abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57065947
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 08:56 schreef Rosite het volgende:

[..]

Ja, ik ken een forum waar ze schrijft, althans, ik neem aan dat ze dat is. Gewoon een openbaar forum hoor. Maar ik zal de link hier maar niet zetten, omdat dat forum dan mogelijk verziekt wordt door bepaalde mensen, terwijl men daar vind ik oprecht op zoek is naar hoe en wat.
Noem je geen link zetten aan oprechte waarheidsvinding doen?

[ Bericht 1% gewijzigd door kinkajoe op 29-02-2008 18:36:42 ]
pi_57066114
Je kunt van Peter R en die Patrick zeggen wat je wilt maar hij heeft wel gelijk met zijn stuk.
Die anonieme getuigen kun je gewoon niet serieus nemen. We kunnen allemaal wel schrijven in termen als "ik heb een neef die heeft gehoord", "mijn broer sprak een buschauffeur die zei" etc. etc.

Ben overigens wel benieuwd wie dat artikel in Nieuwe Revu heeft geschreven.
pi_57066336
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 18:30 schreef kinkajoe het volgende:
Je kunt van Peter R en die Patrick zeggen wat je wilt maar hij heeft wel gelijk met zijn stuk.
Die anonieme getuigen kun je gewoon niet serieus nemen. We kunnen allemaal wel schrijven in termen als "ik heb een neef die heeft gehoord", "mijn broer sprak een buschauffeur die zei" etc. etc.

Ben overigens wel benieuwd wie dat artikel in Nieuwe Revu heeft geschreven.
Je kunt denken van hun wat je wilt, ik denk dat jij wel een fan van PRdV en vdEem bent.
Ik denk, persoonlijk hoor, dat juist door de actie van die twee ... de hele "Holloway case"
muurvast is komen te zitten, dus absoluut geen goed hebben gedaan aan een "echte
eventuele" oplossing van de verdwijning van Natalee.

Naar mijn idee is het stukje van PRdV eerder een poging vanuit zijn kant om de
schade van gezichtsverlies in deze ietsies te redden ...

Maar nogmaals, dit is mijn persoonlijke mening hierover, no hard feelings pls.
0101101011101011101011010101011101
pi_57066666
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 16:31 schreef observer777 het volgende:

[..]

Thats what I thought you have zero to back up your claims she was drunk and it is very annoying and it's not relevent. What is relevent is who killed her and who hid her body. All the evidence points to her being drugged as reported by the ALE,PV'S,Classmates, other girls and Jorans Psycologist back in 2005. Your claims of excessive drinking for 11 straight hours is absolutely not true and you know it. Her friends were with her and they said she didn't drink much at all at the bar and was fine till she drank the shot that Joran gave her. What drinking she did on May 28th and 11 hours earlier does not prove at all she was drunk at 1AM before she went missing. Besides it's irrelvent as the last three with her have lied and continue to lie what they did with her and everyone knows they still aren't telling the truth. Natalee was not the first girl they had sex with that was not conscious.
Gaan liggen op de bar, is voor mij bewijs genoeg, dat ze goed dronken was. En die foto op de dansvloer zegt ook genoeg.
Maar of ze nou hartstikke dronken en stoned geweest is, dat doet er ook helemaal niet toe.
Keep the faith!!
pi_57066863
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 18:40 schreef abcd-tje het volgende:

Je kunt denken van hun wat je wilt, ik denk dat jij wel een fan van PRdV en vdEem bent.
Ik denk, persoonlijk hoor, dat juist door de actie van die twee ... de hele "Holloway case"
Hoe ik over PeterR en v.dEem denk, heb ik me nooit over uitgelaten.

Dus waar de conclusie vandaan komt?
pi_57066931
Maar ik wil wel iets vertellen hoor!
Ik erger me groen en geel aan de onzinnige verhalen over dat Nathalee heeft willen weglopen en ik denk dat de mensen die deze verhalen rondstrooien betaald worden door of VdS of Aruba propaganda.
Vanmiddag heb ik dus het boek van mevrouw Holloway gekocht, niet omdat ik denk dat Nathalee heilig is, maar omdat ik het verhaal van de moeder wel eens wil lezen.

En verder heb ik in een andere zaak gezien hoe zogenaamde "waarheidsvinders" en volledig geflipte journalisten te werk gaan met "anonieme getuigen" en "anonieme verklaringen" om tegen beter weten hun gelijk te halen en al doende het leven van onschuldige mensen (in dit geval ook nog mensen die zich amper konden verdedigen) willens en wetens kapotmaken.

P.S.: ik lees net in het boek van mevrouw Holloway dat Nathalee op het punt stond op zichzelf te gaan wonen ivm haar studie.
pi_57067266
quote:
[Ik denk, persoonlijk hoor, dat juist door de actie van die twee ... de hele "Holloway case"
muurvast is komen te zitten, dus absoluut geen goed hebben gedaan aan een "echte
eventuele" oplossing van de verdwijning van Natalee.
Hoezo is de zaak door PeterR vast komen te zitten dan?
Liep de zaak dan nog?
pi_57067925
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 16:17 schreef observer777 het volgende:
Can anyone show one shred of proof Natalee was drunk at Carlos and Charlies? Her friends said she drank very little at the bar and was not drunk.
Observer, today I was helped to the FBI-files and I read a statement made by her friend Lee Ashton Broughton, who was with her on Aruba most of the time, and she declared that they started to drink at 10 a.m., that they drank 151-diet coke-mixes and that Natalee was so drunk on Saturday she had to be escorted to her room and that she got a warning from her friens on Sunday that she should slow down on drinking. I m not an American, but I trust the FBI to be a reliable source.
Do you have any reliable proof (official statement fi, no gossip, please) saying she was drugged? I am most interested to learn about any proof of that.
pi_57068315
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 16:13 schreef Rosite het volgende:

[..]

Ja, die fascinatie heb ik ook, maar naast dat werkelijk absurde sociale aspect, zit er ook een politiek aspect aan de zaak, een machtsaspect en dat fascineert ook en maakt voor mij ook dat ik de waarheid zou willen weten en de ontmaskering van mensen, want ik houd niet van politiek machtsmisbruik. Het lijkt immers toch zeker ook een zaak waar het de VS, Nederland en Aruba betreft, als landen zal ik maar zeggen. Ik bedoel Condoleeza Rice heeft zich er zelfs mee bemoeid. Doet ze ook niet zomaar. Balkenende bazelt zoals gewoonlijk weer nietszeggende taal en laat geen tanden zien (en kan dat machtspolitiek waarschijnlijk ook niet, we zijn immers maar een nietszeggend landje). En dan het feit dat allerlei mensen in de VS ook het zwijgen is opgelegd. In een zogenaamd democratisch land.
En het journalistieke aspect fascineert ook. Zeldzaam te zien hoe media werken, hoe er gemanipuleerd wordt en gelogen wordt en wat een macht dat ook heeft en een invloed (als je tenminste als gewone burger er niet doorheen prikt, ik heb het idee, misschien de illusie, dat we dat op fora als deze in ieder geval proberen niet te laten gebeuren). Dat we ons verstand proberen te blijven gebruiken in een wereld waarin de leugen lijkt te regeren.
Ja, ik ben er ook van overtuigd dat het politieke aspect een enorme rol speelt, maar ik ben niet genoeg op de hoogte van de politieke/machts/verhoudingen en kan me daar geen mening over vormen. Later (als ik genoeg weet van andere aspecten) wil ik me daar wel in verdiepen.

En ja, wat je zegt: wat het journalistieke aspect en de mediamacht betreft, dat heeft ook mijn interesse (ik heb begin 80 - vorige eeuw ) - Communicatiewetenschappen gedaan). Vooral als je alles wat breder trekt: bv vergelijkbaar in media-attack is de Maddy McCann-case, en de schijnbare openheid van media-attention blijkt juist zaken te versluieren.

Omdat er op dit forum mensen posten die alle aspecten kritisch en objectief willen bezien, en zich niet in kampen willen laten opdelen, vind ik dit een prettig forum om meer kennis over deze zaak op te doen.
pi_57068567
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 19:05 schreef kinkajoe het volgende:

[..]

Hoe ik over PeterR en v.dEem denk, heb ik me nooit over uitgelaten.

Dus waar de conclusie vandaan komt?

Door je eigen bovenstaande opmerking over PeterR zijn stukje misschien?
(even naar boven scrollen)
0101101011101011101011010101011101
pi_57068577
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 18:12 schreef abcd-tje het volgende:

[..]

Observer, ik ga echt mijn best niet meer doen dit in het engels op te schrijven, je vertaald het maar weer,
waar je goed in schijnt te zijn...

Je blijft gebruikers op dit forum leugenaars noemen als ze een iets andere gedachtengang hebben dan dat
jij hebt, je scheld ze uit voor troll, je beschuldigd ze van opzettelijk de waarheid willen veranderen etc. etc. etc.

Ik vraag mij af, wat jij Observer (of zal ik je Obsessie gaan noemen?) nog op dit FORUM hier doet!
Ga alsjeblieft en laat ons verders in alle rust verder discussieren op dit forum.
Wat wij hier bespreken en onze opinie mogen uitten is vastgelegd in onze grondwet voor de rechten van
mens en vooral de democratie!

Wat jij doet hier is onze vrijheid van meningsuiting beledigen op alle manieren die je kunt,
omdat ALLEEN, maar dan ook ALLEEN JIJ vind dat jou waarheid de enige waarheid is.
(je bent hierbij als gastgebruiker op dit forum je boekje en beledigingen veruit te boven gegaan)

En nee, ik word echt niet betaald, zit bij geen enkele groepering, maar de manier waarop JIJ JOU
WAARHEID verkondigd EN waarbij je andere gebruikers gaat beschuldigingen en beledigen, gaat mij te ver!

Donder op Observer777

Ill rest my case ...
laat ik nu al een week hetzelfde denken!
pi_57068627
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 19:22 schreef kinkajoe het volgende:

[..]

Hoezo is de zaak door PeterR vast komen te zitten dan?
Liep de zaak dan nog?

Ja!
Door PeterR zijn actie zal er geen infiltratie meer mogelijk zijn in dat circuit, niet bij Joran,
niet bij een andere(n) mogelijke getuige(n).
0101101011101011101011010101011101
pi_57068641
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 16:14 schreef Super_Girl het volgende:
@ Observer, dit is toch oud nieuws?
Alles waar hij mee komt is of oud nieuws of zodanig verdraaid dat je er niets mee kunt. Gewoon een kwestie van negeren dus. Waarschijnlijk noemt hij mij nu ook een troll, maar dat risico moet ik dan maar nemen.
--
pi_57068778
de site van de monkeys is uit de lucht.
net nu ik het niet meer kon laten om op een apartheid / slavernij opmerking te reageren.

TVP
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_57068786
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:12 schreef THEFXR het volgende:

[..]

laat ik nu al een week hetzelfde denken!
Pas één week
--
pi_57068835
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:20 schreef Caesu het volgende:
de site van de monkeys is uit de lucht.
net nu ik het niet meer kon laten om op een apartheid / slavernij opmerking te reageren.

TVP
Oei oei dat is minder dan zal onze grote boycott leader Observer zijn extra tijd wel hier komen doorbrengen....be prepared
--
pi_57068940
hahaha ik ga kapot stuk om jullie reacties op Observerrrrrrrrrrrr
It's called the past, cause I'm getting past and I ain't nothing like I was before. You ought to see me now.
pi_57068977
Als je echt wilt lachen zou je Observer eens moeten vragen naar zijn relatie met Kathy D.
--
pi_57068985
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:20 schreef Caesu het volgende:
de site van de monkeys is uit de lucht.
net nu ik het niet meer kon laten om op een apartheid / slavernij opmerking te reageren.

TVP
oooh, dat zal ie niet leuk vinden, je zal zal een ip/range ban krijgen
inmiddels weer online, met tig pop ups
pi_57068994
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:11 schreef abcd-tje het volgende:

[..]

Door je eigen bovenstaande opmerking over PeterR zijn stukje misschien?
(even naar boven scrollen)
Een lesje goed lezen nemen misschien?
pi_57069031
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:20 schreef Caesu het volgende:
de site van de monkeys is uit de lucht.
net nu ik het niet meer kon laten om op een apartheid / slavernij opmerking te reageren.

TVP
Ik ben bang dat als je dat gaat doen de grote moderator Debbie je in no time zal verbannen!

[ Bericht 0% gewijzigd door mrBhimself op 29-02-2008 20:29:36 (Typo's....what else) ]
--
pi_57069032
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:14 schreef abcd-tje het volgende:

[..]

Ja!
Door PeterR zijn actie zal er geen infiltratie meer mogelijk zijn in dat circuit, niet bij Joran,
niet bij een andere(n) mogelijke getuige(n).

Ik dacht dat ze zaak gesloten was. Kan me vergissen hoor
pi_57069102
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:29 schreef kinkajoe het volgende:

[..]

Ik dacht dat ze zaak gesloten was. Kan me vergissen hoor
Je vergist je inderdaad; de zaak is nog niet gesloten en was ook niet gesloten. Mos had in januari aangegeven dat Joran geen officiële verdachte meer was. Er werd echter nog steeds doorgewerkt aan de zaak door de Arubaanse politie met hulp van een drietal KLPD rechercheurs.

[ Bericht 0% gewijzigd door mrBhimself op 29-02-2008 20:31:40 (Typo's....what else) ]
--
pi_57069110
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:20 schreef Caesu het volgende:
de site van de monkeys is uit de lucht.
net nu ik het niet meer kon laten om op een apartheid / slavernij opmerking te reageren.

TVP
POWNED!!!
It's called the past, cause I'm getting past and I ain't nothing like I was before. You ought to see me now.
pi_57069417
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 20:31 schreef Super_Girl het volgende:

[..]

POWNED!!!
het werkt al weer
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')