mja, binnenkort maar eens wat demo'tjes rondsturen. dat kan vaak ook geen kwaadquote:Op vrijdag 29 februari 2008 17:15 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Bartman en ik hebben je setje ook nog meegemaakt en idd het was nog vrij rustig. Best lastig op de opener te zijn natuurlijk, maar miss dat we je binnenkort terug gaan zien in talentzaaltjes van grotere feestjes
En niet alleen de danseressjes waren leuk, man man wat een mooie vrouwen daar!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
Die was toch in de Pepp of vergis ik me nu?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 19:57 schreef nattermann het volgende:
SWAT vanavond wordt dus niks.. lekker bankhangen dan maar
Klopt, was inderdaad in de peppermill.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 21:46 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Die was toch in de Pepp of vergis ik me nu?
Waarom moet de Pepp nu zoiets altijd op vrijdag hebben en niet op zaterdag
Zowiezo niet mn favoriete tentquote:Op vrijdag 29 februari 2008 21:54 schreef Sinister-D- het volgende:
Tis dat m'n vriendin moet werken op zaterdag, anders ging ik vaker op vrijdag 's een kijkje nemen, maar jeh, tis samen uit en samen thuis he. En op de zaterdag vind ik 't niet echt geweldig in de Pepp
Als je naar deze pagina gaat, dan kom je wel weer op het forumquote:Op vrijdag 29 februari 2008 17:49 schreef Silaz het volgende:Hoeiemand een alternatief voor a2w ? Hij is nu alweer down. en om nou te gaan betalen bij soundbase, is me niet wat (A) PM ofzo?
![]()
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 15:55 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
01. Donkey Rollers - Followers
02. Donkey Rollers - Hardstyle Rockers
03. Donkey Rollers - Strike Again 2004
04. Donkey Rollers - Evil
05. Donkey Rollers - Silver Bullit
06. Donkey Rollers - Immeasurably
07. Donkey Rollers - The Fusion Of Sound
08. Donkey Rollers - Atrocity
09. Donkey Rollers - Ruff
10. Donkey Rollers - Revolutions
11. Donkey Rollers - Chopper
12. Donkey Rollers - We Are 1
13. Donkey Rollers - No One Can Stop Us
Donkey Rollers Special
Ja idd. dat is fucked!quote:Op zaterdag 1 maart 2008 11:19 schreef Pittie het volgende:
[..]
Als je naar deze pagina gaat, dan kom je wel weer op het forum
http://addicted2warez.com/new/index.php?act=idx
Echter de sectie vinyl en albums is opeens beveiligd met een wachtwoord
Onne is gewoon fucking heldquote:Op zaterdag 1 maart 2008 14:45 schreef Da_Ripper het volgende:
GoddammitA-Lusion!!!
![]()
Wat een held; zijn platenkeuzes, zijn producties
![]()
quote:Op zaterdag 1 maart 2008 12:46 schreef LeonH het volgende:
bulldozer_project_-_arise__incl_the_beholder_and_zany_remix-vinyl-2008
Zany_and_DV8_-_Distorted__The_Anthem-(FUSION044-5)-Vinyl-2008-H
The Anthem is "raar" gemaakt... Geen intro of whatever
gefeliciteerdquote:Op zaterdag 1 maart 2008 17:04 schreef Ladyxima het volgende:
heb 2 entree gewonnen voor reset volgende week, maar nog niemand om mee te gaan.. nog ff kijken dus..
Was graag met je mee gegaanquote:Op zaterdag 1 maart 2008 17:04 schreef Ladyxima het volgende:
heb 2 entree gewonnen voor reset volgende week, maar nog niemand om mee te gaan.. nog ff kijken dus..
Zó ontzettend kut altijd he, van die mensen die aanvankelijk mee willen maar dan toch op t laatste moment afzeggen..quote:Op zaterdag 1 maart 2008 18:31 schreef ReMcOrE het volgende:
hier weer een aantal sjaakafhakers, dus een kleine kans dat we vanavond ergens heengaan
Groen polo'tje met gele kraag,quote:Op zaterdag 1 maart 2008 18:28 schreef JortK het volgende:
Vanavond naar de Matrixx
Voor de mensen die gaan:
* Wit T-Shirt
* Legerbroek
* Witte schoenen
quote:Op zaterdag 1 maart 2008 18:44 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
Groen polo'tje met gele kraag,
tot vanavond
Shirtje dat door 10 andere mensen wordt gedragenquote:Op zaterdag 1 maart 2008 18:44 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
Groen polo'tje met gele kraag,
tot vanavond
Hij staat ook bij zijn MySpace van digital Punk.. lekker nmmrquote:Op zondag 2 maart 2008 13:25 schreef CrustyClown het volgende:
Wow eindelijk erachter hoe de hardstyle versie van XZbit's Paparazzi heet. Hij stond gewoon in Zany zijn top 10 op nummer 8. Digital Punk - Bringing the Funk!
Toch best een heerlijk nummertje zo
En of het gezellig was!quote:
Idd ja. Effe geriptquote:Op zondag 2 maart 2008 13:45 schreef Silaz het volgende:
[..]
Hij staat ook bij zijn MySpace van digital Punk.. lekker nmmr![]()
Was leuk feestje jaquote:Op zondag 2 maart 2008 15:23 schreef Haghorst het volgende:
Die mc was ook maar een dooie niet in de matrixx?![]()
Stond de hele tijd net als een uitsmijter achter de dj's.
Ik dacht dat dv8 langs kwam
Dat is toch een kutset..quote:Op zondag 2 maart 2008 17:09 schreef nattermann het volgende:
Zit lekker de liveset van The Prophet @ Dieka te luisteren, maar mijn haat-naar-MC's wordt gewoon steeds groter. Laat die kerel gewoon zijn plaatjes draaien, en hou alsjeblieft je kop tussen platen door.
Aan- en afkondigen absoluut geen probleem, om daar een lekker praatje omheen te bouwen. Maar houd tussendoor alsjeblieft je kop
Dat nummer =quote:Op zondag 2 maart 2008 13:25 schreef CrustyClown het volgende:
Wow eindelijk erachter hoe de hardstyle versie van XZbit's Paparazzi heet. Hij stond gewoon in Zany zijn top 10 op nummer 8. Digital Punk - Bringing the Funk!
Toch best een heerlijk nummertje zo
Op de flyer stond DV8 idd, maar volgens mij was het TMCquote:Op zondag 2 maart 2008 15:23 schreef Haghorst het volgende:
Die mc was ook maar een dooie niet in de matrixx?![]()
Stond de hele tijd net als een uitsmijter achter de dj's.
Ik dacht dat dv8 langs kwam
Da Syndrome bedoel je?quote:Op zondag 2 maart 2008 17:09 schreef nattermann het volgende:
Zit lekker de liveset van The Prophet @ Dieka te luisteren, maar mijn haat-naar-MC's wordt gewoon steeds groter. Laat die kerel gewoon zijn plaatjes draaien, en hou alsjeblieft je kop tussen platen door.
Aan- en afkondigen absoluut geen probleem, om daar een lekker praatje omheen te bouwen. Maar houd tussendoor alsjeblieft je kop
maar hij is wel heldquote:Op zondag 2 maart 2008 20:27 schreef JortK het volgende:
[..]
Da Syndrome bedoel je?
Druktemaker eerste klas idd
truequote:Op zondag 2 maart 2008 20:36 schreef NrSiX het volgende:
moah held.. hij is wel ok maar soms mag het wel ietsje minder
Elke eerste zaterdag van de maand.quote:Op zondag 2 maart 2008 17:00 schreef LeonH het volgende:
Om de hoeveel tijd is eigenlijk zo'n XXlerator?
Die dachten dat pila kwam ipv pavoquote:Op maandag 3 maart 2008 03:02 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
Wassup met die aziaten daarachter trouwens, zeker 25 man jong en oud, je maakt mij niet wijs dat zij allemaal voor de muziek kwamen...of komen zij daar vaker spacen?
Daar stond ik naastquote:Op maandag 3 maart 2008 03:02 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
Elke eerste zaterdag van de maand.
Het was wederom een heerlijk feesie, vooral toen er wat meer ruimte was voor het echte werk![]()
Wassup met die aziaten daarachter trouwens, zeker 25 man jong en oud, je maakt mij niet wijs dat zij allemaal voor de muziek kwamen...of komen zij daar vaker spacen?
Hoe was Scope DJ?quote:Op maandag 3 maart 2008 01:36 schreef Sethje het volgende:
J&W invites wat een heerlijk feest
We zaten te twijfelen, maar de meerderheid wilde naar Nijmegen. Dus toen werd het toch maar nijmegenquote:Op maandag 3 maart 2008 01:36 schreef Sethje het volgende:
J&W invites wat een heerlijk feest
Ja dat podium stond aan de begin van de avond nog stevig, maar na een paar goeie nummer stond ie al lekker te wankelen. Jammer dat veel andere lui erbij kwamen terwijl dat ding bomvol stond. Anders had ik nog iets meer los kunnen gaan.quote:Op zondag 2 maart 2008 14:36 schreef JortK het volgende:
Top in de Matrixx
Boy stond lekkker in de aandacht midden op het podium
Ghehe, er komem er ook 1 van TBY en Tatankaquote:Op zondag 2 maart 2008 14:46 schreef ReMcOrE het volgende:
nu we het toch over Boy hebben, Tony/Dozer droeg vrijdagavond dat shirt dat je voor hem had ontworpen Boy![]()
het viel me gelijk op dat dat shirt wel erg veel overeenkomst vertoonde met jouw Zany-shirt
dus ik sprak hem daar op aan, toen zei hij dat iemand dat voor hem had ontworpen, omdat hij dat Zany shirt zo vet vond
Truequote:Op maandag 3 maart 2008 10:59 schreef Boy_Snakeye het volgende:
D-block en s-t-fan en acti waren toch de helden van de avond.
zijn die te bestellen voor FOK-leden mochten ze in de smaak vallenquote:Ghehe, er komem er ook 1 van TBY en Tatanka
Vertelquote:Op maandag 3 maart 2008 11:28 schreef JortK het volgende:
Ik vond trouwens die fout van D&S bij Evolutionz toch wel lachwekkend hoor
Ja draaide erg lekker vs Josh & Weszquote:
Wordt een van de weinige keren dat ik met hardstyle ga afsluiten. Tussendoor tijdens die Vincent OMT waarschijnlijk wel even bij Promo en Noize Suppressor of TBY kijken.quote:Op maandag 3 maart 2008 12:40 schreef Sethje het volgende:
die timetable van In Qontrol.....
Evolution Sector for sure
Evolution Sector
2130-2245 Ultraform
2245-0000 Scope Dj & Frontliner
0000-0100 D-Block & S-Te-Fan
0100-0200 Dozer
0200-0300 Josh & Wesz
0300-0330 Noisecontrollers (Live)
0330-0430 Vincent One More Time
0430-0530 A-Lusion
0530-0700 Headhunterz & Wildstylez present Project One
MC Villian
quote:Op maandag 3 maart 2008 12:40 schreef Sethje het volgende:
die timetable van In Qontrol.....
Evolution Sector for sure
Evolution Sector
2130-2245 Ultraform
2245-0000 Scope Dj & Frontliner
0000-0100 D-Block & S-Te-Fan
0100-0200 Dozer
0200-0300 Josh & Wesz
0300-0330 Noisecontrollers (Live)
0330-0430 Vincent One More Time
0430-0530 A-Lusion
0530-0700 Headhunterz & Wildstylez present Project One
MC Villian
En 3 mei een Headhunterz special:quote:Op maandag 3 maart 2008 12:39 schreef LeonH het volgende:
Volgende XXlerator zal het dan niet worden voor mij: Zatox vs Tatanka, Daniele Mondello, Trance Generators, Vortex, Stephy
Zat vs Tat en Stephy kunnen nog wel leuk worden maar rest trekt me niet zo... Dan nog 2 maandjes wachten
Dan gaat 'm dat denkelijk worden als er niks hier in de buurt gaat gebeurenquote:Op maandag 3 maart 2008 13:00 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
En 3 mei een Headhunterz special:
Headhunterz
Technoboy
Wildstylez (live)
Brennan Heart
The Prophet
JDX
Dat wordt hem denk ikquote:Op maandag 3 maart 2008 12:40 schreef Sethje het volgende:
Timetabel In-Qontrol
2130-2245 Nog niet binnen
2245-0000 Scope Dj & Frontliner
0000-0045 D-Block & S-Te-Fan
0045-0200 Brennan Heart
0200-0300 Nosferatu
0300-0330 Donkey Rollers (NC Overkill)
0330-0430 Noize Suppresor Live
0430-0530 A-Lusion
0530-0700 Headhunterz & Wildstylez present Project One
Waarom deze onbekende knakker op dit tijdstipquote:Op maandag 3 maart 2008 12:40 schreef Sethje het volgende:
Evolution Sector
2130-2245 Ultraform
2245-0000 Scope Dj & Frontliner
0000-0100 D-Block & S-Te-Fan
0100-0200 Dozer
0200-0300 Josh & Wesz
0300-0330 Noisecontrollers (Live)
0330-0430 Vincent One More Time
0430-0530 A-Lusion
0530-0700 Headhunterz & Wildstylez present Project One
MC Villian
pm ?quote:Op maandag 3 maart 2008 13:38 schreef Sethje het volgende:
The_Hose_-_I_Survived-(BLQ052)-WEB-2008-JiM\01-the_hose_-_i_survived.mp3![]()
![]()
Ow mijn god dit is niet meer normaal ... zo hard die bass...in de intro laat ie de pijpen van mn broek al wapperen....
Gezelligste feestje van vorig jaar. Denkelijk wel aanwezigquote:Op maandag 3 maart 2008 13:20 schreef Tha_Bartman het volgende:
17 mei pavo & Zany Birthday bash in de outland -> op zeker aanwezig
Wat hij zegtquote:Op maandag 3 maart 2008 13:38 schreef Sethje het volgende:
The_Hose_-_I_Survived-(BLQ052)-WEB-2008-JiM\01-the_hose_-_i_survived.mp3![]()
![]()
Ow mijn god dit is niet meer normaal ... zo hard die bass...in de intro laat ie de pijpen van mn broek al wapperen....
Vorig jaar het feestje van het jaar. Wat een heerlijke sfeer was dat zeg, daar kan de XX nog aan tippenquote:Op maandag 3 maart 2008 13:20 schreef Tha_Bartman het volgende:
17 mei pavo & Zany Birthday bash in de outland -> op zeker aanwezig
Ja hoor. Laat ze eerst ff drukken voor 2 dames en als die er zijn dan laat ik het ontwerp wel hier zien en keurenquote:Op maandag 3 maart 2008 17:38 schreef Tha_Bartman het volgende:
ik wil eigenlijk art of fighters of noise suppressor live ook wel zien, die keuzes op die feesten worden steeds erger
maar boy dat die shirts van TBY en Tatanka zijn die verkrijgbaar voor fokkers als er interesse is?
quote:Donkey Rollers - The Last City On Earth (Q-Dance/Q038)
Release Date: April 2008
A1. Donkey Rollers – The Last City On Earth (In Qontrol Anthem 2008)
B1. Donkey Rollers – LMPSJNK
quote:Op maandag 3 maart 2008 17:52 schreef Sethje het volgende:
Star_Creatorz_-_Killzone-(POLL289)-WEB-2008-JiM/01-star_creatorz_-_killzone.mp3
Wederom een super plaat....
Wat een inspiratiequote:Donkey Rollers – LMPSJNK
Na eerder uitstel nu dus toch al iets eerderquote:Headhunterz vs Wildstylez - Blame It On The Music / Project 1
art. nr. : SCREL 008
A1. Blame It On The Music
B1. Project 1
Release datum : woensdag 5 maart 2008
Medium : 12-inch
Label : Scantraxx Reloaded
idd, heerlijkquote:Op maandag 3 maart 2008 13:38 schreef Sethje het volgende:
The_Hose_-_I_Survived-(BLQ052)-WEB-2008-JiM\01-the_hose_-_i_survived.mp3![]()
![]()
Ow mijn god dit is niet meer normaal ... zo hard die bass...in de intro laat ie de pijpen van mn broek al wapperen....
Project 1quote:Op dinsdag 4 maart 2008 21:50 schreef LeonH het volgende:
[..]
Na eerder uitstel nu dus toch al iets eerder
Idd wel lekker tegen de draad inquote:Op woensdag 5 maart 2008 02:18 schreef Kinz het volgende:
Voor de liefhebbers overigens, ik ben als DJ van CD's overgestapt naar Vinyl. Lekker tegen de draad in. ik draai nu in principe HS met vinyl en voor de rest house/dance met cd's. Maar serieus, wat is dát lekker zeg
.
Tot morgen!
Ben benieuwdquote:Op woensdag 5 maart 2008 02:18 schreef Kinz het volgende:
Ik ga morgen even wat vinyl-only setjes opnemen, even kijken wat jullie ervan vinden. Moet mezelf toch minimaal presenteren op een geloofwaardige manier
En over een tijdje stap je weer terug over, als er steeds minder op vinyl uit komtquote:Op woensdag 5 maart 2008 02:18 schreef Kinz het volgende:
Voor de liefhebbers overigens, ik ben als DJ van CD's overgestapt naar Vinyl. Lekker tegen de draad in. ik draai nu in principe HS met vinyl en voor de rest house/dance met cd's. Maar serieus, wat is dát lekker zeg
.
Zeker Noize Suppressor live. Wat een held is dat zegquote:Op maandag 3 maart 2008 17:38 schreef Tha_Bartman het volgende:
ik wil eigenlijk art of fighters of noise suppressor live ook wel zien, die keuzes op die feesten worden steeds erger
maar boy dat die shirts van TBY en Tatanka zijn die verkrijgbaar voor fokkers als er interesse is?
die zijn met zn 2'enquote:Op woensdag 5 maart 2008 16:06 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Zeker Noize Suppressor live. Wat een held is dat zeg.
tijdens Ultraform en Vicente misschien in de Main te vindenquote:Op maandag 3 maart 2008 12:40 schreef Sethje het volgende:
die timetable van In Qontrol.....
Evolution Sector for sure
Evolution Sector
2130-2245 Ultraform
2245-0000 Scope Dj & Frontliner
0000-0100 D-Block & S-Te-Fan
0100-0200 Dozer
0200-0300 Josh & Wesz
0300-0330 Noisecontrollers (Live)
0330-0430 Vincent One More Time
0430-0530 A-Lusion
0530-0700 Headhunterz & Wildstylez present Project One
MC Villian
quote:Op woensdag 5 maart 2008 16:21 schreef Sethje het volgende:
[..]
die zijn met zn 2'enhaha. Maar vet om te zien idd met dat vage apparaat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |