Komt omdat je aan Bo dachtquote:Op woensdag 20 februari 2008 08:02 schreef ijsmeis het volgende:
Ik verveel me voor het eerstop mijn werk.
Whehehe arbeider, alleen in het weekend leuke dingen doenquote:Op woensdag 20 februari 2008 09:30 schreef ijsmeis het volgende:
Ik krijg bijna de neiging om clichédingen te vragen als "gaan jullie nog iets leuks doen dit weekend?".
Ik duik bijna elke middag de stad in hierquote:Op woensdag 20 februari 2008 10:49 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
Whehehe arbeider, alleen in het weekend leuke dingen doen
Dat heb ik nou met het oostblok...quote:Op woensdag 20 februari 2008 13:16 schreef Xtreem het volgende:
Ik wil weer naar Azie. Ik heb het alweer gehad hier.
Ik heb een goed excuus: Ik moet nog studeren en ben blut.quote:Op woensdag 20 februari 2008 13:22 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Dat heb ik nou met het oostblok...
Dat is wel een ultiem slechte combi...quote:Op woensdag 20 februari 2008 13:26 schreef Alexxxxx het volgende:
ik heb een baan en ben blut
Zolang ze in de staat zijn die ze nu zijn nooitquote:Op woensdag 20 februari 2008 13:30 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Dat is wel een ultiem slechte combi...
Wanneer worden jouw visa's officieel 'gewilde klassiekers' (lees: geld waard)?
Ga'ns klussen dan, ipv verzamelenquote:Op woensdag 20 februari 2008 13:32 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Zolang ze in de staat zijn die ze nu zijn nooit
quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:49 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
Whehehe arbeider, alleen in het weekend leuke dingen doen
ik voel me nooit te goed om even een open deur in te rammenquote:Op woensdag 20 februari 2008 06:15 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Tjabs, die vond zelfs IK te makkelijk om te maken
quote:Op woensdag 20 februari 2008 13:25 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Ik heb een goed excuus: de staat weigert langer me te onderhouden
Het zit je echt dwars dat ik op jouw centen leef he? :quote:
een verpatsen, een demontern, en een klussenquote:Op woensdag 20 februari 2008 13:39 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Ga'ns klussen dan, ipv verzamelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |