Ja, klopt. Maar ik kijk dan ook wel of ik er een 'goed' gevoel bij heb haha! En meestal gok is pas als ik er 2 weg kan strepen.quote:Op dinsdag 8 april 2008 15:00 schreef Repeat het volgende:
Maargoed, dat is theorie he. In praktijk kan je nog reteveel fout hebben op die manier...
quote:Op donderdag 10 april 2008 01:54 schreef intoxicated het volgende:
Jeetje, je zal het VGT-model (fout antwoord = strafpunten) toch maar bij normale tentamens hebben zeg...
()
hadden wij met alle multiple choice tentamens...quote:Op donderdag 10 april 2008 01:54 schreef intoxicated het volgende:
Jeetje, je zal het VGT-model (fout antwoord = strafpunten) toch maar bij normale tentamens hebben zeg...
()
Je moet de saxofoon gaan spelen.quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:13 schreef Repeat het volgende:
Bij het opruimen van mn kamer weer mn killerlongfunctieonderzoekuitslag terug gevonden.
Met een FEV1 1,4 liter meer dan predicted en FVC 1,2 meer dan pred, PEF bijna 2 meer...
Ik zou er 1 doneren als ik jou wasquote:Op zaterdag 12 april 2008 16:12 schreef Repeat het volgende:
Het is toch zonde om er niets mee te doen he
quote:Op vrijdag 11 april 2008 13:51 schreef starla het volgende:
[..]
Ik geef toch gewoon mijn mening, waar TS expliciet naar vroeg. Dat zulke noobs als jij op het gebied van dergelijke problemen mod kunnen worden zeg![]()
[..]
TS maakt nota bene de verstandigste opmerkingen i.t.t. alle hypochonders hier die bij elk pijntje denken aan de meest onwaarschijnlijke diagnose. Pijntje in hoofd = HERSENTUMOR!!! WTF!!! Pijntje op borst = HARTAANVAL JEWEETTOCH!!! ALARM!!! Pijntje in buik = APPENDICITIS!!!! NEE, NIET ERG GENOEG.....NECROTISERENDE ENTEROCOLITIS!!!! OH WACHT, KOMT ALLEEN BIJ KINDEREN VOOR....GERUPTUREERDE ANEURYSMA ABDOMINALIS!!! JA!!!! IK GA DOOD!
quote:
De heer H. is inderdaad heel erg zijn tijd vooruit ten opzichte van zijn generatiegenoten. Volgens mij heb ik hem ook op hyves.quote:Op zondag 13 april 2008 16:56 schreef Repeat het volgende:
[..]
dat iemand van 67 dit soort dingen op internet opzoekt trouwens, verwacht je eerder van een jongere generatie...
quote:Op woensdag 16 april 2008 20:42 schreef Heinekenner het volgende:
gidsenpapa
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I feel kinda Locrian today
Is dat de introweek voor Geneeskunde? Of algemeen voor studenten?quote:Op woensdag 16 april 2008 20:42 schreef Heinekenner het volgende:
Vandaag een act opgevoerd om door de selectieronde heen te komen om te mogen gidsen in de Eurekaweek dit jaar!
Als act hebben we een Uri Geller act gedaan waarbij we een teddybeer (gevuld met een waterballon vol ketchup en gehakt) die in een doos gestopt was doormidden hebben gezaagd met een asociaal grote zaag.![]()
Bijna gidsenpapa!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |