quote:Op dinsdag 11 maart 2008 10:59 schreef Pulu het volgende:
Ik dacht dat we voor een andere TT gingen?
Als je in de VS woont welquote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:06 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
Gelukkig zenden ze donderdag ook Lost uit
Luuuuv you!quote:Op woensdag 12 maart 2008 00:28 schreef Marble het volgende:
Ik ben na deze ep he-le-maal om en snap nu wat Zhenar in Juliet ziet. Juliet gaat ook op het okaye-personages-lijstje.
ECHT ? Ik vrat het hele verhaal op joh, echt heerlijk dat Desmond gedoe.quote:Op woensdag 12 maart 2008 00:35 schreef Marble het volgende:
Oh, en Desmond vind ik ook niet tof meer maar dat ligt niet aan hem maar aan de zweverige Jomanda-verhaallijnen die hij voorgeschoteld krijgt door de schrijvers.
Wat Desmond overkomt heeft met zijn persoonlijkheid weinig te maken, vandaar ook dat ik zei dat hij er zelf niets aan kan doen. Ze hadden een personage ervoor nodig en hebben toen maar hem genomen omdat hij toch niks te doen had, maar ze hadden net zo goed ieder ander kunnen nemen. En dan een andere "constant" ipv Penny. Bijv. een familielid of zo. Tenzij je extra labiel moet zijn om dat disconnecten in de tijd te kunnen doen, dan is Desmond wel uitermate geschikt natuurlijk. Maar het enige wat echt inherent aan hem als personage vebonden is is het Penny en haar vader verhaal (en diens connecties met Hanso en het eiland etc.). De rest staat in principe los van Desmond, het overkomt hem alleen maar. Het had net zo goed Claire of Jin of Hurley enz. kunnen overkomen. Juliet met haar zus was ook een goede kandidaat geweest. Al is het nu natuurlijk wel mooi romantisch verbonden aan de Penmond-romance.quote:Op woensdag 12 maart 2008 01:38 schreef Shrien het volgende:
[..]
ECHT ? Ik vrat het hele verhaal op joh, echt heerlijk dat Desmond gedoe.
Onzin. Via Desmond komen we juist meer te weten over de Penny/vader tak in het grotere verhaal. Bijvoorbeeld als ze Jin ofzo hebben gepakt en Ben liet die video zien. Totaal onsamenhangend.quote:Op woensdag 12 maart 2008 01:53 schreef Marble het volgende:
[..]
Wat Desmond overkomt heeft met zijn persoonlijkheid weinig te maken, vandaar ook dat ik zei dat hij er zelf niets aan kan doen. Ze hadden een personage ervoor nodig en hebben toen maar hem genomen omdat hij toch niks te doen had, maar ze hadden net zo goed ieder ander kunnen nemen. En dan een andere "constant" ipv Penny. Bijv. een familielid of zo. Tenzij je extra labiel moet zijn om dat disconnecten in de tijd te kunnen doen, dan is Desmond wel uitermate geschikt natuurlijk. Maar het enige wat echt inherent aan hem als personage vebonden is is het Penny en haar vader verhaal (en diens connecties met Hanso en het eiland etc.). De rest staat in principe los van Desmond, het overkomt hem alleen maar. Het had net zo goed Claire of Jin of Hurley enz. kunnen overkomen. Juliet met haar zus was ook een goede kandidaat geweest. Al is het nu natuurlijk wel mooi romantisch verbonden aan de Penmond-romance.
Desmond is de enige die jarenlang blootgesteld is aan elektro-magnetische straling, wat de eigenlijke oorzaak is van het tijdreizen. Dat tijdreizen is dus een gevolg van zijn keuze om op de knop te blijven drukken, die keuze was weer een gevolg van zijn persoonlijkheid. Als Michael daar bijv. aangespoeld was had hij gezegd: "Rot toch op met je knop, ik wil weten where my son is!" En dan was er niks gebeurd.quote:Op woensdag 12 maart 2008 01:53 schreef Marble het volgende:
[..]
Wat Desmond overkomt heeft met zijn persoonlijkheid weinig te maken, vandaar ook dat ik zei dat hij er zelf niets aan kan doen. Ze hadden een personage ervoor nodig en hebben toen maar hem genomen omdat hij toch niks te doen had, maar ze hadden net zo goed ieder ander kunnen nemen.
HAVE YOU SEEN WALT? WAAAALT!!!quote:Op woensdag 12 maart 2008 09:24 schreef Symer het volgende:
Als Michael daar bijv. aangespoeld was had hij gezegd: "Rot toch op met je knop, ik wil weten where my son is!" En dan was er niks gebeurd.
Zeker als je je bedenkt dat die race georganiseerd werd door... Charles Widmore. Niet alleen Penny's vader, maar ook, zo leerden wij afgelopen week, de man die alles doet om het eiland te vinden.quote:Op woensdag 12 maart 2008 09:27 schreef Ulreazj het volgende:
En Desmond heeft zelf ook wel meer te maken met dat eiland. Hij had al vaker visioenen. En hij zal ook wel niet zonder reden met die zeilbootrace op dat eiland terecht zijn gekomen.
En die gast op de boot dan (die later dood ging)? En die rat van Daniel? Hebben die ook allemaal jaren op het eiland gezeten? Nee dus.quote:Op woensdag 12 maart 2008 09:24 schreef Symer het volgende:
[..]
Desmond is de enige die jarenlang blootgesteld is aan elektro-magnetische straling, wat de eigenlijke oorzaak is van het tijdreizen. Dat tijdreizen is dus een gevolg van zijn keuze om op de knop te blijven drukken, die keuze was weer een gevolg van zijn persoonlijkheid. Als Michael daar bijv. aangespoeld was had hij gezegd: "Rot toch op met je knop, ik wil weten where my son is!" En dan was er niks gebeurd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The Way The World Ends...
Maar die kunnen op andere manieren blootgesteld zijn aan straling.quote:Op woensdag 12 maart 2008 14:22 schreef Shadowcat het volgende:
[..]
En die gast op de boot dan (die later dood ging)? En die rat van Daniel? Hebben die ook allemaal jaren op het eiland gezeten? Nee dus.
Nee niet, die 2 gozers op dat schip hadden er ook last van. Die waren namelijk al naar het eiland geweest omdat ze zich verveelden. Als je van een bepaalde route afwijkt van en naar het eiland toe. Dan kun je er last van krijgen.quote:Op woensdag 12 maart 2008 09:24 schreef Symer het volgende:
[..]
Desmond is de enige die jarenlang blootgesteld is aan elektro-magnetische straling, wat de eigenlijke oorzaak is van het tijdreizen. Dat tijdreizen is dus een gevolg van zijn keuze om op de knop te blijven drukken, die keuze was weer een gevolg van zijn persoonlijkheid. Als Michael daar bijv. aangespoeld was had hij gezegd: "Rot toch op met je knop, ik wil weten where my son is!" En dan was er niks gebeurd.
quote:Op woensdag 12 maart 2008 14:34 schreef Discovered het volgende:
Aanstaande Donderdag !!!!
De belangrijke man in de boot van Benjamin is !!!!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
Maar niet iedereen die van de route afwijkt krijgt het, alleen als je bent blootgesteld aan straling, of dat nou op het eiland is of niet. Desmond is het langs blootgesteld van degenen op het eiland, dus het is geen random keuze voor Desmond geweest.quote:Op woensdag 12 maart 2008 14:42 schreef Ulreazj het volgende:
[..]
Nee niet, die 2 gozers op dat schip hadden er ook last van. Die waren namelijk al naar het eiland geweest omdat ze zich verveelden. Als je van een bepaalde route afwijkt van en naar het eiland toe. Dan kun je er last van krijgen.
En nu mag ik zeker niet zeggenquote:Op woensdag 12 maart 2008 00:28 schreef Marble het volgende:
Ik ben na deze ep he-le-maal om en snap nu wat Zhenar in Juliet ziet. Juliet gaat ook op het okaye-personages-lijstje.
Ik ben wel nog steeds heel jaloers op haar dat zij met Jack mag tongen [afbeelding].
Dat vroeg ik mij ook af toen Locke niet wilde dat Claire met hem ging pratenquote:Op woensdag 12 maart 2008 19:29 schreef remlof het volgende:
Zou Miles nog steeds met die handgranaat in z'n mond staan?
Ook mooi dat Desmond toen vroeg "What goes on your head?" En dat Faraday hem zo beteuterd aankeekquote:Op woensdag 12 maart 2008 15:58 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Daarom deed Faraday dat schortje nog om.
Ik las dat we dat "morgen" gaan zien.quote:Op woensdag 12 maart 2008 19:29 schreef remlof het volgende:
Zou Miles nog steeds met die handgranaat in z'n mond staan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Michael Scott: If I were joking, you'd be laughing. Do you look like you're laughing?
Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
quote:Op woensdag 12 maart 2008 19:41 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Ik las dat we dat "morgen" gaan zien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 12 maart 2008 14:34 schreef Discovered het volgende:
Aanstaande Donderdag !!!!
De belangrijke man in de boot van Benjamin is !!!!!!No shit sherlock!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We are young but getting old before our time
We'll leave the T.V. and the radio behind
Don't you wonder what we'll find
Steppin out tonight
RANJAAAquote:Op woensdag 12 maart 2008 23:57 schreef Ranja_Ranja het volgende:
KAN NIET WACHTEN HOOR.
Magistraal is een groot woord maar hij mocht er wezen. Verder geniet ik altijd weer van personages zoals Locke DIE EEN GRANAAT IN EEN MOND VAN EEN SLECHTERIK PROPT. IK ZIT DAN ZO OP MN STOEL WTFFFF!!111quote:Op woensdag 12 maart 2008 23:58 schreef Merkie het volgende:
[..]
RANJAAA. Lang niet gesproken
. Hoe heb je de afgelopen Lost-afleveringen ervaren? Ik als erg goed, vooral de Desmond-centric episode was magistraal.
Hoor het nog wel, groetjes.
Staking is allang voorbij, onder welke steen kom jij vandaanquote:Op donderdag 13 maart 2008 00:12 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
Magistraal is een groot woord maar hij mocht er wezen. Verder geniet ik altijd weer van personages zoals Locke DIE EEN GRANAAT IN EEN MOND VAN EEN SLECHTERIK PROPT. IK ZIT DAN ZO OP MN STOEL WTFFFF!!111![]()
![]()
Ook wel vaag dat Locke BEN vrij liet gaan. OMG dacht ik maar ja![]()
je weet het nooit. kDENK dat Locke IETS IN MIND heeft wat hij ons nog niet heeft laten zien.
Vrijdag heb ik denk niet eens tijd om te checken![]()
ps: is de staking al voorbij??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |