De Hootie poster is de poster waarmee Beth uit het vliegtuig op Aruba aankwam (alleen al een signaal dat ze al veel eerder geinformeerd was dat N. niet thuis zou komen). Renfro heeft later met de tweede poster geholpen, op Aruba,, om die te maken. Renfro heeft dus niets van doen met de eerste poster. Beth zegt niets over de eerste poster in haar boek (maar in haar boek geeft ze ook een veel latere aankomsttijd op Aruba aan) en daar zit em nou net 1 van de vele knepen. Want poster 1 laat zien: 1. Beth wist veel eerder dat N. niet thuis kwam, want Beth kwam er mee het vliegtuig uit 2. Beth gaat op die poster uit van een N. die niet thuis wilde komen. De tekst van poster 1 (please call me o.a. staat er op), geeft aan dat N. vrijwillig wegliep, niet naar huis kwam en moeders smeekt haar.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 23:49 schreef mrBhimself het volgende:
[..]
Deze poster is gemaakt op advies van Julia Renfro. Het zou niet verstandig zijn om het woord 'kidnapped' te gebruiken. Vandaar dat gekozen is voor de 'Hootie tekst'. Het telefoonnummer op die poster is het nummer van Julia.
Later heeft men de tekst gewijzigd en zijn de 'kidnapped' posters overal opgehangen. Op die poster stond ook een ander telefoonnummer.
You are lying bigtime! Beth Twitty : The Kidnapped posters that were made to be put up were not allowed to be used. The Call me Hootie poster idea came from Julia Renfro and that is her phone number on that flyer. FACTquote:Op zondag 2 maart 2008 08:23 schreef Rosite het volgende:
[..]
De Hootie poster is de poster waarmee Beth uit het vliegtuig op Aruba aankwam (alleen al een signaal dat ze al veel eerder geinformeerd was dat N. niet thuis zou komen). Renfro heeft later met de tweede poster geholpen, op Aruba,, om die te maken. Renfro heeft dus niets van doen met de eerste poster. Beth zegt niets over de eerste poster in haar boek (maar in haar boek geeft ze ook een veel latere aankomsttijd op Aruba aan) en daar zit em nou net 1 van de vele knepen. Want poster 1 laat zien: 1. Beth wist veel eerder dat N. niet thuis kwam, want Beth kwam er mee het vliegtuig uit 2. Beth gaat op die poster uit van een N. die niet thuis wilde komen. De tekst van poster 1 (please call me o.a. staat er op), geeft aan dat N. vrijwillig wegliep, niet naar huis kwam en moeders smeekt haar.
Pas na deze poster is er een andere gemaakt met een kidnap-tekst er op.
Hier ben ik benieuwd naar, wat bedoel je er mee? Wat wil NWO dan? Ik beschouw het als een maatschappijkritische site, erg goed vind ik die site. Ze behandelen alle mogelijke onderwerpen kritisch en verder geldt gewoon dat je ook rustig voor jezelf af moet wegen wat daar staat. Maar inmiddels is het bespelen van de media en de pers wereldwijd een gigantisch probleem voor ons als gewone burgers, omdat je gewoon verdraaid op je hoede moet zijn ten aanzien van de informatie die je krijgt. Denk maar eens aan de inval in Irak, hoe dat 1 grote leugenbrij is geweest om dat te rechtvaardigen. Hier in Nederland wil het CDA niet dat daar onderzoek naar wordt gedaan en ik vind dat voor een democratisch land zeer treurig, hoop altijd nog dat er journalisten zijn die dat onderzoek wel doen. Er zit een grote macht achter het bespelen van de media, dat is een miljardentoestand inmiddels. Want wie de informatiestroom in de media beheerst, beheerst de publieke opinie, en dus "het volk" . Ik ben dolblij met Internet, waar je in ieder geval de mogelijkheid hebt om heel andere bronnen en visies op zaken te lezen dan wat machthebbers je willen doen geloven. En in deze zaak, daar ben ik persoonlijk van overtuigd geraakt inmiddels, is er ook sprake van een gigantisch bespelen van de waarheid en de werkelijkheid door mensen met macht en geld. En wie weet zijn er inderdaad trollen die betaald worden om een bepaalde visie de wereld in te brengen en te houden.quote:Op zondag 2 maart 2008 01:34 schreef mrBhimself het volgende:
[..]
Ik weet het niet; het NWO-INFO forum heeft wel een hoog 'aluminium hoedjes gehalte'Controle over Aruba is misschien wat ver gezocht, maar vanuit de US hebben ze wel erg veel interessen in de olie handel van Valero.
Ja, maar ik heb er geen probleem mee om dat te ondersteunen, ze zijn objectiever, het is opener en er kan gediscussieerd worden, dus oke wat mij betreft. Kwestie van nadenken waar geld heen gaat en waar je wil dat het heengaat en ook al is je invloed minimaal met je clicks, het is invloed.quote:
I don't like the pop ups either but there is nothing I can do about it. It's not the way I would have the website formatted either but the truth is they were reporting on this case since June 1st 2005 and have done the most research of anyone on the internet. Enormous amounts of information on this case is there and some very dedicated caring people.quote:Op zondag 2 maart 2008 09:02 schreef Rosite het volgende:
Ik ben nu zo ver dat ik SM niet eens meer lees. Ik wilde tot nu toe alle sites een beetje blijven volgen, voor zover de tijd dat toelaat hoor, maar ik besef dat je ze met iedere klik op hun site ondersteunt, geeft ze weer reclame-inkomsten en daar doe ik maar niet meer aan mee. Ik besef bovendien dat de manipulatie van de informatie daar zo groot is, dat ik toch geen objectieve informatie daar meer vandaan kan halen, dus laat maar. Er werd op deze site laatst reclame gemaakt voor SM en er werd gedaan alsof het een eer is dat je daar toegelaten wordt tot het gilde van de mensen die "mogen" posten. Nou, het aantal clicks op die site zal wel afnemen en ze zijn dringend op zoek naar nieuwe aanwas, want anders raken ze in de vergetelheid, dat zal het probleem wel zijn.
ik zie op SM helemaal geen reclame/pop-ups met adblock.quote:Op zondag 2 maart 2008 09:34 schreef Rosite het volgende:
[..]
Ja, maar ik heb er geen probleem mee om dat te ondersteunen, ze zijn objectiever, het is opener en er kan gediscussieerd worden, dus oke wat mij betreft. Kwestie van nadenken waar geld heen gaat en waar je wil dat het heengaat en ook al is je invloed minimaal met je clicks, het is invloed.
Je hebt volkomen gelijk, maar zie mijn voorgaande post, waarin ik aangeef waarom.quote:Op zondag 2 maart 2008 02:31 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wat een onzin om iemand via zijn nickname te gaan spelen, daar is dit topic niet voor bedoeld!
What are you talking about protection, that's complete nonsense? The guy you're talking about here in Holland is no longer able walking the streets, convicted before any trial. That's what people like you are causing, who don't have the ability to make an educated guess, that things may (I say may) have gone differently than what we all think, looking on the outside. But that's exactly the reason why we have this system, to protect justice against people like you. Back to the dark ages.quote:Op zondag 2 maart 2008 01:32 schreef observer777 het volgende:
[..]
Thats right..The people that know what that truth are all walking around in Holland and Aruba still lying..Why all the protection for Joran and Paul Van Der Sloot?
Your comparing a self admitted Pathological liar that just admitted to seeing Natalee die or go into convulsions and having a friend dump her in the ocean to Beth Twitty? Same guy that said even if they find her sperm in her they cant do anything? Can you name one lie she has ever made? She has no reason to lie about anything and everyone should know that.quote:Op zondag 2 maart 2008 11:02 schreef bernarde het volgende:
Heb die Australische site gelezen. Probeert wel objectief te blijven. Durft ook duidelijk met de vinger naar de begeleiders te wijzen. Als je leest hoe moeder Beth zich gedragen heeft op Aruba en in interviews, en als je dan alle onwaarheden van moeder Beth naast elkaar ziet staan ...... ik denk ze zich samen met Joran in een kliniek moet laten opnemen. Hoe is het toch mogelijk dat Natalee in haar korte leventje twee van die monsters heeft ontmoet? Oh my gosh, oh my gosh, oh my gosh (maal tig)
Ik koop niet het boek van Joran en niet het boek van Beth
1. ik lees nooit boeken van mensen die ivm het verwerkingsproces iets van zich af willen schrijven
2. ik lees nooit biografieën van mensen waar je van weet dat ze graag liegen
3. ik koop nooit boeken van mensen die eigenlijk niet kunnen schrijven: zowel het taalvermogen van moeder Beth als dat van Joran is zo abominabel slecht, dat je wel kunt nagaan dat hun schrijvers heel veel aan het taalgebruik hebben moeten sleutelen. Wat je dan te lezen krijgt is dus allang niet meer echt.
Noem de Skared Monkeys witmutsen?quote:Op zaterdag 1 maart 2008 23:14 schreef mrBhimself het volgende:
Hij zal nog wel even hier moeten posten. Op de site van de witmutsen kan hij nog niet terecht. Die site is momenteel uit de lucht.
En wie is degene die het vaakst personen beledigd dan?quote:Op zondag 2 maart 2008 01:54 schreef Donnie29 het volgende:
[..]
En weer geef ik hm gelijk, want nog steeds denken enkele hier dat het nuttig is om persoonlijke aanvallen te plaatsen.. Ow wat willen we graag de zaak oplossen.. Dus niet, inhoudelijk komt er werkelijk geen zak uit.. Ja witmuts.. uh wat voor briljante opmerkingen nog meer.. ben het vergeten, was ook van zo een hoog niveau.. Maar er zitten hier gelukkig ook mensen die wel normaal heen en weer kunnen lullen van alle kanten en zo hoort t ook.
You should really start learning about this case because you don't sound like you know anything and here you are trashing me in every post..Unbelievable.quote:Op zondag 2 maart 2008 10:24 schreef nickhs het volgende:
[..]
What are you talking about protection, that's complete nonsense? The guy you're talking about here in Holland is no longer able walking the streets, convicted before any trial. That's what people like you are causing, who don't have the ability to make an educated guess, that things may (I say may) have gone differently than what we all think, looking on the outside. But that's exactly the reason why we have this system, to protect justice against people like you. Back to the dark ages.
Ben ik met je eens, ik lees noch het boek van Joran, noch van Beth, noch van pa Holloway (die heeft er ook een geschreven) noch van Patrick van der Eem als dat uit is.quote:Op zondag 2 maart 2008 11:02 schreef bernarde het volgende:
Heb die Australische site gelezen. Probeert wel objectief te blijven. Durft ook duidelijk met de vinger naar de begeleiders te wijzen. Als je leest hoe moeder Beth zich gedragen heeft op Aruba en in interviews, en als je dan alle onwaarheden van moeder Beth naast elkaar ziet staan ...... ik denk ze zich samen met Joran in een kliniek moet laten opnemen. Hoe is het toch mogelijk dat Natalee in haar korte leventje twee van die monsters heeft ontmoet? Oh my gosh, oh my gosh, oh my gosh (maal tig)
Ik koop niet het boek van Joran en niet het boek van Beth
1. ik lees nooit boeken van mensen die ivm het verwerkingsproces iets van zich af willen schrijven
2. ik lees nooit biografieën van mensen waar je van weet dat ze graag liegen
3. ik koop nooit boeken van mensen die eigenlijk niet kunnen schrijven: zowel het taalvermogen van moeder Beth als dat van Joran is zo abominabel slecht, dat je wel kunt nagaan dat hun schrijvers heel veel aan het taalgebruik hebben moeten sleutelen. Wat je dan te lezen krijgt is dus allang niet meer echt.
Sure..Tell me what has supergirl brought to this forum? Why don't you read her posts before you ridicule me. How many names does she use in all these forums? All she does is attack and derail and mislead,what should you call someone who sabatages this thread and attacks someone who posts the truth?quote:Op zondag 2 maart 2008 11:19 schreef lookinforyou het volgende:
[..]
En wie is degene die het vaakst personen beledigd dan?
Juist, die canadees dus.
Zoals hij een stukje terug schrijft, you're a cancer to this forum.
En dat is dus wel gerechtvaardigd.
Hij mag mensen dus beledigen die het niet met zijn "truth" eens zijn. Dan meet je dus duidelijk wel met 2 maten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |