quote:
quote:
Daar kan ik me wel in vinden jaquote:Op zondag 2 maart 2008 20:10 schreef CJ het volgende:
Ik hoop op een Joss Stone achtig album. Een mengeling van soul, R&B en een vleugje rock. Dus in de stijl van dit en dit. Dan kan ze bij mij helemaal niet meer stuk.
Hoe heerlijk Brabants.quote:Op zondag 2 maart 2008 23:05 schreef vw_caddy het volgende:
In Brabant is het feest Zie het filmpje daar.
quote:
ROFL @ Poll op die site.quote:Op zondag 2 maart 2008 23:05 schreef vw_caddy het volgende:
In Brabant is het feest Zie het filmpje daar.
Echt? Is daar een filmpje van?quote:Op maandag 3 maart 2008 12:07 schreef BVO het volgende:
Toch grappig dat ze tijdens Idols 2 tijdens de auditie afviel.
En Alice en Meike glansrijk doorgingen.
6 maanden voor een album vind ik nog steeds niet veel, zeker omdat ze de komende maanden als het goed is overvol is met optredens.quote:Op zondag 2 maart 2008 21:37 schreef Cee het volgende:
Woah, ze gaan dus echt tijd en moeite steken in de nummers op het album? Volgens mij is dit een unicum op Idols-gebied. Ik verwacht veel goeds. Don't let me down.
quote:Op maandag 3 maart 2008 12:07 schreef BVO het volgende:
Toch grappig dat ze tijdens Idols 2 tijdens de auditie afviel.
En Alice en Meike glansrijk doorgingen.
Hmm ik had beter verwacht van Nikki. Die gast zingt echt goed.quote:Op maandag 3 maart 2008 18:45 schreef Cee het volgende:
[..]
Vanochtend was ze bij Giel te gast, half 8 's ochtends en ze klonk super toen ze haar single deed. En een uurtje later ook nog Billy Jean in duet met de ongelofelijk schattige Jason Mraz, die ook in de studio was.
GEWELDIG!!!!quote:Op maandag 3 maart 2008 18:45 schreef Cee het volgende:
Vanochtend was ze bij Giel te gast, half 8 's ochtends en ze klonk super toen ze haar single deed. En een uurtje later ook nog Billy Jean in duet met de ongelofelijk schattige Jason Mraz, die ook in de studio was.
Ja! Ik vond dat ze Billy Jean vanmorgen geweldig deed. Wat een heerlijke stem heeft ze.quote:Op maandag 3 maart 2008 19:00 schreef Liquidootje het volgende:
Maar dit moet Nikki gewoon doen. Sensual jazzy pop smokey rnb vocals.
De gemiddelde artiest treed volgens mij 5 tot 7 dagen per week op, dat is part of the deal...quote:Op dinsdag 4 maart 2008 18:09 schreef Hockeylotje het volgende:
Ik vind het niet normaal hoe goed zij nog kan zingen, terwijl ze echt al een aantal weken, zoveel zingt!
Dan moet je stem toch wel een keer dood zijn ?
Echt een heerlijk zwoele stem, zo moet ze altijd zingen.quote:Op maandag 3 maart 2008 23:09 schreef Arcee het volgende:
Ja! Ik vond dat ze Billy Jean vanmorgen geweldig deed. Wat een heerlijke stem heeft ze.
oké daar heb je wel gelijk in!quote:Op dinsdag 4 maart 2008 18:43 schreef TheVulture het volgende:
[..]
De gemiddelde artiest treed volgens mij 5 tot 7 dagen per week op, dat is part of the deal...
Hello World zit trouwens de hele dag al in mijn kop
Ja hoor, de officiele videoclip...quote:Op woensdag 5 maart 2008 19:37 schreef Hockeylotje het volgende:
[..]
oké daar heb je wel gelijk in!
Bij mij ook, alleen ken ik de tekst nog niet zo goed, dus zing ik steeds 't zelfde!
http://nl.youtube.com/watch?v=Qy3VvLx0oPk Hier is trouwens de officiële videoclip!
"Wat ga je nu doen?"quote:
Ik bedoelde de officiële singlequote:Op donderdag 6 maart 2008 16:54 schreef lindaatjuh het volgende:
[..]
Ja hoor, de officiele videoclip...
Sven kan je in hele woorden eventjes doorgeven waar de andere topics zijn gebleven?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:11 schreef Svensational het volgende:
-->MUZ
quote:Op vrijdag 7 maart 2008 22:25 schreef Hockeylotje het volgende:
[..]
Sven kan je in hele woorden eventjes doorgeven waar de andere topics zijn gebleven?
Oh, sorry, je wilt het van Sven horen.quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:45 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
De topics van Nikki, Nathalie en Charlene gaan naar het forum Muziek , het Livetopic wordt omgedoopt tot algemeen Idolstopic en gaat samen met het American Idol topic en het Deutschland sucht den Superstar topic naar Soaps, Showbizz & Sterren
Het Idolsforum is dicht.
ik heet gewoon Annelot hoor.. en ik weet niet hoe jij over mij denkt, maar ik ben niet debiel (daarvoor zou mijn IQ een heeeeel stuk lager moeten zijn..)quote:
Dus als iemand anders de moeite neemt om antwoord te geven negeer je dat maar gewoon, of watquote:Op zaterdag 8 maart 2008 22:16 schreef Hockeylotje het volgende:
[..]
ik heet gewoon Annelot hoor.. en ik weet niet hoe jij over mij denkt, maar ik ben niet debiel (daarvoor zou mijn IQ een heeeeel stuk lager moeten zijn..)
maar aangezien Sven de moderator was, vroeg ik het inderdaad aan hem..
ja!quote:Op zondag 9 maart 2008 13:15 schreef shiNinG_staR het volgende:
Staat Nikki nou al op 1?
quote:Op zondag 9 maart 2008 13:16 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Dus als iemand anders de moeite neemt om antwoord te geven negeer je dat maar gewoon, of wat?
bronquote:1 Nikki - Billie Jean
2 M.RONSON FT A. Nikki-valerie
3 Nikki-mercy
4 Nikki-bleeding love
6 Nikki-chasing pavements
7 Nikki-father and friend
8 Nikki-built to last
10 Nikki-i don't wanna hurt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |