Ik sluit me even bij Owlet aan. Doe je het alsjeblieft een beetje rustig aan? Ik ben ook erg van het "doorhobbelen, niet zeuren", maar ik ben daar tot twee keer toe na een KS toch echt erg met mijn neus op de feiten gedrukt.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 11:18 schreef Webkim het volgende:
[..]
Ik hou niet van rustig aan doen.
Van de kraamhulp en de consultatiebureaumevrouw moest ik bijvoorbeeld traplopen nog maar even zoveel mogelijk vermijden na de keizersnee. Maar euh: ja dahag!Het huis moet ook aan kant (douchecabines ontkalken zichzelf niet en we hebben hier heus niet zo'n robotstofzuiger om maar eens iets te noemen) en wandelen met Thomas in de Bugaboo is veel te leuk om mee te wachten.
Qua voedingen inderdaad een trubbelige nacht, maar ik heb de luxe dat ik voorlopig nog niet hoef te werken dus als ik overdag instort kan ik gewoon even
De sterilisator wil ik sowieso nog kopen en de kolf lijkt me wel handig om eventueel gelijk in huis te hebben, maar ervaringsdeskundige ben ik natuurlijk nog niet!quote:Inhoud: 1x Express II magnetron stoomsterilisator, 1x ISIS borstkolf, 2x 260ml zuigflessen (met langzame spenen), 2x 125ml bewaarflessen voor moedermelk (incl. afsluitplaatjes), 2x steriele reisverpakkingen met spenen voor pasgeborenen, 40x borstkompressen voor éénmalig gebruik.
Absouluut, ik heb er van boven de emmer gehangen zelfs, zo beroerd was ik. Ik heb net weer een buikgriepje bevochten, maar ik vind dat je van een bo vele malen zieker bent dan van een buikgriep. (die ik overigens nu voor de derde keer heb in 6 maanden, vraag me dan wel soms af of mijn weerstand minder is door de bv. Maar wrs komt dat eerder door Simons aanwezigheid op een kdv).quote:Op dinsdag 11 maart 2008 10:03 schreef Kersjes het volgende:
Ik heb me suf gegoogled, maar kun je nou ook misselijk worden van een bo?
Dus niet van de ab, echt van de ontsteking zelf bedoel ik.
Los van het feit dat ik niet zo heel erg geloof in "zo maar" pijn bij het begin van de borstvoeding (het zal vast wel kunnen maar negen van de tien keer zit er toch iets miniems niet helemaal lekker bij het aanleggen, denk ik) heb ik wel vaker gehoord dat vrouwen die nog borstvoeding geven tijdens de zwangerschap een periode erg last krijgen van hun ineens gevoelig geworden tepels. Soms zo erg dat ze moeten stoppenquote:Op dinsdag 11 maart 2008 14:02 schreef PM-girl het volgende:
O en wat ik me eigenlijk afvroeg - puur hypothetisch overigens - over het tandemvoeden. Ik lees namelijk nu over die pijn aan het begin van de bv. Maar als je je oudste nog steeds zou voeden, ook tijdens de zwangerschap en dan de tweede erbij, zou je die pijn dan ook hebben?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |