Ze geven er een draai aan.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:28 schreef diedirk het volgende:
Mensen heb net Netty gesproken en hij schijnt hem grappenderwijs nagetrapt te hebben.......Duss
Oeh, scherpquote:Op zondag 17 februari 2008 21:21 schreef Jajong het volgende:
[..]
Het feit dat je meent dat je 'optrekt' met Brian zegt al genoeg over je realiteitszin.
Maar je zit hier in een gouden kooi topic.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:28 schreef Jajong het volgende:
[..]
Dat zal best, ik ken hem alleen van zijn trainingsfilmpjes en de para remixes. Ik vind het een loser en ik wil echt niet goedpraten wat hij BUITEN de ring laat zien en heeft gezien en het zal best zo zijn dat deze situatie bij zijn karakter past maar
a) Het is nog niet eens duidelijk wat er echt is gebeurd en
b) Dit is echt niet de eerste keer dat een beginneling zo'n fout maakt en het zal ook niet de laatste keer zijn, en het is heus niet zo dat elke keer dat dit gebeurd dat we te maken hebben met een aggressieve mafkees zoals Brian.
Hadden we natuurlijk kunnen weten, hij had z,n lolbroek aan!quote:Op zondag 17 februari 2008 21:28 schreef diedirk het volgende:
Mensen heb net Netty gesproken en hij schijnt hem grappenderwijs nagetrapt te hebben.......Duss
Negatieve publiciteit bestaat niet. Mensen die kickboksen hiervoor een hersenloze brute sport vonden zullen dat in 99% van de gevallen altijd blijven vinden, dus het feit dat Brian hier -schijnbaar- iets doms doet zal echt weinig negatieve invloed hebben op de sport.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:29 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
[..]
ik zit een beetje rond te surfen op kickbox sites en lees maar eens hoe blij ze zijn met brainless, want hij is echt brainless.hele mooie reclame voor die Sport. ( nouja sport)
Eens.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:29 schreef Jajong het volgende:
[..]
Hier, weer andere berichten. Ik hou me wat dat betreft op de vlakte tot ik de beelden zie.
Dat was heeeeeeel sarcastisch bedoeld hoor!quote:Op zondag 17 februari 2008 21:29 schreef Jajong het volgende:
[..]
Hier, weer andere berichten. Ik hou me wat dat betreft op de vlakte tot ik de beelden zie.
Die ligt nou in plaats van Brain in de Hoogstraat....je zal het wel jammer vinden Toch?quote:Op zondag 17 februari 2008 21:15 schreef noekje het volgende:
Maar hoe is het nu met Yuri?
Ik lees op VOL precies hetzelfde...doe haar de groeten, grappenderwijs dan hè?quote:Op zondag 17 februari 2008 21:28 schreef diedirk het volgende:
Mensen heb net Netty gesproken en hij schijnt hem grappenderwijs nagetrapt te hebben.......Duss
ik zie je nu al Fluiten!quote:Op zondag 17 februari 2008 21:29 schreef Jajong het volgende:
[..]
Hier, weer andere berichten. Ik hou me wat dat betreft op de vlakte tot ik de beelden zie.
Volgens mij wordt je niet gediscwalificeerd als je uit enthousiasme nog wilt doorgaan als die nog niet op de grond ligt.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:32 schreef ericahysterica het volgende:
Tijdens Yuri's val nagetrapt? Hmm, ik denk dat Yuri dan al wankelend naar de grond gaat en de scheids te kennen geeft dat hij 8 tellen wilt geven. Brian hoort/ziet dit niet of wilt het niet horen en die trap alsnog geeft. Dit is wat ik me erbij voorstel, maar denk toch dat het natrappen op de grond zal zijn. Dus niet tijdens de val, maar na de val.
Al met al, geen goede reclame dus wat ik van te voren dacht.
Alhoewel, dit laat zien aan de leken dat het geen straatvechten is en dat wel degelijk regels aan de sport verbonden zijn
bron kickboxsite
Het is heel simpel. Er zijn beelden van en die zullen uitwijzen wat er gebeurde.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:34 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ben toch heel benieuwd welke draai A en B hieraan gaan geven,
bovendien is Eric morgen een paar uur buiten de kooi
We geven hier dan ook ons oordeel over brian en niet over de ander kickboksers.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:28 schreef Jajong het volgende:
[..]
Dat zal best, ik ken hem alleen van zijn trainingsfilmpjes en de para remixes. Ik vind het een loser en ik wil echt niet goedpraten wat hij BUITEN de ring laat zien en heeft gezien en het zal best zo zijn dat deze situatie bij zijn karakter past maar
a) Het is nog niet eens duidelijk wat er echt is gebeurd en
b) Dit is echt niet de eerste keer dat een beginneling zo'n fout maakt en het zal ook niet de laatste keer zijn, en het is heus niet zo dat elke keer dat dit gebeurd dat we te maken hebben met een aggressieve mafkees zoals Brian.
Wij kickboxleken hadden dat wel door hoorquote:Op zondag 17 februari 2008 21:33 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Dat was heeeeeeel sarcastisch bedoeld hoor!
"Ze" zijn dat echt niet vergeten, maar het heeft werkelijk waar geen ruk te maken met Brian die natrapt tijdens een wedstrijd.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:30 schreef coldstar het volgende:
[..]
Ach da tvergeten ze hier gemakshalve steeds maar weer. Ook Lieke heeft hij bij haar keel gegrepen en wat te denken van die dreigingen tegen over Lieke....... Spontane Altzheimer als het over Huub gaat noemen ze dat.
haha het was ook een grapje van mij ...maar iedereen nemt het serieus op.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:33 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik lees op VOL precies hetzelfde...doe haar de groeten, grappenderwijs dan hè?
Ik ben heel nieuwsgierig:quote:Op zondag 17 februari 2008 21:35 schreef Jajong het volgende:
[..]
Het is heel simpel. Er zijn beelden van en die zullen uitwijzen wat er gebeurde.
Volgens mij is Brian niet echt geliefd bij het publiek dus hij zou no matter what zijn uitgefloten waarschijnlijk dus daar zou ik geen conclusie aan vast binden. Ik begrijp niet echt waarom er een no contest is gekomen, als hij echt na zou hebben getrapt op de grond zou hij simpelweg geDQed worden.. Maarja we zullen zien.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:35 schreef mazaru het volgende:
[..]
Volgens mij wordt je niet gediscwalificeerd als je uit enthousiasme nog wilt doorgaan als die nog niet op de grond ligt.
Dus lijkt het me dat hij getrapt heeft terwijl die al op de grond lag. Vandaar ook het fluitconcert.
Als ik die wedstrijden op tv zie, dan zie ik ook dat ze wel eens doorgaan als de ander wankelt, maar ik hoor daar nooit gefluit op.
Maar dit is mijn simpele lekenmening
Dat is nu het grappige aan DGK, ze zenden alleen uit wat er in hun straatje past dus die trap na zien we never nooit. Thank God for You Tube.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:35 schreef Jajong het volgende:
Het is heel simpel. Er zijn beelden van en die zullen uitwijzen wat er gebeurde.
Was het maar zo simpel. Er zijn dan wel beelden, maar die krijgen ze in DGK niet te zien natuurlijk of ze zijn net zo geknipt en geplakt als de reguliere uitzendingen.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:35 schreef Jajong het volgende:
[..]
Het is heel simpel. Er zijn beelden van en die zullen uitwijzen wat er gebeurde.
Zodra de beelden er zijn ga ik ze hoogstpersoonlijk heeeeeeel neutraal bekijken!quote:Op zondag 17 februari 2008 21:36 schreef agter het volgende:
[..]
Ik ben heel nieuwsgierig:
Welke andere verhalen heb jij allemaal gehoord dan?
Sorry, ik weet niet wie "Netty" isquote:Op zondag 17 februari 2008 21:36 schreef diedirk het volgende:
[..]
haha het was ook een grapje van mij ...maar iedereen nemt het serieus op.
Alsof ik Netty de mother from hell ga spreken....
Dat hij simpelweg door ging omdat de scheids te laat was; m.a.w. Yuri lag nog niet op de grond en dat hij trapte toen hij al 'down' was. En daar weer variaties op.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:36 schreef agter het volgende:
[..]
Ik ben heel nieuwsgierig:
Welke andere verhalen heb jij allemaal gehoord dan?
Ja, die Huub is me toch een klootzak.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:20 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
ja............. wij verslaafden trekken al meer dan een jaar met die rat op. Wat hij tot nu toe heeft laten zien is geslepenheid, hypocrisie, minachting naar vrouwen, grootmoedswaanzin, leugens en lafheid.
Daarom hoef ik geen verstand van die sport te hebben............sterker nog hij is een aanfluiting voor die sport, hij maakte vanvond de perfecte anti reclame, maar jij mag hem best verdedigen hoor .......vind ik wel moedig van je
Denk je nou echt dat DGK de enige is met camera's daar ofzo? Dit event draait allerminst om Brian ofzo. Dit hele event wordt naar alle waarschijnlijkheid in zijn volledigheid uitgezonden op SBS6.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:38 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat is nu het grappige aan DGK, ze zenden alleen uit wat er in hun straatje komt dus die trap na zien we never nooit. Thank God for You Tube.
Anders check je eerst je eigen posts even voordat je reageert..quote:Op zondag 17 februari 2008 21:27 schreef coldstar het volgende:
[..]
Je moet lezen waar mijn post betrekking op heeft. Dit is een antwoord op een andere user. Lees eerst even als je ergens op reageerd.
Je betrekt t weer op Huub, en dat bedoelde ikquote:En da theeft niets te maken of je hem nou wel of niet mag. Botje bulding ( Huub) durft niet...
Zo is dat. No contest klinkt nou niet bepaald vlijend voor brian.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:37 schreef Jajong het volgende:
[..]
Volgens mij is Brian niet echt geliefd bij het publiek dus hij zou no matter what zijn uitgefloten waarschijnlijk dus daar zou ik geen conclusie aan vast binden. Ik begrijp niet echt waarom er een no contest is gekomen, als hij echt na zou hebben getrapt op de grond zou hij simpelweg geDQed worden.. Maarja we zullen zien.
Dan is het combi van onervarendheid van Brainless en de onoplettendheid van de scheids..dus de organisatie om het zo maar te zeggen.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:39 schreef Jajong het volgende:
[..]
Sorry, ik weet niet wie "Netty" is
[..]
Dat hij simpelweg door ging omdat de scheids te laat was; m.a.w. Yuri lag nog niet op de grond en dat hij trapte toen hij al 'down' was. En daar weer variaties op.
Kijk ze eens actief hen spel tegen Huub en Claire spelen.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:39 schreef AnTjUh het volgende:
de rusjuhs doen voor spek en bonen mee
En dan vooral dat je nog heel moedig gevonden wordt ook hier. Dat is even wat. Dat je moedig gevonden wordt, omdat je de mening van jezelf hier durft te posten.....quote:Op zondag 17 februari 2008 21:21 schreef Jajong het volgende:
[..]
Het feit dat je meent dat je 'optrekt' met Brian zegt al genoeg over je realiteitszin.
quote:Op zondag 17 februari 2008 21:39 schreef neehe het volgende:
[..]
Ja, die Huub is me toch een klootzak.![]()
Het had maar met 1 iemand te maken en dat was HUUB! De vuile klootzak!quote:Op zondag 17 februari 2008 21:42 schreef Scandalous het volgende:
gediskwalificeerd?wat typisch, dat natrappen! Ik ben benieuwd naar hoe hij het zal navertellen, het was vast niet zijn schuld
quote:Op zondag 17 februari 2008 21:43 schreef coldstar het volgende:
[..]
En dan vooral dat je nog heel moedig gevonden wordt ook hier. Dat is even wat. Dat je moedig gevonden wordt, omdat je de mening van jezelf hier durft te posten.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |