Bedoel je niet gewoon http://www.somda.nl/www/doorkomststaat/quote:Op zondag 2 maart 2008 20:57 schreef Zug-Chef het volgende:
[..]
http://www.somda.nl/feed/image.php?station=gv&fontcolor=22458A
verander daarbij station=gv in station=xxx wat jij maar wilt :--)
Mja, even serieus hoor. Hier ga je geen vrienden mee maken. Hoe gelijk je op zich vast wel zult hebben, ook. Post die foto's, en loop niet moeilijk te doen. Of blijf weg.quote:Op zondag 2 maart 2008 21:19 schreef verzameldirk het volgende:
Jullie hebben het helemaal mis mensen.
[..]
Lees mijn bericht van gisteren hieronder.
[..]
Wil je een drietal foto's van de lok en trein gemaakt in Rd mail mij even en ik mail je de drie foto's
Nou ja, dat zijn wel veel eisen ineens. Laten we beginnen met aan de laatste te voldoen.quote:Op zondag 2 maart 2008 21:55 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Mja, even serieus hoor. Hier ga je geen vrienden mee maken. Hoe gelijk je op zich vast wel zult hebben, ook. Post die foto's, en loop niet moeilijk te doen. Of blijf weg.
Zulke vrienden als jullie hoef ik niet zo snel, wat een geouwehoer over reisjes, en bordjesquote:Op zondag 2 maart 2008 21:55 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Mja, even serieus hoor. Hier ga je geen vrienden mee maken. Hoe gelijk je op zich vast wel zult hebben, ook. Post die foto's, en loop niet moeilijk te doen. Of blijf weg.
quote:Op zondag 2 maart 2008 22:32 schreef verzameldirk het volgende:
[..]
Zulke vrienden als jullie hoef ik niet zo snel, wat een geouwehoer over reisjes, en bordjes
Iemand die hier zonder enige vorm van voorgeschiedenis uit de lucht valt en een beetje God op Aarde komt uithangen, die vertel je gewoon even hoe het hier werkt. Niks meer, en niks minder. En bedankt voor je vaderlijke adviesquote:Op zondag 2 maart 2008 23:29 schreef Willy84 het volgende:
@Dirk, misschien handig om volgende keer (?) een smiley toe te voegen aan je post. Dan weet je hoe je een bericht moet interpreteren.
Owja, bij dit bericht geen smiley maar serieus.
Vind het gewoon jammer om te dat een topic waar ik graag kom in 5 posts een negatieve sfeer krijgt.
@fles, je hoeft niet perse te reageren op een bericht. Gewoon rustig verder scrollen kan soms geen kwaad.
quote:Op maandag 3 maart 2008 09:09 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Foutje op de CTA in hengelo zorgde ervoor dat bijna 200 man ipv amersfoort bijna in bad bentheim zat.. Dat krijg je met die duitre huurdingen. Je gaat er vanuit dat het gewoon binnenlands rijd... Ik heb na omroep van de conducteur nog nooit zo snel een trein leeg zien lopen...
In het verleden heb ik idd ook wel eens een ICR stam in Amf op een van de niet perronsporen zien staan. Soms worden die dingen als ze bij een aanrijding betrokken zijn geweest wel gewassen te Zwolle, maar voor de rest weet ik er ook niets van af.quote:Op zondag 2 maart 2008 23:31 schreef Willy84 het volgende:
FF wat anders![]()
Was vandaag in Amersfoort en zag weer, net als vorige week, een ICR stam staan. Aan de lengte te zien uit de 3500 serie. Iemand een idee wat die daar doet. Naar mijn weten in de 1500 (Amersfoort-Amsterdam) geen ICR gespot namelijk.
Lees ik daar "Het wordt wel weer eens tijd"?quote:Op maandag 3 maart 2008 11:22 schreef JeePee83 het volgende:
Volgens mij is de laatste aanrijding met een ICRm ook al weer een week (of meer gelede),
Een tekort aan opstelruimte - in Utrechtquote:Op maandag 3 maart 2008 11:22 schreef JeePee83 het volgende:
Ik meen te herinneren dat er standaard een ICRm stam gestationeerd is in Amersfoort voor de 3500 in verband met de beperkte opstelruimte te Utrecht.
NS heeft over het algemeen een tekort aan opstelruimte. Dat Cartesiusweg (ofzo?) had al veer eerder klaar moeten zijn.quote:Op maandag 3 maart 2008 14:28 schreef ReisT het volgende:
[..]
Een tekort aan opstelruimte - in UtrechtEn dat terwijl we er vorig jaar 22 opstelsporen bij hebben gekregen, lijkt me toch knap dat je die zomaar vol krijgt.
Ja maar mij viel ook op dat NL gewoon belachelijk weinig spoor heeft, is goed te zien via Google Earth. Erg jammer dat veel spoor niet meer ligt van vroeger(50/100 jaar geleden) want heel wat van lijnen zal nu wel rendabel kunnen zijn.quote:Op maandag 3 maart 2008 14:28 schreef Willy84 het volgende:
filmpje!
Niet helemaal een correcte vergelijking. In de 'grote' landen heb je ook sporen waar 1 keer per dag of zelfs per week een trein rijdt. Ja dat telt ook gewoon mee als netwerk.
Ja misschien wel idd. Begin eens met IJmuiden heropenen zou ik zeggen. Maar dat schijnt ook niet rendabel te zijn.quote:Op maandag 3 maart 2008 14:39 schreef sander89 het volgende:
[..]
Ja maar mij viel ook op dat NL gewoon belachelijk weinig spoor heeft, is goed te zien via Google Earth. Erg jammer dat veel spoor niet meer ligt van vroeger(50/100 jaar geleden) want heel wat van lijnen zal nu wel rendabel kunnen zijn.
Cartesiusweg is hartstikke af hoor.quote:Op maandag 3 maart 2008 14:30 schreef Willy84 het volgende:
[..]
NS heeft over het algemeen een tekort aan opstelruimte. Dat Cartesiusweg (ofzo?) had al veer eerder klaar moeten zijn.
Zutphen heeft ook veel opstelruimte alleen de vergunning staat niet toe dat dat allemaal gebruikt wordt.
Ja shit happens.quote:Op maandag 3 maart 2008 15:00 schreef Willy84 het volgende:
[..]
Yes i know. Het had alleen al veel eerder af moeten zijn.
Er komt één perron bij dacht ik. Hoe ze dat gaan doen weet ik niet. Wel is spoor 19 en zo verlengd (die perrons zijn nu echt idioot lang geworden.quote:Op maandag 3 maart 2008 15:13 schreef sander89 het volgende:
Word trouwens nog een hoop werk al die nieuwe sporen die op Utrecht CS uitkomen straks komen aan de noord kant 14 sporenbij elkaar en aan de zuidkant moet straks van vier naar zessporige (naar station lunetten) worden ook verwegen nieuwe station.
Vraag me af hoe ze dat gaan redden aantal perrons op Utrecht CS of ze ergens paar bij moet maken.
En NS personeel meldt dat er 3 man in een trein zittenquote:Cijfers over het aantal reizigers ontbreken nog, maar volgens de NS loopt het nachtnet al heel goed.
Zijn er nu toch al 14? 4 uit de richting overvecht, 4 uit de richting Amsterdam, 4 uit de richting Woerden, 1 van en naar Daalsedijk en 1 richting cartesiusweg. Dan vergeet je de sporen richting Landstraat nogquote:Op maandag 3 maart 2008 15:13 schreef sander89 het volgende:
Word trouwens nog een hoop werk al die nieuwe sporen die op Utrecht CS uitkomen straks komen aan de noord kant 14 sporenbij elkaar en aan de zuidkant moet straks van vier naar zessporige (naar station lunetten) word ook verwegen nieuwe station.
Vraag me af hoe ze dat gaan redden aantal perrons op Utrecht CS of ze ergens paar bij moet maken.
Die 4 naar Woerden zijn nep! Die worden verderop weer twee. Dus dan heb je:quote:Op maandag 3 maart 2008 15:53 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Zijn er nu toch al 14? 4 uit de richting overvecht, 4 uit de richting Amsterdam, 4 uit de richting Woerden, 1 van en naar Daalsedijk en 1 richting cartesiusweg. Dan vergeet je de sporen richting Landstraat nog
er is maar meer een eerste klas bak hoorquote:Op maandag 3 maart 2008 17:04 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Wat de neuk! Is het er toch nog van gekomen. Ik zit op dit moment gewoon voor het eerst in de 4444. Eens kijken of ik eerste klas kan zitten
Nee, de nieuwe wordt de enige. De oude wordt gesloopt. Voor het nieuwe spoor wordt een deel van Zwolle RGS opgeofferd. De aansluiting van de Hanzelijn op de Veluwelijn vindt plaats bij Hattemerbroek zo ongeveer.quote:Op maandag 3 maart 2008 17:19 schreef Dichterbijer het volgende:
Ik reed vandaag langs/door Zwolle en voor het eerst zag ik de werkzaamheden voor de Hanzelijn goed...veel zand en de eerste aanzet voor de nieuwe brug...
Word de 'oude' brug voor de hanzelijn gebruikt en de nieuwe voor het 'verkeer' richting het zuiden?
Ik denk van niet...quote:Op maandag 3 maart 2008 16:47 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Kopspoortje 6 in gebruik stellen heeft zeker geen nut...
Nee. Dan moeten ze de personeelskantine weer gaan omdopen namelijkquote:Op maandag 3 maart 2008 16:47 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Kopspoortje 6 in gebruik stellen heeft zeker geen nut...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |