http://www.hostelbookers.com/hostels/netherlands/amsterdam/quote:Op zaterdag 26 juli 2008 15:19 schreef Papadoupoulos het volgende:
Hallo,
Ik ga met 2 vrienden vanavond even op stap in Amsterdam en wil daarom een hostel boeken. Al vele sites en hostels geprobeerd, maar tot nu toe niets gevonden wat een beetje low-budget is. Iemand hier die nog tips heeft waar ik eventueel goedkoop zou kunnen overnachten?
Heb ik gevonden ook, alleen blijkt dus dat alle hostels al vol zitten, alleen de wat duurdere hotels zijn nog beschikbaar, maar dat vinden we te prijzig voor een korte nacht.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 16:07 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
http://www.hostelbookers.com/hostels/netherlands/amsterdam/
dan geef ik je daar weinig kans. misschien is dit nog watquote:Op zaterdag 26 juli 2008 16:21 schreef Papadoupoulos het volgende:
[..]
Heb ik gevonden ook, alleen blijkt dus dat alle hostels al vol zitten, alleen de wat duurdere hotels zijn nog beschikbaar, maar dat vinden we te prijzig voor een korte nacht.
Ah, had ik nog niet gevonden. Maar inmiddels een alternatieve oplossing gevonden: pension in Haarlem gehuurd en dan met de nachttrein van A'dam naar Haarlem.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 16:30 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
dan geef ik je daar weinig kans. misschien is dit nog wat
http://www.bedandbreakfast.nl/plaats/amsterdam
quote:
Nee toen dat kwam zat ik al weer thuis! Ben er rond een heen gegaan, was echt BLOEDHEET daar en dan al dat warme etenquote:Op zondag 27 juli 2008 10:23 schreef Kali-Mist1 het volgende:
[..]
niet teveel last gehad van de regen???
dit weekend niet kunnen gaan, volgend weekend zeker weer van de partij!!
quote:Op maandag 28 juli 2008 09:35 schreef LamstraalASD het volgende:
Ik ben er zondag even geweest maar ben gevlucht, Tering wat was het heet.
Waarschijnlijk volgende week even terug, woon toch bijna om de hoek
Laat ik 'em er in schuiven dan maar...quote:Op dinsdag 29 juli 2008 12:20 schreef Last.Request het volgende:
Iemand nog tips of wat dan ook?
quote:Op zondag 27 juli 2008 10:39 schreef Dark_Angelus het volgende:
Rijdt er überhaupt een nachttrein naar haarlem!!
Ik ben even een paar uurtjes terug, was den helder wel even zat!
Er rijdt geen nachttrein naar Haarlem.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 18:31 schreef Papadoupoulos het volgende:
[..]
Ah, had ik nog niet gevonden. Maar inmiddels een alternatieve oplossing gevonden: pension in Haarlem gehuurd en dan met de nachttrein van A'dam naar Haarlem.
Pfoe wat een sites! Ik heb op vier kamers gereageerd via www.kamernet.nlquote:Op dinsdag 29 juli 2008 12:24 schreef Semisane het volgende:
[..]
Laat ik 'em er in schuiven dan maar...
Aktie ondernemen?
verder: http://www.google.com/search?hl=nl&client=opera&rls=en&hs=JUm&q=studentenkamers+amsterdam&btnG=Zoeken&lr=
Als je studentenkamers zoekt, that is...
die heeft nog veel te lerenquote:Op woensdag 6 augustus 2008 07:49 schreef Erasmo het volgende:
Centrum en schappelijke prijs in een zin noemen
In tegenstelling tot de rest van de wereld kan nagenoeg iedereen van buiten hier binnen komen.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 16:00 schreef Stiemie het volgende:
Maar via woningnet kom je toch alleen in aanmerking voor een huis in Amsterdam als je een economische of andere belangrijke binding met de stad hebt? Of is dat niet zo?
Je moet alleen lang genoeg ingeschreven staan.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 09:10 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
In tegenstelling tot de rest van de wereld kan nagenoeg iedereen van buiten hier binnen komen.
Als je op de juiste plekken zoekt, zeker wel te doen. Maar je moet zoeken en er kort op zitten.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 07:49 schreef Erasmo het volgende:
Centrum en schappelijke prijs in een zin noemen
Dat is dan wel weer waarquote:Op woensdag 6 augustus 2008 09:11 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je moet alleen lang genoeg ingeschreven staan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |