Wyri, abuse je rechten eens. Doe eens die link posten.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 11:56 schreef Geqxon het volgende:
Ik weet de link niet meer . Sjowhan? Kun je hem even uit mijn edit geschiedenis halen?
Hier was ut ook sneeuw:quote:Op dinsdag 4 maart 2008 17:59 schreef slacker_nl het volgende:
hagel jongen, hagel.
Uitdaging is toch altijd leukquote:Op dinsdag 4 maart 2008 21:09 schreef Geqxon het volgende:
2 maanden te tijd een gevanceerd helpdesk systeem te programmeren. Zal ik het risico nemen om het met CakePHP te doen? Voor mij namelijk totaal onbekend...
Als ik dit binnen de twee maanden niet af krijg moet ik van school af en mag ik circa 2000 euro studieschuld terugbetalen. Nee, dan is het niet leuk.quote:
Define dan eerst geavanceerd ?quote:Op dinsdag 4 maart 2008 21:28 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Als ik dit binnen de twee maanden niet af krijg moet ik van school af en mag ik circa 2000 euro studieschuld terugbetalen. Nee, dan is het niet leuk.
Aanmaken van helpdesk calls, personeel in kunnen plannen om de calls af te handelen, facturatie richting de bedrijven achter de calls, urenregistratie van wat er door het personeel aan de calls is besteed doorsturen naar het huidige urensysteem, en zo nog wel een hoop andere functies.quote:
Wel leukquote:Op dinsdag 4 maart 2008 21:57 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Aanmaken van helpdesk calls, personeel in kunnen plannen om de calls af te handelen, facturatie richting de bedrijven achter de calls, urenregistratie van wat er door het personeel aan de calls is besteed doorsturen naar het huidige urensysteem, en zo nog wel een hoop andere functies.
Kost toch veel meer tijd?quote:Op dinsdag 4 maart 2008 22:04 schreef Geqxon het volgende:
Ik ga toch voor traditioneel zelf iets bouwen.
Cake moeten leren en in Cake tegen problemen lopen, dat kost meer tijd.quote:Op dinsdag 4 maart 2008 22:20 schreef JortK het volgende:
[..]
Kost toch veel meer tijd?
In welke taal moet je het doen?
Ga voor iets waarvan je het weet dat je het kan maken binnen die tijdquote:Op dinsdag 4 maart 2008 21:28 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Als ik dit binnen de twee maanden niet af krijg moet ik van school af en mag ik circa 2000 euro studieschuld terugbetalen. Nee, dan is het niet leuk.
Hagelquote:Op dinsdag 4 maart 2008 20:47 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Hier was ut ook sneeuw:
[ link | afbeelding ]
quote:Op woensdag 5 maart 2008 08:14 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Ga voor iets waarvan je het weet dat je het kan maken binnen die tijd.
Sneeuwquote:Op woensdag 5 maart 2008 08:39 schreef slakkie het volgende:
[..]
HagelM'n vriendin zat op dat moment ook in Alkmaar eo.
Als jij naar buiten kijkt zie je bier???quote:Op woensdag 5 maart 2008 11:31 schreef c0nd0r het volgende:
Bier
Zover ben ik al heenquote:Op woensdag 5 maart 2008 11:59 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Als jij naar buiten kijkt zie je bier???
* c0nd0r Kijkt naar buiten en ziet daanski82quote:Op woensdag 5 maart 2008 12:30 schreef daanski82 het volgende:
* daanski82 kijkt naar buiten en ziet de zon.
...quote:Op woensdag 5 maart 2008 12:31 schreef c0nd0r het volgende:
[..]
* c0nd0r Kijkt naar buiten en ziet daanski82
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |