Dat je niet begrijpt dat normale / of iets slimmere mensen niet gaan battlen is tot daar aan toe, maar wat je daarna neerzet bevestigd alleen maar wat ik in de quote daarvoor gezegd hebquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:32 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Euhm nee. Een battle met jou houden is zinloos omdat:
1. Je groep 4 lesstof niet eens beheerst
2. Je rijms rammelen aan alle kanten
In het begin was het leuk, maar je bood niet echt tegenstand, dus eerder tijdverspilling voor mij. Battlen met jou is als het afpakken van het snoep van een 2jarige.
Hier, wat leesvoer Wat is deze auto waard?
Oh, is dat gebruikelijk hier.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:32 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Pssst: TS is Topic Starter, je doelt waarschijnlijk op de OP, hoewel het kan zijn dat ik niet helemaal mee-flow met je geniale ziekelijkheid, ofzo...
2007 belde, of ze hun grap terugmochtenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:32 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
In het kort. Volgens Pretkroket staat 2 * 0,5 gelijk aan 0,25
OUCH![]()
Ok, hoe zou jij jezelf omschrijven dan? Iemand die een ander persoon belachelijk probeert te maken om zijn muzieksmaak?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:35 schreef PretKroket het volgende:
[..]
Dat je niet begrijpt dat normale / of iets slimmere mensen niet gaan battlen is tot daar aan toe, maar wat je daarna neerzet bevestigd alleen maar wat ik in de quote daarvoor gezegd heb
1996 belde, of je interesse had in bijles breuken (ik zou ja zeggen)quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:37 schreef PretKroket het volgende:
[..]
2007 belde, of ze hun grap terugmochten
LOL die's wel mooi jaquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:32 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Euhm nee. Een battle met jou houden is zinloos omdat:
1. Je groep 4 lesstof niet eens beheerst
2. Je rijms rammelen aan alle kanten
In het begin was het leuk, maar je bood niet echt tegenstand, dus eerder tijdverspilling voor mij. Battlen met jou is als het afpakken van het snoep van een 2jarige.
Hier, wat leesvoer Wat is deze auto waard?
In het kort. Volgens Pretkroket staat 2 * 0,5 gelijk aan 0,25
OUCH![]()
HIER, ging het allemaal om. De ziekelijke genialiteit van Wilders, mocht dit waar zijn. Niemand heeft hier rekening mee gehouden. Mocht je nog vragen hebben, stel ze maar. Ik beantwoord ze graag, zolang ze maar wel over Fitna gaanquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:41 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
LOL die's wel mooi ja
Maar wat ik me afvraag; wat heeft dat nou te maken met jouw genitale ziekigheid?
quote:Nu zijn er veel theoriën, maar de mijne is denk ik de beste, check it out;
Wilders is al heel lang bezig om de Islam te bekritiseren. Ik denk, dat hij sinds zijn politieke carriere al begonnen is om materiaal te verzamelen om aan te tonen waarom de Islam niet in onze samenleving past.
Toen de film bijna af was, toen verspreidde hij het bericht dat hij een film ging maken, zodat het allemaal redelijk onschuldig zou lijken, terwijl deze man er in het diepste geheim al een zeer lange periode mee bezig is.
Wat bereik je er mee? Hij heeft in die tussentijd zoveel informatie kunnen verzamelen, en als je die, achter elkaar vertoont zonder pauzes, in een film van 10 minuten, raken mensen onbewust gehersenspoeld.
Op het moment dat je brein zoveel informatie in een korte periode krijgt te verwerken, ga je rare conclusies trekken en bestaat de kans dat je geindoctrineerd] raakt.
KLACHT:Ik hoop dat ik het bij het foute eind heb, want ALS dit zo is, barst de hel los met die film. Kristalnachten zullen plaatsvinden
Nee, hij vindt Wilders geniaal en ziek of zo.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:41 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
LOL die's wel mooi ja
Maar wat ik me afvraag; wat heeft dat nou te maken met jouw genitale ziekigheid?
Dat je je verlaagt is wel duidelijk, maar je past je in iedergeval niet aan mij aanquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:38 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Ok, hoe zou jij jezelf omschrijven dan? Iemand die een ander persoon belachelijk probeert te maken om zijn muzieksmaak?
Ik verlaag me makkelijk naar het niveau van mijn tegenstander zoals ik al zei.
Mijn intentie was een serieus topic starten, en dat heb onder andere jij goed verpest. Chapeau, wees maar trots op jezelf. Geen verstand van lesstof uit groep 4, maar je bent tenminste wel een internetreller op Fok, stoer man
Weet je waar jij op lijkt? Een kip zonder kop. Je bent al geslacht en probeert op allerlei mogelijke manieren te overleven terwijl het al voorbij is.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:44 schreef PretKroket het volgende:
[..]
Dat je je verlaagt is wel duidelijk, maar je past je in iedergeval niet aan mij aandat mocht je willen
Verder zeg je ook dat ik je muzieksmaak belachelijk loop te maken, wat ik dus niet gedaan heb.. Leer eens begrijpend lezen, ja op de basisschool ja, voordat je mij nogmaals belachelijk probeert te maken
Hapquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:36 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Oh, is dat gebruikelijk hier.
Ik zit ook op een ander forum en daar is TS, topicstart en Poster degene die het post.
Maar de geniale ziekelijkheid slaat op WIlders. DAMN, is lezen zelfs al zo moeilijk?
Nee, dat ben jij, ik zal het precieze moment quoten waarop je begint met blind om je heen slaan:quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:47 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Weet je waar jij op lijkt? Een kip zonder kop. Je bent al geslacht en probeert op allerlei mogelijke manieren te overleven terwijl het al voorbij is.
Serieus, hou je mond voordat je nog zo een blunder begaat (of denk je nu wel 2x na voordat je "Invoeren" ramt?)
Nice job, geniusquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:22 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Serieus jongen, ipv hier te trollen zou ik wat aan de kennis van je breuken doen
Fritztiaan springt van het podium en mishandeld Dromer op een dusdanige manier dat hij in ieder geval niet meer normaal kan praten, leven en een verzorger nodig heeft. Dat ondergetekende moet brommen interesseert hem niks. Het beeld van een krijsende Dromer, die alle mogelijke vormen van oneerbare voorstellen deed om deze gruwelijke marteling te voorkomen staan op zijn netvlies gebrand.. Pricelessquote:
2 x een 0,5 keer nadenken bedoel je?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:47 schreef Fritztiaan het volgende:
of denk je nu wel 2x na voordat je "Invoeren" ramt?
Een serieus topic in de klaagbaakquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:38 schreef Fritztiaan het volgende:
Mijn intentie was een serieus topic starten, en dat heb onder andere jij goed verpest.
omfgquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:50 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Fritztiaan springt van het podium en mishandeld Dromer op een dusdanige manier dat hij in ieder geval niet meer normaal kan praten, leven en een verzorger nodig heeft. Dat ondergetekende moet brommen interesseert hem niks. Het beeld van een krijsende Dromer, die alle mogelijke vormen van oneerbare voorstellen deed om deze gruwelijke marteling te voorkomen staan op zijn netvlies gebrand.. Priceless
Maak het niet te ingewikkeld. Dalijk gaat hij verward reageren.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:51 schreef Dromer het volgende:
[..]
2 x een 0,5 keer nadenken bedoel je?
Hij probeert nog te doen alsof ie Fok! niet kentquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:51 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Een serieus topic in de klaagbaak![]()
Kusje voor je naïviteit![]()
HÉquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:52 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Maak het niet te ingewikkeld. Dalijk gaat hij verward reageren.
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:50 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Fritztiaan springt van het podium en mishandeld Dromer op een dusdanige manier dat hij in ieder geval niet meer normaal kan praten, leven en een verzorger nodig heeft. Dat ondergetekende moet brommen interesseert hem niks. Het beeld van een krijsende Dromer, die alle mogelijke vormen van oneerbare voorstellen deed om deze gruwelijke marteling te voorkomen staan op zijn netvlies gebrand.. Priceless
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:52 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Maak het niet te ingewikkeld. Dalijk gaat hij verward reageren.
Ja, maar daarmee kan ie zichzelf niet (pogen te) bewijzen.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:53 schreef DivineJester het volgende:
[..]
HÉ
ik reageer on-topic, DOE ER DAN OOK WAT MEE!
"Nee, dat ben jij"quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:49 schreef PretKroket het volgende:
[..]
Nee, dat ben jij, ik zal het precieze moment quoten waarop je begint met blind om je heen slaan:
[..]
Nice job, genius
en nee ik ga niet met je wellus-nietussen, hoe graag je het ook mocht willenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:22 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Serieus jongen, ipv hier te trollen zou ik wat aan de kennis van je breuken doen
Misschien kan ie het wel verwoorden in een coole rap...quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:54 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ja, maar daarmee kan ie zichzelf niet (pogen te) bewijzen.
Hij is nu even te druk met modder gooien.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:56 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Misschien kan ie het wel verwoorden in een coole rap...
HÉ:quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:55 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
"Nee, dat ben jij"![]()
Je hoort ook echt in groep 4 thuis, qua gedrag zal jij je niet onderscheiden. Qua cijfers waarschijnlijk ook niet. Hell, zelfs ik wist op achtjarige leeftijd dat 2*0,5 1 is
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:53 schreef DivineJester het volgende:
[..]
HÉ
ik reageer on-topic, DOE ER DAN OOK WAT MEE!
Hóe dom? Zo dom dat ik niet weet hoeveel 2*05 is? Of nóg dommer?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:54 schreef PretKroket het volgende:
[..]en nog ga je door, ben je nou zó dom?
ondertussen is je topic wel lekker verkut, priceless :'D (al was er zeer weinig te verkutten aan)
Dat vind ik niet ontopic !quote:
Wordt je mooi van. Mijn vriendinnen van school doen dat ook wel eens in en modderbad. Wat ze niet weten is dat ik stiekem door een raampje gluur, hehequote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:57 schreef Dromer het volgende:
[..]
Hij is nu even te druk met modder gooien.
Sjezus, ben je ziekelijk zwakzinnig ofzo:quote:
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:48 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Hap
Maar goed, in een poging dit topic nog enigzins weer op het juiste pad te krijgen:
Indoctrinatie gedijt voornamelijk in situaties waarbij andere, tegenstrijdige informatie wordt onthouden. Dat lijkt me in dit geval geenszins van toepassing. Verder zou ik graag een bron/artikel zien waarin bewezen wordt dat het mogelijk is om mensen in een tijdspanne van enkele minuten dusdanig te indoctrineren dat er een gedragsverandering plaatsvindt. Ik denk dat je Wilders iets teveel credits toedeelt. Overigens zie ik die film van hem wel puur als stemmingmakerij, en niet als een serieuze poging problemen in de samenleving die, in zijn optiek, ontstaan door de Islam en al wat daar mee samenhangt op te lossen. Maar dan ga ik er vanuit dat zijn film dezelfde ongenuanceerde polariserende toon zal hebben als hij de afgelopen tijd zelf laat horen.
Dus: Geen kristallnächte, enkel wat versterking van de zeer voorbarige oproer die er nu al te horen is, en daar wat reacties op.
Aah eindelijk. Na eindeloos gerondren is de kip toch overledenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:56 schreef PretKroket het volgende:
maar ja, dit is dood, ik ga poepen
[..]
en nee ik ga niet met je wellus-nietussen, hoe graag je het ook mocht willen
Aah, de eerstequote:Op vrijdag 29 februari 2008 10:48 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Hap
Maar goed, in een poging dit topic nog enigzins weer op het juiste pad te krijgen:
Indoctrinatie gedijt voornamelijk in situaties waarbij andere, tegenstrijdige informatie wordt onthouden. Dat lijkt me in dit geval geenszins van toepassing. Verder zou ik graag een bron/artikel zien waarin bewezen wordt dat het mogelijk is om mensen in een tijdspanne van enkele minuten dusdanig te indoctrineren dat er een gedragsverandering plaatsvindt. Ik denk dat je Wilders iets teveel credits toedeelt. Overigens zie ik die film van hem wel puur als stemmingmakerij, en niet als een serieuze poging problemen in de samenleving die, in zijn optiek, ontstaan door de Islam en al wat daar mee samenhangt op te lossen. Maar dan ga ik er vanuit dat zijn film dezelfde ongenuanceerde polariserende toon zal hebben als hij de afgelopen tijd zelf laat horen.
Dus: Geen kristallnächte, enkel wat versterking van de zeer voorbarige oproer die er nu al te horen is, en daar wat reacties op.
Het is dus de kunst om het veelvuldig te herhalen, en tenzij Fitna een twee zinnen durend mantra bevat dat telkens herhaald wordt zie ik niet in hoe deze theorie kan werken in dit geval.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:07 schreef Fritztiaan het volgende:
[..]
Aah, de eerste
Een bron heb ik helaas niet voor je, maar ik heb op Discovery eens een documentaire gezien waar het over het menselijk brein ging, en hoe je dat kon beïnvloeden.
Ik kan wél voorbeelden noemen. Reclames. Sommige reclames zijn legale hersenspoeling, alleen net op een andere manier. Door veelvuldig dingen te herhalen krijg je ze niet meer uit je op, dat is bekend. Wat WIlders echter wilt bereiken is te behalen door materiaal te laten zien, die het beeld van mensen beinvloedt naar zijn visie. Als je dit vaak genoeg doet, krijg je een bevestiging, en daar zijn mensen gevoelig voor. Bevestigen, het groepsgevoel. Natuurlijk hangt het van het type persoon af, maar zoals met alles zijn sommige mensen hier meer vatbaar voor als andere.
Ik zal eens kijken of ik er wat van kan vinden, het is wel interessante stof.quote:Het komt er in ieder geval op neer dat mensen die in een korte tijd veel informatie te verwerken krijgen, een soort van kortsluiting in hun hoofd krijgen door de grote hoeveelheid informatie die verwerkt moet worden. Hierdoor kan je mening door de bron beinvloedt worden, en dat is een heel enge techniek.
Ik denk dat hij dit juist niet wil, dan worden hij, zijn film en zijn "missie" geassocieerd met crimineel en verwerpelijk gedrag en zet hij zichzelf helemaal buitenspel, en ik denk dat hij intelligent genoeg is om dat te doorzien. Ook zal hij zijn leven niet meer zeker zijn als er dergelijke praktijken uit zijn naam (of uit naam van zijn film) gaan plaatsvinden.quote:WIlders, vind ik daar zo een persoon voor. Het is volgens mij iemand die nooit wat zinnigs zegt, alles opspaart en 1 in keer hard toeslaat.
De kristalnacht die ik noemde, zal het gevolg zijn van mensen die deze film gezien hebben (denk ik dan).
Wilders is namelijk helemaal niet achterlijk, en hij wilt mensen achter zich krijgen. Dít is de perfecte methode om mensen te recruteren.
Dat is 1 methode. Een andere methode is al het materiaal wat je kan vinden, waar je wel dezelfde conclusie uit kan trekken (Islam is bad) te laten zien. Ik denk dat dit namelijk de manier is waarop het gebeurd. Waarom? Je hebt in 1e instantie niet door dat je telkens naar hetzelfde kijkt. Het lijkt gewoon een aaneenschakeling van nare gebeurtenissen.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:16 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Het is dus de kunst om het veelvuldig te herhalen, en tenzij Fitna een twee zinnen durend mantra bevat wat telkens herhaald wordt zie ik niet in hoe deze theorie kan werken in dit geval.
Zeker, ik zapte ook niet meer weg toen. Zonde dat ik het niet heb opgenomenquote:Ik zal eens kijken of ik er wat van kan vinden, het is wel interessante stof.
Als de film op een dusdanige manier is gemaakt, dat hij niet aanstootgevend is, maar waar je wel een bepaalde conclusie uit kan trekken, is het niet Geert zijn schuld.quote:Ik denk dat hij dit juist niet wil, dan worden hij, zijn film en zijn "missie" geassocieerd met crimineel en verwerpelijk gedrag en zet hij zichzelf helemaal buitenspel, en ik denk dat hij intelligent genoeg is om dat te doorzien. Ook zal hij zijn leven niet meer zeker zijn als er dergelijke praktijken uit zijn naam (of uit naam van zijn film) gaan plaatsvinden.
Goed verhaal, lekker kortquote:Aah, de eerste
Een bron heb ik helaas niet voor je, maar ik heb op Discovery eens een documentaire gezien waar het over het menselijk brein ging, en hoe je dat kon beïnvloeden.
Ik kan wél voorbeelden noemen. Reclames. Sommige reclames zijn legale hersenspoeling, alleen net op een andere manier. Door veelvuldig dingen te herhalen krijg je ze niet meer uit je kop, dat is bekend. Wat WIlders echter wilt bereiken is te behalen door materiaal te laten zien, die het beeld van mensen beinvloedt naar zijn visie. Als je dit vaak genoeg doet, krijg je een bevestiging, en daar zijn mensen gevoelig voor. Bevestigen, het groepsgevoel. Het is eigenlijk precies zoals de media doet. Probeer eens een verband te zoeken tussen de negatieve nieuwsberichten over Moslims, en de autochtonen die tegen Moslims zijn, danwel WIlders stemmen. Ik heb hier een beetje op gelet en ben er achter gekomen dat: Hoe meer negatieve berichten er komen, hoe meer mensen een hekel krijgen aan Moslims. Simpele beeldvorming die beinvloed wordt door de media.
Dit gaat WIlders ook doen denk ik, alleen dan met extremere voorbeelden en 10 minuten (!!!!) achter elkaar. Dat is erg veel
Natuurlijk hangt het van het type persoon af, maar zoals met alles zijn sommige mensen hier meer vatbaar voor als andere.
Het komt er in ieder geval op neer dat mensen die in een korte tijd veel informatie te verwerken krijgen, een soort van kortsluiting in hun hoofd krijgen door de grote hoeveelheid informatie die verwerkt moet worden. Hierdoor kan je mening door de bron beinvloedt worden, en dat is een heel enge techniek.
WIlders, vind ik daar zo een persoon voor. Het is volgens mij iemand die nooit wat zinnigs zegt, alles opspaart en 1 in keer hard toeslaat.
De kristalnacht die ik noemde, zal het gevolg zijn van mensen die deze film gezien hebben (denk ik dan).
Wilders is namelijk helemaal niet achterlijk, en hij wilt mensen achter zich krijgen. Dít is de perfecte methode om mensen te recruteren.
Niet elke zin is een alinea hoor.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:32 schreef Fritztiaan het volgende:
Dat noemen ze alinea's. Als jij ook een opleiding had genoten, was je daar ook van op de hoogte
jongenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:38 schreef Fritztiaan het volgende:
Nee klopt. Soms zet ik er ook een enter tussen voor de overzichtelijkheid. Ik denk dus aan de mensen die het moeten lezen en probeer het ze zo makkelijk mogelijk te maken.
Of heb je liever een lap tekst zonder interpunctie, alinea's en leestekens?
Het feit dat jij "wedstrijdje hoogste opleiding" () wilt gaan spelen, geeft al aan dat je niet al te hoog geschoold kan zijn. Mensen die verder dan MBO niveau 4 zijn gekomen, hebben hier geen behoefte aan.
Maar geeft niet. Voor elke sector moeten er mensen zijn![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |