abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57147654

Een belangrijk topic van dit forum. Met de sappigste roddels over de Tony, de JB, akelige ziektes, de hoorcolleges en alle details over het nut van bestuursfuncties voor je cv. Uiteraard ben je het gaafst als je nu in Tilburg studeert, of al afgestudeerd bent, maar ook andere mensen zijn hier van harte welkom om mee te praten.

De juiste wettenbundel:


Regelmatige bezoekers van deze reeks:

Universiteit Utrecht
MarkzMan_X
The_Duce
VoreG
smvs
AkeBiAtch
Argento
dr.dunno
Diederik_Duck (?)
Memento-Mori
Addict89
Smash-it
ScottTracy

Universiteit van Tilburg
Pool
Mr.G
Sessy
1-1-1-1-1
Morrigun99
CaptainRedbeard
bladibladibla

Radboud Universiteit
Thisbe
DonStefano
Desideriusa
Sandersson
Kopstoot
Yashaaaaa
Retroseksueel
Morendo

Universiteit van Amsterdam
Andoire
flubub
VeX-

Universiteit Maastricht
Law.

Open Universiteit

Rijksuniversiteit Groningen
xD
Proud2beDiepfries

Erasmus Universiteit Rotterdam
Umm-Qasr
Cleese

Universiteit Leiden
addictivebeat
Mieks
Originele_Naam
Cinnamongirl

Werkzaam:
Sovereign
_-rally-_
Leonoor

Ben je ook rechtenstudent, post je graag mee en staat je naam nog niet in het lijstje? Meld het dan even in dit topic, dan word je toegevoegd. Of niet. Maar dan kun je in bezwaar. En beroep. En vast ook nog wel in cassatie bij Danny, al weet die kerel vast niet wat dat betekent.

Nota bene: Sluit je het topic, dan open je natuurlijk wel een nieuwe

Vorige deel: [SC] WO Rechten #25 - Diploma's bij een pakje boter

[ Bericht 1% gewijzigd door Morrigun99 op 04-03-2008 13:01:55 ]
pi_57147705
Laatste post:
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 12:29 schreef Morrigun99 het volgende:
Ik zit inderdaad nu in de UvT bieb. Wordt een lange biebsessie vandaag. Niets mis mee.

Maarre qua Plaza Kluwer was ik al zo ver. Ik wist alleen niet dat RvdW, rechtspraak van de week was en dat je daar apart op kon zoeken....
pi_57147826
Mag ik er nu dan bij in de OP? (EUR)

Oh, en de juiste wettenbundel is natuurlijk die van Kluwer he .

NB. tvp
pi_57147832
edit: dubbel
pi_57147852
Vermande is mij anders per-fect bevallen...
pi_57148187
Ben bezig met paper voor Rechtssociologie zonder dat ik ook maar een idee heb van wat ze van me willen, wazig vak.
So many adventures couldn't happen today, so many songs we forgot to play, so many dreams swinging out of the blue.
  dinsdag 4 maart 2008 @ 13:25:51 #7
57695 Leonoor
Unter 32-16-8...
pi_57148288
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 12:51 schreef Morrigun99 het volgende:
Laatste post:
[..]
En volledigheidshalve dan maar even: de JAR is de Jurisprudentie Arbeidsrecht. En de Kluwer is inderdaad veel gaver, ik heb benieuwd of Yashaaaa nog reactie krijgt op ons mailtje inz. de roze ladies edition Kluwer .
Nulla verba sed acta
pi_57149192
* ScottTracy is juist bezig aan een paper Arbeidsrecht
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_57149617
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 84% gewijzigd door Sander op 13-05-2011 00:14:57 ]
  dinsdag 4 maart 2008 @ 15:08:56 #10
57695 Leonoor
Unter 32-16-8...
pi_57150471
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 14:28 schreef Yashaaaaa het volgende:
Tot nu toe nog steeds geen reactie meer gehad..
Dadelijk gebruiken ze ons idee wel en laten ze ons lekker stikken
Dan klagen we ze aan .
Nulla verba sed acta
pi_57151884
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 15:08 schreef Leonoor het volgende:
Dan klagen we ze aan .
Dat zal ze leren! Genoeg juridische expertise aanwezig hier, dus dat gaan we dik winnen
If it was easy, it wouldn't mean nothing, no
  dinsdag 4 maart 2008 @ 16:47:58 #12
57695 Leonoor
Unter 32-16-8...
pi_57152539
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 16:15 schreef bladibladibla het volgende:

[..]

Dat zal ze leren! Genoeg juridische expertise aanwezig hier, dus dat gaan we dik winnen
Mja, ik heb de Kluwersite net even bestudeerd om te checken of ze niet perongeluk al ergens een plaatje hadden staan (nee ), maar die mensen zijn wetenschappelijk geloof ik niet zo onderlegd...

Op de Collegebundel site staat o.a. "Als je de Kluwer Collegebundel vóór 1 augustus a.s. besteld, krijg je verschillende extra’s" . AU! En als je daar de link naar reacties van "mede-studenten" aanklikt wordt het helemaal dramatisch. Nauwelijks een aanprijzing te noemen. Dat winnen we dus wel... Ze zitten overigens in arr. Amsterdam, dus wel even wachten tot het verplichte procuraat is afgeschaft, want in Amsterdam hebben we nog geen connecties toch?
Nulla verba sed acta
  dinsdag 4 maart 2008 @ 18:31:28 #13
75592 GlowMouse
l'état, c'est moi
pi_57154286
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 16:47 schreef Leonoor het volgende:

[..]
Op de Collegebundel site staat o.a. "Als je de Kluwer Collegebundel vóór 1 augustus a.s. besteld
Als dat geen reden is om de Vermande te kiezen
eee7a201261dfdad9fdfe74277d27e68890cf0a220f41425870f2ca26e0521b0
  dinsdag 4 maart 2008 @ 18:42:45 #14
57695 Leonoor
Unter 32-16-8...
pi_57154546
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 18:31 schreef GlowMouse het volgende:

[..]

Als dat geen reden is om de Vermande te kiezen
Ik ga er van uit dat Kluwer al haar geld investeert in de kwaliteit van de collegebundel en derhalve heeft moeten bezuinigen op webredacteurs . Als dat geen reden is om voor Kluwer te kiezen .
Nulla verba sed acta
  dinsdag 4 maart 2008 @ 20:33:40 #15
79102 Pool
Noord noch Zuid
pi_57157407
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 18:42 schreef Leonoor het volgende:

[..]

Ik ga er van uit dat Kluwer al haar geld investeert in de kwaliteit van de collegebundel en derhalve heeft moeten bezuinigen op webredacteurs . Als dat geen reden is om voor Kluwer te kiezen .
Dat werd tijd ja, met hun uitvallende blaadjes. "Met Kluwer is het altijd herfst" lijkt me dan ook een passende slogan voor hun reclamecampagne voor komend najaar. Misschien willen ze dat idee er wel meteen bij kopen, bij de roze kaft.
pi_57158074
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 20:33 schreef Pool het volgende:

[..]

Dat werd tijd ja, met hun uitvallende blaadjes. "Met Kluwer is het altijd herfst" lijkt me dan ook een passende slogan voor hun reclamecampagne voor komend najaar. Misschien willen ze dat idee er wel meteen bij kopen, bij de roze kaft.
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  dinsdag 4 maart 2008 @ 21:10:35 #17
79102 Pool
Noord noch Zuid
pi_57158331
Oja, hebben jullie het geweldige topic Advocaat Ome Willem bedreigt mij.... al gezien? Werkelijk briljant, vooral als de TS zelf wel eens eventjes gaat onderhandelen met Ome Willem en onderstaande topbrief verstuurt:
quote:
Op maandag 3 maart 2008 18:28 schreef Razor21 het volgende:
Vandaag mijn verweer op de bus gedaan aangetekend en per mail naar zijn advocaat.
Heb even wat nagevraagd via mijn brief ben ik nu in onderhandeling gegaan met Ome Willem.

Zolang ik in onderhandeling ben mogen zij niet zomaar naar de rechter stappen.

Ik wacht de tegen reactie af, mocht het toch niets worden dan kijk ik wel of het allemaal de moeite is om het voor te laten komen.

Hier mijn brief (met dank aan Vogeltjesdans)

xxxxxxxxxxxxxxx

03-03-2008, Amsterdam


Onderwerp: domeinnaam www.defilmvanomewilders.nl


Weledelegestrenge mr. xxxxxx,

Langs de weg van het internet werd ik benaderd door uw advocatenbureau, gevestigd te Amsterdam, terzake de volgende kwestie.

Dhr. XXXXXX heeft in februari 2008 via zijn provider Lycos een domeinnaam geregistreerd, t.w. defilmvanomewilders.nl, verder te noemen het object. Door deze registratie is Dhr. XXXXXX houder geworden van het object.

Op 27 februari ontving Dhr. XXXXXX van u een digitaal schrijven, betreffende een stuk dat door u naar de registratie houder was gezonden. Betreffend schrijven betrof een verzoek tot het "vrijwillig" afstaan van bedoeld object door Dhr. XXXXXX, dit ter overname door uw cliënt Dhr. Rutten.

Nu u noch Dhr. Rutten op geen enkele wijze heeft aangegeven een zwaarwegend belang te hebben bij de overname van bedoeld object, noch enige noodzaak tot overname van het object heeft geduid, kan Dhr. XXXXXX zich niet verenigen met het zondermeer vrijwillig afstaan van het object.

Dhr. XXXXXX heeft betreffend object immers ter houder genomen met het doel om er een aantal videoclips op te hosten. Naar oordeel van een gerenommeerd doch hier niet nader te duiden reclamebureau zal dit voor cliënt op termijn een belangrijk financieel voordeel opleveren, voortkomende uit directe reclameopbrengsten.

Namens deze weg wil Dhr. XXXXXX ook benadrukken dat Willem en Wilders totaal niet op elkaar lijken.
Met andere woorden het lijkt Dhr. XXXXXX erg sterk dat er bezoekers voor Ome Willem per ongeluk op zijn website zullen terecht komen.

Dhr. XXXXXX is echter vanuit coulance bereid zijn eigendom aan Dhr. Rutten te verkopen. De voornoemde factoren en het doel waarvoor Dhr. XXXXXX het object tot houder heeft genomen meewegende, is Dhr. XXXXXX van mening dat voor de overname geen bedrag alleen gepast is, dat maar ook tevens slechts - deels en voorlopig - de te derven opbrengsten dekt.

U zult begrijpen dat de brief van Dhr. Rutten , in geen geval de kosten van reeds gemaakte onkosten voor juridisch advies, administratie, registratie en toekomstige inkomstenderving dekt.

In voornoemd schrijven d.d. 27 februari biedt uw cliënt echter geen bedrag aan hetgeen naar mening van Dhr. XXXXXX voldoende ruimte open laat voor onderhandeling aan de zijde van Dhr. Rutten.
Ik merk op dat deze overwegingen en het "aanbod" van uw cliënt voor zover nodig in voorkomend geval meegenomen zullen worden in een procedure bij het gerecht. Dhr. XXXXXX benadrukt vooralsnog dat deze weg niet zijn voorkeur geniet.


Dhr. XXXXXX gaat er echter vanuit dat Dhr. Rutten het niet zover zal laten komen, en dat zij van oordeel is dat "vrijwillige afstaan van het object " alleszins onaanvaardbaar is.

Hierbij mede gelet op het verschil in financiële positie tussen Dhr. Rutten en Dhr. XXXXXX hetgeen het overnamebedrag alleszins rechtvaardigt.

In afwachting van uw reactie heb ik uit coulance alle content van de site afgehaald dat maar ook met Dhr. Wilders te maken heeft.

Inmiddels wacht ik uw berichten af.

Met vriendelijke groet,


Sander XXXXXX
pi_57159161
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 21:10 schreef Pool het volgende:
Oja, hebben jullie het geweldige topic Advocaat Ome Willem bedreigt mij.... al gezien? Werkelijk briljant, vooral als de TS zelf wel eens eventjes gaat onderhandelen met Ome Willem en onderstaande topbrief verstuurt:
[..]
oh mijn god hahaha
pi_57159370
Bij welk kantoor is de mr V. Shamdas van deze brief in dienst?
pi_57159760
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 21:42 schreef The_Duce het volgende:
Bij welk kantoor is de mr V. Shamdas van deze brief in dienst?
Kantoor Paardekooper denk ik
pi_57160168
tvp-tje Die brief is trouwens geniaal ja
pi_57166238
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 95% gewijzigd door Sander op 13-05-2011 00:14:57 ]
  woensdag 5 maart 2008 @ 08:08:00 #23
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_57166390
Ik blijf graag meekijken in dit draadje... (Ome Wilders.... )
Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo
pi_57169157
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 20:33 schreef Pool het volgende:

[..]

Dat werd tijd ja, met hun uitvallende blaadjes. "Met Kluwer is het altijd herfst" lijkt me dan ook een passende slogan voor hun reclamecampagne voor komend najaar. Misschien willen ze dat idee er wel meteen bij kopen, bij de roze kaft.
Wil je zulke opmerkingen niet plaatsen? Ik zit in de bieb en daar moet het stil zijn...gniffel...

Vanochtend een leuk gesprek met een oudere kerel tijdens de zwemtraining: hij vond het absurd dat kinderen gebonden waren aan sms diensten, wanneer zij daar een keer naar toe gesmst hadden (Jamba bv.). Ik wees hem er op dat er misschien best wel eens een rechtsgeldige overeenkomst gesloten zou kunnen zijn, maar dat ik dat niet zeker wist.
Hij zo: "wat doe jij voor werk dat je dat zo durft te beweren?"
Ik: "ik studeer Nederlands Recht"
Hij: "Oh dus jij wil advocaat worden?"
Ik: "ja"
Hij: "Alle advocaten zijn zo corrupt als de neten"

*zucht*

Ik ging logischerwijs die discussie niet met de beste mijnheer aan, daar hij zich zichtbaar opwond en zelf duidelijk weinig opleiding genoten had....
pi_57179814
ook weer eens hoi
Lelijke @@p!
Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')