En dan nog zien ze je nietquote:Op donderdag 28 februari 2008 18:37 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Das knap ja, zo'n 5000 WAT bouwspot onder je gun
hahaha dan maar CSS of COD4quote:Op donderdag 28 februari 2008 18:50 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
En dan nog zien ze je niet
succes! maar wat ga je nou halen?quote:Op donderdag 28 februari 2008 18:59 schreef draculettetje het volgende:
ik ben even naar de winkel, moet natuurlijk nog een traktatie voor morgen halen.....
COD4 kan ik toch wel online spelen als ik hem download koop?quote:
quote:Gisteren hadden we het nog over de, eerder al teleurstellende, afwezigheid van een online voice-chat functie, die vervangen zou worden door een chatfunctie met een toetsenbord. Helaas blijkt ook dit niet mogelijk te zijn, en kunnen we straks kiezen tussen voorgeselecteerde zinsnedes die je kunt versturen.
Waarschijnlijk kiest Nintendo er voor om zoveel mogelijk kindveiligheid in te bouwen, aangezien FOX ooit "bijzonder overtuigend" twijfels zetten bij de veiligheid van de picto-chat functie (waar Penny Arcade overigens een hilarische comic van maakte). Nu is men bij Nintendo wel gevoelig voor kindvriendelijkheid, maar of het verstandig is de massa van twaalfjarigen en ouder die weten dat het niet verstandig is aan een vreemde hun adres te geven teleur te stellen met deze optie, lijkt onduidelijk. Een gesprek dat bestaat uit het uitwisselen van beleefdheden als "Welk rondje zullen we zo gaan doen, meneer" en "Neem nog een banaan" is waarschijnlijk niet iets waar veel hardcore gamers op zitten te wachten.
je kan dan alleen op cracked servers spelen volgens mij...quote:Op donderdag 28 februari 2008 20:34 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
COD4 kan ik toch wel online spelen als ik hem download koop?
Dat klinkt best bagger moet ik zeggen, beetje jammer maar weer!quote:Op donderdag 28 februari 2008 20:35 schreef Bellerophon het volgende:
WL, check dit...![]()
![]()
\"Hoe gaat het met u?\" in Mario Kart Wii chat
De voor op werk quote
[..]
Hmm toch maar is legaal aanschaffen dusquote:Op donderdag 28 februari 2008 20:36 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
je kan dan alleen op cracked servers spelen volgens mij...
Heb het spel gewoon orrigineel, maar kan wel even vragen voor je?
oja, installeer teamspeak man
Ja dat bedoel ik, en zij willen dan ook nog geld gaan vragen voor online dienstenquote:Op donderdag 28 februari 2008 20:37 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Dat klinkt best bagger moet ik zeggen, beetje jammer maar weer!
taartjes is het geworden!quote:Op donderdag 28 februari 2008 19:25 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
succes! maar wat ga je nou halen?
ik zal het niet doen ik houd mn mondquote:Op donderdag 28 februari 2008 20:50 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Ja dat bedoel ik, en zij willen dan ook nog geld gaan vragen voor online diensten
Speel eerst de demo om te kijken of je het wel leuk vindquote:Op donderdag 28 februari 2008 20:50 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Hmm toch maar is legaal aanschaffen dus
Lik me reet en speel met mijn ballen, daar ga ik dus echt niets voor betalen!quote:Op donderdag 28 februari 2008 20:50 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Ja dat bedoel ik, en zij willen dan ook nog geld gaan vragen voor online diensten
Dat moet toch heulemaal goedkomen morgen!!!!quote:Op donderdag 28 februari 2008 21:23 schreef draculettetje het volgende:
[..]
taartjes is het geworden!
hmm vervelend....quote:Op donderdag 28 februari 2008 21:55 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Dat moet toch heulemaal goedkomen morgen!!!!
p.s weer niet kunnen gamen vanavond, waarom is het nog geen woensdag?
(dan kan WL mijn pols er af zagen!)
Als het zo door gaat mag ik dus weer een hobby afschrijvenquote:
Tempting... but noquote:Op donderdag 28 februari 2008 21:54 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Lik me reet en speel met mijn ballen, daar ga ik dus echt niets voor betalen!
Zal hem volgende week wel even gaan downloadenquote:Op donderdag 28 februari 2008 21:54 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Speel eerst de demo om te kijken of je het wel leuk vind
hahaha, dat was natuurlijk richting nintendo hequote:
Zeker een keertje doen!quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:14 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Zal hem volgende week wel even gaan downloaden
en dat willen we niet hebbenquote:Op donderdag 28 februari 2008 22:00 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Als het zo door gaat mag ik dus weer een hobby afschrijven
Duhquote:Op donderdag 28 februari 2008 22:16 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
hahaha, dat was natuurlijk richting nintendo he
Help me eraan te herinneren volgende weekquote:
zal het proberenquote:Op donderdag 28 februari 2008 22:21 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Help me eraan te herinneren volgende week
Net weer een spel gefikt, weer blijft mij Wii hangen... snap er geen fuck van...quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:23 schreef Pheno het volgende:
De wii is tof. Alleen dat online gedoe is echt bagger
Maar he, ik vermaak me prima.
anders ik wel... maarja...quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:16 schreef draculettetje het volgende:
[..]
en dat willen we niet hebben
Ik koop ze gewoon, dat geneuzel heb ik geen zin in.quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:26 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Net weer een spel gefikt, weer blijft mij Wii hangen... snap er geen fuck van...
pijn in mijn pols, kut humeur... tijd om af te sluiten en morgen weer een dag...
Wii games kopenquote:Op donderdag 28 februari 2008 22:27 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik koop ze gewoon, dat geneuzel heb ik geen zin in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |