Die Amrabat is zo'n plaaggeest he. Cahais op zetten.quote:Op maandag 18 februari 2008 11:00 schreef Bullet-tooth het volgende:
Volgende week VVV moet gewoon 3 punten worden. Lastige pot wordt het zeker met een Amrabat die nog wel eens wat wil laten zien.
Voor Bruno is het afscheid al voor 13 april geplanned, beetje overbodig nieuws dus.quote:Geen officieel afscheid Ajacied Silva
FC Groningen nam zondag voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen AZ afscheid van Erik Nevland en Rasmus Lindgren. De twee spelers vertrokken in de voorbije transferperiode naar respectievelijk Fulham en Ajax. In de Euroborg was voor Bruno Silva geen publiekelijk afscheid georganiseerd.
FC Groningen achtte het niet verstandig om ook de Uruguayaan op het veld te laten verschijnen. Silva forceerde afgelopen maand een transfer naar Ajax en had van de supporters vermoedelijk een striemend fluitconcert gekregen. "Jammer dat hij geen afscheid kon krijgen", zei trainer Ron Jans na afloop.
fcupdate
quote:Straffen betaald voetbal:
FC Groningen: algemeen directeur J.D. Nijland
Een berisping ter zake dat hij zich in de rust van de wedstrijd FC Groningen - Roda JC d.d. 3 februari 2008 onhoffelijk heeft gedragen ten opzichte van de scheidsrechter.
bron: KNVB
quote:Op maandag 18 februari 2008 12:01 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Voor Bruno is het afscheid al voor 13 april geplanned, beetje overbodig nieuws dus.
Jij ook geen spreekkoortjes meer doen he Hans, foei!!quote:FC meldt zich voor regionale jeugdopleiding
Jong FC Groningen
“Jong FC Groningen heeft gistermiddag op Sportpark Corpus den Hoorn met 2-2 gelijkgespeeld tegen Jong Vitesse. Door dit resultaat handhaaft de ploeg van trainer Erwin van de Looi zich in de top-drie van de Eredivisie voor Beloftenteams. Volgende week maandagavond gaat Jong FC Groningen op bezoek bij koploper Jong FC Twente.”
“Vandaag (woensdag – red.) zal FC Groningen zich bij de KNVB officieel aanmelden om per 1 juli 2008 te worden erkend als regionale jeugdopleiding. Op dit moment hebben vrijwel alle clubs in Nederland een eigen jeugdopleiding, in totaal 36. De KNVB heeft een traject ingezet waarbij het de insteek is om het opleiden van talenten te bundelen. FC Groningen wil in Noord-Nederland één van die opleidingscentra worden. Dit in navolging van de reeds officieel erkende regionale jeugdopleidingen van Vitesse/AGOVV en Twente/Heracles.”
“Mocht FC Groningen door de KNVB worden aangewezen als regionale jeugdopleiding, dan geeft dat opnieuw een extra meerwaarde aan de jeugdopleiding van FC Groningen. Het zou een nieuwe erkenning zijn van het vakmanschap voor de mensen die nu al in de jeugdopleiding van FC Groningen actief zijn. Dat binnen de huidige eerste selectie van trainer Ron Jans liefst acht spelers afkomstig zijn uit de eigen jeugdopleiding zegt veel over het uitstekende werk dat de laatste jaren op Sportpark Corpus den Hoorn is geleverd. Iets waarop we trots mogen zijn.”
Kas-systeem werkt
“Deze week gaan we ook met de directie van Lindegas om tafel zitten om de resultaten van het zogenaamde ‘kas-systeem’ te bespreken. Na een proef van bijna drie maanden, waarbij in een soort tunnel- tentconstructie licht en CO2 ervoor zorgen dat ook in de winterperiode het gras groeit, kunnen we stellen dat het systeem werkt. Het gras groeit en er is sprake van een dichtere grasmat. Deze techniek werd vooralsnog alleen gehanteerd in de kasbouw en is nu voor het eerst ook bij een voetbalclub toegepast. In andere stadions is tot dusver alleen een techniek met lampen gebruikt. Deze proef is dus uniek in Nederland. We gaan nu bekijken hoe we dit systeem kunnen voortzetten.”
Spreekkoren
“Minder goed nieuws is er te melden over de nasleep van de wedstrijd FC Groningen – Roda JC. Wij dienen ons te verantwoorden voor de geuite negatieve spreekkoren tijdens deze wedstrijd. De KNVB heeft ons in een brief gevraagd wat wij hebben gedaan om spreekkoren te voorkomen. Hieruit blijkt maar weer eens dat wij door dergelijk gedrag gedupeerd kunnen worden en dat spreekkoren de club daadwerkelijk schade kunnen berokkenen. Wij hopen dat een ieder zich dit nu nog nadrukkelijker gaat realiseren.”
Verbouwing
“De laatste weken zitten wij elke dinsdagochtend bij elkaar met de werkgroep die de verbouwing in Euroborg begeleidt. Het plaatsen van ongeveer tweeduizend extra stoelen lijkt op het oog een relatief eenvoudige ingreep, maar hier komt heel wat bij kijken. Zo dienen we rekening te houden met de zichtlijnen op het veld, mag het veld tijdens de verbouwing geen schade ondervinden en moeten we technische faciliteiten voor tv-registraties aanpassen. En zo zijn er nog tientallen punten te noemen waarmee rekening gehouden dient te worden. De planning is om na de play-offs direct te starten met de verbouwing, maar zaken die niet van invloed zijn op de huidige situatie pakken we al eerder op.”
Nieuwsbrief FC Groningen
Die is al heel lang geblesseerd aan zijn lies. Maar sowieso denk ik niet dat hij nog enige kans op speelminuten gaat maken. conurrentie is enorm met Nijland, Berg, Matavz, Powel en eventueel nog VD Laak. (hoewel die laatste ook al lang geblesseerd is)quote:Op dinsdag 19 februari 2008 16:38 schreef Dos37 het volgende:
Hoe is het eigenlijk met Marnix Kolder?
quote:Berisping KNVB voor Nijland
Directeur Hans Nijland heeft van de KNVB een berisping gekregen omdat hij zich in de rust van het duel FC Groningen – Roda JC ‘onhoffelijk’ heeft gedragen richting de arbitrage. Een onderzoek naar de beledigende spreekkoren tijdens het duel loopt nog.
De club heeft inmiddels bij de KNVB een verantwoording afgelegd voor de geuite negatieve spreekkoren die tijdens het duel FC Groningen – Roda JC in Euroborg te horen waren. Deze kwestie is in behandeling genomen.
In het verlengde van dit onderzoek heeft directeur Nijland inmiddels een berisping gekregen van de bond. In de rust van het duel FC Groningen – Roda JC heeft hij de arbiter aangesproken op de in zijn ogen onterechte rode kaart die in de eerste helft werd gegeven aan Martijn Meerdink.
Daarbij heeft Nijland zijn ongenoegen geuit over het optreden van scheidsrechter Bossen. Daarvoor heeft de directeur verantwoording afgelegd: “Mijn actie is niet bepaald verstandig geweest. Ik hoor als directeur het goede voorbeeld te geven en heb in emotie gehandeld. Dat is niet goed te praten. Daarom heb ik de berisping geaccepteerd. Het is geen goede zaak dat ik dit gedaan heb, maar het is helaas wel gebeurd.”
Bron: FC Groningen
Filmpje van TV Noordquote:Ajax greep ook naast Cahais
Nadat eerder bekend was geworden dat Ajax ook interesse had in aanvaller Balazs Dzsudzsak, nu PSV, meldt VI woensdag dat de Amsterdammers ook naast Matias Cahais grepen.
De twintigjarige Argentijn heeft in de winterstop een contract getekend bij FC Groningen en kwam van Boca Juniors. De 20-jarige verdediger werkt momenteel zijn wedstrijden af bij de beloftes van de Groningers.
"Bossen, Bossen je vader is je moeder"?quote:Op woensdag 20 februari 2008 16:33 schreef Bullet-tooth het volgende:
"Bossen, Bossen je vader is je broer"
Zou dat wel mogen?
quote:Spelers Feyenoord willen Jans als trainer
GRONINGEN - Ron Jans is bij de spelers van Feyenoord favoriet als opvolger van trainer Bert van Marwijk.
De meeste spelers willen dat Jans naar Rotterdam komt als Van Marwijk volgend seizoen bondscoach wordt.
Jans heeft bij FC Groningen een contract tot medio 2010. Hij tekende vorig jaar september voor twee extra seizoenen, omdat hij het prima naar zijn zin heeft in Groningen.
rtvnoord
zoals het nu gaat maak ik me geen illusies dat hij volgend seizoen nog bij Groningen speelt.quote:Op donderdag 21 februari 2008 14:16 schreef S-Two het volgende:
Ben benieuwd of Berg komend seizoen nog bij Groningen speelt.
Ach, Grunn heeft de opvolger natuurlijk al lang en breed op het oog...quote:Op donderdag 21 februari 2008 14:16 schreef S-Two het volgende:
Ben benieuwd of Berg komend seizoen nog bij Groningen speelt.
quote:Supportersvereniging neemt afscheid van Rasmus Lindgren en Erik Nevland
Na de gewonnen wedstrijd tegen AZ van afgelopen zondag heeft de supportersvereniging afscheid genomen van de spelers Eik Nevland en Rasmus Lindgren. Beiden spelen, zoals iedereen inmiddels al weet, bij clubs in Europese hoofdsteden.
Omdat beiden oud-spelers kort na de wedstrijd moesten vertrekken was er geen gelegenheid om dat in ons Supportershome te doen. Er werd dus uitgeweken naar het spelershome aan de ander kant van de Euroborg.
Erik en Rasmus ontvingen het welbekende Grunn-bierpakket en een lekkere fles rode wijn. Beide flessen wijn waren van het merk “Arrogant”. Uiteraard met een knipoog naar Rasmus zijn nieuwe club. Erik werd er nog even voorzien van een minivoorraadje pindakaas en hagelslag. Vooral Erik’s zoon Jesper Nevland zou dit bijzonder op prijs stellen volgens pappa.
Erik beloofde dat hij binnenkort nog eens langskomt in ons Supportershome waarop Rasmus inhaakte met de vraag: “ Wanneer dan?” Waarop Erik droog antwoordde: “ 13 april tegen Ajax en ik ga op de Z-Side staan om Rasmus uit te fluiten.” Zelfs Rasmus kon zijn lachen niet inhouden
Beide spelers vertelden dat ze bij hun huidige clubs niet de warme contacten hebben met de supporters zoals hier in Groningen. In Engeland, Zweden en Noorwegen kennen ze de begrippen Supportershome en Spelershome niet. En dat spelers van Ajax weinig tot geen contact hebben met supporters is ons bekend. Na afscheid te hebben genomen van de Scandinaviërs en snel nog even een woord te hebben gewisseld met Bruno Silva (van hem en zijn land en clubgenoot zullen we ook nog afscheid nemen) vertrokken we met diverse andere spelers richting ons Supportershome. Vooral nieuweling Berry Powel vond de tocht naar het home behoorlijk lang. Langer dan dat ie in Doetinchem gewend was. In het supportershome was het nog lang gezellig
Bron
Pff Koopmans... die kerel kan nog niet eens fatsoenlijk een keeper intrappen....quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:06 schreef Bullet-tooth het volgende:
Koopmans wordt dat dus.
Luciano traint nog maar net weer dus zal niet spelen lijkt me.
hehehe dat heb ik ook gezien. De voorzetten en die kopballen waren trouwens nog erg goedquote:Op donderdag 21 februari 2008 19:47 schreef venomsnake het volgende:
Leuke aflevering van Mijn Club net. Martin ging op bezoek bij Tom Hiariej en later bij Jans. Martin en Jans gingen Powel voordoen hoe je moet koppen.
Is dit r? http://kim-hiariej.hyves.nl/quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:36 schreef venomsnake het volgende:
Ziet er zo op het eerste oog wel lekker uit.. Maar volgens mij nog errug jong..
Gijs Koopmans dus...quote:Brian van Loo ontbreekt mogelijk tegen VVV Venlo
GRONINGEN - FC Groningen keeper Brian van Loo ontbreekt mogelijk zondag in de wedstrijd tegen VVV Venlo.
Van Loo raakte donderdag tijdens de training geblesseerd aan zijn knie. Als Van Loo niet kan keepen, dan maakt derde doelman Gijs Koopmans zijn debuut in het eerste elftal van FC Groningen. Tweede keeper Luciano is nog niet geheel hersteld van een gebroken pink en kan de rol van Van Loo dus nog niet overnemen.
De basisopsteling is verder ongewijzigd ten opzichte van de opstelling in het duel afgelopen zondag tegen AZ.
De opstelling:
In het doel Van Loo of Koopmans. Achterin staan Hiariej, Sankoh, Kruiswijk en Stenman. Op het middenveld Meerdink, Holla, Lovre en Metaj en voorin Berg en Powel.
rtvnoord
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |