http://www.telegraaf.nl/b(...)ijstand__.html?p=3,1quote:Vuil ophalen of uitkering wordt gekort
door Eric de Brouwer
ROTTERDAM - De snoeiharde aanpak van hufterige bijstandstrekkers in Rotterdam is een groot succes
Een lik-op-stukbeleid, waarbij deze lieden worden gedwongen om aan de slag te gaan bij de gemeentelijke reinigingsdienst Roteb, heeft er toe geleid dat meer dan 1500 van hen uit de bijstand zijn gehaald. Dat levert de gemeente Rotterdam een besparing van uitkeringsgeld op van maar liefst 16 miljoen euro.
De sociale dienst in de Maasstad heeft 336 horken gekort op hun uitkering, omdat ze niet bij de Roteb wilden gaan werken. Van 460 lieden werd de bijstand zelfs helemaal stopgezet, omdat zij niet reageerden op oproepen van de dienst of omdat zij niet kwamen opdagen bij afspraken.
Dat blijkt uit een tussentijdse evaluatie van het zogeheten project WerkDirect. De resultaten daarvan worden morgen officieel gepresenteerd door de Rotterdamse PvdA-wethouder Dominic Schrijer (Sociale Zaken).
Verlengen
WerkDirect ging in mei 2005 van start en loopt voorlopig nog door tot mei van dit jaar. Maar Schrijer kondigt nu al aan dat hij, gezien de positieve resultaten, de gemeenteraad zal gaan voorstellen om het project met twee jaar te verlengen, tot mei 2010. " Mijn motto is dat iedereen die kán werken aan de slag gaat" , stelt Schrijer.
Rotterdam richt zijn pijlen vooral op uitkeringsfraudeurs, op lieden die een terugkeer naar het arbeidsproces constant saboteren (bijvoorbeeld doordat ze niet genoeg solliciteren), of die een 'pandverbod' hebben, omdat ze agressief waren tegen personeel van de sociale dienst
Je leest de krant natuurlijk om je een ongeluk te lachen iedere dag.quote:Op zondag 17 februari 2008 11:44 schreef qwertysss336 het volgende:
wie is er nou objectief als je ook 'grappig' kan zijn.
Allemachtig, het is nog echt ook.quote:Op zondag 17 februari 2008 11:45 schreef Yildiz het volgende:
Kinderarbeid was toch verboden?
Dat schrijf je in een schoolkrant nog nietquote:AMSTERDAM - De Marokkaanse stadsdeelraadvoorzitter Marcouch vindt dat notoire relschoppers het land uitgezet moeten worden.
Van buitenlanders met een verblijfsvergunning moet elke vijf jaar worden onderzocht of zij 'een gevaar voor de samenleving' zijn, zo zegt Ahmed Marcouch tegen Het Parool. Op die manier kunnen jongens die zich misdragen, veel gemakkelijker het land worden uitgezet, aldus PvdA-stadsdeelvoorzitter Ahmed Marcouch van Slotervaart tegen de krant.
Aanleiding voor de opmerking van Marcouch is het feit dat vijf jongens die een week voor oud en nieuw uit de gevangenis werden vrijgelaten, opnieuw de buurt onveilig maakten. Bij één van de jongens bleek de verblijfsvergunning te zijn verlopen. Marcouch dringt er bij de IND op aan de jongen het land uit te zetten.
Marcouch heeft het vooral over kinderen en volwassenen die naar Nederland kwamen in het kader van gezinshereniging. Vaak hebben zij geen Nederlands paspoort. Nu krijgen ze vrijwel probleemloos elke vijf jaar hun verlenging.
Als jongeren die zich misdragen echt risico lopen het land uitgezet te worden, zal dat anderen intomen, aldus Marcouch tegen Het Parool.
De Marokkaan Marcouch schuwt de harde uitspraken niet. Eerder sprak hij al over een groepje 'tuig' dat zijn Slotervaart verziekt ten koste van de overgrote groep goedwillende Marokkanen in de wijk.
Marcouch is van de PvdA, de partij die de problemen altijd het liefst bedekt.
Hij wil dat overlast gevende jongeren worden opgepakt, opgesloten om pas weer te worden losgelaten als ze een opleiding hebben afgemaakt. 'Ter Beschikking stelling van het Onderwijs, TBO, noemt hij dat.
Volgens Het Parool lopen politici uit het hele land uit om het 'wonder van Slotervaart' te bekijken. Marcouch noemt het lachend 'een politiek Mekka', in Het Parool. 'Ik kan politici ervan overtuigen dat wie in Slotervaart een doorbraak forceert, een doorbraak kan forceren in het hele land', aldus de krant.
Dat vragen ze ook tijdens de sollicitatie procedure bij de telegraaf: heb jij ooit voor de schoolkrant gewerkt?quote:Op zondag 17 februari 2008 11:50 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Dat schrijf je in een schoolkrant nog niet
Tot een maand of 2 geleden viel dit geblaat wel mee trouwens, en die écht ultieme bagger kwam vrij plotseling. Volgens mij hebben ze sinds dat moment een paar stagiairs in dienst genomen die wat teveel vrijheid hebben
quote:Op zondag 17 februari 2008 11:39 schreef rednajt het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)ijstand__.html?p=3,1
hahahahah het nivo van de telegraaf wordt gewoon lachwekkend...![]()
Nou, lees even verder en we zien:quote:Op zondag 17 februari 2008 11:39 schreef rednajt het volgende:
hufterige bijstandstrekkers, deze lieden, horken
Ik zie je punt niet (bij dit bericht tenminste)quote:uitkeringsfraudeurs, op lieden die een terugkeer naar het arbeidsproces constant saboteren, die een 'pandverbod' hebben, omdat ze agressief waren tegen personeel van de sociale dienst
Ja, en 'hoezo' dan?quote:Op zondag 17 februari 2008 11:44 schreef The_Forcer het volgende:
Hoezo lees je de telegraaf? En echte taalpuristen zeggen niveau en niet nivo.
Dit is niet "we gaan eens een keertje zeggen waar het op staat, dan zijn we maar politiek incorrect!", dit is gewoon rotzooi.quote:Op zondag 17 februari 2008 14:35 schreef BasEnAad het volgende:
Wat in het krantenbericht staat mag ook wel eens gezegd worden hoor.
Als elke krant even politiek correct was, valt er ook niets te kiezen.
Het woord dat je zoekt is 'riooljournalistiek'...quote:Op zondag 17 februari 2008 14:44 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Dit is niet "we gaan eens een keertje zeggen waar het op staat, dan zijn we maar politiek incorrect!", dit is gewoon rotzooi.
Nou, journalistiek wil ik het niet noemen...quote:Op zondag 17 februari 2008 14:47 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Het woord dat je zoekt is 'riooljournalistiek'...
duidelijk iemand die nooit de telegraaf leest....quote:Op zondag 17 februari 2008 17:31 schreef RickoKun het volgende:Telegraaf
4 levensgrote plaatjes om de voorpagina met daarop:
- Bejaarde die een lintje krijgt
- 2 bejaarden die 80 jaar getrouwd zijn
- Huisvrouwen op de RAI
+ 4 artikeltjes die samen nog niet eens 1 a4 vol zetten.
+ 42 advertenties die al 80% van de voorpagina innemen.
Flikker op man,quote:Op zondag 17 februari 2008 17:52 schreef JohnDope het volgende:
[..]
duidelijk iemand die nooit de telegraaf leest....
haha, iddquote:Op zondag 17 februari 2008 17:54 schreef Koploperkopper het volgende:
Mensen die 'haha' op internet gebruiken.
enorme "oneliner": ;')quote:Op zondag 17 februari 2008 17:52 schreef JohnDope het volgende:
[..]
duidelijk iemand die nooit de telegraaf leest....
Ik kan de Telegraaf in 1 oneliner samenvatten: Wat de pappers en nathouders van Nederland liever niet in de media willen zien (en als ze de kans zouden krijgen, dat geen ook daadwerkelijk buiten de media zouden houden), maar wat de Burger zeker wel moet weten, dat plaatst de Telegraaf pontificaal op de voorpagina.
(dat is ook voornamelijk de reden dat veel zuurpruimen een hekel hebben aan de Telegraaf).
De Telegraaf schrijft juist niet over het meest belangrijke nieuws. In de Telegraaf lees je niet dat de VS in 1952 de democratisch gekozen minister van Iran uit de weg heeft geruimd voor olierechten of hoe Saddam Hoessein aan de macht is geholpen. Of is juist niet kritisch aangaande onze reden dat we in Afghanistan zijn gestationeert.quote:Op zondag 17 februari 2008 17:52 schreef JohnDope het volgende:
[..]
duidelijk iemand die nooit de telegraaf leest....
Ik kan de Telegraaf in 1 oneliner samenvatten: Wat de pappers en nathouders van Nederland liever niet in de media willen zien (en als ze de kans zouden krijgen, dat geen ook daadwerkelijk buiten de media zouden houden), maar wat de Burger zeker wel moet weten, dat plaatst de Telegraaf pontificaal op de voorpagina.
(dat is ook voornamelijk de reden dat veel zuurpruimen een hekel hebben aan de Telegraaf).
quote:Op zondag 17 februari 2008 18:21 schreef Koewam het volgende:
Het ergste is nog wel dat het de grootste krant van Nederland is. Het lijkt wel alsof ik omringd word door mongolen!
De telegraaf neemt de Vrouw tenminste serieus.quote:Op zondag 17 februari 2008 18:21 schreef zwemmerseczeem het volgende:
De telegraaf, met zijn speciale katern voor vrouwen..![]()
Nu te lezen op http://vrouw.telegraaf.nl:quote:Op zondag 17 februari 2008 18:36 schreef JohnDope het volgende:
[..]
De telegraaf neemt de Vrouw tenminste serieus.
Interessante onderwerpen hoor. Als vrouw wil je ook op de hoogte blijven, he? Kun je ook eventueel over andere dingen dan het priveleven van de buren praten als je met de overbuurvrouw een bakkie doet.quote:Op zondag 17 februari 2008 18:46 schreef xman het volgende:
[..]
Nu te lezen op http://vrouw.telegraaf.nl:
Britten ijdelst in Europa
Niet de Italianen maar de Britten zijn de ijdelsten van Europa.
’Meer vrouwen in smurfenland’
De heren in Smurfenland krijgen meer vrouwelijk gezelschap.
Boob jab: borstvergroting zonder operatie
De boob jab scheelt een hoop pijn en moeite vergeleken met de boob job, maar kost veel geld en gaat niet lang mee.
Maastricht: paradijs voor shopaholics
Maastricht: paradijs voor shopaholics
Bourgondisch en trendy zijn de kernwoorden van Maastricht. Wil je er naar toe? Vrouw heeft voor jou een unieke 'shop untill you drop'-aanbieding!
Ben jij nog wel zijn nummer 1?
Hoe zeker ben jij van de plaats bovenaan zijn lijstje? Doe de Valentine's Love Test!
Thierry Henry als cadeautje
Lichaamsgeur bepaalt perfecte match
Ruik aan je date en je weet meteen of er potentie in zit
Reageer!
Ik ben zo blij dat ik niet "serieus genomen" wordt.![]()
![]()
De Telegraaf is niet voor niets de grootste krant van Nederland, dat komt o.a. omdat stelletjes samen 1 krant moeten kiezen.quote:Op zondag 17 februari 2008 18:46 schreef xman het volgende:
[..]
Nu te lezen op http://vrouw.telegraaf.nl:
Britten ijdelst in Europa
Niet de Italianen maar de Britten zijn de ijdelsten van Europa.
’Meer vrouwen in smurfenland’
De heren in Smurfenland krijgen meer vrouwelijk gezelschap.
Boob jab: borstvergroting zonder operatie
De boob jab scheelt een hoop pijn en moeite vergeleken met de boob job, maar kost veel geld en gaat niet lang mee.
Maastricht: paradijs voor shopaholics
Maastricht: paradijs voor shopaholics
Bourgondisch en trendy zijn de kernwoorden van Maastricht. Wil je er naar toe? Vrouw heeft voor jou een unieke 'shop untill you drop'-aanbieding!
Ben jij nog wel zijn nummer 1?
Hoe zeker ben jij van de plaats bovenaan zijn lijstje? Doe de Valentine's Love Test!
Thierry Henry als cadeautje
Lichaamsgeur bepaalt perfecte match
Ruik aan je date en je weet meteen of er potentie in zit
Reageer!
Ik ben zo blij dat ik niet "serieus genomen" wordt.![]()
![]()
Nou, ik laat mijn lieve man alles kiezen, kranten en zo, daar heb ik als vrouw ook geen verstand van, he? Ik onthoud dan weer wel alle verjaardagen..quote:Op zondag 17 februari 2008 18:58 schreef JohnDope het volgende:
[..]
De Telegraaf is niet voor niets de grootste krant van Nederland, dat komt o.a. omdat stelletjes samen 1 krant kiezen.
Dat zijn keuzes die jij maakt.quote:Op zondag 17 februari 2008 19:00 schreef zwemmerseczeem het volgende:
[..]
Nou, ik laat mijn lieve man alles kiezen, kranten en zo, daar heb ik als vrouw ook geen verstand van, he?
Nou nou! Niet doen alsof je geen inbreng hebt.quote:Op zondag 17 februari 2008 19:00 schreef zwemmerseczeem het volgende:
[..]
Nou, ik laat mijn lieve man alles kiezen, kranten en zo, daar heb ik als vrouw ook geen verstand van, he? Ik onthoud dan weer wel alle verjaardagen..
Ik kan 's ochtends echt geen telegraaf lezen hoor. Zo verschrikkelijk chaotisch. En de "prive" koppen vallen je bijna aan.quote:Op zondag 17 februari 2008 18:58 schreef JohnDope het volgende:
[..]
De Telegraaf is niet voor niets de grootste krant van Nederland, dat komt o.a. omdat stelletjes samen 1 krant moeten kiezen.
In de Telegraaf is voor iedereen wat te lezen.
Tja het is mensen bezig houden met non-nieuws.quote:Op zondag 17 februari 2008 18:58 schreef JohnDope het volgende:
[..]
De Telegraaf is niet voor niets de grootste krant van Nederland, dat komt o.a. omdat stelletjes samen 1 krant moeten kiezen.
In de Telegraaf is voor iedereen wat te lezen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |