quote:
Op zaterdag 23 februari 2008 01:26 schreef yellowfirst het volgende:[..]
Mooi gezegd...maar des te intriester is het dat, zo blijkt uit de reakties, er dus eigenlijk geen show mogelijk is zonder Brian of Huub.....dè vrouwenmishandelaars/vrouwenbedriegers/vrouwen......etc....

Ik denk dat zo'n show wel mogelijk was geweest, als de redactie de tijd had gehad het programma te laten groeien. De originele bewoners waren daar prima toe in staat geweest, maar helaas vonden ze al snel dat ze moesten gaan "knallen" en dus werd Nathanael erin gezet.
Waar het programma begon met 10 personen waarvan 2 natuurlijke pesters (Brian en Natasia) zat het na een paar maanden al op 9 bewoners waarvan 3 (Nathanael erbij) natuurlijke pesters... dan krijg je dus een verschuiving van 20% natuurlijke pesters naar 33%
En vervolgens kwam Huub binnen.... en Huub is volgens mij een jongentje wat vroeger gepest werd maar de rollen inmiddels al jaren omgedraaid heeft...... toen werd het dus bijna 50/50 qua pesters vs niet-pesters..
Wat mij betreft is het moment dat Nathanael erin kwam dus het moment dat de redactie het geduld niet meer had om te kijken of een meekijk-programma ook op een normale manier zou kunnen scoren. Dat was in 2 maanden niet gelukt en dus moest het dan maar met grof geweld (letterlijk) en idd.. vanaf de clashes tussen Huub en Nathanael zijn er niet alleen veel meer kijkers, ook de COSsen lopen vanaf dat moment storm... het gros van de posters die hier nu posten zijn dat pas vanaf februari gaan doen, er zijn er maar heel weinig meer over die er ook in de eerste 100 COSsen al bij waren.
Waarom denk ik dat het programma toch wel was gaan scoren?? Omdat mensen ergens aan wennen, en dagelijks een beetje kunnen "gluren" in het huishouden van een ander is nou eenmaal gewoon lekker.
Je merkt het nu zelfs: iedereen loopt te zeiken dat het programma kut is geworden, dat de streams bagger zijn enz. enz. enz... maar ze blijven wel kijken... en COSsen volbaggeren, en als er even niets gebeurt dan keuren ze voor zichzelf goed dat er off-topic geouwehoer in de COS staat, omdat er op de streams toch niets gebeurt.
Zo blijven we aan minimaal 4 COSsen per dag zitten... het is dus gewoon verslavend, en dat was de saaie versie uiteindelijk ook wel geweest
[ Bericht 0% gewijzigd door Leandra op 23-02-2008 01:58:15 (typo) ]
Wullie bin KOEL ©
SonealWhy be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible
?