Lijkt mij geen goed plan, alhoewel ik wel een korte handleiding hierover had gevonden.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:59 schreef DroogDok het volgende:
Je zou het zelf toch ook kunnen doen?
Lijkt me opzich wel interessant, zou ook best eens hond of kat willen proeven
Cuy heet dat ras.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:52 schreef huhggh het volgende:
Ik had gelezen dat ze in Peru een ras voor consumptie gebruiken die uit 3 andere rassen voortkomt.
Iemand hier met bruikbare tips?
PS: ik wil er best foto's van maken, maar ik ga het niet zelf bereiden.
Maar voor foto's moet ik wel wat te eten hebben natuurlijk, dus wie kan mij hiermee op weg helpen naar een flexibele restaurant die dit zou kunnen/willen?
Ik zal een dezer dagen eens vragen bij wat dieren-speciaalzaken hoe je aan dat ras kan komen.quote:
In Ecuador is Cuy gewoon de algemene naam voor cavia. Volgens mij is het dus geen ras-specifieke naam.quote:
Weinig verschil tussen een cavia of een konijn qua aanbaarheidsfactor. Maar konijn vind ik lekkerder smaken.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 21:21 schreef ivetje het volgende:
Volgens mij is het verboden in Nederland, dus een restaurant vinden wat het maakt wordt lastigDaarnaast zijn caafjes gewoon veel te lief om op te eten
Maar ik heb hier thuis geen 3 konijnen in ee hok zittenquote:Op vrijdag 7 maart 2008 21:25 schreef Lucille het volgende:
[..]
Weinig verschil tussen een cavia of een konijn qua aanbaarheidsfactor. Maar konijn vind ik lekkerder smaken.
Ook niks mis met paard.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 21:26 schreef ivetje het volgende:
[..]
Maar ik heb hier thuis geen 3 konijnen in ee hok zittenEn konijnen vind ik toch wat minder liev
Ik eet ook geen paard overigens.
Oeww, kijk die oortjes!! Die worden lekker knapperig als je ze opbakt!quote:Op vrijdag 7 maart 2008 21:55 schreef ivetje het volgende:
Dit zou je toch voor geen goud willen opetenNee, zelfs als het het laatste is wat er te eten is op de wereld...ik zou het niet kunnen
[ afbeelding ]
Dquote:Op vrijdag 7 maart 2008 21:21 schreef ivetje het volgende:
Volgens mij is het verboden in Nederland, dus een restaurant vinden wat het maakt wordt lastigDaarnaast zijn caafjes gewoon veel te lief om op te eten
Hond is typische winterkost.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 21:28 schreef Aoristus het volgende:
Als je zoiets gevonden hebt, ik wil ook mijn tanden wel eens in een hond zetten. Misschien is daar ook een adresje voor
Waarom zou het verboden zijn?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 21:21 schreef ivetje het volgende:
Volgens mij is het verboden in Nederland, dus een restaurant vinden wat het maakt wordt lastigDaarnaast zijn caafjes gewoon veel te lief om op te eten
Lijkt me sterk, omdat cavia's uit Zuid-Amerika komen, en er nog niet veel contact was met Zuid-Amerika in die tijd.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 10:12 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb ooit ergens gelezen dat Jezus en zijn discipelen bij het laatste avondmaal ook cavia aten. Ik weet niet of dit klopt of een fabeltje was, maar dan zou je je in goed gezelschap bevinden![]()
In een kerk ergens in Peru (Arequipa als ik het me goed herinner) hangt een oud schilderij waarop het Heilig Avondmaal staat afgebeeld. Daarop staat inderdaad afgebeeld dat er cavia wordt gegeten.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 10:12 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb ooit ergens gelezen dat Jezus en zijn discipelen bij het laatste avondmaal ook cavia aten. Ik weet niet of dit klopt of een fabeltje was, maar dan zou je je in goed gezelschap bevinden![]()
chickin' in the basket!quote:Op vrijdag 7 maart 2008 17:11 schreef Flatline____ het volgende:
[ afbeelding ]
Typisch een klusje voor de Swedish Chef
True. Maar het lijkt me niet bij voorbaat heel lekker, cavia. Te klein, ofzo.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 10:39 schreef Muck het volgende:
[..]
chickin' in the basket!
maar even ontopic... ik eet ook paard, koe, lieve aaibare lammetjes, biggetjes en kalfjes, dus cavia zou ik ook zo proberen hoor
het lijkt mij ook niet erg lekker hoor, te weinig vlees aan teveel botjes en volgens mij veel peesjes enzoquote:Op zaterdag 8 maart 2008 10:50 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
True. Maar het lijkt me niet bij voorbaat heel lekker, cavia. Te klein, ofzo.
Wat denk je nou zelf!quote:Op zaterdag 8 maart 2008 10:12 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb ooit ergens gelezen dat Jezus en zijn discipelen bij het laatste avondmaal ook cavia aten. Ik weet niet of dit klopt of een fabeltje was, maar dan zou je je in goed gezelschap bevinden![]()
Misschien een nieuw "kunstprojectje" voor die ene, hoe heet ze ook alweer, Tinkebell of iets.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:02 schreef admiraal_anaal het volgende:
koop een cavia, maak filmpje en post hetmoet je eens zien wat het hier teweegbrengt
Nederland is dan ineens te klein
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 11:39 schreef NED het volgende:
[..]
Misschien een nieuw "kunstprojectje" voor die ene, hoe heet ze ook alweer, Tinkebell of iets.
Je weet wel, die met die handleiding hoe je van je eigen kat een handtasje kon maken![]()
!
Ik krijg een idee voor een leuke meet als ik dit leesquote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:57 schreef huhggh het volgende:
Duidelijke titel lijkt mij.
Wie zou mij opweg kunnen helpen in mijn zoektocht naar een restaurant , of andere eetgelegenheid in Nederland, waar ik een cavia kan eten?
In Peru is het normaal om dat te eten, maar aangezien Peru te ver is zoek ik in Nederland zelf naar mogelijkheden hiervoor.
Helaas kan ik op internet niks vinden om dit in ons land ergens te kunnen eten.
Als niemand het hier weet zou ik nog een willekeuruge kok van een restaurant kunnen opbellen om te vragen of dit op verzoek anders zou kunnen.
De vraag is dan natuurlijk of zo'n kok ook weet hoe die een cavia goed moet bereiden.
Wie zou mij hiermee op weg kunnen helpen? Alvast bedankt.
Dat is volgens mij geen capibara hoor. Die zien er heel anders uit. Dit is een capibarquote:Op zaterdag 8 maart 2008 13:54 schreef Muck het volgende:
zeg ColdFeet, van een capibara kun je dan volgens mij wel weer een aardige steak snijden[ afbeelding ]
Volgens mij is dat hezelfde dierquote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:22 schreef ivetje het volgende:
[..]
Dat is volgens mij geen capibara hoor. Die zien er heel anders uit. Dit is een capibar
[ afbeelding ]
Wel in F&F posten dan eejquote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:02 schreef admiraal_anaal het volgende:
koop een cavia, maak filmpje en post hetmoet je eens zien wat het hier teweegbrengt
Nederland is dan ineens te klein
Wat jij postte was/ is een wombat, een compleet ander dier dus.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:23 schreef tonks het volgende:
[..]
Volgens mij is dat hezelfde dieren anders ziet hij er nog niet 'heel anders' uit.
Uhm...check z'n neus + bek eens. Dat ziet er toch heel anders uit. En het is idd een Wombat wat er gepost was. Kijk maarquote:Op zaterdag 8 maart 2008 20:23 schreef tonks het volgende:
[..]
Volgens mij is dat hezelfde dieren anders ziet hij er nog niet 'heel anders' uit.
Capibara's zijn tof.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 22:48 schreef ivetje het volgende:
Maar goed, verder maar weer OT. Wilde dit alleen even recht zetten aangezien de Capibara 1 van mijn favo dieren is
Haha, ik ookquote:Op zaterdag 8 maart 2008 22:52 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Capibara's zijn tof.
Als ik in de dierentuin ben, ga ik altijd even kijken of ze capibara's hebben.
OK sorryquote:Op zaterdag 8 maart 2008 22:48 schreef ivetje het volgende:
[..]
Uhm...check z'n neus + bek eens. Dat ziet er toch heel anders uit. En het is idd een Wombat wat er gepost was. Kijk maar![]()
[ afbeelding ]
Het is niet eens familie van elkaar. De Wombat is een buideldier en de Capibara is een knaagdier. De grootste ter wereld overigens.
Maar goed, verder maar weer OT. Wilde dit alleen even recht zetten aangezien de Capibara 1 van mijn favo dieren is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |