abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57854209
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 18:09 schreef DANILXL het volgende:
echt leuk voor zwaulwen dat we weer scoren in de blessuretijd
En weer die Elzou Braafheid. Deed ie uit bij ASWH en thuis tegen QB ook al geloof ik.

ASWH maakte het onnodig spannend, maar won wel!

ASWH IN THRILLER LANGS SHO

Vanmiddag wist ASWH op eigen veld hekkensluiter SHO te kloppen. Dit gebeurde na een thriller, waarin ASWH twee keer een voorsprong verspeelde, maar vervolgens wel een achterstand omboog in een overwinning. Dat de wedstrijd nog zo spannend werd, hadden de Ambachters min of meer aan zichzelf te wijten. De tegengoals werden makkelijk weggegeven. Daar stond tegenover dat er vooral voor rust goed werd gevoetbald. De 4-3 zege kwam tot stand in de slotfase en was over negentig minuten absoluut verdiend voor de formatie van Dogan Corneille, die dezelfde elf spelers als een week eerder in Maassluis het veld in had gestuurd.

Al vroeg in de wedstrijd bleek dat ASWH de goede vorm van de tweede helft van vorige week door wist te trekken. De spelers zochten de voetballende oplossing en vonden elkaar regelmatig prima. Dit resulteerde dan ook in een snelle treffer. De klok stond nog niet op tien minuten toen Ferry van Lare spits Jeroen van Wetten wegstuurde. De Brabander was sneller dan zijn directe tegenstander en, nog belangrijker, dan de uitkomende goalie Donovan Levestone. Van Wetten tikte de bal vanaf de rand van het strafschopgebied langs de doelman in de lege goal en bracht ASWH op 1-0. Kort daarna was er een prima aanval via Johan Sturrus, Sjoerd van der Waal en Alexander de Jong die resulteerde in een kans voor Ferry van Lare. Helaas moest de goed doorgelopen middenvelder de bal met zijn zwakke rechterbeen inschieten en mikte hij naast. Keeper Levestone had even later ook nog flink wat moeite met een inzet van Sjoerd van der Waal op aangeven van Van Wetten. De keeper keerde de inzet echter wel.

Eigenlijk vanuit het niets kwamen de bezoekers vervolgens op gelijke hoogte. Een hoekschop werd ingekopt door Jeroen Roelof, maar diens kopbal leek voorlangs te gaan. Aan de rechterkant was echter nog een aanvaller die de bal weer inbracht, waarna Richard Yeboah tussen diverse spelers als eerste bij de bal kwam. Het tikje van de voormalig EBOH’er was voldoende voor de 1-1, zodat ASWH weer opnieuw moest beginnen. De ploeg kreeg ook al snel weer enige kansen via Jeroen van Wetten. Af en toe was SHO ook dreigend via de snelle aanvallers, want Paul Verboom moest redding brengen op een inzet uit de draai van Yeboah. Daarna nam ASWH wederom de leiding. Alexander de Jong ontving de bal op rechts en had een prachtige pass in huis richting de op de rand van de zestien geposteerde Sjoerd van der Waal. Die nam aan en schoot de bal op schitterende wijze met zijn linker in de goal. Na deze fantastische treffer was het jammer dat ASWH niet met een voorsprong kon gaan rusten. Enkele mogelijkheden om de score uit te bouwen bleven onbenut, waarna een uitval van SHO de 2-2 opleverde. In het centrum verwerkte Damiën Vereecken een voorzet van rechts niet goed, waarna Martijn Hoek ongehinderd via de lat de gelijkmaker kon inschieten. Bij die stand bleef het, mede omdat scheidsrechter Wildeboer in een valpartij van de neergetrokken Sjoerd van der Waal geen strafschop zag. Wel gaf de arbiter nog geel aan Wouter van den Berg en SHO’er Jeroen Roelof, die een harde tackle van achteren maakte op Alex de Jong.

De tweede helft begon dus met een 2-2 stand en met een feller acterend SHO. Verboom moest redden brengen op een afstandsschot en binnen vijf minuten na rust namen de bezoekers zelfs, voor de eerste keer deze middag, de leiding. Een vrije trap vanaf de rechterflank werd bij de tweede paal tegendraads ingekopt door de volledig vrijgelaten Geert Bakker. De snelle handenbinder van SHO tekende zo voor de 2-3. ASWH diende dus ineens te gaan achtervolgen. Binnen tien minuten hadden de Ambachters de gelijkmaker alweer op het bord gezet. Een voorzet van de rechterkant leek op niets uit te draaien, maar kwam ineens voor de voeten van Alex de Jong. De spelmaker kwam met een goed geplaatst schot dat buiten bereik van Levestone in de hoek eindigde. Corneille bracht vervolgens Nixon Dias voor Jordi Boogers.

SHO bleef af en toe voor angstige momenten zorgen. Zo kon Serginho van Axel-Dongen er tussenuit trekken en tot bij Verboom komen, maar zijn inzet werd door de goalie net voldoende geraakt en rolde voorlangs. Een mooie aanval van ASWH had iets later een beter lot verdiend. Jeroen van Wetten kopte door, Sjoerd van der Waal bezorgde bij Alex de Jong en die schoot ineens op doel. Helaas ging zijn schot via de paal naast. In de hagel zocht ASWH een overwinning. Daarbij kreeg het een meevaller toen SHO-verdediger Jeroen Roelof wegens aanmerkingen op de leiding zijn tweede gele en dus de rode kaart ontving. Tegen het tiental uit Oud-Beijerland kreeg ASWH vervolgens mogelijkheden om de zege te grijpen. Sjoerd van der Waal had nog pech, toen doelman Levestone een schot van hem uitermate zwak verwerkte, maar de paal redde de keeper van SHO.

In de eerste minuut van de extra tijd was het dan toch raak. Jeroen van Wetten veroverde, na eerst te zijn gestrand op een verdediger, de bal in het strafschopgebied. Hij bracht voor, waar diverse benen de bal uit de goal hielden. Linksback Ivar Eltenberg pikte op en schoot de bal in het dak van het doel. Daarmee schonk hij ASWH een broodnodige zege, die nog hoger uit had kunnen vallen als Mike van Gool later een counter met iets meer overzicht had uitgevoerd en als doelman Levestone niet met een goede reactie was gekomen op een door Alex de Jong snel genomen vrije trap. Door de verdiende zege, waarbij ASWH het zelf onnodig spannend maakte, stijgen de Ambachters naar de vijfde plaats. Toch kan er gezien de stand nog altijd niet helemaal op de lauweren gerust gaan worden. Er zijn nog enkele punten nodig, zowel met het oog op handhaving als op eventuele plaatsing voor de KNVB-beker. Over twee weken wacht de volgende klus, als ASWH in Noordwijk mag gaan spelen.

ASWH – SHO 4-3 (2-2)
9. 1-0 Jeroen van Wetten 17. 1-1 Richard Yeboah 26. 2-1 Sjoerd van der Waal 38. 2-2 Martijn Hoek 50. 2-3 Geert Bakker 58. 3-3 Alexander de Jong 90 (+1). 4-3 Ivar Eltenberg
Scheidsrechter: Wildeboer

ASWH: Paul Verboom; Wouter van den Berg, Damiën Vereecken, Johan Sturrus, Ivar Eltenberg; Jordi Boogers (62. Nixon Dias), Jan Willem Schep (83. Mike van Gool), Alexander de Jong, Ferry van Lare, Sjoerd van der Waal; Jeroen van Wetten (90 (+5). Danny Slingerland)

SHO: Donovan Levestone; Cees Nobel, Jeroen Roelof, Kristian Adelmund, Paulo Oliveira Pina; Martijn Hoek, Andrew Dias d’Ullois, Steven van Vliet; Serginho van Axel-Dongen, Richard Yeboah en Geert Bakker (81. Robert Pot)


Morgen update etc.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 5 april 2008 @ 19:33:06 #152
159003 uitje4life
www.rijnsburgseboys.nl
pi_57854261
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 17:54 schreef F1Bas het volgende:
Elk voordeeel heb z'n nadeel, nu kan ik volgende week wel bij RBB - Lisse gaan kijken.
die wedstrijd word niet volgende week ingehaald, dan is het RBB - DOTO voor de beker! Er is nog geen nieuwe datum voor die wedstrijd.

En hij moet andersom: elk nadeel heb se voordeel
RBB + 6 jaar Ted Verdonkschot: 3 Kampioenschappen, 1 zaterdagkampioenschap, 2 Districtsbekers en 1 Amateurbeker!
als de dag van gisteren.... 13 mei 2006...
pi_57854710
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 19:33 schreef uitje4life het volgende:

[..]

die wedstrijd word niet volgende week ingehaald, dan is het RBB - DOTO voor de beker! Er is nog geen nieuwe datum voor die wedstrijd.

En hij moet andersom: elk nadeel heb se voordeel
Dat wordt dan waarschijnlijk hemelvaartsdag of doordeweeks, vrije zaterdagen zijn er niet meer.
And we are vagabonds
We travel without seatbelts on
We live this close to death
pi_57854731
Of die bekerwedstrijd moet verplaatst worden. Is voor de competitie wel belangrijk natuurlijk.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_57855869
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 19:55 schreef methodmich het volgende:
Of die bekerwedstrijd moet verplaatst worden. Is voor de competitie wel belangrijk natuurlijk.
Dat lijkt mij wel.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_57857536
Vreemd trouwens dat Ter Leede werd afgelast en er wel andere teams op het hoofdveld konden spelen.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_57869738
Mwah, ik begreep toch van Sander Molenaar dat het niks met blessures of schorsingen of wat dan ook te maken had hoor. Daarnaast is RBB ook afgelast en kon Katwijk slechts spelen na erg veel werk aan het veld.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_57869885
Speelronde 22

ASWH – SHO 4-3 (2-2)
9. 1-0 Jeroen van Wetten 17. 1-1 Richard Yeboah 26. 2-1 Sjoerd van der Waal 38. 2-2 Martijn Hoek 50. 2-3 Geert Bakker 58. 3-3 Alexander de Jong 90 (+1). 4-3 Ivar Eltenberg
Rood: Jeroen Roelof (SHO, 2 x geel)

Capelle - Excelsior Maassluis 0-0 (0-0)

Katwijk - Noordwijk 2-0 (1-0)
43. 1-0 Jan Groen 79. 2-0 Patrick Leeflang (strafschop)

Rijnsburgse Boys - FC Lisse afgelast

Ter Leede - DOTO afgelast

TOGR - Quick Boys 2-3 (0-0)
53. 0-1 Adil Harfaoui 58. 1-1 Onno Doeland 68. 1-2 Chima Onyeike 75. 2-2 Onno Doeland 90. 2-3 Chima Onyeike

Zwaluwen '30 / Henver - Barendrecht 1-1 (0-0)
47. 0-1 Elwin Spoel 90 (+2). 1-1 Elzou Braafheid
Rood: Patrick Stolk (Barendrecht, na afloop)

STAND

1. FC Lisse 21-41 *

2. Quick Boys 22-41
3. Rijnsburgse Boys 21-40
4. Capelle 22-31
5. ASWH 22-30
6. Noordwijk 22-29 (+4) **
7. Katwijk 22-29 (-4) **
8. DOTO 21-27
9. Zwaluwen '30 / Henver 22-27
10. Barendrecht 22-26 (-1)
11. Excelsior Maassluis 22-26 (-9)

12. Ter Leede 21-24 ***

13. TOGR 22-16
14. SHO 22-15

Topscorers

1. Michael van Dommelen (DOTO) 20
2. Roel de Vries (Zwaluwen '30 / Henver) 16
3. Martijn Gootjes (Rijnsburgse Boys) 15
4. Henk Roeland (Capelle) 12
5. Maarten Bak (Quick Boys) 10
Peter Freke (Rijnsburgse Boys) 10
Glynor Plet (FC Lisse) 10


De vijfde en zesde seizoenstreffer van Chima Onyeike namens Quick Boys hielpen zijn ploeg langs TOGR

Vanaf Katwijk zijn de clubs veilig voor directe degradatie. Capelle, ASWH, Noordwijk en Katwijk kunnen echter wel nog twaalfde worden.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_57871595
quote:
Op zondag 6 april 2008 15:19 schreef methodmich het volgende:
Mwah, ik begreep toch van Sander Molenaar dat het niks met blessures of schorsingen of wat dan ook te maken had hoor. Daarnaast is RBB ook afgelast en kon Katwijk slechts spelen na erg veel werk aan het veld.
Nee het had meer met de uitspraak van de KNVB te maken....nogmaals, waarom wordt er op diezelfde middag op hetzelfde veld gespeeld?
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_57871872
Tja, dan nog, ik zie niet direct het voordeel voor Ter Leede hoor. Die hebben nu alleen maar extra druk omdat ploegen boven ze punten pakten. Je moet niet teveel alle info uit Lisse laten komen natuurlijk, daar mogen ze Ter Leede niet zo.

Grap van de dag stond in het verslag van Capelle - Excelsior Maassluis op VoZ. Maassluis-trainer Ben Spork die Capelle een smerige counterploeg noemt. Juist, dezelfde trainer die zijn spelers al na een half uur laat tijdrekken en vorig seizoen vaak een soort 8-1-1 speelde....

[ Bericht 30% gewijzigd door methodmich op 06-04-2008 17:03:48 ]
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_57872131
quote:
Op zondag 6 april 2008 16:43 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Nee het had meer met de uitspraak van de KNVB te maken....nogmaals, waarom wordt er op diezelfde middag op hetzelfde veld gespeeld?
Ik denk niet dat Ter Leede op dit moment echt zit te wachten op een inhaalduel. Ook niet gezien het bekerschema dat voorziet in een duel aanstaande dinsdag en naar alle waarschijnlijkheid volgende week dinsdag.

Ik weet niet hoe het in het midden van het land was, maar hier in de regio had het echt hard geregend op zaterdag. Bij Katwijk kon de wedstrijd alleen gespeeld worden met behoorlijk wat kunst en vliegwerk en een soepele scheidsrechter.
And we are vagabonds
We travel without seatbelts on
We live this close to death
pi_57872599
Op het hoofdveld van TL werd ook niet gespeeld, op de bijvelden wel!
Leef naar je eigen talent
  zondag 6 april 2008 @ 18:52:49 #163
159003 uitje4life
www.rijnsburgseboys.nl
pi_57874094
bij ons lag het veld er niet echt lekker bij.... kijk maar op de foto hier, bij het achterste strafschopgebied: http://www.rijnsburgseboys.nl/Content.php?id=1904
als ze op de buienradar hadden gekeken en na 12 uur (toen het droog werd) hard aan het werk gegaan waren, had het misschien nog gekund..
wij speelden pas om 4 uur, uit bij Rijnvogels op een bijveld. Dat was nog best goed bespeelbaar, maar dit lijkt mij niet echt meer te doen.
RBB + 6 jaar Ted Verdonkschot: 3 Kampioenschappen, 1 zaterdagkampioenschap, 2 Districtsbekers en 1 Amateurbeker!
als de dag van gisteren.... 13 mei 2006...
pi_57890103
Zoals al werd gedacht, zaterdag is RBB - Lisse. Denk dat ik er wel bij ben, ik weet je wel te vinden Lissov(en jij mij).
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  woensdag 9 april 2008 @ 15:24:18 #165
159003 uitje4life
www.rijnsburgseboys.nl
pi_57935657
Yesss, eigen wedstrijd verplaatst van 14.00 naar 12.00, dus ook ik sta achter HET doel zaterdag!! spannend.....
RBB + 6 jaar Ted Verdonkschot: 3 Kampioenschappen, 1 zaterdagkampioenschap, 2 Districtsbekers en 1 Amateurbeker!
als de dag van gisteren.... 13 mei 2006...
pi_57937087
DOTO verliest weer een speler en wel Lenine Cabral Semedo. Hij gaat naar TOGR.

Noordwijk haalt Korneel van der Plas van Quick Boys en Mitchel Bleyenberg van RKAVV.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 9 april 2008 @ 18:57:29 #167
208935 zaterdagvoetbal
www.zaterdagvoetbal.net
pi_57939952
De commissie van beroep van de KNVB heeft 1 van de 3 punten van het beroep tegen de uitspraak van de tuchtcommissie ongegrond verklaard:

1. Verklaart het beroep ongegrond en bevestigt de uitspraak van de tuchtcommissie voor zover het betreft het overtreden van meerdere leden van uw vereniging van de wedstrijdbepalingen (spelregel 12 veldvoetbal), welke o.a het slaan, trappen, duw- en trekwerk verbieden ( het deelnemen aan collectief duw- en trekwerk);

Twee van de drie werden wel gegrond verklaard:

3. Verklaart het beroep gegrond en vernietigt de uitspraak van de tuchtcommissie voor zover het betreft het tekortschieten in het handhaven van de openbare orde waardoor de persoonlijke veiligheid van spelers en functionarissen niet werd gewaarborgd;

4. Verklaart het beroep gegrond en vernietigt de uitspraak van de tuchtcommissie voor zover het betreft het herhaald overtreden van de ordemaatregelen.


Hoe is het dan mogelijk dat de strafbepaling exact dezelfde blijft?

2. Bepaald dat ter zake van de onder 1 vermelde overtreding aan appellante de volgende straf wordt opgelegd: Een geldboete van 400 euro, het in mindering brengen van drie (3) winstpunten op de ranglijst van de competitie bij het 1e elftal van appellante en het voorwaardelijk uit de competitie nemen van het 1e elftal van appellante, zulks met een proeftijd tot 1 januari 2009.

Met een taalfout, maar dat terzijde.

Moet ik uit bovenstaande concluderen dat de straf alleen gebaseerd is op 1 van de 3 uitspraken van de tuchtcommissie en dat de andere 2 uitspraken geen invloed hebben gehad op de strafmaat? Ik vind dat nogal ongeloofwaardig.
pi_57942269
Ich bin dabei! Bas, ik zie je (waarschijnlijk) zaterdag! Rare beslissing van de tuchtcommissie van de KNVB overigens...
Leef naar je eigen talent
pi_57961055
Soort van spelersruil tussen Katwijk en Rijnvogels. Ronald Kuijt naar de Krom, Danilo Pedrini naar Rijnvogels.

Verder gaat Dennis Blom weg bij Barendrecht en kiest hij, net als Zwolle-goalie Jesper Hogedoorn, voor Vitesse Delft.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  donderdag 10 april 2008 @ 17:52:45 #170
141341 Hoornes
V.V. Katwijk-supporter
pi_57961634
Lekkere ruil!

Pedrini is een zekerheidje op hoofdklasseniveau. Ronald Kuijt is een aardige voetballer/jongen maar die heeft geen enkele toegevoegde waarde.
pi_57987986
ASWH gisteren winst geboekt op Jong Sparta in een oefenpot. Was wel meer Piepjong Sparta, maar goed, 2-1 is aardig.

SHO ziet Jeroen Roeloef en Steven van Vliet naar Strijen, dat is gepromoveerd naar de eerste klasse, vertrekken.

Wel haalt men zelf drie nieuwelingen: JP Becht (LRC Leerdam), Nilton Tavares Ramos (Excelsior Maassluis) en Jelle Brussen (Excelsior).

Terry Klokkemeijer verruilt Ter Leede voor zijn oude club AFC Ajax, Dammes Waasdorp zal FC Lisse verlaten.

Quick Boys trekt Spakenburg-bankzitter en voormalig Lisse-speler Erik Homan en FC Omniworld-aanvaller Sylvano Comvalius, vorig seizoen bijna rond met Katwijk, aan.

[ Bericht 14% gewijzigd door methodmich op 11-04-2008 19:18:06 ]
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_57999043
Het gaat niet lekker bij DOTO:
quote:
DOTO in ban van leegloop
Door FOLKERT VAN DER KROL

ROTTERDAM - Met de nodige poeha kondigde Koos Waslander voor afgaand aan dit seizoen aan mee te willen strijden om het kampioenschap in de hoofdklasse A. Vijf wedstrijden voor het einde is wel duidelijk dat zijn komst DOTO nog weinig goeds heeft gebracht. De achtste plaats op de ranglijst in de hoofdklasse A is teleurstellend, het vertrouwen in Waslander is tanende en de spelers kiezen massaal het hazenpad.


De club heeft na het opstappen van bestuurslid technische zaken Leen Elkhuizen, die ‘persoonlijke redenen’ aanvoerde, geen technische man. Tijdens een extra vergadering van het bestuur afgelopen dinsdag is daarvoor nog geen oplossing gevonden. Haast is geboden, want van de huidige selectie is alleen zeker dat Driss El-Akchaoui en Kerem Yilmaz hun kunsten in Pernis blijven vertonen. Verder zijn er louter spelers die weggaan of die een vraagteken achter hun naam hebben.

Wie er zeker blijven? ,,Kerem Yilmaz, Driss El-Akchaoui en Rob Prins,’’ somt Waslander op. Maar Prins laat weten dat dat helemaal nog niet vaststaat. De verdedigende middenvelder wil graag nog een jaar door met voetballen, maar weet nog niet zeker of hij dat inderdaad bij DOTO gaat doen. ,,Ik maak me zorgen over de toekomst van DOTO,’’ zegt de door de wol geverfde speler, die volgende week 34 jaar wordt. ,,Het is enorm zonde dat deze selectie helemaal uit elkaar valt. Dat is niet goed voor de vereniging. Ik ben een clubman geworden en wil graag blijven, maar wil nu eerst wel eens horen hoe het er voor volgend seizoen uitziet. Want 31 mei (uiterste overschrijvingsdatum, red.) nadert.’’

Waslander is er dit seizoen niet in geslaagd de selectie een hechte groep te smeden. De trainer maakte sinds zijn aanstelling meer vijanden dan vrienden. In het najaar zette de oefenmeester twee spelers - Niels Bezemer en Ilya Tiren - buiten de deur. Na de slechte seizoensopening ging het daarna zowaar even beter met DOTO, dat dankzij een goede reeks en de vele goals van topscorer Michael van Dommelen oprukte naar de tweede plaats.

Daarna stapelden de tegenslagen en incidenten zich. Spelmaker Kerem Yilmaz raakte zwaar geblesseerd aan zijn knie en moet sindsdien toekijken. Michael en Alexander van Dommelen besloten naar concurrent Barendrecht te vertrekken. Waslander zelf haalt zijn schouders op. ,,Als jongens weg willen, kunnen we ze niet tegenhouden.’’

Er was ook de keepersoap met Jacob van den Belt en Ben Kinds in de hoofdrol. Kinds verdrong Van den Belt onder de lat, maar laatstgenoemde veroverde zijn plaats weer terug. Kinds bleef daarom boos weg, maar Waslander hield vol dat de tweede doelman ‘ziek’ was. DOTO meldde daarnaast de komst van de Leonidas-spelers Octavio Pires Fonseca en Humberto Mota Alves, maar de transfer bleek nog niet rond. Met name spits Mota Alvesblijkt nog hevig te twijfelen over een overstap naar Pernis.

Ondertussen zijn de resultaten in de competitie na de winterstop bedroevend. DOTO wacht nog steeds op de eerste overwinning. Zeven wedstrijden leverden drie remises en vier nederlagen op. ,,Het is jammer dat de ploeg na de winterstop zo in elkaar is gestort. Wat de reden is? Die houd ik voor mezelf. Ik ga geen mensen of spelers beschadigen,’’ aldus Waslander.

De oefenmeester heeft het met een aantal spelers in de door hemzelf samengestelde selectie dus wel gehad, maar omgedraaid geldt hetzelfde. Een aantal spelers ‘vlucht’ voor Waslander, wiens contract werd verlengd toen DOTO even tweede op de ranglijst stond, en zien in hem de belangrijkste reden voor de tegenvallende prestaties. De oefenmeester husselt zijn elftal wekelijks door elkaar, zonder de ideale samenstelling te vinden. Zo zette hij direct na de winterstop in de derby tegen TOGR linkerspits Miguel Lopes Silva in als rechtshalf, moest centrale verdediger Harvey Wijngaarde als linksback aan de slag en mocht middenvelder Patrick End zich bewijzen als rechtsback. DOTO was dat duel niet vooruit te branden en verloor met 2-0 van de aanstaande degradant.

De Pernissers, die slechts drie punten meer hebben dan de nummer tien (Ter Leede) die aan het einde van de rit een promotie-/degradatieduel moet spelen om handhaving, dienen nu zelf ook uit te kijken niet het kind van de rekening te worden. Uitgerekend Ter Leede, de ploeg van ex-DOTO-trainer Jasper de Muijnck, is vanmiddag in een inhaalwedstrijd in Sassenheim de tegenstander. Ook Ter Leede, voormalig koploper, beleeft een uiterst moeilijke fase. Het kan zich evenmin als Waslander een nederlaag veroorloven, hoewel de trainer niet vreest voor zijn positie. ,,Ik werk hard en met veel plezier bij DOTO. We zijn al druk bezig voor volgend seizoen en zijn ook al rond met spelers. De namen brengen we op een laat moment naar buiten. Dat hebben we vorig seizoen ook gedaan. Ik heb geen signalen dat men ontevreden is over mij. Ik heb een visie en die blijf ik doortrekken bij de club.’’

De grote vraag is of DOTO daar volgend seizoen de vruchten of de wrange vruchten van gaat plukken.
Uit AD / RD.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_58007857
Verdiende overwinning van Lisse op Rijnsburg.

Lisse komt na rust mooi op 0-2(erg mooie goal van Van der Heijden, die bijna naar de Vogels was gekomen) maar dan scoort Rijnsburg even later in een kleine 10 minuten 2 keer. Lisse kwam goed terug en kreeg een paar aardige kansen. De 2-3 was dan ook zeker verdiend. Rijnsburg viel me een beetje tegen en kreeg niet echt veel grote kansen.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_58008051
Wel goed voor de spanning natuurlijk! DOTO men tien man toch 1-1 bij Ter Leede, voor ASWH niet ongunstig.

Merkwaardig potje vandaag in de beker West II. SHO - SC Feyenoord, een degradant van de zaterdag tegen een bijna zekere promovendus van de zondag eerste klasse. Uitslag 6-0, maar dat had een reden....

Arbiter De Winter gaf drie keer rood, drie keer geel, twee strafschoppen, eiste een verplichte wissel bij SCF en liet de ploegen nog een kwartier afkoelen voor rust. Bij rust 2-0 door twee keer Geert Bakker, na rust een SHO dat freewheelend de match kon uitspelen en SCF dat gefrustreerd de pijp aan Maarten gaf.

ASWH is nog bezig met enkele spelers uit de Jupiler League en gaat mogelijk nog een verrassing halen, waarvan ik hoop dat dit zal gebeuren. Keepersposities lijken ook te worden opgevuld. Hopen dat die mannen van de Juup (zullen er twee zijn van de drie waar ze mee praten hooguit) ook komen, dan is het volgend seizoen op papier weer een prima ploeg.

En Scheveningen gepromoveerd!


Inhaalronde 22e speeldag

Rijnsburgse Boys - FC Lisse 2-3 (0-1)
22. 0-1 Sezer Aksoy 50. 0-2 Michael van der Heijden 54. 1-2 Menno van Roosmalen 58. 2-2 Menno van Roosmalen 81. 2-3 Glynor Plet

Ter Leede - DOTO 1-1 (0-0)
63. 1-0 Brian Mussche (strafschop) 82. 1-1 Bart Fiegel
Rood: Michael van Dommelen (DOTO, 2 x geel)

[ Bericht 17% gewijzigd door methodmich op 12-04-2008 19:44:21 ]
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 12 april 2008 @ 20:28:39 #175
208935 zaterdagvoetbal
www.zaterdagvoetbal.net
pi_58009493
Ik wou het niet zeggen, want ik ben immers niet neutraal, maar ik vond zelf ook dat FC Lisse de winst verdiende. De kansen van RBB waren zeer beperkt, terwijl FC Lisse een paar dotten kreeg. Ook qua spel ging er meer dreiging van FC Lisse uit; met name de invalbeurt van Leitoe bracht veel dreiging en ook de uiteindelijk verdiende 2-3 was voor een groot deel aan hem te danken.
Het is dat de KNVB die drie punten in heeft gehouden, anders was de competitie nu al bijna gedaan.
pi_58012196
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 20:28 schreef zaterdagvoetbal het volgende:
Ik wou het niet zeggen, want ik ben immers niet neutraal, maar ik vond zelf ook dat FC Lisse de winst verdiende. De kansen van RBB waren zeer beperkt, terwijl FC Lisse een paar dotten kreeg. Ook qua spel ging er meer dreiging van FC Lisse uit; met name de invalbeurt van Leitoe bracht veel dreiging en ook de uiteindelijk verdiende 2-3 was voor een groot deel aan hem te danken.
Het is dat de KNVB die drie punten in heeft gehouden, anders was de competitie nu al bijna gedaan.
Dat van Leitoe ben ik niet met je eens, voor de rest wel. Ik ben tot op zekere hoogte neutraal dus ik kan er wel redelijk over oordelen.

Vooral jammer van die harde wind de hele wedstrijd, dat maakte het veel moeilijker om goed te voetballen(en vervelender om te kijken ).

Jammer dat Kevin Winter geschorst was, had hem wel willen zien spelen.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  zaterdag 12 april 2008 @ 22:44:33 #177
208935 zaterdagvoetbal
www.zaterdagvoetbal.net
pi_58012228
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 22:42 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Dat van Leitoe ben ik niet met je eens, voor de rest wel. Ik ben tot op zekere hoogte neutraal dus ik kan er wel redelijk over oordelen.

Vooral jammer van die harde wind de hele wedstrijd, dat maakte het veel moeilijker om goed te voetballen(en vervelender om te kijken ).
Ach, er stond in elk geval een lekker zonnetje, dat scheelde een stuk.
pi_58022008
Bij Barendrecht vrezen ze gezien het programma straks het kind van de rekening te worden en te zakken naar plek 12.

Wie denken jullie? Zelf denk ik ook dat zij het helaas gaan worden, al gaan Ter Leede, Excelsior Maassluis en DOTO het wellicht ook nog zwaar krijgen. Van mij mag EM!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 13 april 2008 @ 19:03:53 #179
159003 uitje4life
www.rijnsburgseboys.nl
pi_58025635
Leuke wedstrijd gister, wij wonnen qua sfeer, Lisse qua wedstrijd. Er werden teveel foutjes gemaakt vond ik.

Er schijnt ook nog wat gebeurd te zijn na de wedstrijd. "Supporters" van RBB (ze worden nu "de witte petjes" genoemd) schijnen wat Lisse supporters gemolesteerd te hebben. Als dit waar is, vind ik dit een schande en ik hoop dat die jongens (ja het waren jochies van 14, 15) een stadionverbod kunnen krijgen. Ik vind dat het gevecht op het veld moet plaatsvinden, niet daarbuiten.

Gefeliciteerd met de overwinning, en ik denk dat Lisse wel kampioen wordt! Als QB het maar niet wordt...
RBB + 6 jaar Ted Verdonkschot: 3 Kampioenschappen, 1 zaterdagkampioenschap, 2 Districtsbekers en 1 Amateurbeker!
als de dag van gisteren.... 13 mei 2006...
  zondag 13 april 2008 @ 19:05:45 #180
159003 uitje4life
www.rijnsburgseboys.nl
pi_58025672
Nog een transfer: Rodney Cairo komt van HFC Haarlem naar Rijnsburg toe. Goede vervanging voor Zinhagel en Biekman, Plet en Cairo dus. Dan is na de winterstop André van Egmond ook weer fit gelukkig, nog een spits.
RBB + 6 jaar Ted Verdonkschot: 3 Kampioenschappen, 1 zaterdagkampioenschap, 2 Districtsbekers en 1 Amateurbeker!
als de dag van gisteren.... 13 mei 2006...
pi_58028345
Barendrecht is waarschijnlijk wel de pineut, al zie ik in Ter Leede nog een goede concurrent.
And we are vagabonds
We travel without seatbelts on
We live this close to death
  zondag 13 april 2008 @ 22:13:06 #182
208935 zaterdagvoetbal
www.zaterdagvoetbal.net
pi_58030667
Plet? Bij mijn weten blijft -ie gewoon bij Lisse hoor. Ik neem aan dat je Leitoe bedoelt.

[ Bericht 28% gewijzigd door zaterdagvoetbal op 13-04-2008 22:28:38 ]
  zondag 13 april 2008 @ 22:14:37 #183
208935 zaterdagvoetbal
www.zaterdagvoetbal.net
pi_58030710
Ik begrijp dat Ter Leede serieus de optie van de burgerrechter onderzoekt. Het zou ook wel zuur zijn als ze vanwege die puntenaftrek 12e worden, dat gun ik ze nou ook weer niet. Liever gewoon op sportieve gronden.
pi_58034413
quote:
Op zondag 13 april 2008 22:13 schreef zaterdagvoetbal het volgende:
Plet? Bij mijn weten blijft -ie gewoon bij Lisse hoor. Ik neem aan dat je Leitoe bedoelt.
Idd, hij zit nog met de 2-3 door Plet in z'n hoofd

En Rijnsburg en sfeer? Ja je hoorde ze even toen het 2-2 werd....
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  maandag 14 april 2008 @ 15:29:24 #185
159003 uitje4life
www.rijnsburgseboys.nl
pi_58044088
Sorry ik bedoelde Leitoe inderdaad! Je hoorde inderdaad niet iedereen zingen achter "het doel", dat vind ik ook jammer want als het aan mij ligt zingen we de hele wedstrijd door. Maar op de samenvatting hoor je wel de hele wedstrijd die ratels. Maarja... jij bent de sfeer van de Vogels gewend, dat is wel wat anders dan dit

Lisse-supporters heb ik helemaal niet gehoord
RBB + 6 jaar Ted Verdonkschot: 3 Kampioenschappen, 1 zaterdagkampioenschap, 2 Districtsbekers en 1 Amateurbeker!
als de dag van gisteren.... 13 mei 2006...
pi_58045507
quote:
Op maandag 14 april 2008 15:29 schreef uitje4life het volgende:
Sorry ik bedoelde Leitoe inderdaad! Je hoorde inderdaad niet iedereen zingen achter "het doel", dat vind ik ook jammer want als het aan mij ligt zingen we de hele wedstrijd door. Maar op de samenvatting hoor je wel de hele wedstrijd die ratels. Maarja... jij bent de sfeer van de Vogels gewend, dat is wel wat anders dan dit

Lisse-supporters heb ik helemaal niet gehoord
Laten we het erop houden dat je elkaar niet kan horen, vooral door die wind

En ja ik ben wel meer gewend bij de Vogels, al valt dat dit seizoen ook wat tegen.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_58046384
Rodney Cairo zou een goede aanwinst kunnen zijn. Sterke punt is volgens mij vooral zijn snelheid, weet niet in hoeverre die gezien zijn leeftijd nog intact is.

DOTO nog meer problemen, want ook Humberto Mota Alves komt niet. Hij blijft bij Leonidas. Daardoor twijfelt ook Octavio Pires Fonseca of ie wel moet gaan.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  maandag 14 april 2008 @ 18:16:51 #188
208935 zaterdagvoetbal
www.zaterdagvoetbal.net
pi_58047005
Die wind was in dat opzicht zeker een spelbreker. Ik hoorde de eerste helft ook niks, toen stond ik achter het doel van de uien met de wind in de rug. De tweede helft aan de lange zijde ergens halverwege de helft waar het moest gebeuren en toen hoorde je het wel beter, maar nog niet echt geweldig vanwege de wind.
Het was gewoon jammer dat er zoveel wind stond die bovendien precies de meeste sfeer direct het terrein afblies. Ook op de samenvatting van TV West hoor je niet veel, met dezelfde reden. Vorig jaar ging dat wat dat betreft een stuk beter, ook mooi weer maar veel minder wind.
  maandag 14 april 2008 @ 18:22:17 #189
208935 zaterdagvoetbal
www.zaterdagvoetbal.net
pi_58047107
Die toeschouwers aantallen van de Vogels vallen me ook wat tegen. Gemiddeld wordt 2200 gerapporteerd (VoZ), wat niet verkeerd is, maar minder dan ik had verwacht. Misschien toch vanwege de wat mindere resultaten dit seizoen?
pi_58049314
F1Bas, ik heb je niet meer gezien zaterdag. Nog ff off-topic in dit forum maar ik hoorde dat Kuhlmann, Van Maanen en Simons wegmoeten/weggaan. Heb je daar iets van vernomen?
Leef naar je eigen talent
pi_58050386
quote:
Op maandag 14 april 2008 19:56 schreef Lissov het volgende:
F1Bas, ik heb je niet meer gezien zaterdag. Nog ff off-topic in dit forum maar ik hoorde dat Kuhlmann, Van Maanen en Simons wegmoeten/weggaan. Heb je daar iets van vernomen?
Ik heb je nog wel even zien fietsen maar het was een beetje druk toen

Ik heb het wel gehoord, je weet wel van wie, dat Kuhlmann en Simons weer teruggaan naar Rijnsburg maar ik zelf geloof daar niet zo in. Simons heeft in maart nog verlengd en Kuhlmann heeft nog een doorlopend contract, oke contracten zeggen niet zo heel veel maar ik denk dat ze wel blijven.

Van Manen heb ik niks van gehoord maar hij presteert niet naar behoren dit seizoen maar heeft nog wel een contract.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  dinsdag 15 april 2008 @ 22:58:55 #192
159003 uitje4life
www.rijnsburgseboys.nl
pi_58077190
Zou wel leuk zijn.... Joost toch weer terug waar ie hoort, en Simons ook!

maar hoe betrouwbaar is je bron?
RBB + 6 jaar Ted Verdonkschot: 3 Kampioenschappen, 1 zaterdagkampioenschap, 2 Districtsbekers en 1 Amateurbeker!
als de dag van gisteren.... 13 mei 2006...
pi_58077330
Kuhlmann zeker terug naar RBB!
Leef naar je eigen talent
  dinsdag 15 april 2008 @ 23:16:48 #194
159003 uitje4life
www.rijnsburgseboys.nl
pi_58077687
Serieus? wat is je bron + betrouwbaarheid?
RBB + 6 jaar Ted Verdonkschot: 3 Kampioenschappen, 1 zaterdagkampioenschap, 2 Districtsbekers en 1 Amateurbeker!
als de dag van gisteren.... 13 mei 2006...
pi_58077837
quote:
Op dinsdag 15 april 2008 23:16 schreef uitje4life het volgende:
Serieus? wat is je bron + betrouwbaarheid?
De bron is wel betrouwbaar maar denk niet dat de Vogels hem zomaar laten gaan. Simons terug? Graag.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  woensdag 16 april 2008 @ 14:12:52 #196
159003 uitje4life
www.rijnsburgseboys.nl
pi_58088092
Speelt die zo slecht bij jullie dan? Hier was ie altijd goed volgens mij... Dus het is zo dat Joost weg wil, maar de Vogels willen m niet laten gaan?
RBB + 6 jaar Ted Verdonkschot: 3 Kampioenschappen, 1 zaterdagkampioenschap, 2 Districtsbekers en 1 Amateurbeker!
als de dag van gisteren.... 13 mei 2006...
pi_58089507
quote:
Op woensdag 16 april 2008 14:12 schreef uitje4life het volgende:
Speelt die zo slecht bij jullie dan? Hier was ie altijd goed volgens mij... Dus het is zo dat Joost weg wil, maar de Vogels willen m niet laten gaan?
Bij ons heeft hij nog niet kunnen laten zien wat hij kan. Neemt niet weg dat ik hem graag nog een jaar zie blijven. Kan me voorstellen dat de Vogels hem zolaat niet meer willen laten gaan, heleboel spelers bij andere clubs hebben namelijk ook al een andere club dus je haalt niet zomaar weer een vervanger.

Er komen nog wel 4 spelers uit het betaald voetbal naar ons toe....
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  woensdag 16 april 2008 @ 16:39:34 #198
159003 uitje4life
www.rijnsburgseboys.nl
pi_58090890
Nou je gaat me toch niet vertellen dat jullie, als IJsselmeervogels, geen goede vervanger van Simons kunnen krijgen? En jullie hebben toch een brede selectie? Loopt er geen goede eigen jeugd rond? Het 2e misschien?
RBB + 6 jaar Ted Verdonkschot: 3 Kampioenschappen, 1 zaterdagkampioenschap, 2 Districtsbekers en 1 Amateurbeker!
als de dag van gisteren.... 13 mei 2006...
pi_58090986
quote:
Op woensdag 16 april 2008 15:26 schreef F1Bas het volgende:

[..]


Er komen nog wel 4 spelers uit het betaald voetbal naar ons toe....
4? Axwijk? En dan? Jongelingen of bewezen namen?

RBB, Ter Leede en Lisse door in de districtsbeker West II.

En Lissov, volgens de VI kan Duarte naar RBC. Weet jij daar iets van?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_58092705
quote:
Op woensdag 16 april 2008 16:39 schreef uitje4life het volgende:
Nou je gaat me toch niet vertellen dat jullie, als IJsselmeervogels, geen goede vervanger van Simons kunnen krijgen? En jullie hebben toch een brede selectie? Loopt er geen goede eigen jeugd rond? Het 2e misschien?
Het gaat om een vervanger van Joost...Simons is wel te vervangen.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')