Ik vind Natalia ook niet op Britney lijken maar goed.quote:Op dinsdag 2 september 2008 15:28 schreef pberends het volgende:
[..]
Nee hoor, ze heeft een totaal andere kop.
quote:
Ik welquote:Op dinsdag 2 september 2008 22:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik vind die trailer niet zo heel erg tof
Dat is waarschijnlijk ook de filosofie erachterquote:Op woensdag 3 september 2008 09:06 schreef MrFl0ppY het volgende:
Het is wel duidelijk dat mocht het spel niks zijn dat je iig nog een paar goede filmpjes krijgt met hete chicks
Ik herken dat gevoelquote:Op dinsdag 2 september 2008 22:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik vind die trailer niet zo heel erg tof
Die EVA uit RA2 was lekkerquote:Op woensdag 3 september 2008 19:07 schreef Nietmachine2 het volgende:
Gelukkig kun je aan de hand van de trailer zien hoe de gameplay in elkaar zit eh. Of speel je de beta?
Mag ik je er trouwens aan herinneren dat RA2 ook een aardig babe gehalte had en toch algemeen gezien wordt als een erg goed spel.
imho is dit de generals van de RA serie..quote:Op dinsdag 2 september 2008 11:58 schreef Christie het volgende:
Ben ik de enige die vind dat het echte Red Alert gevoel ietwat ontbreekt bij het checken van de filmpjes, de screenshots en de website?
ik heb de beta gespeeld...quote:Op woensdag 3 september 2008 19:07 schreef Nietmachine2 het volgende:
Gelukkig kun je aan de hand van de trailer zien hoe de gameplay in elkaar zit eh. Of speel je de beta?
Mag ik je er trouwens aan herinneren dat RA2 ook een aardig babe gehalte had en toch algemeen gezien wordt als een erg goed spel.
Zoiets heb ik ook ongeveer. Ik wil het spelen omdat het een C&C-labeltje heeft, maar qua sfeer kan het toch bij verre niet tippen aan de eersten.quote:Op zondag 5 oktober 2008 20:58 schreef Sharkdoggie het volgende:
Echt legendarisch zullen nieuwe C&C games niet meer worden. Na Westwood waren de games wel redelijk leuk, maar vond ze zelf niet zo memorabel als voorgaande C&C games. Toch zou ik geen enkele C&C game willen overslaan blijf stiekem een fan omdat ze leuk genoeg blijven om te spelen. Het is gewoon jammer dat we beter gewend zijn.
Sinds EA het heeft overgenomen zo ongeveer dusquote:Op zondag 5 oktober 2008 20:45 schreef Tuvai.net het volgende:
De hele Command & Conquer ( + Red Alert) reeks was al ten dode opgeschreven na Generals. Jammer, want als er een reeks is waar ik van genoten heb vroeger is het C&C wel.
dat had ik ook gezien.. echt schandalig...quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 17:22 schreef xminator het volgende:
Zag vandaag in het bart smit krantje dit staan bij Red Alert 3:
'Aanrader! Beste red alert tot nu toe.'
oid.
quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 17:22 schreef xminator het volgende:
Zag vandaag in het bart smit krantje dit staan bij Red Alert 3:
'Aanrader! Beste red alert tot nu toe.'
oid.
Ik denk dat ze 'niet het beste red alert spel, maar nog steeds erg goed', niet zo'n beste reclame vondenquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 17:22 schreef xminator het volgende:
Zag vandaag in het bart smit krantje dit staan bij Red Alert 3:
'Aanrader! Beste red alert tot nu toe.'
oid.
werkelijk nooit gesnapt dat men die zo goed vind... AI is opzich wel goed maar b.v. in skirmish merkte je wel heel erg dat de AI maar 1 ding kon..quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 20:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
De beste RA... ROT TOCH OP MAN
RA1 was de beste, is de beste en zal ALTIJD de beste zijn!
Dat kan het nu nog steedsquote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:07 schreef mschol het volgende:
[..]
werkelijk nooit gesnapt dat men die zo goed vind... AI is opzich wel goed maar b.v. in skirmish merkte je wel heel erg dat de AI maar 1 ding kon..
RA2 was al een hele verbetering.. daar kwam hij al van alle kanten, iets wat ik em in 1 nog nooit heb zien doen... (ook altijd eerst achter miners aan, dat is in 2 veranderd naar warfactory, maar wijkt er makkelijker vanaf)quote:
Ze konden er ook niets bij zetten, of zoiets: 'vervolg van 'kaskraker' red alert 2.' oid.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:06 schreef rood_verzet het volgende:
[..]
Ik denk dat ze 'niet het beste red alert spel, maar nog steeds erg goed', niet zo'n beste reclame vonden
Zo veel tekst paste gewoon niet op de stickerquote:Op woensdag 22 oktober 2008 21:06 schreef rood_verzet het volgende:
[..]
Ik denk dat ze 'niet het beste red alert spel, maar nog steeds erg goed', niet zo'n beste reclame vonden
Ik hoop dat de units wel wat uitgebreider zijn dan in C&C3. Wat was dat een verschrikkelijke bullshit zegquote:Op donderdag 23 oktober 2008 18:42 schreef Pheno het volgende:
Ah, de babes in de FMV hebben elk twee pluspunten en het verhaal is klote. Klinkt als een slechte standaard pornofilm.
Bart Smit gaat em verkopen. Heb al een pre-preorder (quote:Op zondag 5 oktober 2008 14:21 schreef Sharkdoggie het volgende:
Weet iemand of de Premier Edition ook te koop zal zijn in NL? Tot nu toe heb ik het alleen gevonden bij een Engelse gameketen.
ik dan bij freerecordshopquote:Op donderdag 23 oktober 2008 20:10 schreef Devolution het volgende:
[..]
Bart Smit gaat em verkopen. Heb al een pre-preorder () geplaatst. Gewoon, vanwege mijn liefde voor de Ra-serie
quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 22:20 schreef raaavi het volgende:
[..]
ik dan bij freerecordshop
RedAlert 1 downloaden?
http://www.electronicarts.nl/games/13363,pccd/12051/
Sorry hoor, op de EA site nota bene... GDI en NOD in Red Alert?quote:Download Red Alert 1
Herleef Command & Conquer: Red Alert met deze gratis download. Speel met de GDI en de NOD zoals je dat jaren geleden zoveel gedaan hebt. Verfris je geheugen voordat je met Red Alert 3 aan de slag gaat en kom helemaal in rode sferen.
Ach, dan weet je weer hoe goed EA deze franchise kent.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 22:35 schreef MaxMark het volgende:
[..]
[..]
Sorry hoor, op de EA site nota bene... GDI en NOD in Red Alert?
Zie daar de hoeveelheid energie die EA in deze game gestopt heeftquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 22:35 schreef MaxMark het volgende:
[..]
[..]
Sorry hoor, op de EA site nota bene... GDI en NOD in Red Alert?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |