook zo zijn dat de een wat meer op zijn moeder lijkt... En dus wat meer plek in pikt....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |