Toen ik nog op studeerdequote:Op dinsdag 19 februari 2008 20:48 schreef Webkim het volgende:
'leuk' is dat he: "Hoeveel zijn het er?" "Weet je het zeker?" Alsof ze zich op de echo's en controles structureel vergissen. Als iemand mij nu vraagt hoe lang ik nog 'moet' zeg ik monter: " Nog drie maanden."![]()
[
Hij schommelt idd, maar vibreert ook in de zitting wat ik heb begrepen.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 22:45 schreef bixister het volgende:tril jij zo van binnen dan llewella? of bedoel je schommelstand?
Macka, wat fijn dat de rust geholpen heeft! en de slijmprop al verloren, spannend!
quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:49 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
hm dat is minder Silmarwen![]()
wel handig dat ze je gaan vertellen hoe je naar de wc moet
je schreeuwt t maar lekker van de daken hoor meis!quote:Op woensdag 20 februari 2008 10:14 schreef Maneki.Neko het volgende:
liza een blaasontsteking kan voor nare complicaties zorgen, ik zou er dus zsm iets aan laten doen als ik jou was!
Mooie echo lunastar, en mooi meisje heb je daar
lotje ik weet het, maar ik panieker graag ook altijd wel een beetjeHeb ik even nodig om op het moment zelf rustig te kunnen blijven
Als je het tot je knieen doet kun je je benen niet goed neerzetten en spreiden, waardoor je nog steeds je bekken en buikspieren aanspant ofzo.... Ik kreeg zoveel informatie dat niet alles is blijven hangen ben ik bang.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:32 schreef Maneki.Neko het volgende:
Wat is het nut van je broek tot aan je enkels doen ipv tot aan je knieenDaar heb ik nou nog nooit van gehoord!
Ik voel van alles maar vast niet dat waar jij op doeltquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:46 schreef _lotje_ het volgende:
[..]
je schreeuwt t maar lekker van de daken hoor meis!
maar.. voel je al wat?
10 augustus. sangdrax is ook op fok actief, telt dat als fokbaby dan?quote:Op woensdag 20 februari 2008 17:52 schreef Brighteyes het volgende:
En soms zien we dingen over het hoofd.
Wat is jullie datum Simmu? Dan kan ik jullie toevoegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |