abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56967051
quote:
Op maandag 25 februari 2008 14:56 schreef Rondje het volgende:
Ik geloof dat de meeste mensen die me kennen, me niet zien als labiel of iemand met een laag zelfbeeld.
Maar zo kom je hier niet over. Je zei eerder dat je altijd sterk bent geweest. Maar kijk nu eens naar jezelf. Al die twijfels, verwarring, angst, onzekerheid. Zie je wat dit allemaal met je doet? Je verandert van een sterke vrouw in een zielig wezentje dat liever haar ogen sluit voor wat er gebeurt. Het maakt je kapot. En je hebt het niet eens door.
Zelfs als je besluit er niks meer aan te doen en er genoegen mee neemt met hoe de situatie is, omdat dat het makkelijkste is, denk jij dat je op deze manier ooit nog de oude wordt? Nooit meer die twijfels? Kan jij gelukkig zijn met iemand die je verkracht?
(Natuurlijk niet, je wist namelijk zelf al dat dit niet goed is. Als jij hier tevreden mee kan zijn was het nooit in je opgekomen om een topic hierover te openen. Je wilde helemaal niet weten of men hier ervaring mee had. Jij wilt gewoon dat dit ophoudt.)

Dat jij hem als enige ooit hebt vertrouwd en je kunt blootgeven aan hem betekent toch allemaal niks als hij jou zo kwetst? Je vindt dat wij hem als slecht afschilderen omdat wij hem op één slecht punt afrekenen. Het is niet alsof hij telkens zijn stinksokken laat slingeren, dit gaat véél verder dan gewoon een slechte eigenschap. Het is toch niet meer dan redelijk dat hij dit moet veranderen?

Ga eens echt goed met hem praten. En dan niet tussen neus en lippen door verontschuldigend gaan vertellen dat je het eigenlijk niet zo fijn vindt. Als jij het bagatelliseert wordt het hem ook niet duidelijk hoe groot het probleem is, en dan maakt hij zich er makkelijk vanaf met een "jaja, sorry, het spijt me, ik zal het nooit meer doen." Nee, maak hem duidelijk dat hij ontzettend fout bezig is! Laat hem inzien dat hij je verkracht (noem het woord), ook al zie jij dat zelf niet in. Zeg dat je bang van hem wordt als hij dronken is.
quote:
Op maandag 25 februari 2008 15:21 schreef Rondje het volgende:

Bang zijn om hem te kwetsen, bang dat hij vindt dat ik overdrijf en dat hij kwaad op me wordt omdat ik me aanstel, bang dat hij me kan overtuigen dat ik me aanstel(zeker omdat ik daar al half van overtuigd ben door mezelf)
En hoe precies kwets je hem? Jij vertelt hem dat hij je verkracht, hij vindt dat niet leuk om te horen en gaat huilen?
En jij stelt je niet aan, houd daar eens mee op! Wees eens sterk, ga jezelf niet gek zitten maken.
pi_56967221
Als hij vreemd zou gaan terwijl hij gezopen heeft, blijf je dan ook bij hem?

Zou jij een zusje of nichtje bij hem vertrouwen als hij gezopen heeft?
pi_56967310
quote:
Op maandag 25 februari 2008 14:50 schreef Rondje het volgende:

[..]

Ik vertrouw mensen gewoon niet, geen idee eigenlijk waarom hem wel, maar het is gewoon zo.
Wellicht dat het feit dat je zes (6!) keer verkracht bent door iemand waarvan je dacht dat je hem kon vertrouwen ook niet echt bevorderlijk is voor je vertrouwen in de mensheid?
Normaal gesproken doen mensen die zeggen dat ze van je houden dat soort dingen namelijk niet.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_56967572
quote:
Op maandag 25 februari 2008 15:25 schreef Rondje het volgende:


Ik ben bang voor hem als hij zo is. Wat als ik hem in zijn zak zou trappen en hij wordt kwaad?
Ja, en dan? Wat doet hij zoal in zijn kwaadheid dan?
Maar goed, hij zal vast niet boos worden want het is gewoon een aardige empathische gast. Niks aan het handje dus.
Go hard or go home
pi_56967728
quote:
Op maandag 25 februari 2008 15:27 schreef Rondje het volgende:

[..]

Ik weet ook helemaal niet of hij zo reageert, hij wordt niet zo snel kwaad meestal.
Maar wat is dan de reden dat je niet durft? Je zei dat dit je stomme redenen waren om het niet te durven, maar vervolgens zeg je dat die redenen helemaal niet op gaan, dus welke redenen blijven er dan nog over?

Als hij werkelijk in staat is jou te overtuigen van het feit dat je je aanstelt dan is het nog erger met jou en je relatie gesteld dan je doet voorkomen. Dan is het een uiterst bedachtzame manipulator die jou volledig in zijn macht heeft. En dat is dus niet een lieve en respectvolle vriend
pi_56968322
quote:
Op maandag 25 februari 2008 17:22 schreef Xennia het volgende:

[..]

Maar wat is dan de reden dat je niet durft? Je zei dat dit je stomme redenen waren om het niet te durven, maar vervolgens zeg je dat die redenen helemaal niet op gaan, dus welke redenen blijven er dan nog over?

Als hij werkelijk in staat is jou te overtuigen van het feit dat je je aanstelt dan is het nog erger met jou en je relatie gesteld dan je doet voorkomen. Dan is het een uiterst bedachtzame manipulator die jou volledig in zijn macht heeft. En dat is dus niet een lieve en respectvolle vriend
Nou ja, dat óf ze heeft een hele dikke duim en geniet van de aandacht die haar hersenspinsels haar hier opleveren natuurlijk.
There is no love sincerer than the love of food.
  maandag 25 februari 2008 @ 18:06:40 #157
154676 AcidBurner
Beyond the Sun
pi_56968476
Geloof er helemaal niks meer van... mag van mijn part ook dicht ... TS is een aandachthoer of compleet in de war. Dus zoek hulp ...
pi_56969253
Wat een suffe reacties. Als jullie denken dat TS haar relatie 'van de een op de andere dag' af kan breken, think again. Verkrachting is een misdrijf, inderdaad, maar het slachtoffer ervaart zulke heftige en tegenstrijdige gevoelens, dat er enige tijd overheen gaat alvorens ze eea nuchter en rationeel kan bekijken. Ik denk niet dat wij ons daar iets bij voor kunnen stellen, tenzij zelf meegemaakt.
pi_56969409
quote:
Op maandag 25 februari 2008 17:55 schreef MinderMutsig het volgende:
óf ze heeft een hele dikke duim en geniet van de aandacht die haar hersenspinsels haar hier opleveren natuurlijk.
pi_56969633
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:43 schreef dawg het volgende:
Wat een suffe reacties. Als jullie denken dat TS haar relatie 'van de een op de andere dag' af kan breken, think again. Verkrachting is een misdrijf, inderdaad, maar het slachtoffer ervaart zulke heftige en tegenstrijdige gevoelens, dat er enige tijd overheen gaat alvorens ze eea nuchter en rationeel kan bekijken. Ik denk niet dat wij ons daar iets bij voor kunnen stellen, tenzij zelf meegemaakt.
Dit zou al een half jaar spelen en zes keer voorgevallen zijn, dat is niet echt 'van de een op de andere dag'.

[ Bericht 0% gewijzigd door MinderMutsig op 25-02-2008 19:06:18 ]
There is no love sincerer than the love of food.
  maandag 25 februari 2008 @ 19:30:20 #161
103012 Nies
Die hekse
pi_56970331
quote:
Op maandag 25 februari 2008 15:25 schreef Rondje het volgende:
Ik ben 29 en heb voor hem een relatie gehad van bijna 2 jaar en wat scharrels , hij is 33 en heeft samengewoond met een meisje.


Ik ben bang voor hem als hij zo is. Wat als ik hem in zijn zak zou trappen en hij wordt kwaad?
Dan weet je toch direct wat je echt aan hem hebt?
Of je schudt hem wakker en hij barst in huilen en spijtbetuigingen uit over wat hij je wel niet allemaal heeft aangedaan, of (en daar zet ik vijf euro op in) hij ragt je je kop kapot omdat je je grote mond moet houden.

Wedje leggen?
A lie may take care of the present, but it has no future..
You can't pay me enough to be nice to you...
pi_56970839
Volgens mij is dit hopeloos

Nou Rondje, nog vele gelukkige jaren met je fantastische relatie en ontzettend begripvolle, lieve en aardige vriend
  maandag 25 februari 2008 @ 19:57:17 #163
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_56970993
Arme Rondje
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
pi_56971341
De wereld zit vól met dit soort slachtoffervrouwen, er is weinig onwaarschijnlijks aan, helaas.

Rondje, je raapt jezelf bij elkaar en onderneemt actie, of je wordt een meewerkend slachtoffer.

Je kan natuurlijk ook zelf een einde maken aan de ongemakkelijke nachtelijke sessies.
Zeg gewoon geen nee . Probleem opgelost .
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 25 februari 2008 @ 20:33:36 #165
30719 keesjeislief
NextGenerationHippie
pi_56971797
quote:
Op maandag 25 februari 2008 15:57 schreef Rondje het volgende:
Wat fijn dat jullie me allemaal zo goed kennen
Soms is een reality check erg pijnlijk ja. Denk je niet dat bijna twee topics vol met reacties in de geest van "Nee, dit is niet normaal en je mag het jezelf niet aandoen om dit nog langer te tolereren" op z'n minst iets zeggen over je situatie? Doe jezelf in godsnaam een plezier en ga eens langs bij een hulpverlener en leg het verhaal voor. Dan krijg je een onafhankelijke mening van een professional en kun je hopelijk wat meer orde aanbrengen in je chaotische gevoelens.

Maar, at the end of the day, als jij geestelijk en lichamelijk misbruik niet ernstig genoeg vindt om actie te ondernemen en zo weinig zelfbewustzijn en ruggegraat hebt dat je je al een half jaar lang laat vernederen en je in al je wanhoop aan de duivel vastklampt omdat jij er je Redder in ziet, het is jouw leven en het is jouw pijn hoor. .
heeft de hoop dat het allemaal stiekum toch nog goed komt...
Fotoboek
  maandag 25 februari 2008 @ 20:41:43 #166
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_56971992
quote:
Op maandag 25 februari 2008 20:11 schreef sigme het volgende:
Je kan natuurlijk ook zelf een einde maken aan de ongemakkelijke nachtelijke sessies.
Zeg gewoon geen nee . Probleem opgelost .
Ja, misschien is dat wel het beste: kaken op elkaar en voor God, Vaderland en Vertrouwen!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_56979614
quote:
Op maandag 25 februari 2008 18:59 schreef MinderMutsig het volgende:

[..]

Dit zou al een half jaar spelen en zes keer voorgevallen zijn, dat is niet echt 'van de een op de andere dag'.
En juist dat feit maakt het alleen maar moeilijker. Het gebeurt niet elke week.
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:12:41 #168
206841 Rondje
niet vierkant
pi_56980268
Ik wil gewoon geen slachtoffer zijn, als ik het negeer en net doe of er niks aan de hand is, ben ik dat niet, als ik toegeef dat er iets niet klopt, moet ik ook wel toegeven dat ik in een situatie zit waarin ik een slachtofferrol aanneem.
Alleen het woord al maakt bijna dat ik moet lachen, dat ben ik niet. Die rol hoort niet bij mij.

Het is misschien wel een voordeel dat ik met het openen van dit topic ook nog erover nadenk dagen later, eerst vergat ik het gewoon. (expres ja)
ook geen andere vorm
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:16:09 #169
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_56980314
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:12 schreef Rondje het volgende:
Ik wil gewoon geen slachtoffer zijn, als ik het negeer en net doe of er niks aan de hand is, ben ik dat niet, als ik toegeef dat er iets niet klopt, moet ik ook wel toegeven dat ik in een situatie zit waarin ik een slachtofferrol aanneem.
Alleen het woord al maakt bijna dat ik moet lachen, dat ben ik niet. Die rol hoort niet bij mij.

Het is misschien wel een voordeel dat ik met het openen van dit topic ook nog erover nadenk dagen later, eerst vergat ik het gewoon. (expres ja)
Dus als ik het goed begrijp bestaat het probleem niet als je het negeert? Lieve schat, je bent toch geen struisvogel?
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:17:10 #170
206841 Rondje
niet vierkant
pi_56980327
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:16 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Dus als ik het goed begrijp bestaat het probleem niet als je het negeert? Lieve schat, je bent toch geen struisvogel?
Dan bestaat het wel, maar heb ik er minder last van.
ook geen andere vorm
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:21:23 #171
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_56980381
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:12 schreef Rondje het volgende:
Ik wil gewoon geen slachtoffer zijn, als ik het negeer en net doe of er niks aan de hand is, ben ik dat niet, als ik toegeef dat er iets niet klopt, moet ik ook wel toegeven dat ik in een situatie zit waarin ik een slachtofferrol aanneem.
Alleen het woord al maakt bijna dat ik moet lachen, dat ben ik niet. Die rol hoort niet bij mij.

Het is misschien wel een voordeel dat ik met het openen van dit topic ook nog erover nadenk dagen later, eerst vergat ik het gewoon. (expres ja)
Dat is een prachtig staaltje van jezelf voor de gek houden. Natuurlijk ben je ook slachtoffer als je het negeert en doet of er niks aan de hand is.

Ik wou nog zeggen: maak jezelf toch niks wijs, maar dat lijkt op dit moment zo ongeveer je overlevingsstrategie en lijkt ook je enige doel met dit topic: heel hard ontkennen en je kop in het zand steken.
The love you take is equal to the love you make.
pi_56980391
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:12 schreef Rondje het volgende:
Ik wil gewoon geen slachtoffer zijn, als ik het negeer en net doe of er niks aan de hand is, ben ik dat niet, als ik toegeef dat er iets niet klopt, moet ik ook wel toegeven dat ik in een situatie zit waarin ik een slachtofferrol aanneem.
Ennnnn hier trap je meteen iedereen die wel tegen verkrachtingen, mishandeling etc in verweer gaat de slachtofferrolhoek in! bedankt, joh, zullen ze leuk vinden.

Wat een onzin tiep je! Als je er iets aan wil doen ben je slachtoffer maar als je het zo laat, alles negeert en over een paar maanden van de stress als blubberend hoopje op de vloer ligt dan ben je in ieder geval niet in de slachtofferrol gekropen?!

Meisje toch! Ga gewoon heel snel met je vriend praten!
Als jij er echt van overtuigd bent dat het zo'n lieverd is en dat hij helemaal geen idee heeft hoe erg hij jou kwetst met zijn opdringerige gedrag, prima, is jouw keuze. Maar dan kan je 'm toch gewoon vertellen met z'n gore dronken takkevingers van je af te blijven, dankjewel schat, hou ook van jou maar ik schop jou toch ook niet in je ballen als je niet wil?
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:25:19 #173
206841 Rondje
niet vierkant
pi_56980425
DAT zeg ik niet.
Iedereen zou iets moeten doen. Ik ook.

Ik zeg dat het het gemakkelijkst is om het te negeren, net te doen of er niets aan de hand is, dan hoef ik niet na te denken over wat er gebeurt en hoef ik me niet rot te voelen.
ook geen andere vorm
  Moderator dinsdag 26 februari 2008 @ 09:29:26 #174
5428 crew  miss_sly
pi_56980466
En hoe langer je dat volhoudt, hoe dieper je emotioneel in de ellende komt en hoe langer het duurt voor je straks, als deze relatie ooit over is, weer je oude sterke persoontje bent...
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_56980482
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:25 schreef Rondje het volgende:Ik zeg dat het het gemakkelijkst is om het te negeren, net te doen of er niets aan de hand is, dan hoef ik niet na te denken over wat er gebeurt en hoef ik me niet rot te voelen.
Rot voel je je toch wel. Is het niet nu, dan over een tijdje, en dan komt het 4x zo hard aan. Als je druivensap laat liggen wordt t wijn, als je dit soort dingen wegmoffelt komt het ook sterker terug.

Niet dat ik je niet begrijp, maar struisvogelgedrag is op de lange termijn alleen maar heel erg naar voor jezelf. Succes
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:31:27 #176
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_56980494
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:25 schreef Rondje het volgende:
Ik zeg dat het het gemakkelijkst is om het te negeren, net te doen of er niets aan de hand is, dan hoef ik niet na te denken over wat er gebeurt en hoef ik me niet rot te voelen.
En ... denk je dat die taktiek bij verkrachting nummertje 7 und so weiter zal helpen?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:33:25 #177
206841 Rondje
niet vierkant
pi_56980522
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:31 schreef Copycat het volgende:

[..]

En ... denk je dat die taktiek bij verkrachting nummertje 7 und so weiter zal helpen?
Als ik nog in dit topic blijf lezen iig niet.
ook geen andere vorm
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:35:38 #178
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_56980557
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:33 schreef Rondje het volgende:
Als ik nog in dit topic blijf lezen iig niet.
Maar wel als je hem probeert uit je te houden? Tevergeefs? Of ga je voor de tactiek kiezen op elkaar en voor God en vaderland en na ons de zondvloed?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:38:52 #179
206841 Rondje
niet vierkant
pi_56980589
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:35 schreef Copycat het volgende:

[..]

Maar wel als je hem probeert uit je te houden? Tevergeefs? Of ga je voor de tactiek kiezen op elkaar en voor God en vaderland en na ons de zondvloed?
Ik moet lachen en het is helemaal niet leuk.

Ik ben verkracht toen ik jonger was en heb me voorgenomen dat dat nooit meer zou gebeuren, ik voel me vrij misllukt op dat gebied..Kennelijk kan ik het niet voorkomen, dan is meewerken niet zo'n gekke oplossing.
ook geen andere vorm
  dinsdag 26 februari 2008 @ 09:47:34 #180
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_56980725
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:38 schreef Rondje het volgende:

[..]

Ik moet lachen en het is helemaal niet leuk.

Ik ben verkracht toen ik jonger was en heb me voorgenomen dat dat nooit meer zou gebeuren, ik voel me vrij misllukt op dat gebied..Kennelijk kan ik het niet voorkomen, dan is meewerken niet zo'n gekke oplossing.
Zet maar een dikke vette streep door dat 'kennelijk'.

Volgens mij weet je donders goed dat je niet goed bezig bent en laat je jezelf nu doelbewust he-le-maal naar de bodem zakken.

Ik zeg het niet snel en ik zeg het ook niet gemakkelijk, maar ik denk dat jij echt eens met je huisarts moet gaan praten voor een doorverwijzing naar een psycholoog.
The love you take is equal to the love you make.
pi_56980899
Ik weet het wel zeker. Lieve meid, maak vandaag nog een afspraak met je huisarts en vertel hem je verhaal. Dat lijkt nu moeilijk, maar uiteindelijk kom je er beter uit, echt waar.
onzin?
  dinsdag 26 februari 2008 @ 10:07:42 #182
188692 Flatline____
Aim for the head
pi_56981036
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 09:38 schreef Rondje het volgende:

[..]

Ik moet lachen en het is helemaal niet leuk.

Ik ben verkracht toen ik jonger was en heb me voorgenomen dat dat nooit meer zou gebeuren, ik voel me vrij misllukt op dat gebied..Kennelijk kan ik het niet voorkomen, dan is meewerken niet zo'n gekke oplossing.
Een vriendin die altijd gewillig is, waar vind je die nog

Hup, naar de huisarts.....
Gone.... :')
  dinsdag 26 februari 2008 @ 10:34:41 #183
206841 Rondje
niet vierkant
pi_56981520
Ik heb net dat steunpunt huiselijk geweld gebeld.

voelt stom, want ik heb heel erg het idee dat ik overdrijf.

Zij vond van niet en nu word ik teruggebeld voor een afspraak met maatschappelijk werk.

Dan krijg ik daar een gesprek en kan ik kijken wat ik verder wil doen.
Ik voel me zo stom.
ook geen andere vorm
  dinsdag 26 februari 2008 @ 10:36:47 #184
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_56981566
Goed gehandeld!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  dinsdag 26 februari 2008 @ 10:37:15 #185
262 Re
Kiss & Swallow
pi_56981577
... dat stomme gevoel zal strakjes plaats maken voor een wat positievere emotie...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  dinsdag 26 februari 2008 @ 10:37:54 #186
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_56981592
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 10:34 schreef Rondje het volgende:
Ik heb net dat steunpunt huiselijk geweld gebeld.

voelt stom, want ik heb heel erg het idee dat ik overdrijf.

Zij vond van niet en nu word ik teruggebeld voor een afspraak met maatschappelijk werk.

Dan krijg ik daar een gesprek en kan ik kijken wat ik verder wil doen.
Ik voel me zo stom.
Applaus en hulde. Je bent jezelf aan het helpen. Niks stoms aan. Juist hartstikke goed.
The love you take is equal to the love you make.
  dinsdag 26 februari 2008 @ 10:37:55 #187
188692 Flatline____
Aim for the head
pi_56981593
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 10:34 schreef Rondje het volgende:

Ik voel me zo stom.
Zucht, dat ben je ook.....

...maar dan omdat je er al veel te lang mee hebt gewacht.
Gone.... :')
  dinsdag 26 februari 2008 @ 10:38:29 #188
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_56981603
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 10:34 schreef Rondje het volgende:
Ik heb net dat steunpunt huiselijk geweld gebeld.

voelt stom, want ik heb heel erg het idee dat ik overdrijf.

Zij vond van niet en nu word ik teruggebeld voor een afspraak met maatschappelijk werk.

Dan krijg ik daar een gesprek en kan ik kijken wat ik verder wil doen.
Ik voel me zo stom.
Ik ben in ieder geval trots op je!!! En nu voel je je misschien stom, en denk je dat je overdrijft. Over een jaar denk je er heel anders over. Echt waar.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_56981641
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 10:34 schreef Rondje het volgende:
Ik heb net dat steunpunt huiselijk geweld gebeld.

voelt stom, want ik heb heel erg het idee dat ik overdrijf.

Zij vond van niet en nu word ik teruggebeld voor een afspraak met maatschappelijk werk.

Dan krijg ik daar een gesprek en kan ik kijken wat ik verder wil doen.
Ik voel me zo stom.


Het is *niet* verplicht om er een drama van te maken, maar je moet wel iets doen zodat je je zelf beter voelt over wat je doet, niet doet en wel/niet toelaat.

Heel veel succes gewenst .
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_56981646
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 10:34 schreef Rondje het volgende:
Ik heb net dat steunpunt huiselijk geweld gebeld.

voelt stom, want ik heb heel erg het idee dat ik overdrijf.

Zij vond van niet en nu word ik teruggebeld voor een afspraak met maatschappelijk werk.

Dan krijg ik daar een gesprek en kan ik kijken wat ik verder wil doen.
Ik voel me zo stom.
Neenee meis! Dat is heel erg dapper van je, ontzettend goed dat je dat gedaan hebt! Niet stom voelen! Ze kunnen je vast heel goed helpen. En zij zullen ook heus begrijpen dat je je eigenlijk een beetje stom voelt, en dat je van je vriend houdt, etc.

Ik vind het heel goed hoor, dat je gebeld hebt!

Succes vandaag.
pi_56981649
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 10:34 schreef Rondje het volgende:
Ik heb net dat steunpunt huiselijk geweld gebeld.

voelt stom, want ik heb heel erg het idee dat ik overdrijf.

Zij vond van niet en nu word ik teruggebeld voor een afspraak met maatschappelijk werk.

Dan krijg ik daar een gesprek en kan ik kijken wat ik verder wil doen.
Ik voel me zo stom.
Dit is anders je meest slimme post van je topics

Goed gehandeld!
onzin?
  dinsdag 26 februari 2008 @ 10:42:10 #192
206841 Rondje
niet vierkant
pi_56981675
Ik ben helemaal niet blij nu.
Ik voel me stom en heb het idee dat ik overdreven reageer en dat ik me niet aan moet stellen.
Ik bedoel, het valt best mee allemaal, als er niks is, is het gewoon goed en dan (nu ook) heb ik gewoon het gevoel dat het nergens op slaat om naar maatschappelijk werk te gaan of met iemand te praten.
ook geen andere vorm
  dinsdag 26 februari 2008 @ 10:44:32 #193
206841 Rondje
niet vierkant
pi_56981723
Ik doe het wel hoor.

Ik heb alleen het idee dat ik mezelf nu een slachtofferrol aanmeet die ik niet verdien.
er zijn zoveel vrouwen/mannen die het moeilijker hebben en die dat meer "verdienen".
ook geen andere vorm
  dinsdag 26 februari 2008 @ 10:48:37 #194
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_56981807
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 10:44 schreef Rondje het volgende:
Ik doe het wel hoor.

Ik heb alleen het idee dat ik mezelf nu een slachtofferrol aanmeet die ik niet verdien.
er zijn zoveel vrouwen/mannen die het moeilijker hebben en die dat meer "verdienen".
Ik snap je 'weerzin' en denk ook dat dat heel normaal is. Juist daarom vind ik het enorm knap van je dat je toch actie aan het ondernemen bent. Welke kant het ook opgaat, het kan je alleen maar helpen, toch?

Heel veel succes en een voor kracht!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  Moderator dinsdag 26 februari 2008 @ 10:56:37 #195
5428 crew  miss_sly
pi_56981975
Ik vind het hartstikke goed dat je gebeld hebt en een afspraak hebt gemaakt.

En ja, er zijn vrouwen en mannen die het moeilijker hebben, maar dat maakt toch niet dat het van jou dan dus niet moeilijk is? Moet je dan werkelijk dagelijks verkracht worden en constant blauwe plekken verbergen of excuses voor gebroken armen hebben om recht te hebben op hulp of verstandig genoeg worden om hulp te zoeken als je het kennelijk niet alleen kunt?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 26 februari 2008 @ 11:01:57 #196
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_56982068
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 10:34 schreef Rondje het volgende:
Ik heb net dat steunpunt huiselijk geweld gebeld.

voelt stom, want ik heb heel erg het idee dat ik overdrijf.

Zij vond van niet en nu word ik teruggebeld voor een afspraak met maatschappelijk werk.

Dan krijg ik daar een gesprek en kan ik kijken wat ik verder wil doen.
Ik voel me zo stom.
Heel dapper, sterkte verder.
be nice or go away
pi_56982324
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 10:44 schreef Rondje het volgende:
Ik doe het wel hoor.

Ik heb alleen het idee dat ik mezelf nu een slachtofferrol aanmeet die ik niet verdien.
er zijn zoveel vrouwen/mannen die het moeilijker hebben en die dat meer "verdienen".
Het is geen aanstellerij en dat weet je best. Je hoeft er ook niet zo'n rampverhaal van te maken als sommigen hier doen (hij is een verkrachtende beul die jou haat en je bovendien gaat slaan).

Je hoeft je niet te schamen, jij maakt geen probleem, jij zoekt een oplossing. Voor iets dat wel een probleem is. Van jullie beide. Als het hem niet lukt het op te lossen - en dat is hem niet gelukt- ga jij nu iets doen. Hulde!

En dat anderen misschien wel meer problemen hebben maakt jullie probleem niet anders en niet kleiner.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  dinsdag 26 februari 2008 @ 11:22:40 #198
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_56982472
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 10:42 schreef Rondje het volgende:
Ik ben helemaal niet blij nu.
Ik voel me stom en heb het idee dat ik overdreven reageer en dat ik me niet aan moet stellen.
Ik bedoel, het valt best mee allemaal, als er niks is, is het gewoon goed en dan (nu ook) heb ik gewoon het gevoel dat het nergens op slaat om naar maatschappelijk werk te gaan of met iemand te praten.
Zal ik ook maar eens wat positiefs zeggen dan?

Even serieus, nee je bent nu niet stom bezig, in tegendeel zelfs. Dit is gewoon een goede stap...punt.

Goed je hoeft er echt geen hele drama-show van te maken, maar gewoon de feiten voorleggen aan zo'n maatschappelijk werker en wellicht krijg je goede adviezen hoe jij en je vriend Die je zo te lezen echt niet wilt laten gaan hier mee om kunnen gaan en, belangrijker, kunnen voorkomen.

Uiteindelijk denk ik dat jij aan je zelfvertrouwen moet gaan werken want ondanks wat jij hier beweerd lijkt dat niet bestaand bij jou en jouw vriend aan zijn probleem, want hij heeft gewoon een probleem als hij opdringerig wordt als hij gezopen heeft, _dat_ mag niet jouw probleem worden, dat is iets waar hij iets aan moet doen.

Anyways, succes en je hoeft je echt niet slachtoffer te voelen verder, enkel moet je je ook niet langer in een positie zetten, waarin die sufkop-van-een-vriend-van-jou zich niet meer in zijn dronken bui aan jou kan opdringen.
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  dinsdag 26 februari 2008 @ 11:25:19 #199
8369 speknek
Another day another slay
pi_56982521
quote:
Op maandag 25 februari 2008 14:53 schreef Kreator het volgende:
Mogen we anders je vriend even spreken hier in dit topic?

Ik ben echt zooooooooooooooooo benieuwd naar een niet-labiele kant van 't verhaal.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  Moderator dinsdag 26 februari 2008 @ 11:34:18 #200
5428 crew  miss_sly
pi_56982702
Wat zou de vriend kunnen bijdragen in dit topic? die zal hier vast wel even eerlijk komen vertellen dat hij zijn vriendin verkracht heeft?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')