Inderdaad, ondanks hogere WOZ wordt de belasting eerder lager dan hoger, zo lijkt het.quote:Op zondag 2 maart 2008 10:47 schreef Mark het volgende:
Dan hebben ze iets anders verlaagd om te compenseren.
Nu wel, maar 2008 heeft nog een tijdspanne van 2 jaar tussen de vorige en de huidige waardepeildatum. Vanaf 2009 is de peildatum altijd 1 januari van het jaar daarvoor en dus ook de stijging maar van 1 jaar.quote:Op zondag 2 maart 2008 09:12 schreef Mark het volgende:
[..]
Volgens mij wordt nu elk jaar de WOZ waarde bepaald
dat is toch helega van den zotte of niet dan, godnondenju.quote:Op maandag 3 maart 2008 15:01 schreef Pek het volgende:
Vorig jaar nog 173.000 euro, dit jaar 295.000 euro!
Ze zijn echt gek geworden
Flauwekul.quote:Op maandag 3 maart 2008 22:23 schreef Bayswater het volgende:
Bezwaar indienen kan altijd, maar zeer waarschijnlijk wordt het niet ontvankelijk verklaard. Tenzij de waarde meer dan 20 % lager moet zijn.
Drempelpercentage is Max 5%quote:Op maandag 3 maart 2008 22:33 schreef Bayswater het volgende:
Lees de Waarderingsinstructie er eens op na zou ik zeggen.
Hoe zit dat dan?quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:27 schreef DIGGER het volgende:
Note: Mocht je dankzij een hoge WOZ < 75% executiewaarde van het huis komen met je hypotheek, dan kan het interessant zijn je WOZ waarde niet aan te vechten, omdat je er in je hypotheekrente op vooruit kan. Kun je je zo even laten voorrekenen door een hypotheekadviseur.
Awel, ik was een petieteke abuis zullequote:Op maandag 3 maart 2008 19:46 schreef manny het volgende:
[..]
dat is toch helega van den zotte of niet dan, godnondenju.
Ben geen hypotheekadviseur Arceequote:
Ze krijgen de waarde uitgeleverd van de gemeente, dus de kans is groot dat ze het zelf al corrigeren.quote:Op donderdag 6 maart 2008 16:58 schreef Pek het volgende:
Oeps, natuurlijk![]()
Maar dan heb ik dat dus volgend jaar. Hoe groot is de kans dat ze het bezwaar honoreren?
Je hoeft je ook geen bult te schrijven. Je kan gewoon een bezwaarschrift aanvragen. Na de persoonsgegevens hoefde ik nog maar 1 kruisje te zetten en de aanschafprijs van mijn huis in te vullen en daarna te ondertekenen.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 14:16 schreef Bayswater het volgende:
Voordat je je een bult gaat schrijven:
Toestandsdatum is 1 januari 2008, waardepeildatum is 1-1-2007. Dat je woning in aanbouw was op 1 januari 2007 doet niet ter zake voor de WOZ-waarde 2008.
Dit klopt niet, een taxatie rapport maakt ze bij de gemeente niets uit. Heb het zelf ondervonden.quote:Op donderdag 28 februari 2008 12:29 schreef Bayswater het volgende:
Tenzij je de woning ontzettend heb opgeknapt na die datum, de peildatum was wel 1-1-2005 maar de toestandsdatum 1-1-2007. Dus de onderhoudstoestand en eventueel gedateerde voorzieningen waarin het gekocht is vergelijken met de toestand van januari 2007. Een scheiding van de vorige bewoners kan bijvoorbeeld ook invloed hebben waardoor er vaak tijdsdruk is. Of is de ligging wat minder dan zelfde type woningen niet.
Maar sowieso is het een flink verschil dat moeilijk te verdedigen is door een gemeente, een taxatierapport van een erkende makelaar/taxatieinstantie kunnen ze bijna niet weerleggen.
Bij de rechter in beroep waarschijnlijk plots wel.quote:Op donderdag 13 maart 2008 11:17 schreef Artbij het volgende:
[..]
Dit klopt niet, een taxatie rapport maakt ze bij de gemeente niets uit. Heb het zelf ondervonden.
Okay morgen maar even doen. En nu gelijk een klacht deponeren bij TNT word er nu een beetje moedeloos van. Bestond de PTT nog maar...quote:Op zondag 16 maart 2008 14:15 schreef Bayswater het volgende:
Bellen, kopie vragen en gelijk even de waarde vragen. (geven ze niet altijd telefonisch)
Is het een koophuis? Misschien dat het er bij huurhuizen anders uitziet?quote:Op woensdag 19 maart 2008 20:25 schreef Frutsel het volgende:
ik heb wel bericht gehad van de gemeente, qua gemeentelijke belastingen
maar nergens op die beschikking komt "letterlijk" het woord : WOZ Waarde voor...
Is "Beschikking Grondslag" hetzelfde?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |