Ja precies, down the drain, met alle stemmingen die er (nog) in komen ...........quote:Op maandag 11 februari 2008 22:12 schreef Yavido het volgende:
[..]
Down the drain ermeeIn eerste instantie naar Brian & Amanda, en dan ka-pot met die handel.
Claire is echt een rampquote:Op maandag 11 februari 2008 22:17 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Ja precies, down the drain, met alle stemmingen die er (nog) in komen ...........
En dan die Claire, er komt werkelijk helemaal niets uit, wat een focking miscast
lees mijn bovenstaand bericht, it's all a scriptquote:Op maandag 11 februari 2008 22:18 schreef riri het volgende:
Denken die drie nou echt dat Brian en Amanda dit zullen gunnen aan Claire?
Vast een vage kennis, ze heeft graag medelijdenquote:Op maandag 11 februari 2008 22:17 schreef beequeen het volgende:
[..]
Heeft ze vriendinnen dan of zijn die allemaal overleden door haar gezeur? Oeps.
Claire mag niet van AenBquote:Op maandag 11 februari 2008 22:18 schreef diedirk het volgende:
Is mij allang duidelijk; dit is de wraak van claire.
Zij krijgt hem en neemt dan Jaap mee ipv Huub zolas ze hem beloofd heeft.
Wedden?
Ik zet al mijn contactpunten in!
Mee eens, dieren hebben er niets mee te maken. Daarom is het ook ontzettend laag van Brian en Mike om die hond te gebruiken voor het spel zoals ze van plan waren. Hoe wanhopig ben je dan?quote:Op maandag 11 februari 2008 22:11 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ieder zijn "ding"De hond die bij mij veertien jaar in huis is ging er voor geen geld uit. En als er enge kaboutertjes rond zouden lopen die mijn hond iets aandeden dan moet je eens kijken hoe kort de beentjes van een kaboutertje kunnen worden.
Kun je nagaan wat er met kabouters gebeurd als het om mijn dochter zou gaan, dan komt er gehakt uit de molen die mijn hond niet bij de boterhammen lust.
ik wed mee.....ik geloof het niet, ze is echt helemaal mesjokke van die tuin kabouter, ik lig in een deuk hier.quote:Op maandag 11 februari 2008 22:18 schreef diedirk het volgende:
Is mij allang duidelijk; dit is de wraak van claire.
Zij krijgt hem en neemt dan Jaap mee ipv Huub zolas ze hem beloofd heeft.
Wedden?
Ik zet al mijn contactpunten in!
Mijn hart gaat meteen sneller kloppen bij het zien van dit vliegtuig.quote:Op maandag 11 februari 2008 22:15 schreef Frasier het volgende:
[..]
Ik wil niet vervelend doen maar om Jaap en Cora tegelijkertijd de lucht in te krijgen heb je toch echt onderstaande nodig, dat wordt wat lastig aangezien er maar 1 van is.
[ afbeelding ]
Ik denk ook dat Jaap eindelijk weer eens magquote:Op maandag 11 februari 2008 22:20 schreef Prospera het volgende:
Ik denk dat Jaap hem krijgt, hij is het minst controversieel.
Ik denk dat je gelijk hebt...quote:Op maandag 11 februari 2008 22:21 schreef coldstar het volgende:
[..]
ik wed mee.....ik geloof het niet, ze is echt helemaal mesjokke van die tuin kabouter, ik lig in een deuk hier.
Claire heeft al gezegd dat ze graag met Jaap wil gaanquote:Op maandag 11 februari 2008 22:22 schreef Ziet het volgende:
als ze jaap meeneemt ga ik echt in een deuk!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |