Inderdaad want als we het zo als de afgelopen keren doen dan krijgen we problemen aankomende wedstrijden. Het kan niet eeuwig goedgaan.quote:Op zondag 24 februari 2008 20:40 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
zwaar programma met de Spurs tussendoor.
Er zal beter voetbal moeten komen en wat spelers moeten rust krijgen
De komende 2 wedstrijden in de competitie zijn ook nog eens de balangrijkste.quote:Op zondag 24 februari 2008 22:07 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Inderdaad want als we het zo als de afgelopen keren doen dan krijgen we problemen aankomende wedstrijden. Het kan niet eeuwig goedgaan.
Inderdaad Jammer.quote:Op zondag 24 februari 2008 22:24 schreef appelsientje het volgende:
Zo jammer dat PSV niks wilde doen met de adviezen van Guus.....
Reken er maar op dat we het weer spannend gaan maken de komende weken. 4 keer niet winnen is goed mogelijk zelfs.quote:Op zondag 24 februari 2008 22:07 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Inderdaad want als we het zo als de afgelopen keren doen dan krijgen we problemen aankomende wedstrijden. Het kan niet eeuwig goedgaan.
Inderdaad, zeker als ze zo blijven verdedigen als de laatste tijd. Fout op fout wordt gemaakt, Alcides zijn niveau is weer terug bij af en leidt weer veel te veel dom balverlies en Salcido maakt ook steeds meer domme acties waar veel kansen voor de tegenstander uit voort komen. Daarnaast zijn Zonneveld en Kromkamp gewoon middelmatige tot redelijke verdedigers die eigenlijk niet het hoge niveau hebben dat PSV nastreeft. Dat kan niet goed blijven gaan. Vandaag hebben we toch wel een beetje geluk gehad dat De Graafschap zó veel kansen wist te missen, want het had na één helft gezien de dikke kansen ook zo 4-4 kunnen staan.quote:Op zondag 24 februari 2008 22:44 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Reken er maar op dat we het weer spannend gaan maken de komende weken. 4 keer niet winnen is goed mogelijk zelfs.
Winnen van Utrecht en gelijk tegen Ajax lijkt me genoeg.quote:Op zondag 24 februari 2008 22:44 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Reken er maar op dat we het weer spannend gaan maken de komende weken. 4 keer niet winnen is goed mogelijk zelfs.
quote:Op maandag 25 februari 2008 00:04 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Winnen van Ajax en gelijk tegen Utrecht lijkt me genoeg.
Tuurlijk mag dat, want Barcelona speelt mooi voetbal, en is geen eigedom van een rijke Rusquote:Op maandag 25 februari 2008 00:31 schreef Imperatore het volgende:
Ik ben benieuwd of de neuzen ook steen en been gaan klagen wanneer Johan en Marco spelers gaan lenen van Barca. Of mag het dan ineens wel in tegenstelling tot het samenwerkingsverband dat PSV met Chelsea heeft. In Studio Voetbal werd hier namelijk over gerept.
En dan klagen anderen dat PSV te angstig speelt... als kampioen moet je uiteraard winnen van Ajax! En gezien vorig jaar met niet geringe cijfers.quote:Op maandag 25 februari 2008 00:04 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Winnen van Utrecht en gelijk tegen Ajax lijkt me genoeg.
Bron: voetbalprimeur.nlquote:Bakkal wil weg kunnen voor 2,5 miljoen euro
PSV en Otman Bakkal zijn het niet eens geworden over een contractverlenging. De middenvelder wil de gelimiteerde transfersom van 2,5 miljoen euro ook terugzien in zijn nieuwe contract.
PSV gaat daar logischerwijs niet mee akkoord. De Eindhovenaren zijn erg tevreden over de ontwikkeling van Bakkal en willen hem graag tot 2013 binden. De status van toekomstig koopje ziet PSV echter niet zitten.
Bakkal lijkt echter vastbesloten om zijn gelimiteerde transfersom ook in het nieuwe contract op te nemen. De huidige verbintenis van de jeugdinternational loopt tot medio 2009. De onderhandelingen over het nieuwe contract zijn tot nader order uitgesteld, weet De Telegraaf.
We hebben de rest goed afgeschud voorlopig ja. Maar er komen weer "weken van de waarheid" aan. De reeks lastige wedstrijden na de winterstop zijn we boven verwachting doorgekomen (qua resultaat igg, ook toen zag je duidelijk dat het voetballend vaak erg matig was) en nu is het even afwachten of het de komende wedstrijden ook een beetje mee wil zitten. Ik verwacht iig dat we behoorlijk wat punten gaan laten liggen.quote:Op zondag 24 februari 2008 23:30 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Inderdaad, zeker als ze zo blijven verdedigen als de laatste tijd. Fout op fout wordt gemaakt, Alcides zijn niveau is weer terug bij af en leidt weer veel te veel dom balverlies en Salcido maakt ook steeds meer domme acties waar veel kansen voor de tegenstander uit voort komen. Daarnaast zijn Zonneveld en Kromkamp gewoon middelmatige tot redelijke verdedigers die eigenlijk niet het hoge niveau hebben dat PSV nastreeft. Dat kan niet goed blijven gaan. Vandaag hebben we toch wel een beetje geluk gehad dat De Graafschap zó veel kansen wist te missen, want het had na één helft gezien de dikke kansen ook zo 4-4 kunnen staan.
Misschien moet Sef die twee vrije dagen maar eens gebruiken om de verdedigers weer op scherp te krijgen. En volgend seizoen móet Stevens er wel verdedigers bij halen, want dit doet vast pijn aan zijn ogen als ex-verdediger.
Maargoed, om toch nog positief af te sluiten, nog steeds 9 punten voor en alleen Ajax is inmiddels nog een echte concurrent voor de titel.
Als het waar is en hij houdt er aan vast betekent het dus gewoon een transfervrije overgang volgendquote:Op maandag 25 februari 2008 09:16 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
Bron: voetbalprimeur.nl
waarom nou? Hij snapt toch zelf ook wel dat PSV dit niet wil? 2,5 miljoen is veel te laag..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |