Kan weinig anders zeggen dan: mee eens. Uitvak was misschien een beetje dood, maar daaromheen heb ik me prima vermaakt. Leuk dagje wel.quote:Op zondag 24 februari 2008 17:36 schreef Silenus het volgende:
Mooie wedstrijd, eindelijk eens gewonnen. Mocht ook wel na al die dramapotjes.
Een en al gezelligheid vandaag.
Echte krijg je toch alleen clubsgewijs? Of in de winkel, volgens mij staat internet vol met neppe troep...quote:Op zondag 24 februari 2008 18:42 schreef Triptamine het volgende:
Heeft er iemand trouwens een betrouwbare online shop waar ik internationale shops kan kopen? er zijn er namelijk zo veel en ik zoek er een waar ik het shirt ook daadwerkelijk krijg(en dan een echte enzovoorts).
Volgens mij zijn er wel site's die de "echte" verkopen, die stonden in het voetbalshirts topic altijd, maar dat topic is verdwenen want er is nu weinig te doen op shirtgebied, en hij staat niet in MyATquote:Op zondag 24 februari 2008 18:46 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Echte krijg je toch alleen clubsgewijs? Of in de winkel, volgens mij staat internet vol met neppe troep...
Op TV zagen we Suarez, Luque en Leonardo lachend naar het uitvak kijkenquote:Op zondag 24 februari 2008 18:19 schreef Jasza het volgende:
[..]
Achja ik moest er wel smakelijk omlachen, al die gastne total loss tegen die wand![]()
Ja die kneus die links op dat hek ging klimmen, kreeg spontaan de ingeving om iets naar ze kop te gooien
Tuurlijk is het bullshit, maak je maar niet ongerust. SVA'ers zullen ook nog wel aan de beurt komen.quote:Op zondag 24 februari 2008 18:43 schreef Jasza het volgende:
Hoor van iemand dat PSV uit uitverkocht schijnt te zijn?
Mag hopen van niet, ga morgen ff een kaart halen, maar lijkt me bullshit toch?
Hehe zal wel weer zo'n ticketbox kneus zijnquote:Op zondag 24 februari 2008 18:50 schreef Silenus het volgende:
[..]
Tuurlijk is het bullshit, maak je maar niet ongerust. SVA'ers zullen ook nog wel aan de beurt komen.
Was weinig boeiends, ja klonk vast alsof het hele stadion werd verbouwd omdat dat plastic best hard was en dat dus vrij hard klinkt als er 50 man tegen staan te bonkenquote:Op zondag 24 februari 2008 18:48 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Op TV zagen we Suarez, Luque en Leonardo lachend naar het uitvak kijkenMaar het klonkt wel leuk idd
jaloers ?quote:Op zondag 24 februari 2008 18:59 schreef denthemen het volgende:
[ afbeelding ]
Ed en Roelof zijn mattie's
Jeweettoch iedereen wil toch een high five van onze grote vriend Luingequote:
quote:
iddquote:Op zondag 24 februari 2008 19:23 schreef GGMM het volgende:
Davids is niet blij met van Basten.
quote:Op zondag 24 februari 2008 19:23 schreef GGMM het volgende:
Davids is niet blij met van Basten. Lindgren
Ik vind dat juist een makkelijk genomen conclusie. Eerst liet hij weten dat het wel waarschijnlijk was dat ie volgend jaar weg zou gaan en nu zegt ie dat ie er nog niet uit is. Misschien bekijk ik het anders doordat ik het hoop hoor, maar Johnny is wel eerlijk genoeg om het te zeggen als hij denkt dat hij weg gaat.quote:Op zondag 24 februari 2008 19:24 schreef jorienvdherik het volgende:
heitinga is ook wel weg
Inderdaad, komt vanzelf wel die beslissing.quote:Op zondag 24 februari 2008 19:27 schreef Riro het volgende:
[..]
Ik vind dat juist een makkelijk genomen conclusie. Eerst liet hij weten dat het wel waarschijnlijk was dat ie volgend jaar weg zou gaan en nu zegt ie dat ie er nog niet uit is. Misschien bekijk ik het anders doordat ik het hoop hoor, maar Johnny is wel eerlijk genoeg om het te zeggen als hij denkt dat hij weg gaat.
valt me vies tegen jaquote:Op zondag 24 februari 2008 19:28 schreef Pizzakoppo het volgende:
nee Davids houdt de eer aan zichzelf nadat hij door bijna iedereen hier is afgeschreven! Heel erg jammer dat zo'n Ajax held zo wordt uitgekotst door ook jullie om 2 kutovertredingen.
Wat een onzin. Mag je tegenwoordig niet meer zeggen dat je dom bent als je zo'n overtreding maakt en dat Lindgren beter speelt?quote:Op zondag 24 februari 2008 19:28 schreef Pizzakoppo het volgende:
nee Davids houdt de eer aan zichzelf nadat hij door bijna iedereen hier is afgeschreven! Heel erg jammer dat zo'n Ajax held zo wordt uitgekotst door ook jullie om 2 kutovertredingen.
Ach, zo zijn Ajax supporters over het algemeen natuurlijk..quote:Op zondag 24 februari 2008 19:28 schreef Pizzakoppo het volgende:
nee Davids houdt de eer aan zichzelf nadat hij door bijna iedereen hier is afgeschreven! Heel erg jammer dat zo'n Ajax held zo wordt uitgekotst door ook jullie om 2 kutovertredingen.
Jaaa het is onze schuld dat Davids stoptquote:Op zondag 24 februari 2008 19:28 schreef Pizzakoppo het volgende:
nee Davids houdt de eer aan zichzelf nadat hij door bijna iedereen hier is afgeschreven! Heel erg jammer dat zo'n Ajax held zo wordt uitgekotst door ook jullie om 2 kutovertredingen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |