quote:Op vrijdag 22 februari 2008 23:32 schreef Desii het volgende:
Wat een knettersaaie streams...
quote:Op vrijdag 22 februari 2008 23:35 schreef Deisyy het volgende:
Man man, wat een sterke verhalen allemaal
En een kleine aanvulling:quote:Op vrijdag 22 februari 2008 21:46 schreef Guuskeee het volgende:
leer schreeuwen discusieren als amanda in 8 stappen:
- begin de discussie met het besef dat je 100% gelijk hebt! NIEMAND kan je overtuigen dat dat niet zo is! JIJ HEBT GELIJK!! Blijf dit volhouden, no matter what! Al staat het bewijs voor je en slaat het je in je gezicht: blijf volhouden dat je gelijk hebt!
tijdens de discussie:
- schreeuw zo hard je kan
- luister NOOIT naar je discussiepartner
- ga NOOIT inhoudelijk in op het discussiepunt, maar wel op uiterlijkheden
- indien de discussiepartner een punt probeert te maken: stop niet met schreeuwen, schreeuw juist harder! daarnaast kan je ook nog proberen de discussiepartner te overtuigen van je gelijk met stellingen als "echt nieeeet", "jonguuuh" en "ooww, mei, koooood".
- als het toch onvermijdelijk is een punt van je tegenstander discussiepartner aan te moeten horen: zing een liedje in je hoofd, of tel in je hoofd (niet letterlijk) achteruit van 100 tot 1.
- probeer je discussiepartner te overtuigen door hem/haar op het verkeerde been te zetten door bijvoorbeeld: dingen die er helemaal niks mee te maken hebben erbij te trekken; of lalalalala of lelelelele gaan schreeuwen.
- wordt het te heet onder de voeten: schreeuw nog harder of loop aan.
quote:Op vrijdag 22 februari 2008 21:51 schreef Dementor het volgende:
[..]
Je vergeet er eentje.
Bedreig je discussiepartner met de dood indien je stem het begeeft.
Dementor!quote:Op vrijdag 22 februari 2008 21:51 schreef Dementor het volgende:
Je vergeet er eentje.
Bedreig je discussiepartner met de dood indien je stem het begeeft.
Ik denk dat zo'n show wel mogelijk was geweest, als de redactie de tijd had gehad het programma te laten groeien. De originele bewoners waren daar prima toe in staat geweest, maar helaas vonden ze al snel dat ze moesten gaan "knallen" en dus werd Nathanael erin gezet.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 01:26 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
Mooi gezegd...maar des te intriester is het dat, zo blijkt uit de reakties, er dus eigenlijk geen show mogelijk is zonder Brian of Huub.....dè vrouwenmishandelaars/vrouwenbedriegers/vrouwen......etc....
Dat zeg ik toch!quote:
Saxayquote:Op zaterdag 23 februari 2008 01:41 schreef Ziet het volgende:ongelovelijk dat je van zo'n saaie avond nog zo'n mooie OP kunt maken
Ik hoop dat hij weet wat hij zegt, want als klein mannetje moet hij dan de rol van Yuri vervullenquote:Op zaterdag 23 februari 2008 01:54 schreef mazaru het volgende:
Huub wil als Eric terug is nog een keer gaan kickboxen, en dan de wedstrijd van Brian en Yuri naspelen
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 01:55 schreef Yavido het volgende:
[..]
Jij bedankt voor je briljante gifjes
Ik word helemaal depressief van die muziek. Tijd om nog even tv te gaan kijken.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 01:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij weet wat hij zegt, want als klein mannetje moet hij dan de rol van Yuri vervullen![]()
Van mij mag Katie uit, het ene nummer klinkt precies als het andere.
naar mijn mening was de omslag toen amanda binnen kwam.quote:
Het mooiste nummer van haar, is het nummer waarin ze amper zingt................ben even de titel kwijt..quote:Op zaterdag 23 februari 2008 01:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij weet wat hij zegt, want als klein mannetje moet hij dan de rol van Yuri vervullen![]()
Van mij mag Katie uit, het ene nummer klinkt precies als het andere.
Ik geloof je op je woordquote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:05 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
Het mooiste nummer van haar, is het nummer waarin ze amper zingt................ben even de titel kwijt..
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:09 schreef Lady-night het volgende:
Die geluiden van de PS)P klinken hetzelfde als de sex van Brian
Ik heb het hem zowaar horen zeggen:" Tot straks, laat in de nacht, reken maar op een uurtje of vier." Nou, dat moet toch zekerheid geven...quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:08 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik geloof je op je woordIk wacht trouwens toch alleen maar om te zien of Eric werkelijk terug komt (denk het wel ondanks de berichten op VV).
Amanda was voor mij de volgende, maar ik heb de overtuiging dat de verhoudingen zoek waren toen 3 van de 9 bewoners "pesters" waren... die 8-2 situatie was nog te hanteren, maar 6-3 is niet te hanteren als het 3 pesters zijn. Dat is procentueel te veel.quote:
En helaas zijn Brian en Amanda daar nu wel hèèl erg het voorbeeld van......de rest ietsje minder..maar ook...quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Amanda was voor mij de volgende, maar ik heb de overtuiging dat de verhoudingen zoek waren toen 3 van de 9 bewoners "pesters" waren... die 8-2 situatie was nog te hanteren, maar 6-3 is niet te hanteren als het 3 pesters zijn. Dat is procentueel te veel.
En ja... Met de komst van Amanda werd er meer en meer gescript. De niet-scriptbaren waren toen ook heel snel weg, kennelijk werkte een soap met script beter dan een vrij spel zonder script.
Huub net zo hard, die geeft zelfs gewoon toe dat hij braaf doet wat er van hem verwacht wordt, en persoonlijk denk ik dat hij achter regelmatig meeschrijft aan z'n eigen script... als de komst van Gaby uit z'n eigen brein ontsproten is zou me dat niets verbazen.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:14 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
En helaas zijn Brian en Amanda daar nu wel hèèl erg het voorbeeld van......de rest ietsje minder..maar ook...
Raar eigenlijk, dat het spel vooral van èèn speler, in dit geval Eric, de doorslag geeft. Hij is wel komisch, weet iedereen op te naaien.......dus eigenlijk niet raar......quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:13 schreef Prospera het volgende:
Mooi Yavido![]()
En laat Eric maar weer binnen komen
Die anderen zitten gewoon vast in hun plottenquote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:19 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
Raar eigenlijk, dat het spel vooral van èèn speler, in dit geval Eric, de doorslag geeft. Hij is wel komisch, weet iedereen op te naaien.......dus eigenlijk niet raar......
Het zal toch niet???quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:24 schreef Prospera het volgende:
Huub: ik vraag me af wanneer Eric terug is, volgens mij moet hij voor 3'en terug zijn.
Ohhhh daarom blijft Brian nog wakker![]()
Info van ZDNGMW![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Info van/over het moedertje van god, hij heeft haar onstreams een half jaar niet gesproken.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:28 schreef John316 het volgende:
Waarom blijft brian wakker?
off topic, en flauw.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:29 schreef Yavido het volgende:
iemand nog behoefte om straks de volgende COS te openen?Want als ik het doe resulteert het in dit:
[DGK FB #18] Feedback op alles wat los en vast zit
OT: Als die afspraak bestaat, is dat niet zo heel raar Y.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:29 schreef Yavido het volgende:
iemand nog behoefte om straks de volgende COS te openen?Want als ik het doe resulteert het in dit:
[DGK FB #18] Feedback op alles wat los en vast zit
Kan zijn, maar tot nu toe alleen bij mij als ik iets open. Wel erg opvallend. Maargoed.... ontopic dan maar.quote:
Wat ik me herinner was de laatste afspraak vanaf 275 posts en dat je dan meteen laat weten ermee bezig te zijn.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:29 schreef Yavido het volgende:
iemand nog behoefte om straks de volgende COS te openen?Want als ik het doe resulteert het in dit:
[DGK FB #18] Feedback op alles wat los en vast zit
nope......quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:33 schreef fossil_fossil het volgende:
ben benieuwt of de pizza zwart uit de oven komt.........
maar je bent dan ook wel heel snel altijd.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:34 schreef Yavido het volgende:
[..]
Kan zijn, maar tot nu toe alleen bij mij als ik iets open. Wel erg opvallend. Maargoed.... ontopic dan maar.
Mij staat de 290 posts regel bij, maar over het algemeen hebben we de laatste tijd sowieso vaak zat lang zitten wachten op een verse COS, dus ik snap het drama niet wat er gemaakt wordt als er een nieuwe COS geopend wordt op 287 posts....... dat is een afwijking van 1% van 290... echt een reden om drama te makenquote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:34 schreef Prospera het volgende:
[..]
Wat ik me herinner was de laatste afspraak vanaf 275 posts en dat je dan meteen laat weten ermee bezig te zijn.
Een OP als tegenwoordig duurt snel zo'n 20 tot 30 minuten.
Dat kan kloppen dat de COS tegen die tijd vol zit.
Precies, maar om nou te gaan lopen zeuren bij #287, joh bij 2 posts meer of minder. De voorgaande keer toen ze er zoveel ophef over maakte via de PM duurde het 9 minuten voordat ze er zelf een opende. Ik snap dat gezeur sowieso niet. Elke dag kan ze er zat openen als ze wil. Dit is gewoon echt zeiken om niets.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:34 schreef Prospera het volgende:
[..]
Wat ik me herinner was de laatste afspraak vanaf 275 posts en dat je dan meteen laat weten ermee bezig te zijn.
Een OP als tegenwoordig duurt snel zo'n 20 tot 30 minuten.
Dat kan kloppen dat de COS tegen die tijd vol zit.
Nog niet?quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:37 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
maar je bent dan ook wel heel snel altijd.
is vast en zeker niks persoonlijks van haar, maar ik kan me voorstellen dat ze ook wel een cos wil openen, en wacht tot de 290ste post, en ze dan te laat is.
is eric al terug?
.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:37 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
maar je bent dan ook wel heel snel altijd.
is vast en zeker niks persoonlijks van haar, maar ik kan me voorstellen dat ze ook wel een cos wil openen, en wacht tot de 290ste post, en ze dan te laat is.
is eric al terug?
Waar het hoort, in de FBquote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:39 schreef Yavido het volgende:
[..]
Nog niet?
Is het ook niet, maar de vorige keer hetzelfde verhaal. Je zou haast gaan vermoeden van wel als jeje zo opstelt. Ik ben ook diverse keren te laat geweest. Hoor je me ook niet over.
Maargoed, je hebt je zin Disana. Je hebt je discussieWaar blijf je met je reactie?
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:41 schreef Guuskeee het volgende:
kan er nu dan een duidelijke afspraak gemaakt worden over het openen van nieuwe cossen?
- niet voor de 290ste post
- in de cos melden wanneer je aan de nieuwe cos gaat beginnen
Kan iedereen daar mee leven? Want dan kunnen we nu weer naar de streams
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:44 schreef Disana het volgende:
[..]
![]()
De mensen die zeggen dat anderen er een drama van maken, doen zelf het meest aan OT gezanik en geklaag.
Zeuren is het niet, ik ben in het verleden ook talloze OP's kwijt geraakt op die manier.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:37 schreef Yavido het volgende:
[..]
Precies, maar om nou te gaan lopen zeuren bij #287, joh bij 2 posts meer of minder. De voorgaande keer toen ze er zoveel ophef over maakte via de PM duurde het 9 minuten voordat ze er zelf een opende. Ik snap dat gezeur sowieso niet. Elke dag kan ze er zat openen als ze wil. Dit is gewoon echt zeiken om niets.
ff voor de duidelijkheid, jij staat hier ook achter dan?quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:45 schreef Yavido het volgende:
[..]
Daarom meld je het ook in FBerg slim van je door dit uit te lokken trouwens. Weer wat geleerd.
Goed, de streams
Als een COS snel gaat, dan is 290 te laat om er rap een nieuwe neer te zetten.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:41 schreef Guuskeee het volgende:
kan er nu dan een duidelijke afspraak gemaakt worden over het openen van nieuwe cossen?
- niet voor de 290ste post
- in de cos melden wanneer je aan de nieuwe cos gaat beginnen
Kan iedereen daar mee leven? Want dan kunnen we nu weer naar de streams
Nee, vanaf 280 melden dat je met eentje bezig bentquote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:49 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
ff voor de duidelijkheid, jij staat hier ook achter dan?
- niet voor de 290ste post
- in de cos melden voordat je aan de nieuwe cos gaat beginnen
Dan kunnen er geen misverstanden meer ontstaan en is iedereen weer gelukkig
dealquote:Op zaterdag 23 februari 2008 02:52 schreef Prospera het volgende:
[..]
Nee, vanaf 280 melden dat je met eentje bezig bent
Valt toch niets interessants te zien, denk ik. Ik heb ze niet meer!quote:
Hoezo Natasia?quote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:03 schreef Prospera het volgende:
Brian nog steeds psp'en in afwachting van nieuws van Eric over zijn geliefde Nathasia.
[ afbeelding ]
Tis een wonder dat hij geen jeuk krijgt van die ongewassen dode pruik op haar hoofd![]()
Hare lieftallige verschijning vertoonde zich vanavond op een muziekavondje waar ook Eric&Palma voor uitgenodigt zijnquote:
omfgquote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:13 schreef Prospera het volgende:
Niet schrikken:
[ afbeelding ]
van Mokum![]()
sexy kontje van claire... NOTquote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:19 schreef Prospera het volgende:
Huub: je bent de enigste vrouw hier in huis.
Claire wil naar bed.
[ afbeelding ]
Een briefje voor Ericquote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:28 schreef Prospera het volgende:
Huub over Eric: of hij is zo lam of hij is chagie omdat hij dat niet is. In elk geval wordt het lachen met hem.
Bedankt Markquote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:29 schreef markisboer het volgende:
op is top Yavido
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:10 schreef Prospera het volgende:
[..]
Hare lieftallige verschijning vertoonde zich vanavond op een muziekavondje waar ook Eric&Palma voor uitgenodigt zijn
C'mon, die kan zich echt nergens meer vertonen.quote:
leuk plan van claire!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:30 schreef Yavido het volgende:
[..]
Een briefje voor Eric
[ afbeelding ]
ja, dat wijf heeft nog kids ookquote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:34 schreef Prospera het volgende:
[..]
C'mon, die kan zich echt nergens meer vertonen.
Heb medelijden met Jairo en Cheyenne
ík zag 2 beren broodjes smerenquote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:41 schreef fossil_fossil het volgende:
huub is nu met beren aan het spelen.....
een theepartijtje, met grote beer en kleine beer en huub met zijn zonnebril op
o dat was een wonder..... bovenwonder dat die beren smeren konden... hie hie hie... ha ha ha.... kom daarbij en ze keken erna... of zoiets........quote:
Maar hij ging er dus uit voor dat muziekgebeuren? Raar!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 03:49 schreef Disana het volgende:
Gelukkig, Eric is terug.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |