Ligt eraan, als Ajax er volop tegen aan gaat hebben we kans ja, maar PSV is altijd gevaarlijk.. vooral als gomes weer 1 van zn dagjes heeft...quote:Op donderdag 6 maart 2008 23:35 schreef Aanvoerder het volgende:
Spurs was gewoon slecht. Zondag winnen we heus wel.
Ik wil je bij deze uitnodigen om een keer te komen optreden in Carré onder het mom van een cabaret avond.quote:Op donderdag 6 maart 2008 23:32 schreef RijstNatie het volgende:
[..]
Nu van Basten en Cruijf komen zal het vast allemaal stukken beter gaan![]()
Nog meer aanvallen en nog meer tegendoelpunten krijgen
quote:Op donderdag 6 maart 2008 23:18 schreef RijstNatie het volgende:
Zie nou nog maar eens te winnen Tyvus Ajax
PSV
Als Kennedy in de basis staat weten we het zekerquote:Op donderdag 6 maart 2008 23:51 schreef Brammie het volgende:
Ajax heeft flink wat dagen om zich voor te bereiden op de komende belangrijke pot, ze zitten echter ook met een trainer die met gedachten al bij volgend jaar zit ben ik bang
quote:Op donderdag 6 maart 2008 23:13 schreef Red_85 het volgende:
Liegende hoerenkinderen zijn het, allemaal.
Eerst zeggen dat ze niet meer het voetbal aan gaan pakken en toch doen. Het komt allemaal weer lekker uit zo. Als je een smeris bent en je leest dit, ik hoop dat je ligt te creperen van de honger, tyfusjong!
quote:Op vrijdag 7 maart 2008 01:00 schreef MisterJ.Lo het volgende:
PSV''ers zijn nog erger dan onze vrienden uit Duitsland.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |