quote:Metaj: 'Ben bijna rond met FC Groningen'
Shkodran Metaj is dit seizoen één van de talenten uit de eigen jeugdopleiding die is opgestaan. De middenvelder is er bijna uit met Groningen over een contractverlenging.
"Op dit moment is mijn zaakwaarnemer met de club in onderhandeling. Ik verwacht dat we er deze week of volgende week uitkomen", aldus de middenvelder tegenover RTV Noord. Aanstaande zondag in het duel met AZ, start de jongeling zeer waarschijnlijk vanaf de aftrap. Dit was waar te nemen op de training. Hij neemt de plaats in van Mark-Jan Fledderus, waar de prestaties de afgelopen periode minder waren.
Eerder al verlengde FC Groningen met Stefan Nijland en Tom Hiariej. Beide spelers tekenden een contract tot 2012.
Sinds wanneer krijg je 2 punten bij een gelijkspelquote:Op zaterdag 16 februari 2008 02:32 schreef Lippie85 het volgende:
Hoe kun je nu één punt laten glippen tegen Vitesse? Een gelijkspel was terecht geweest. Twee punten laten glippen dus.
Tegen AZ wordt het 3-1.
Je bent geen Jans fan he?quote:
quote:Als we op 13 april bij Groningen spelen, hoop ik dat de mensen mij niet uitfluiten. Ik zal hen nooit vergeten en hopelijk zij mijn werk daar ook niet."
Bedankt voor deze nuttige toevoeging...quote:Op zondag 17 februari 2008 12:19 schreef Inca het volgende:
Die sukkel met die tattoo vorig jaar
http://www.depers.nl/spor(...)an-de-AZ-tattoo.html
Er werd alleen niet echt hard erin gevlogen, maar tochquote:Op zaterdag 16 februari 2008 22:01 schreef Bullet-tooth het volgende:
Ik heb zo'n voorgevoel dat de FC er morgen meteen in kletst en hard ook.
Berg maakt er 2.
quote:"Ik ben 27 jaar, heb tweeënhalf jaar hard gewerkt voor FC Groningen en zat nu met mijn hoofd al bij een overgang naar Ajax. Ik heb gesproken met trainer Ron Jans en hem uitgelegd dat ik echt graag naar Ajax wilde. Hij begreep me wel en van hem mocht ik van de training wegblijven. Daarna kwamen er allerlei verhalen naar buiten."
"Ik sms voor de wedstrijd nog steeds met Ron Jans, met mijn voormalige ploeggenoten en we wensen elkaar succes. Ik begrijp dat mijn vertrek niet leuk was voor de supporters van FC Groningen en ik hoop dat zij ook mij begrijpen. Ik heb altijd mijn uiterste best gedaan voor Groningen. Als we op 13 april bij Groningen spelen, hoop ik dat de mensen mij niet uitfluiten," aldus de rechtsback.
quote:Van Gaal: "Dit is een houvast"
AZ verloor vanmiddag met 2-1 van FC Groningen, maar trainer Louis van Gaal vond het duel desondanks hoop geven.
"Dit is een houvast. Ik heb een strijdbaar AZ gezien. Dat is lastig, maar mijn jongens hebben het wel gedaan," aldus de oefenmeester van AZ tegenover Tele2.
AZ maakt een zeer moeizaam seizoen door en staat slechts op een elfde plek.
Eh, effe denken...quote:
Wow, ik zou me enorm zorgen maken als ik hem was. Vooral de verdediging is dramatisch.quote:
Wat speelt dat joch goed zeg, die ontwikkelt zich ook als een sneltrein.. Ik vrees voor De Roover dat hij nog wel even op de bank zit..quote:
Grote kleine man...quote:Op zondag 17 februari 2008 19:03 schreef clauwheee het volgende:
Hiariej, leuke speler!
Goed plan, komt ie ook weer bij Cahais in het team.quote:Op zondag 17 februari 2008 19:14 schreef The_Verve het volgende:
Als AZ degradeert moeten we Romero als opvolger voor Van Loo halen...
Ik was duidelijk flink in de war.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 11:30 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Sinds wanneer krijg je 2 punten bij een gelijkspel.
ik stond er ook van te kijken. Eigenlijk een voetballer van niks, maar toont wel karakter.quote:Op zondag 17 februari 2008 23:44 schreef Grunner het volgende:
Ik vond Meerdink erg goed spelen vandaag. Die gaat steeds beter draaien bij de FC.
De nieuwe Barthez?quote:Op zondag 17 februari 2008 21:47 schreef Grulez het volgende:
Romero heeft wel potentie idd, ondanks wat rare fratsen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |