Of een andere manier om te bekennen dat je het niveau niet meer op kunt brengen. Tja eredivisie, geen wonderquote:
was dat niet ivm familiale zaken ofzo?quote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:41 schreef dndiek het volgende:
[..]
Hij wilde in elk geval in de winterstop terug naar Ecuador
Zijn moeder is ziek inderdaadquote:Op dinsdag 26 februari 2008 22:01 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
was dat niet ivm familiale zaken ofzo?
Eigenlijk raar dat ze dat nog niet eerder bedacht hebben, maarja vantevoren denk je ook niet dat iemand zo stom is om een geschorst iemand op te stellenquote:26/2/2008 - KNVB gaat PSV's probleem met speelgerechtigde spelers oplossen
(Gepost door RvN)
PSV heeft in het verleden meerderemalen problemen gehad met het opstellen van niet speelgerechtigde spelers. Dat probleem zal binnenkort door de KNVB worden opgelost. De KNVB heeft een systeem in ontwikkeling waarbij het wedstrijdformulier digitaal wordt. Voor iedere wedstrijd moet een club op een gesloten website de spelers selecteren die in de basis starten en op de bank zitten. Zodra de namen zijn aangevinkt, controleert een enorme database met allerhande informatie of alle aangemelde spelers daadwerkelijk mee mogen doen. Blijkt er bijvoorbeeld iemand geschorst, dan wordt hier direct op het scherm melding van gemaakt. De club kan daarop direct reageren door de speler te vervangen door een ander.
PSV Netwerk
Werd tijd.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 22:24 schreef WooZ het volgende:
[..]
Eigenlijk raar dat ze dat nog niet eerder bedacht hebben, maarja vantevoren denk je ook niet dat iemand zo stom is om een geschorst iemand op te stellen
Prima plan!quote:Opnieuw toernooi in Rusland voor PSV?
Volgens de Engelse krant de Daily Mail is PSV opnieuw benaderd voor deelname aan een toernooi in Rusland begin augustus. Ook Chelsea zou deelname overwegen. De Russische club zou CSKA Moskou moeten worden. Afgelopen jaar won PSV een prestigieus toernooi door Real Madrid en AC Milan (na penalties) te verslaan.
Misschien dat ze onze tegenstanders dan maar beter ook helemaal kunnen simuleren, dan heeft PSV nog wat tegenstand. It's all in the game.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 22:24 schreef WooZ het volgende:
[..]
Eigenlijk raar dat ze dat nog niet eerder bedacht hebben, maarja vantevoren denk je ook niet dat iemand zo stom is om een geschorst iemand op te stellen
Ze hadden er toch iemand voor aangesteld?quote:Op dinsdag 26 februari 2008 22:31 schreef Spezza19 het volgende:
Uberhaupt stom dat de KNVB dit gaat regelen. PSV had gewoon z'n zaken op orde moeten hebben.
Mart van den Heuvel.quote:Op woensdag 27 februari 2008 12:18 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ze hadden er toch iemand voor aangesteld?
Meer hierdoor herriner ik me dat toernooiquote:Op woensdag 27 februari 2008 12:16 schreef WooZ het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=i4W5PKt4iew
scouting of commercieel, daar moet hij toch wel wat bij kunnen dragenquote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:37 schreef jorienvdherik het volgende:
leuk voor de jong, als die een functie bij de club kan krijgen
kaaaaaaaaatjsingquote:
Denk dat PSV genoeg te danken heeft aan Philips...quote:Op woensdag 27 februari 2008 18:21 schreef WooZ het volgende:
in de vi is vorige week een serie gestart over het financiële wanbeleid van psv. Deze week wordt de shirtsponsor besproken en de conclusie is eigenlijk dat philips niks voor psv betekent. Ze geven gewoon te weinig geld in verhouding tot de prestaties die worden geleverd.
7,5mil per jaar contract loopt nog tot 2011. Terwijl ze bij 020 nu zowieso 10mil/jaar krijgen en max 12/jaar. Oftewel psv loopt in de komende jaren minimaal 3x2,5 mis ten opzichte van 020
Philips is geen eigenaar van PSVquote:Op donderdag 28 februari 2008 00:56 schreef ASSpirine het volgende:
Philips moeit zich niet met het beleid of de financiën. Dat is duidelijk, wat de jaarlijkse bijdrage is... Geen enkel idee.
Alleen, hoeveel bedrijven kunnen zeggen dat ze ook eigenaar zijn van een fantastische sportvereniging
(voetbal op de eerste plaats en zwemmen met Pieter VdHToch?)
OK, oprichter danquote:Op donderdag 28 februari 2008 00:59 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Philips is geen eigenaar van PSV
verder is bestaan er volgens mij in totaal iets van 12 PSV's
nouja ze zijn wel onafhankelijk van elkaar, PSV is niet eens een vereniging meer. Tenminste het PSV waar wij zoveel naar kijkenquote:Op donderdag 28 februari 2008 01:04 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
OK, oprichter dan
Tjah, Philips sport vereniging. Omnivereniging ofzo heet dat toch? Net als Barça
Klopt... we zijn helemaal los.... De P verwijst nu toch naar de familie Philips? (dus in principe zouden we een andere shirt sponsor kunnen krijgen)quote:Op donderdag 28 februari 2008 01:08 schreef rubbereend het volgende:
[..]
nouja ze zijn wel onafhankelijk van elkaar, PSV is niet eens een vereniging meer. Tenminste het PSV waar wij zoveel naar kijken
quote:PSV legt Marcellis voor vijf jaar vast
door Frans van den Nieuwenhof
27 feb 2008, 22:51 - EINDHOVEN - Vorig seizoen speelde hij maar één wedstrijd voor PSV, op Anfield Road tegen Liverpool. Nu is Dirk Marcellis al maandenlang een onomstreden basisspeler. Donderdag hopen club en speler overeenstemming te bereiken over een contract dat hem tot 2013 aan PSV bindt.
De huidige overeenkomst van Marcellis loopt nog tot medio 2010. De club wil de 19-jarige verdediger belonen voor zijn vaak uitstekende prestaties in de voorbije maanden. Een laatste gesprek moet vanmiddag tot een nieuw contract leiden. Marcellis gaf in eerste instantie aan tot 2012 te willen bijtekenen, PSV hoopt er een jaartje meer aan toe te voegen.
quote:Maximale aantal van 1800 supporters mee naar Londen
Binnen vier dagen is het uitduel met Tottenham Hotspur, dat op donderdag 6 maart wordt gespeeld, al uitverkocht. Maar liefst 1800 supporters reizen mee naar Londen.
Steun van 1800 supporters in Londen
Voor de uitwedstrijd tegen de Spurs waren 1800 kaarten beschikbaar, de laatste kaarten werden dinsdagavond via internet verkocht. In principe waren alle kaarten bedoeld voor eigen vervoer, echter organiseert de Supportersvereniging PSV ook een bus- en vliegreis. Er reizen elf dubbeldekkers richting Londen. Indien je op eigen vervoer meereist naar Londen, dien je voor 3 maart je omwisselbiljet om te wisselen voor een toegangskaart. Dit kan op maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur bij PSV Kaartverkoop, ingang 27 van het Philips Stadion
Goede zaak..quote:
In het verleden zeker wel, maar de banden zijn nu toch volgens mij vrij ver doorgesneden.quote:Op donderdag 28 februari 2008 00:50 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Denk dat PSV genoeg te danken heeft aan Philips...
Hetzelfde verhaal als de afgelopen anderhalf jaar dus ongeveer.quote:Op donderdag 28 februari 2008 09:25 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
Goede zaak..
ik las trouwens in de VI dat Amrabat naar Heerenveen gaat omdat PSV em niet kan betalen zonder eerst een speler te verkopen.. (kosten 2,3 miljoen).. Dit zou dus betekenen dat als PSV zich in de zomer wil versterken er eerst andere spelers verkocht moeten worden..
Hmm ja, en dan blijkbaar toch zoveel geld uit kunnen geven aan Koevermans en Lazovic.quote:Op donderdag 28 februari 2008 09:44 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Hetzelfde verhaal als de afgelopen anderhalf jaar dus ongeveer.
Mede door dat Kone voor 13 miloen euro aan Sevilla verkocht werd en ajax de CL niet haalde waardoor PSV de volledige TV gelden kon incasseren.quote:Op donderdag 28 februari 2008 09:45 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Hmm ja, en dan blijkbaar toch zoveel geld uit kunnen geven aan Koevermans en Lazovic.
Koevermans was alleen te betalen omdat Ajax zich niet plaatste voor de CLquote:Op donderdag 28 februari 2008 09:45 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Hmm ja, en dan blijkbaar toch zoveel geld uit kunnen geven aan Koevermans en Lazovic.
mja precies een Koevermans die je voor 6 miljoen haalt en op de bank laat wegkwijnen..quote:Op donderdag 28 februari 2008 09:45 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Hmm ja, en dan blijkbaar toch zoveel geld uit kunnen geven aan Koevermans en Lazovic.
Oja, Koné hadden we ook nog.quote:Op donderdag 28 februari 2008 09:49 schreef PyTh het volgende:
[..]
Mede door dat Kone voor 13 miloen euro aan Sevilla verkocht werd en ajax de CL niet haalde waardoor PSV de volledige TV gelden kon incasseren.
Ach PSV als enige NL club in de CL mag je onderhand toch ook al meerekenenquote:Op donderdag 28 februari 2008 09:51 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Koevermans was alleen te betalen omdat Ajax zich niet plaatste voor de CL. Er wordt gewoon zeer strak de hand op de knip gehouden en dat zal de komende jaren waarschijnlijk nog wel erger worden als er niet iets drastisch gebeurt.
Wees blij dat we 'm niet in de winterstop aan AZ hebben terugverkocht, soortgelijke dingen zijn met wel meer zeer goede voetballers gebeurdquote:Op donderdag 28 februari 2008 10:00 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
mja precies een Koevermans die je voor 6 miljoen haalt en op de bank laat wegkwijnen..
mja Perez doet het inderdaad zeer goed bij Ajax op het moment..quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Wees blij dat we 'm niet in de winterstop aan AZ hebben terugverkocht, soortgelijke dingen zijn met wel meer zeer goede voetballers gebeurd.
Je moet niet vergeten dat we dit seizoen belachelijk weinig blessures hebben.quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:00 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
mja precies een Koevermans die je voor 6 miljoen haalt en op de bank laat wegkwijnen..
Hij deed het prima bij PSV. Hoeveel goals heeft hij eigenlijk bij Ajax gemaakt tot nu toe?quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:21 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
mja Perez doet het inderdaad zeer goed bij Ajax op het moment..
Sinds z'n terugkeer na het uitje bij PSV heeft ie 3 keer gescoord in 9 wedstrijden..quote:Op donderdag 28 februari 2008 11:15 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Hij deed het prima bij PSV. Hoeveel goals heeft hij eigenlijk bij Ajax gemaakt tot nu toe?
Niks mis mee dusquote:Op donderdag 28 februari 2008 11:23 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
Sinds z'n terugkeer na het uitje bij PSV heeft ie 3 keer gescoord in 9 wedstrijden..
Marcellis heeft zijn zin gekregen:quote:Op donderdag 28 februari 2008 08:25 schreef ruud.nl het volgende:
Marcellis gaf in eerste instantie aan tot 2012 te willen bijtekenen, PSV hoopt er een jaartje meer aan toe te voegen.
Goed dat hij heeft bijgetekendquote:Dirk Marcellis verlengt zijn contract tot 2012
28 februari 2008 13:00
PSV-verdediger Dirk Marcellis gaat zijn contract verlengen tot en met 2012. De 19-jarige Limburger is bezig aan een uitstekend seizoen waarin hij ook een basisplaats heeft. PSV is zeer tevreden over de ontwikkeling van Marcellis en de partijen zijn nu eruit over een nieuwe, meerjarige verbintenis. “Ik ben er heel blij mee”, zegt hij.
Sinds 1998 bij PSV
Marcellis doorliep bij PSV sinds 1998 alle jeugdelftallen en speelt momenteel op de plek die Alex afgelopen zomer achterliet. Hij was 10 jaar toen hij in de D1 terechtkwam. “Het grootste verschil tussen de jeugdteams en de selectie is dat je bij de jeugd alles in het werk stelt om beter te worden en dat je er bij de selectie moet staan en moet presteren.” Alle partijen hielden een goed gevoel over aan de gesprekken, waar resulteerde in de nieuwe verbintenis. “Ik ben er heel blij mee, het ziet er goed uit”, aldus Marcellis donderdag na afloop van de training op De Herdgang.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |