Dat sowieso. Er zijn dagen geweest waarop acht of negen topics volgepost werden.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:07 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Meer de reeks dan het topic
De delen vliegen je op sommige dagen echt om je oren
Nouja zegquote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:13 schreef OA het volgende:
schoonOA en OAdin zijn aan het klussen...
Ik zit op de bank met de laptop!![]()
Nu word ik er echter wel op uitgestuurd... ff naar de gamma.Nou ja, dat overleef ik wel.
Dat zekerquote:
Ik hoor juist positieve recensies van studiegenoten van mequote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:35 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Nee het is een verfilming van een boek van Steven King. Maar wat een graftfilm was dat zeg!
Tenzij het de allereerste keer is voor de pilootquote:Op zaterdag 23 februari 2008 13:16 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Daarvoor dan weer wel
Maar als je geland bent klap je toch hopelijk niet?
Vreemdquote:Op zaterdag 23 februari 2008 14:21 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Tering. Fucking netwerk deed het gisteren wel gewoon
En vanochtend ook nog en opeens is het mis.
Klote zooi!
Eigenlijk alles. Die hele mist slaat nergens op! En dan die wezens ook niet eigenlijk. Het is een horror-film, maar doet me daar in geen enkel opzicht aan denken.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 14:25 schreef MPG het volgende:
Ik hoor juist positieve recensies van studiegenoten van me
Wat vind je er zo slecht aan als ik vragen mag?
Die mist lijkt me wel essentieel voor de filmquote:Op zaterdag 23 februari 2008 14:28 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Eigenlijk alles. Die hele mist slaat nergens op! En dan die wezens ook niet eigenlijk. Het is een horror-film, maar doet me daar in geen enkel opzicht aan denken.
Ik snap dat de mist essentieel is voor de film, maar zoals je zegt komt dat mijns inziens niet uit de verf.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 14:31 schreef MPG het volgende:
[..]
Die mist lijkt me wel essentieel voor de film
Jammer dat t in jouw opninie niet echt uit de verf komt als horrorfilm.
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 14:19 schreef MPG het volgende:
[..]
Aah, jij ging vanavond met papier housen
Doe papier de groeten van me
[..]
Papiir
Doe Houniet vanavond de groeten van me
Niks mis meequote:Op zaterdag 23 februari 2008 14:53 schreef Sjowhan het volgende:
Lekkere bak pot bosvruchtenthee gezet.
Heb voor op 't werk van die 1kops-smaakjes gehaald bij de dirk, warne in de aanbieding. Aangezien op 't werk enkel de normale isquote:
Goed plan. Ik neem ook thee mee naar de uni, voor als de kantine dicht isquote:Op zaterdag 23 februari 2008 15:16 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Heb voor op 't werk van die 1kops gehaald bij de dirk, warne in de aanbieding. Aangezien op 't werk enkel de normale is
We hebben enkel automaten-koffiequote:Op zaterdag 23 februari 2008 15:17 schreef MPG het volgende:
[..]
Goed plan. Ik neem ook thee mee naar de uni, voor als de kantine dicht isDe koffie uit de automaat is namelijk niet te zuipen
Hehe, mooi dat het tijdstip van de dag bepaald of automatenkoffie lekker isquote:Op zaterdag 23 februari 2008 15:19 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
We hebben enkel automaten-koffie. 's Ochtends is 't wel te doen, maar 's middags liever een bak thee
Mja, ik ben 't zat na 12uurquote:Op zaterdag 23 februari 2008 15:19 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Hehe, mooi dat het tijdstip van de dag bepaald of automatenkoffie lekker is
mag ik dat even opschrijven?quote:Op zaterdag 23 februari 2008 14:25 schreef MPG het volgende:
Nouja zeg
JIJ bent de man in huis. JIJ hoort die klussen allang gedaan te hebben.
Linkje in sigquote:
Heel goed Muck, direct vastleggen!quote:
quote:
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 15:42 schreef OA het volgende:
[..]
Heel goed Muck, direct vastleggen!![]()
Pwn MPG![]()
niks mis meequote:Ik heb een tyfushekel aan klussen en mijn vriendin heeft een hekel aan boodschappen doen, naar de bakker/slager/markt gaan.
Nou, dan draaien we de traditionele rolverdeling toch om!![]()
Ik had je al gewaarschuwdquote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:35 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Nee het is een verfilming van een boek van Steven King. Maar wat een graftfilm was dat zeg!
ik heb gek genoeg nog nuttige dingen gedaan ook vandaag....quote:Op zaterdag 23 februari 2008 15:57 schreef Aarti het volgende:
wat een niksdoendag
ik binnenkort een keer eigenlijk!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:00 schreef Aarti het volgende:
en ik wilde er morgen heen
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 15:57 schreef Aarti het volgende:
wat een niksdoendag
klinkt zo bekend hequote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:14 schreef Aarti het volgende:
ik had zo een grote to -do-list, dat ik er maar niet aan begonnen ben
Hehe, Juno daarintegenquote:Op zaterdag 23 februari 2008 15:57 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Ja ik weet het. Maar ja, ik wilde het toch ook ff meemaken. Maar echt wat een pauperfilm!
die wil ik ook nog zien ja...quote:
Hehe, ik ben van de week naar Sweeney Todd geweest en naar Juno en naar euhm nog eentje. Maar dat was nietsquote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:30 schreef Muck het volgende:
[..]
die wil ik ook nog zien ja...
damn er zijn teveel toffe films op het moment!
No Country For Old Men is een goedequote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:30 schreef Muck het volgende:
[..]
die wil ik ook nog zien ja...
damn er zijn teveel toffe films op het moment!
JOAHquote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:43 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
No Country For Old Men is een goede
sweeney todd schijnt ook tof te zijn ja...quote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:33 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Hehe, ik ben van de week naar Sweeney Todd geweest en naar Juno en naar euhm nog eentje. Maar dat was niets
quote:
You start fighting, don't you dare give up on me now. I've had enough, stop mucking around and start breathing.
Mucken ftw!quote:
Juno en Sweeney Todd ben ik ook allebei geweest. Coole films!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:33 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Hehe, ik ben van de week naar Sweeney Todd geweest en naar Juno en naar euhm nog eentje. Maar dat was niets
IK OOK!quote:
Lijkt me ook wel tof iddquote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:43 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
No Country For Old Men is een goede
Alles ligt al klaarquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |