De materiaalman hamerde er dan ook op dat het net niet steeds kwijtgemaakt werd...quote:Op zaterdag 1 maart 2008 20:35 schreef NoelGallagher het volgende:
Wisten jullie dat PSV thuis in de competitie al 56 wedstrijden achtereen het net heeft gevonden![]()
quote:Op zaterdag 1 maart 2008 20:41 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
De materiaalman hamerde er dan ook op dat het net niet steeds kwijtgemaakt werd...
quote:Op zaterdag 1 maart 2008 20:41 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
De materiaalman hamerde er dan ook op dat het net niet steeds kwijtgemaakt werd...
Mogen nog wel 2 bosjes bloemen richting A'dam. En nog een bosje richting Praag en Kopenhagenquote:PSV werkt schulden uit verleden weg
door Frans van den Nieuwenhof
01 mrt 2008, 02:55 - EINDHOVEN - De dag komt steeds dichterbij dat PSV al zijn schulden uit het verleden heeft weggewerkt.
De directie van de club verwacht dat het negatief eigen vermogen van 10.362.000 euro nog dit seizoen zal zijn verdwenen.
Dat vertelde algemeen directeur Jan Reker donderdagavond tijdens een bijeenkomst van de Coen Dillen Stichting, waar hij te gast was. "We kunnen onze rode pen binnenkort weggooien", aldus Reker.
Belangrijkste meevallers dit seizoen zijn de verkoop van het parkeerterrein én de inkomsten uit de marketpool van de Champions League. Die komen voor Nederland neer op ruim 19 miljoen euro.
Dat bedrag wordt verdeeld onder de deelnemers, maar omdat Ajax sneuvelde in de voorronde strijkt PSV al die miljoenen alleen op. "Dat levert ons dus acht miljoen euro extra op", zo becijferde Reker. Commercieel directeur Marcel van den Bunder zegt dat de positieve ontwikkelingen wel in het juiste perspectief moeten worden gezien. "Het is duidelijk dat ons eigen vermogen een giga-impuls krijgt, zodat we die cijfers eindelijk weer eens met zwarte pen mogen schrijven. Veel belangrijker vind ik dat we ze kunnen overleggen vanuit een zuivere constructie. We hebben niet allerlei spelers voor waanzinnige bedragen op de balans staan of gekunstelde constructies toegepast. Het is een reëel beeld." Los daarvan zal PSV ook een positief resultaat gaan halen over het huidige boekjaar. "Het is te vroeg voor definitieve conclusies, maar op basis van het eerste halfjaar zijn de verwachtingen erg goed", aldus Van den Bunder. "We zijn erin geslaagd een autonome groei te realiseren. Het stadion is uitverkocht, de commerciële ruimten worden optimaal gebruikt en de merchandising is succesvol. We doen het gewoon goed."
PSV zou daarmee voor de derde keer op rij een kleine winst boeken. De drie jaren daaraan voorafgaand liepen de tekorten op tot zo'n 30 miljoen euro.
Ook de transferbalans is positief. PSV verkocht dit seizoen onder anderen Koné (10 miljoen) en Da Costa (4,5 miljoen) met grote winst. Daar stond een investering van 22 miljoen tegenover voor de spelers Lazovic (7,5), Koevermans (6,0), Dzsudzsák (2,5) Jonathan (2,0), Fagner (1,5) Ramos (1,3), Zonneveld (0,8) en Van der Leegte (0,3). Dat bedrag wordt over meerdere jaren afgeschreven.
Ligt ook wel een beetje aan de bron. Psv zelf zal natuurlijk niet zo gauw er bij zeggen dat die gratis 20 miljoen van de CL omdat ajax faalde stiekem wel erg hard nodig warenquote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:11 schreef ganzenherder het volgende:
Wel raar, de ene week is de berichtgeving heel erg negatief wat de financieen betreft en nu klinkt het allemaal een stuk positiever
8 miljoen extra, dat is een Koevermans minder. Vervelend maar te dragen.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 21:24 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Ligt ook wel een beetje aan de bron. Psv zelf zal natuurlijk niet zo gauw er bij zeggen dat die gratis 20 miljoen van de CL omdat ajax faalde stiekem wel erg hard nodig waren
Neuh dan staat PSV financieel weer waar ze 3 jaar terug stonden. Met een flink negatief eigen vermogen. Jammer maar over meerdere jaren wel weer terug te verdienen.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 17:50 schreef okee6 het volgende:
[..]
Voor Europese begrippen, Chelsea-reserve Alcides verdient driemaal max PSV. Heel weinig PSV-supporters beseffen wat CL mislopen en/of kwalificatie van de nummer twee voor CL betekenen voor de huishouding. Zonder plaatsing, Europese opheffingsuitverkoop!
nou!quote:Op zaterdag 1 maart 2008 22:22 schreef PrincePolly het volgende:
Echt zo ubergeil als je PSV-er bent deze tijden (laatste 20 jaar that is).
Laatste 20 jaar vaker kampioen geworden dan wie dan ook samen. Krijg ik een stijve van!quote:
Je vergeet dat de begroting dan gehalveerd moet. Dat we oversluiten van de financiering dan kunnen vergeten. En dat Valckx nog verder weg moet reizen om een verdediger als Addo op te halen. Pas als PSV het eigen stadion in bezit heeft, kan het lijden. Anders wordt het in één klap middenmoot.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 22:19 schreef du_ke het volgende:
[..]
Neuh dan staat PSV financieel weer waar ze 3 jaar terug stonden. Met een flink negatief eigen vermogen. Jammer maar over meerdere jaren wel weer terug te verdienen.
Jaaaa toch.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 22:39 schreef okee6 het volgende:
[..]
Je vergeet dat de begroting dan gehalveerd moet. Dat we oversluiten van de financiering dan kunnen vergeten. En dat Valckx nog verder weg moet reizen om een verdediger als Addo op te halen. Pas als PSV het eigen stadion in bezit heeft, kan het lijden. Anders wordt het in één klap middenmoot.
Als je 1 jaar flink wat geld misloopt hoef je je begroting nog niet te halveren. Het kan zijn dat je dat jaar rode cijfers schrijft maar dat hoeft geen probleem te zijn.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 22:39 schreef okee6 het volgende:
[..]
Je vergeet dat de begroting dan gehalveerd moet. Dat we oversluiten van de financiering dan kunnen vergeten. En dat Valckx nog verder weg moet reizen om een verdediger als Addo op te halen. Pas als PSV het eigen stadion in bezit heeft, kan het lijden. Anders wordt het in één klap middenmoot.
Pak het VI-rapport er nog eens bij, en reken er een meevaller van 8 miljoen bij. Gomes ben je bijvoorbeeld kwijt, als je voor een CL-inkomstenbedrag moet besparen op spelers die voor hem relevant zijn. En dan staat de waarde van de selectie opeens wel in een ander licht, want dan moet Afellay wel scoren en mag Zonneveld die bal niet meer missen.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 22:45 schreef ErikT het volgende:
[..]
Jaaaa toch.
PSV heeft jaren en jaren een kleinere begroting gehad dan Ajax, en toen werden we ook gewoon kampioen.
En dat 'gehalveerd' is nergens op gebaseerd.
Dat laatste lijkt me sterk. Over de hypotheek wordt met gemak de rest van de looptijd vol gesteggeld.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 22:47 schreef du_ke het volgende:
[..]
Als je 1 jaar flink wat geld misloopt hoef je je begroting nog niet te halveren. Het kan zijn dat je dat jaar rode cijfers schrijft maar dat hoeft geen probleem te zijn.
En je moet rekenen dat het stadion nu al "voor de helft" van PSV is. Daar kan een grotere hypotheek op worden afgesloten indien nodig.
winst=titelquote:Op zondag 2 maart 2008 03:51 schreef the_legend_killer het volgende:
Belangrijke wedstrijd
Winst is weer een stap dichterbij de titel. Hierna worden nog 7 competitiewedstrijden gespeeld, waaronder wedstrijden tegen Ajax, Roda en Groningen, afgewisseld met loodzware UEFA-cup wedstrijden.quote:
Groningen en Roda kan lastig worden. Tegen Utrecht winnen en thuis tegen Ajax wint PSV wel.quote:Op zondag 2 maart 2008 10:00 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Winst is weer een stap dichterbij de titel. Hierna worden nog 7 competitiewedstrijden gespeeld, waaronder wedstrijden tegen Ajax, Roda en Groningen, afgewisseld met loodzware UEFA-cup wedstrijden.
Winst is absoluut geen titel.
naja iedereen mag Ibi complimentjes geven behalve die zaadnekquote:"Afellay vergelijkbaar met Cruijff"
EINDHOVEN - "PSV-speler Ibrahim Afellay heeft als middenvelder een kwaliteit die je nog maar zelden op de velden ziet." Deze lofzang komt uit de mond van Ronald Koeman, ex-trainer van de Eindhovenaren en momenteel coach van het Spaanse Valencia.
Ibrahim Afellay
"'Ibi' plaatst een versnelling in een versnelling, kan een man uitspelen en is daardoor in staat om een man meer te creëren. Hij heeft dingen in zijn spel die op bepaalde momenten redelijk vergelijkbaar zijn met Johan Cruijff", meent Koeman.
"Mijn grootste kritiek was dat hij ook op eigen helft en in de breedte acties maakte. Dat lijkt er nu uit. Op voetbaltechnisch gebied heeft Ibrahim moeiteloos de rol van Phillip Cocu overgenomen en als hij zo doorgaat als nu, wacht hem een schitterende toekomst bij een van de beste clubs ter wereld."
Totaal stuurloze verdediging vandaag?quote:Op zondag 2 maart 2008 12:30 schreef dndiek het volgende:
Zonneveld ipv Salcido vandaag, dus Alcides centraal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |