Lijkt me onzin... Huub pakt Claire zo weer in... Claire weet dan ook wat de deal was met Jaap en Jaap heeft die gebroken... dus waarom Jaap dan vertrouwen? Daarmee weet dus Huub ook dat ie Jaap niet kan vertrouwen . Logischer is dat Huub en Claire dan juist wel volledig voor elkaar zullen gaan. Het is de emotionele band die H en C hebben waar Jaap bang voor is.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:44 schreef neehe het volgende:
Als Huub Claire eruit stemt, en Jaap moet daarna stemmen dan houd hij haar erin denk ik.
Waarom houden ze hem niet wakker?quote:Op maandag 10 maart 2008 00:42 schreef Sug4r het volgende:
Mikey ligt flink te snurken
Nou ik denk niet dat Claire nog met Huub wil verder spelen als hij haar eruit wil stemmen, of zal ze dat ook begrijpen ?quote:Op maandag 10 maart 2008 00:46 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dat denk ik niet.....want daarmee blijft de optie open voor Huub om met Claire verder te gean i.p.v. met hem.....Iedere eventuele steun voor Huub zal hij wegstemmen.....
Voetnoot: mits het toegestaan wordt door de alles bepalend factor "achter"
De band die Claire met Huub heeft? Huub speelt het spel en gebruikt Claire, zij is degene die er van overtuigd is dat zij en Huub een setje zijn en zal hem derhalve niet laten vallen, dat is imho waar Jaap bang voor is, de adoratie van Claire voor Huub.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:49 schreef akveor het volgende:
[..]
Lijkt me onzin... Huub pakt Claire zo weer in... Claire weet dan ook wat de deal was met Jaap en Jaap heeft die gebroken... dus waarom Jaap dan vertrouwen? Daarmee weet dus Huub ook dat ie Jaap niet kan vertrouwen . Logischer is dat Huub en Claire dan juist wel volledig voor elkaar zullen gaan. Het is de emotionele band die H en C hebben waar Jaap bang voor is.
Nee, volgens mij zijn ze alleen zeker van de aanstaande ontslagronde... niemand weet of er nog meer volgen. Het kan ook zomaar weer 2 wekelijks of zelfs wekelijks worden. Wekelijks ontslagrondes zouden het geweld in de perken kunnen houden.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:45 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Maar er komt toch geen ontslagronde verder meer? Ik dacht dat er was gezegd dat er nog 1 ontslagronde kwam, en dat ze een rol kan gaan spelen ben ik met je eens, met 3-2 de finale in is beter dan met 2-2, als er dan toch nog iemand weg moet is Claire de kandidaat en gaan H&J en B&A de finale in, als Claire toch wordt weggestuurd dan is het 2-2 en is de balans gunstiger voor B&A omdat ze de steun van achter hebben.
Jaap is daar niet bang voor, anders zou hij veel meer moeite doen om Claire voor zich te winnen. Jaap z'n enige angst is dat hij door "achter" een oor wordt aangenaaid vanwege onvoldoende tv maken.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:49 schreef akveor het volgende:
[..]
Lijkt me onzin... Huub pakt Claire zo weer in... Claire weet dan ook wat de deal was met Jaap en Jaap heeft die gebroken... dus waarom Jaap dan vertrouwen? Daarmee weet dus Huub ook dat ie Jaap niet kan vertrouwen . Logischer is dat Huub en Claire dan juist wel volledig voor elkaar zullen gaan. Het is de emotionele band die H en C hebben waar Jaap bang voor is.
Zou ook kunnen, dus een soort van: wanneer stemmen we Claire er uit?quote:Op maandag 10 maart 2008 00:50 schreef Musje456 het volgende:
Ik heb begrepen dat er nog niks zeker is over de stemmingsronden en dat er mogelijk nog een in maart is en misschien nog een in april...Dat zou ook een reden kunnen zijn waarom de spelers (Vooral HJC) zo twijfelen?!
Tactisch... om te laten zien dat ze hem (Dat Huub hem) wel met rust wil laten als hij zih nergens verder mee bemoeid. Als hij morgen anders reageert wil Huub volledig los gaan op hemquote:
Dit zou zo in het nadeel van para Brian zijn dat ik me het niet kan voorstellen, elke week TV moeten maken en zijn pak aan moeten doen, een speech verzinnen en op zijn hoede zijn voor valkuilen kan die jongen niet aan denk ik.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:53 schreef akveor het volgende:
[..]
Nee, volgens mij zijn ze alleen zeker van de aanstaande ontslagronde... niemand weet of er nog meer volgen. Het kan ook zomaar weer 2 wekelijks of zelfs wekelijks worden. Wekelijks ontslagrondes zouden het geweld in de perken kunnen houden.
Hoezo niet?? Hij gaat voor haar ogen met een prostiuee liggen neuken, en zelfs dat vergeeft ze hem, en niet een klein beetje, nee.... ze doet het zelf gewoon weer met hem.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:51 schreef neehe het volgende:
[..]
Nou ik denk niet dat Claire nog met Huub wil verder spelen als hij haar eruit wil stemmen, of zal ze dat ook begrijpen ?
Ja, morgen zal Huub los gaan, na het bezoek van z'n moeder en met een bedtijd van 1 uur. Ik geloof dat dus echt niet. Ik denk echt dat Huub het verboden is om hem wakker te houden.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:54 schreef Musje456 het volgende:
[..]
Tactisch... om te laten zien dat ze hem (Dat Huub hem) wel met rust wil laten als hij zih nergens verder mee bemoeid. Als hij morgen anders reageert wil Huub volledig los gaan op hem
Claire is gewoon lekker normaal. Heeft geen oordeel als iemand haar niets aangedaan heeft.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:48 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Wat mij wel verbaast, is dat die Nicole achteraf toch een veel betere klik
blijkt te hebben met Claire dan Amanda .... ze wisselen nu adressen uit.
Mogelijk... volgens mij wachten ze ook een beetje af. Er zouden nieuwe regels komen (in elk geval, dat zeggen ze allemaal). Niemand kent die nog. Ik verwacht zelf wel dat die voor de komende ontslagronde echt bekend worden en zou niet verbaasd zij als er een extra ontslagronde komt. Maar dit zijn speculaasssies (om met Amanda te sprekenquote:Op maandag 10 maart 2008 00:53 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Zou ook kunnen, dus een soort van: wanneer stemmen we Claire er uit?
Ja, inderdaad. Dat had Barry volgens mij ook een beetje, hij kon het soms welquote:Op maandag 10 maart 2008 00:57 schreef akveor het volgende:
[..]
Claire is gewoon lekker normaal. Heeft geen oordeel als iemand haar niets aangedaan heeft.
Het is de febo die de mensen steeds naar het B en A kamp duwt. Het lijkt erop dat gastspelers niet zelf mogen kiezen. Maar dat bedoel jij waarschijnlijk ook...
Het zou mij niet verbazen als het pas na de ontslagronde bekend wordt gemaakt, gewoon om alles en iedereen in het duister te laten tasten.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:58 schreef Musje456 het volgende:
[..]
Mogelijk... volgens mij wachten ze ook een beetje af. Er zouden nieuwe regels komen (in elk geval, dat zeggen ze allemaal). Niemand kent die nog. Ik verwacht zelf wel dat die voor de komende ontslagronde echt bekend worden en zou niet verbaasd zij als er een extra ontslagronde komt. Maar dit zijn speculaasssies (om met Amanda te spreken
Hij ontneemt Mike wel een reden om het bezoek van z'n moeder te saboteren door Mike vanavond lekker te laten slapen.... Dus het zou ook zonder verbod van achter een simpel rekensommetje voor Huub kunnen zijn.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, morgen zal Huub los gaan, na het bezoek van z'n moeder en met een bedtijd van 1 uur. Ik geloof dat dus echt niet. Ik denk echt dat Huub het verboden is om hem wakker te houden.
Jaap en Huub zijn vanavond samen een hele tijd achter geweest.....drie keer raden waarom.....
En dàt lijkt mij dus de reden dat de "brandweerman" zo snel het programma is uitgestapt.........quote:Op maandag 10 maart 2008 00:57 schreef akveor het volgende:
[..]
Claire is gewoon lekker normaal. Heeft geen oordeel als iemand haar niets aangedaan heeft.
Het is de febo die de mensen steeds naar het B en A kamp duwt. Het lijkt erop dat gastspelers niet zelf mogen kiezen. Maar dat bedoel jij waarschijnlijk ook...
quote:Op maandag 10 maart 2008 00:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, morgen zal Huub los gaan, na het bezoek van z'n moeder en met een bedtijd van 1 uur. Ik geloof dat dus echt niet. Ik denk echt dat Huub het verboden is om hem wakker te houden.
Jaap en Huub zijn vanavond samen een hele tijd achter geweest.....drie keer raden waarom.....
Huub weet toch helemaal niet dat Milke dat wil? Tenzij hij het achter gehoord heeft.......quote:Op maandag 10 maart 2008 01:00 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij ontneemt Mike wel een reden om het bezoek van z'n moeder te saboteren door Mike vanavond lekker te laten slapen.... Dus het zou ook zonder verbod van achter een simpel rekensommetje voor Huub kunnen zijn.
Niks helaas, je bent ook maar een mens...quote:Op maandag 10 maart 2008 01:02 schreef DGK_Tegengas het volgende:
En ik moet helaas toegeven, dat ik stream 3/4 met Claire en Nicole
veel beter trek dan enige andere stream met B en A .......
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |